Witaj
Gość

Wątek: Skąd wytrzasnąć???  (Przeczytany 6092 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 17, 2007, 09:56:34 pm »
ja mam w doopie czy ktos ma nick: PainTrain, KidComplex, BloodMax, AngelOfDeath bo taki mi sie podobaja a nie jakies zyebane koszalki opalki, NaChujSieGapish, RozjebieCie, CzlowiekPudelko, NAPI.ERDALATORpl etc. to takie sa juz mega zyebane. ale jask grasz to gadasz przez tsa lub sluchasz muzy i gdzie tu klimat lol XD nicki z fanthasy np. nerash(to mam tylko na forum) sebalion, azibiel, nivelan... sa rowniez beznadziejne tak jak ruskie KoIIJb4 czy cos lub nicki z PL (PolskieLamy), choc TwardyKutasek dla crafta w tej grze pasuje ^^ a ty opalku d3bilu lepiej sie zastanow co piszesz i przestan myslec ze twoj zalosny nick jest z4jebisty w tej grze bo to mnie dobija


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 17, 2007, 10:25:55 pm »
ja mam w doopie czy ktos ma nick: PainTrain, KidComplex, BloodMax, AngelOfDeath bo taki mi sie podobaja a nie jakies zyebane koszalki opalki, -_-'SieGapish, -_-'ieCie, CzlowiekPudelko, NAPI.ERDALATORpl etc. to takie sa juz mega zyebane. ale jask grasz to gadasz przez tsa lub sluchasz muzy i gdzie tu klimat lol XD nicki z fanthasy np. nerash(to mam tylko na forum) sebalion, azibiel, nivelan... sa rowniez beznadziejne tak jak ruskie KoIIJb4 czy cos lub nicki z PL (PolskieLamy), choc Twardy-_-'ek dla crafta w tej grze pasuje ^^ a ty opalku d3bilu lepiej sie zastanow co piszesz i przestan myslec ze twoj zalosny nick jest z4jebisty w tej grze bo to mnie dobija

A wszyscy mają w D U P I E   twoje posty wiec przestań pisać na tym forum i ciagle wszystkich obrażac ....

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 17, 2007, 11:10:53 pm »
takie posty powinny w pewnym sensie tez cieszyc...
Czytajac te peirdoly, tak mozolnie tworzone - bez regol i jakiejkolwiek formy ciesze sie z jednego:
OMINELY MNIE bezdenne odchlanie prymitywnosci umyslowej ... jak to dobrze, ze ja moglem rozwijac sie normalnie
Patologia spoleczna - powazny problem socjologiczny ... tak czesto lekcewazony ...
Moze Nerash bedzie mial jeszcze szczescie w zyciu i znajdzie jakiegos medyka ...  :D :D :D

Ach i jesli masz zamiar kogos obrazac - to wysil sie chociaz minimalnie... i posluguj sie slowami,
ktorych znaczenie znasz albo przynajmniej "jarzysz z denia" - bo tak, jak to napisales - to do dupy poprostu,
jakby to powiedziec, zebys "obczail o co biega", hmmm ...

no dupne koles wypocinki, no dupne

@edit:
Jak pomysle, ze ktos o IQ insekta radzi mi pomyslec o tym co pisze (heheheh - nawet nie: "zastanowic sie" "nad tym" "o czym")
to wiem, ze swiat jest piekny i bardzo lagodny - gdzies w Polsce sieci sobie takie "cus" za klawiatura
i jest przekonane o tym, ze napisalo "cus mundrego" - przeciez to jest piekne  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pozdrawiam wszystkich - Koszalek Opalek
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2007, 11:33:27 pm wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 18, 2007, 01:43:46 am »
takie posty powinny w pewnym sensie tez cieszyc...
Czytajac te peirdoly, tak mozolnie tworzone - bez regol i jakiejkolwiek formy ciesze sie z jednego:
OMINELY MNIE bezdenne odchlanie prymitywnosci umyslowej ... jak to dobrze, ze ja moglem rozwijac sie normalnie
Patologia spoleczna - powazny problem socjologiczny ... tak czesto lekcewazony ...
Moze Nerash bedzie mial jeszcze szczescie w zyciu i znajdzie jakiegos medyka ...  :D :D :D

Ach i jesli masz zamiar kogos obrazac - to wysil sie chociaz minimalnie... i posluguj sie slowami,
ktorych znaczenie znasz albo przynajmniej "jarzysz z denia" - bo tak, jak to napisales - to do dupy poprostu,
jakby to powiedziec, zebys "obczail o co biega", hmmm ...

no dupne koles wypocinki, no dupne

@edit:
Jak pomysle, ze ktos o IQ insekta radzi mi pomyslec o tym co pisze (heheheh - nawet nie: "zastanowic sie" "nad tym" "o czym")
to wiem, ze swiat jest piekny i bardzo lagodny - gdzies w Polsce sieci sobie takie "cus" za klawiatura
i jest przekonane o tym, ze napisalo "cus mundrego" - przeciez to jest piekne  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pozdrawiam wszystkich - Koszalek Opalek
Niektóre insekty są niestety zdolne przetrwać wybuch atomowy (oczywiście nie siedząc w jego centrum :) mowa o promieniowaniu XD). zaloże się na 70% że w następnym poscie od Neresha dowiesz się że jesteś noobem :)

edit: Neresh już chyba mówiłem.... Lepiej mieć debilny nick niż być debilem nie uważasz ??
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2007, 01:45:39 am wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 18, 2007, 02:53:44 am »
kazdy ma nick jaki mu sie podoba... czyli jest to sprawa gustu, a o gustach sie nie dyskutuje :P
infinite........................


