Witaj
Gość

Wątek: Co lepiej wybrać. Pomocy  (Przeczytany 1010 razy)

  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Co lepiej wybrać. Pomocy
« dnia: Sierpień 25, 2008, 03:57:13 pm »
Witam wszystkich mam taki mały dylemat i nie mogę sobie z nim poradzić a mianowicie co będzie lepszym rozwiązaniem.

A więc tam, mam GLAD/WK 78/78

Tallum*DLE +4
Biżuteria TT set all +3
Tattoo Monk empower 3lvl x2
Deye :

+4con -4dex
+4str -4dex
+4wit -4int

IC set all +3
Mam dylemat ponieważ zrobiłem sube na wk a wk raczej w ic to porażka i okropnie wygląda.

i zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem było by w Draconiku biegać.
glad ma mastery do lekkiego pancerza i wk też pytanie tylko co mi to da

i jak będzie się spisywał glad w draconiku.

co myślicie jak ktoś ma glada/wk niech się wypowie co lepsze za wszystkie odpowiedzi z gór dzięki


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Co lepiej wybrać. Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2008, 09:08:44 pm »
Grajac glad/wk i tak grasz na statach GLADA  wiec nie rozumiem czemu zle wyglada w IC?
To najlepszy set dla tej postaci pomijajac oczywiscie dynasty  :wink:

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Co lepiej wybrać. Pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:01:49 pm »
Źle zrozumiałeś glad w ic wygląda super a zwłaszcza jako kobieta. Pisałem ze wk w ic wygląda okropnie.
Teoretycznie masz racje ze glad w ic powinien biegać ale ic daje Dex -2, Str +2, P.Def +8%, Max HP +445. Sleep/Hold Resistance -70%.  a drakonik daje do Dex +1, Str +1, Con -2, attack speed/P. Atk +4%, Max MP +289, weight limit +5759.
i zastanawiam sie czy na tym nie będzie lepiej śmigał.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Co lepiej wybrać. Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2008, 08:40:39 am »
Cytuj
Pisałem ze wk w ic wygląda okropnie.

No to po raz kolejny napisze ze gra sie na statach glada wiec co cie widok wk obchodzi?

Dexa ci za bardzo nie potrzeba bo i tak bijesz ze skili Triple Sonic Slash lub Sonic Rage w ktorych celnosc masz 100%
a przy -2 dex roznica w atk speed mala a jak ci to przeszkadza mozesz roznice przez DYE zmienic
A w IC secie masz o wiele wiecej p def  i  resista na hold & sleep



Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.