Witaj
Gość

Wątek: PomocyHE/WK  (Przeczytany 1531 razy)

  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

PomocyHE/WK
« dnia: Listopad 24, 2008, 02:58:09 am »
Witam wszystkich mam taki moly problem i chciałbym go o mówić z innymi.

a wiec jak w temacie posiadam He/Wk+nobless
draco set +4,3,3,3
tt set all +3
DB +F+7

i nie mogę dopasować deyów na dzien dzisiejszy mam +5dex-5con  +4str -4con
oraz tatosy monk lvl3( na razie) i monk emp. lvl3 (na razie)

i moje pytanie jest co byście zmienili w statystykach dey /tatosy co lepiej wybrać/co jest bardziej opłacalne.
Prosze o sesowne odpowiedzi ( czemu tak a nie inaczej) oraz jakie tatosy robić na 4lvl bo nie zamiezam robic tych i tych na 4 lvl aby sie przekonać co lepsze.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: PomocyHE/WK
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2008, 03:13:43 pm »
dye masz zrobione typowo pod bicie mobow, na pvp moim zdaniem wyrzucilbym dye dodajacy strenghta, co da ci wiecej hp, zmniejszona szanse na stuny itp, tatoo bym zrobil 4lv empowered bo dodaja wiecej niz nie empowered a odejmuja podobnie;]


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: PomocyHE/WK
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2008, 04:46:01 pm »
Dye zostaw sa ok...   wiecej p .atk da ci wieksze krytyki, DEX wiadomo atk speed i crit rate ... ta kombinacja daje lepsze efekty oczywiscie jesli posiadasz AQ + baium , wiadomo ze łucznicy zabijaja glownie krytykami, 1-1,5k HP  wiecej czy mniej nie robi
róznicy.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: PomocyHE/WK
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2008, 07:26:23 pm »
Thorns liczę się z twoim zdaniem  w końcu za coś masz tego moderatora wiec sie orientujesz co i jak wiec proszę przedstaw dokladnie co bys na moim miejscu zrobił bardziej szczegółowo.  deye ok zostawie takie jakie są ale jakie tatosy monk zwykły na 4 lvl wbijać (+5%ata.speed -2%P.Def )  czy monk empower na 4 lvl (+7%ata.speed - 2%P.def-2%P.atak ) a moze lepiej zainwestować w ogr zwykly 4lvl (+5%P.atak -2% atac speed ) albo ogr emp. 4 lvl ( 7%P.atak - 2% atac speed - 2% P.def ) bo prawde powiedziawszy nie wiem w co bardziej sie oplaca isc w atak speed kosztem p.ataku i p defa czy w p atak kosztem atak speeda i p defa. co do AQ i baiuma owszem będą ale z czasem znaczy AQ jeszcze w tym roku a z baiumem to moze na wakacje.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: PomocyHE/WK
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2008, 08:04:04 pm »
ja polecam zwykle monki odejmujace od p.def tak samo zwykle ogry :) mozesz laczyc ogra z monkiem albo parami :)

..::Provider::..


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: PomocyHE/WK
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2008, 09:49:41 pm »
K.... pogubiłem się trochę  nie wiem czy dobrze zrozumiałem czyli jak mam zrobić nie mając AQ i Baiuma

Mam iść w P.atak czyli tatosy Ogry a jak bede miał AQ + Baiuma to Monki  dobrze zrozumiałem. 


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: PomocyHE/WK
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2008, 10:19:37 am »
K.... pogubiłem się trochę  nie wiem czy dobrze zrozumiałem czyli jak mam zrobić nie mając AQ i Baiuma

Mam iść w P.atak czyli tatosy Ogry a jak bede miał AQ + Baiuma to Monki  dobrze zrozumiałem. 

dalbym juz +5str i +4dex. poza tym lucznik bez baiuma i aq nie istnieje.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: PomocyHE/WK
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2008, 01:59:32 pm »
a tam pitolisz :) ja sobie jakos radze :)

co do tattosow to mozesz uzywac tak jak Ci sie zechce :)

..::Provider::..