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 18, 2007, 03:17:04 am »
A wszyscy mają w D U P I E   twoje posty wiec przestań pisać na tym forum i ciagle wszystkich obrażac ....

Podpisuję się pod tekstem przedmówcy wszystkimi czterema łapami!!  :P

A to, że ktoś nie potrafi się skoncentrować na grze, to już zwykle sam sobie szkodzi - z własnej woli. Nerash - czy ja Ci karzę używać TSa? Albo tłuc w czasie gry smsy "bo akurat mnie resują" [trzydziesty raz...]? Tracisz radość z gry na własne życzenie...  :(

Jedyne w czym mogę Ci przyznać rację, to to że polskie nicki nie najlepiej "leżą". Już wolę jakiegoś "DarkSlayera" lub całkiem wyfantazjowane imię. Tak samo jak drażnią nas ruscy czy hiszpanie swoimi tekstami, tak my drażnimy innych polskimi nickami. Między innymi dlatego nie wstawiam sobie żadnych polskich słów - chyba, że w title. Przyznam się jednak że dwie postacie - Bounty Hunter i Warsmith dostały polskie nicki - Zszywacz i Niuchacz xD  :P :oops:

Ale to oczywiście wyjątek potwierzający regułę - polskich nicków nie stosuję ;)







  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 18, 2007, 08:29:26 am »
to rzecz gustu


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 18, 2007, 01:50:43 pm »
A wszyscy mają w D U P I E   twoje posty wiec przestań pisać na tym forum i ciagle wszystkich obrażac ....

Podpisuję się pod tekstem przedmówcy wszystkimi czterema łapami!!  :P

A to, że ktoś nie potrafi się skoncentrować na grze, to już zwykle sam sobie szkodzi - z własnej woli. Nerash - czy ja Ci karzę używać TSa? Albo tłuc w czasie gry smsy "bo akurat mnie resują" [trzydziesty raz...]? Tracisz radość z gry na własne życzenie...  :(

Jedyne w czym mogę Ci przyznać rację, to to że polskie nicki nie najlepiej "leżą". Już wolę jakiegoś "DarkSlayera" lub całkiem wyfantazjowane imię. Tak samo jak drażnią nas ruscy czy hiszpanie swoimi tekstami, tak my drażnimy innych polskimi nickami. Między innymi dlatego nie wstawiam sobie żadnych polskich słów - chyba, że w title. Przyznam się jednak że dwie postacie - Bounty Hunter i Warsmith dostały polskie nicki - Zszywacz i Niuchacz xD  :P :oops:

Ale to oczywiście wyjątek potwierzający regułę - polskich nicków nie stosuję ;)
to prawda :) polskie nicki sa ciezkie dla innech, wczoraj jak pisalem na ogólnym to koles mi pisze żębym PMną go bo mam trudny nick (KasoPodwajacz). Chociaż obiektywnie patrząć hiszpańskie i portugalskie będą stały przed polskimi nickami w skali "trudności" XD


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 21, 2007, 12:39:45 am »
Mnie rozbroiło jak koleś któego spotkałem na arenie [na L2 gold] zapytał mnie skąd jestem. Powiedziałem że z Poslki, a on mi na to, że jest teraz inwazja Polaków na serwerze, a wszyscy tak samo go klną jak nie powiedzie im się PK  :D

Fakt że na tamtym serwerze utłuczenie warcryera, overlorda czy czegokolwiek dysponującego mocnymi drainami graniczy z cudem. W każdym razie koleś stwierdził że jak widzi "PL" przy nicku to zaraz polecą hasła "jebie Cię" albo "ty kurwo" xD Opinię mamy wyrobioną.

Najbardziej mnie rozbawiło że gość zrobił sobie "słownik" polskich wulgaryzmów i potocznie używanych obraz i wręcz SZUKAŁ osób z PL w nicku żeby się z nimi powyzywać po naszemu xD







  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Skąd wytrzasnąć???
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 21, 2007, 02:26:04 pm »
Mnie rozbroiło jak koleś któego spotkałem na arenie [na L2 gold] zapytał mnie skąd jestem. Powiedziałem że z Poslki, a on mi na to, że jest teraz inwazja Polaków na serwerze, a wszyscy tak samo go klną jak nie powiedzie im się PK  :D

Fakt że na tamtym serwerze utłuczenie warcryera, overlorda czy czegokolwiek dysponującego mocnymi drainami graniczy z cudem. W każdym razie koleś stwierdził że jak widzi "PL" przy nicku to zaraz polecą hasła "jebie Cię" albo "ty -_-'o" xD Opinię mamy wyrobioną.

Najbardziej mnie rozbawiło że gość zrobił sobie "słownik" polskich wulgaryzmów i potocznie używanych obraz i wręcz SZUKAŁ osób z PL w nicku żeby się z nimi powyzywać po naszemu xD

nasz nie nasz idiota jest idiotą :) w sumie dobrze robią ( ci NIE nasi). Hiszpanów czy tam portugalczyków też często widze z okrzykiem "putos!" czy jakoś tak. (Określenie kobiety wolnych obyczajów że się tak wyraże :P )