Witaj
Gość

Wątek: Spoil czy Crafter  (Przeczytany 1572 razy)

  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Spoil czy Crafter
« dnia: Maj 24, 2007, 03:32:21 pm »
Mam pytanie. Gralem kiedys na Dragonie ale przestalem. Terez znowu chcem zaczac i dlatego mam pytanie. Kogo bardziej sie oplaca zrobic Spoila czy Craftera jesli chodzi o zarabianie kasy. Kiedys bardziej oplacalo sie robic spoila no bo wiadome matsy i dodatkowo nieraz jakis item ze spoila wypadl a teraz to nie wiem bo duzo jest matsow i mozna samemu z recepta cos zrobic w latwy sposob...Wiec co radzicie?

PS: Jesli jest jakis polski klan krory posiada Kanal TS i jest dosyc zgrany i gra na x15 to prosil bym o PM...Nie musze od razu dolanczac do klanu bo mam niski lvl ale chodzi i mi o mila atmosfere, zabawe i wspolne rb...bo 40lvl i wyzej to nie trudno nabic jak sie gra z przyjemnoscia...jak cos to PM


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

  • I NEED HORN !!!!!!!!
Odp: Spoil czy Crafter
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2007, 04:25:10 pm »
Po 1 :

Kiedys bardziej oplacalo sie robic spoila no bo wiadome matsy i dodatkowo nieraz jakis item ze spoila wypadl

Jak Ci mogł wypaść item z spoila :o :o :o dziwne jeszcze o takim czym nie slyszalem
Co do robienia postaci, to lepiej zrobic spoila poniewaz teraz na dragonie matsy poszły w góre itemy tanieja <dziwne ale co tam> to dragon  :P :P , a jesli chciec robić warsmitha to tylko majac dostep do TOP A i S grade ( to tylko sie opłaca krawciec teraz) z tym że przewaga to S grade do kraftu. Majac spoila na matsach mozna sie dorobic dosyc dobrze i do tego dochodzi jeszcze spoil recek S grade. Moim zdaniem SPOIL i tylko Spoil jesli sie nei ma jakis zapasow matsów/recek i to dosyc dobrych recek :P

I HATE EMO KIDS


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 1

Odp: Spoil czy Crafter
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2007, 04:31:14 pm »
Za duża jest konkurencja między krafterami. Strasznie ich siedzi dużo w giran i prześcigają się w cenach ... nawet tych recek S grade 100%. Dla mnie krafter jest teraz nieopłacalny, robisz spoilera, spoilujesz matsy i recki, przy tym masz expa itp matsy możesz sprzedać z czego jest duży zysk, lub zostawić sobie na recki ... a potem możesz zrobić suba fs/m

P.S. Wyexpienie warsmitha to męczarnia, szczególnie dla kogoś bez klanu.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Spoil czy Crafter
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2007, 04:46:07 pm »
A jesli chodzi o sprzedawanie ss i bss crafter sie na tym duzo wzbogaca...


  • Wiadomości: 438

  • Pochwał: 3

  • Watch your back!
Odp: Spoil czy Crafter
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2007, 06:38:32 pm »
Cytuj
A jesli chodzi o sprzedawanie ss i bss crafter sie na tym duzo wzbogaca...

Watpie lepiej kasa "wchodzi" jak wystawisz manufakturke z bronmi/armorami/jewelry B/A/S grade :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • Ja tu tylko spoiluje...
    • Brothers In Arms Ally
Odp: Spoil czy Crafter
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2007, 01:06:05 pm »
Jak Ci mogł wypaść item z spoila :o :o :o dziwne jeszcze o takim czym nie slyszalem

Mógł. Np. Full Plate Armor z Cave Maiden można wyspoilować (sam trafiłem), zapewne też i kilka innych itemów w jakichś mobkach jest.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Spoil czy Crafter
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2007, 02:45:45 pm »
a dla niedowiarkow: http://www.dragon-network.net/drop/npcinfo.php?id=134&server_id=4&from_level=0
sam tez na niego wpadlem, spoilujac enchanty ;p
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku