Witaj
Gość

Wątek: RAPPELZ - kto chętny?  (Przeczytany 6488 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

RAPPELZ - kto chętny?
« dnia: Październik 19, 2006, 09:55:46 am »
Znalazłem w necie gre: http://rappelz.gpotato.com
która aktualnie jest w fazie open beta (niedawno w nią weszła), gra wygląda fajnie i z tego co doczytałem ma ciekawy system. Co najważniejsze: jest free 4 ever. Gra twórców między innymi FLYFF'a - ja ściągam, będzie jutro, powiem jakie wrażenia.


Ciekawe czy mi pujdzie ;]
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2006, 10:45:31 am »
mi to wyglada na jakieś l2 xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2006, 12:01:58 pm »
to na tym pierszym screenie co pokazales to jest podobne do unicorna w MU bo jak poogladalem to to ma tylko dwie lapy no ale moze byc fajne


RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2006, 12:47:47 pm »
Wowo, trzeba spróbować. Również ściągam.

Wcale nie podobne do L2 ;P /// za 2h zagram


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2006, 01:23:48 pm »
Kirdan, jesteś okrutny (10h left... - neo 256)
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2006, 01:36:44 pm »
Sprawdze,może zagram ;) Ale niczego nie obiecuje, nawet sobie :D Neo 512, ciekawe jak dlugo bedzie sie sciagac...
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2006, 01:48:27 pm »
o dzieki Saladin wiec nie tylko ja mam neo 256 moze to pozniej zaczne sciagac i moze storzymy klan stronki  :wink:


RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2006, 02:05:11 pm »
Hehe, nie ma to jak net z kablówki 1,5 Mbit/s (już 45%) :dw_3_1:

Szkoda że na stronie jest tak mało informacji o dostepnych klasach (może przegapiłem). Są 3 rasy z czego rozróżniam typy a'la Elf (Deva), Dark Elf (Asura) i Human (Gaia).  

Z uwagi na to że się na tej grze kompletnie nie znam zrobie Humana z duuużym mieczem dwuręcznym  :rotfl:   Zgadniecie jaki nick.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 19, 2006, 02:37:42 pm »
no nie wiem :P poddaje sie :twisted: ale co do neta to ja za jeden miesiac czy juz chyba kilka tygodni bede mial albo lepsza neoske albo w ogóle co innego bo mi proponowali 1 mega ale wracajac do tematu to te slowo Gaia znam taaaaa bylo w piosenkach rhapsody bodajze w Gargoyles, Angels of Darkness- Angeli Di Pietra Mistica.Ja raczej najpierw wezme tez wezme humana ale mojego nicka nikt na pewniaka nie zgadnie bo mam ich pelno a nie uzywam obecnie mojego pierwszego podstawowego nicka(pozniej sie dowiecie bo chce zrobic nowego chara i testuje go na pvp serwie na razie)
_____EDIT_______
to to sciagam jutro sobie pogram :P


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2006, 02:45:00 pm »
Ja zaś to odradzam. Po pierwsze item shop oferuje itemki przyspieszające 10 krotnie prędkość expienia, co oznacza że praktycznie opłaty w grze są bo bez tych itemów jest 10 razy słabszy. Grafika jest nieprawdopodobnie mierna i chaczy nawet na bardzo mocnym sprzecie. Jeżeli chodzi o mechanikę rozrywki to bardziej rozbudowany jeż już Silkroad.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 19, 2006, 02:55:38 pm »
Eh... I tak nie mam nic lepszego do roboty, ściągne to sie sam przekonam. BTW: Yahzon, grałeś w to?
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 19, 2006, 03:04:56 pm »
Nooo jak dla mnie to zapowiada się fajnie :-P Zrobię de :-P Pewnie maga :-D (jak się da, nie wiem bo nieczytałem nic o tej grze :-P )
Aha jak coś to nick będzie: slepy (jak niebędzie zajęty :-P ).
Dziś wieczorem może zagram :-P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 19, 2006, 03:31:01 pm »
Hmmm fajnei to wyglada chce czleka z duzym dwurakiem ^^


RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 19, 2006, 03:57:01 pm »
Widze że będą dwa Guts'y pochrzaniać po świecie xaxa. Mam nadzieję że się nie zawiodę na tej grze
(Yahzon Fajo!).


