Witaj
Gość

Wątek: SH czy Necro ??  (Przeczytany 1848 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

SH czy Necro ??
« dnia: Kwiecień 23, 2007, 07:33:02 pm »
Nie wiem, nie umiem sie zastanowić która postać jest lepsza ogólnie  na exp. i na PvP ? LoL Wnerwia mnie to ,że ciągle robie nową postać. Czy to HE, czy SORC, czy jescze ten SH!  :shock: ;/
Proszę doradźcie mi  jak zostać przy jednej postaci chociaż do tego marnego 60 lvelka ;/


                                                                                       


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2007, 08:12:26 pm »
Wg. mnie SH. Ładny exp, w pvp też nieźle. Dla mnie lepiej niż taki klątwiarz Necro... SH ma 5 skili ofensywnych (Shadow Flare, CDL, Death Spike, Hurri!(cane:D) i Vampiric Claw.) Necro ma summony, ale SH nadrabia to siłą i mocą krytyków. (może i rzadkie, ale jak uderzy to aż huknie :D)


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2007, 08:52:24 pm »
Polecam necro i dociągnąć go do subki necro/pp . Pewnie zaraz ktoś bedzie pisał że to sh1t i nawet nie znajdzie na to sensownych argumentów.

Sam w sobie necro ... szybko się expi i do pvp też jest bardzo dobry więc powinna Ci się podobać ta postać. Po zsubowaniu i nabuffowaniu summona który ma prawie 10k hp i 2,8k p. atack to wtedy jego samego można spokojnie na pvp wysyłać. Każdy tak chwali sps/ee ... cóż z tego że da na Ciebie cancela jak zanim zdąży Cię zabić to summona go zmiecie 2 razy. Sh/xx ? nawet po silence summona kończy z czarnym elfem. Jedynie problem jest na razie z łucznikami, ale to do czasu.

Co do samej gry necro to hmm... expi się szybciutko i na bs można dojść do 78 więc z tym nie ma problemu.

Jeśli chodzi o pvp to tutaj raczej zawdzięczamy wszystko szczęściu, no ale oczywiście umiejetności się też liczą.

Na magów oczywiscie mamy silence oraz cursed doom. Jak wejdzie to już jest po walce, jeśli się nie uda to przecież mamy transfer paina. Gorzej jak dostaniemy cancel lub to my dostaniemy silence.

Do wojów hmmm.... na wszelkiego rodzaju Th/xx zawsze cursed doom, jak nie pomoże to marne szanse bo nawet na transferze blowy od th wchodzą nam po ~~~900dmg.

Z łucznikami ... tutaj największy problem. Z racji ich ogromnego p atacku, kilka hitow i leżymy. Ratuje nas anchor i cursed doom. Reszta to już fart. Jednak co do anchora to nie jestem pewny czy tak bardzo opłaca się go nam rzucać - zanim go wrzucimy mamy od łucznika ze 2 hity i to zawsze ten ~~1k hp mniej.

Ogólnie polecam necro. Opisałem tak w skrócie bardzo mniej więcej możliwości. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to napisz ... znajde troszke czasu to się rozpisze.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2007, 11:07:48 pm »
Accumen, twierdzisz ze EE/SpS nie da rady necro/pp? O_o
Zanim necro zrobi COKOLWIEK dostaje STE + sleep, summon light vortex i 2x moh pozniej taki sps wrzuca necro ice vortex, dwa strzaly i gg
Sam necro qpe zrobi sps/ee, ze wzgledu na ten m.def i divine protection...
Poza tym summon ma jedna glupia wade: root i jest bezuzyteczny (oprocz dalej dzialajacego tp)
I pomijasz fakt ze ee/sps leczy sie szybciej niz summon necro bedzie wbijal dmg...
Ogarnij sie nieco, nie bez powodu tyle osob chwali sobie ee/sps..

necro/pp nie jest zly, ale prawda jest taka ze super char to tez nie jest, jest popularny bo latwy w obsludze, i ma tp... i to wszystko... caly wielki necro..., duzo fajniejszy jest necro/sorcer xD
Prawie mnie rozwalil (pw/es) xD


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2007, 08:30:15 am »
No wiesz elvin, każdy ma swoją ulubioną postać więc nie bede się z Tobą kłócił. Tylko prosze nie mów mi, że na dragonie ludzie grają tak jak Ty piszesz. 90% sps/ee wali we mnie, zamiast summona (najpierw dają cancel). Po Drugie sps/ee nie ma roota, a sleep na summona też niezbyt często sieda, wkońcu jest na full bufie. I naprawde powiem Ci z ręką na sercu, że jest garstka osób na dragonie która potrafi w trakcie pvp się healować i to pvp wygrać. Pewnie jakbyś miał sps/ee to byś grał tak jak opisujesz i starał się z tej postaci wyciągnąc maximum .... i prosze Cie, nie pisz do mnie bym się ogarnął bo oboje wiemy jaka jest szara rzeczywistość dragona. Albo taka by nacisnąć wszystkie skille od F1-F12, albo zero taktyki tylko walić ze skilla by dmg leciał ...

PS. I nie twierdze że sps/ee jest gorszy od necro/pp ... stawiam ich na równi, a wygraną przypisuję temu, który potrafi tą postacią lepiej grać i ma więcej szczęścia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2007, 08:32:33 am wysłana przez Accumen »


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2007, 10:21:00 am »
Ja generalnie nie lubie magow xP

Wiem ze te 90% pewnie niewie do czego sluzy STE ;P i co moze dac light vortex + moh na summonie necro ;P Ale n00by tez sa potrzebne... na kims trzeba pvp nabijac xD
A sleep mimo mental shielda to po wrzuceniu ste siada niestety calkiem ladnie >__>
Healowanie sie to sprawa makro, ew normalnego podejscia do pvp, jesli sie mysli a nie wrzuca wszystko jak kretyn to mozna sie healowac skutecznie :)


A "ogarnij sie" weszlo mi do jezyka potocznego, sry xP

Ja tez nie twierdze ze ktos jest lepszy, ale poprostu przy normalnych ustawieniach nie widze sensu w tym ze pp/necr moze bez problemu pojechac ee/sps (co innego necro/sorc, ta subka jest genialna i moglaby poszalec ^^), dla mnie necro jest na straconej pozycji bo ma tylko dark attack, brak debuffujacego vortexa, brak cancela.. i tyle xP


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2007, 11:36:06 pm »
Nie ma cancela ?  :P A wiesz co to cursed of abbys i mass mega bane ??  :) :)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 25, 2007, 07:14:17 am »
Problem w tym ze te zabawki musza "wejsc"  :? A przy duzym m.defie to tak samo proste jak zsolowanie Baiuma (glupi tt/wc ma 1,4k m.defa >__>)
A cancel zadziala zawsze, pytanie tylko ile buffow zdejmie (na forum DN ludzie strasznie placza za tym cancelem... a ja jak mam tylko swoje buffki - se/bd to po cancelu spada mi okolo 5  :shock: ).


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: SH czy Necro ??
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 25, 2007, 08:03:24 am »
Przy divine protection spada właśnie koło 5 ... na buffach pp spada praktycznie wszystko, nie licząc potków ... i to jest bolesne  :(