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 19, 2006, 04:22:45 pm »
Eh, jak mi pujdzie to też zapowiada sie Gaia Warrior, ale pewnie włucznie lub axe, ale wsumie zobaczy się jak się włączy gre... o ile się włączy...
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2006, 04:27:52 pm »
Jakbym nie grał to bym się nie wypowiadał  :wink: .
Dodatkowo dodam że jest kolosalny wybór mobów - kura, większa kura, czerwona kura, większa czerwona kura, niebieska kura, większa niebieska kura itd. Od początku do 30 poziomu widziałem może z 15 modeli mobków.
Gra jest strasznie uboga, jedyne co ją jakkolwiek ratuje to w miarę ciekawe drzewko rozwoju skilli.
Aha i jest profesja newbie każdej rasy i 3 profesje poza tm dla każdej rasy do wyboru - koniec.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2006, 04:36:54 pm »
Nie dołuj mnie :(
Szukam jakiegoś ciekawego mmorpg'a do zagrania... L2 na razie poszło w odstawke...
Nie udzielam pomocy przez PM...


RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2006, 04:45:39 pm »
I tak sprawdzę Rappelz'a  :mrgreen:
Yahzon, widzę że jesteś znawcą gier MMO. Znasz może inną grę o podobnych klimatach?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2006, 04:47:36 pm »
A co złego jest w kurach?
Przeciesz w Lineage też są: Talim Lizardman, Leto Lizardman,
Jakieś dion beary, brown beary, grizzly beary... :D
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 19, 2006, 05:09:41 pm »
Cytuj
A co złego jest w kurach?
Przeciesz w Lineage też są: Talim Lizardman, Leto Lizardman,
Jakieś dion beary, brown beary, grizzly beary...


Tak, tylko że tu chodzi o modele... :) Policz ile tu a ile w L2 :P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 19, 2006, 05:43:46 pm »
W podobnych klimatach Archlord godny polecenia. Dla wielbicieli grindu także Silkroad. Jak szukasz czegoś w klimatach L2 bądź Rappelz to szczerze polecam Last Chaos - duży wybór modeli, śliczne moby ładne krajobrazy, bardzo dobry system craftingu i drzewko skilli. Do tego poza pvp i grindem są bardzo wymagające instance, gdzie walczy się solowo w dungeonach. http://www.lastchaos.com.my/default.asp
Ja odpalam niemal co popadnie i startuję do każdej bety w nadzieji że znajdę coś lepszego od GW, aby mieć jakąolwiek alternatywę dla tego tytułu.
Rappelz jest monotonne i powtarzalne i było już wszędzie, jest naprawde psakudnie odgrzanym kotletem o mdłym smaku, podanym na niezbyt czystym talerzu w paskudnej knajpie w szaroburm ośrodku wczasowym gdzie od 9 dni leje ściana dzeszczu. [/url]
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 19, 2006, 06:15:03 pm »
Cytuj
Widze że będą dwa Guts'y pochrzaniać po świecie xaxa. Mam nadzieję że się nie zawiodę na tej grze


Ba ^^ albo raczej Gatsu ^^

Mi tu chodzi o klasy postaci a nie jakies tam modele mobow czy krajobrazy...


RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 19, 2006, 07:08:03 pm »
... i klimat! <Będę odgryzać tym kurakom głowy niczym Marilyn Manson a z piór zrobie sobie ciepłą kurteczke w którą będę się tulił w zimne noce lub przebiorę się w Większego Niebieskiego Koguta aby zwabiać mniejsze, nieczego nie podejrzewające kury> Hell Yeah!

Cytuj
Ba ^^ albo raczej Gatsu ^^


Sorry, miałem zangielszczonego Berserka  :(  (Japanese FTW!)

----------EDIT--------------

Ekhm, za pierwszym razem jak ściągałem instalke to komp mi zemdlał na 90%  i nie mogłem wyratować uzyskanych % a teraz po ponownym pobraniu pliku z FILEFRONT instalka nie reguje na moje uciążliwe próby otwarcia jej -.-' Napisze jak dam sobie z nią rade

----------EDIT2--------------

Instalka OWNED, nie polecam pobierać z FILEFRONT


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 19, 2006, 07:54:44 pm »
aha wiec sprawa zamknieta ludzie zdolowaliscie mnie cale 500mega do dupy poszlo bo to wylaczam ale moj brat mi  pokazwal te Last Chaos jest lioneagowo podobne, interface taki jak w c2 taki w 98% podobny a raczej identyczny


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: RAPPELZ - kto chętny?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2006, 03:54:48 pm »
odswiezajac temat  powiem ze z braku perspektyw zagram w te gre :] napisze tutaj co mi sie spodoba a co nie. Jesli ktos jeszcze ma cos do powiedzenia o rappelz  to  niech sie smialo wypowiada, z pewnoscia ja i pare innych osob z przyjemnoscia przeczytamy cos nowego na temat tej gierki:]
                                                                                                                   pozdrawiam
HARNASS....piwo po zbĂłju :D