Witaj
Gość

Wątek: Porównanie postaci na Hellbondzie  (Przeczytany 2971 razy)

  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Porównanie postaci na Hellbondzie
« dnia: Luty 20, 2009, 12:22:22 pm »
Elo wszystkim, zakładam temat aby zebrać informacje jak poszczególne klasy spisują się na hellbondzie. oczywiscie chodzi mi o hellbonda dragonowskiego :D. Napewno nie jedna osoba zastanawia sie co będzie lepsze co dostanie w "4 litery" A wiedz proszę wszystkich GRAJĄCYCH NA ARENIE !!! o krótki opis jaka klasa i jak się spisuje.

Np. he/wk / sps/ee / sps/es  / pr/bd  / nekro/pp  itp.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2009, 02:25:02 pm »
Jeśli ktoś będzie w stanie pomóc to mógł by powiedzieć jak wygląda sprawa z gladem/wk
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2009, 02:43:48 pm »
jak na razie nikt wam nie pomoze bo arena jest prawie pusta, nie ma gm shopow   wiec nikt nie siedzi bo nie ma nawet skad wziąć potek..   a jesli chodzi o parametry postaci  to tego jeszcze nikt nie wie..  co DRAKE wymysli
beda placze  to beda ciecia charów

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2009, 10:21:10 pm »
wznawiam temat może coś już wiadomo??


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2009, 11:08:15 pm »
dalej po staremu....
propo tej super postaci to jak hellbound będzie tak jak powinien być to sk/aw będzie się sprawiać nieźle i pewnie sps/es, ze względu na sumona..


btw.
Gdzieś już o tym pisałem chyba w dziale subek, poszukaj a znajdziesz ;)
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2009, 08:43:54 pm »
Wiem tyle, ze z magów The Best będzie SH
Może przybędzie troche sh/ol :P
Ja osobiście gram sh/wk i polecam ta postac do pvp ;)
Nie wspomne juz, że chyba na razie jest taki tylko jeden na Servie :D


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2009, 01:08:06 am »
Ja zasłyszałem że Necro będzie miał słabsze nuki. A miałem robić z mojego elfika Necro / EE  ~_~


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2009, 01:47:40 pm »
też własnie planowałem necro ee po wejściu HB sobie zrobić, ale osłabiają go już jak mogą ;) kiedyś dojdzie do takiego stanu że necro będzie bił po 20 dmg ;)
propo tego SH, to tak bedzie dobry fakt, SH/OL hmm też niczego sobie, chociaż teraz sh/ps jest dobry a jak ktoś gdzieś napisał na HB ma byc nieśmiertelny (ofc z bufami, chociaż bez nich pewnie też będzie dawał radę) SH/SE/BD też pewnie będą się dobrze sprawdzać....

IMO
sk/aw będzie wyczesany i wg. mnie przybędzie duzoooo własnie tych postaci co wymieniłem ;)

Btw.
Myślę że już wszystko jasne i do tematu już nic więcej nie wniesiemy :)
Poczytaj dział subek tam też jest napisane coś o HB.

pozdrawiam
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2009, 06:05:27 pm »
też własnie planowałem necro ee po wejściu HB sobie zrobić, ale osłabiają go już jak mogą ;) kiedyś dojdzie do takiego stanu że necro będzie bił po 20 dmg ;)
propo tego SH, to tak bedzie dobry fakt, SH/OL hmm też niczego sobie, chociaż teraz sh/ps jest dobry a jak ktoś gdzieś napisał na HB ma byc nieśmiertelny (ofc z bufami, chociaż bez nich pewnie też będzie dawał radę) SH/SE/BD też pewnie będą się dobrze sprawdzać....

IMO
sk/aw będzie wyczesany i wg. mnie przybędzie duzoooo własnie tych postaci co wymieniłem ;)

Btw.
Myślę że już wszystko jasne i do tematu już nic więcej nie wniesiemy :)
Poczytaj dział subek tam też jest napisane coś o HB.

pozdrawiam

I co będziesz robił mimo wszystko tego Nec/ EE ?? Tak szczerze to ostatnio spotkałem się z różnymi opiniami. M.in. taką że Nec wcale nie został osłabiony, tylko doszły bufy anty darc att. a moc skili pozostała i pozostanie i wszystko ma zależeć od tego czy drake dobrze zainstaluje system atrybutów. Ja tam nie wiem co zrobić z moim elfikiem.... Nec / ee ; SPS / EE ; HE / sws (dobry to huntowania moonstonkow na następnego suba :D ) choć na początku byłem napalony na nec / ee  :P a pewnie skończe jako sps / es   :o
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 06:10:50 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 18, 2009, 08:10:14 pm »
SH/PS w HB z łączonymi subkami powinien być overpower (mowa o L2)(jeśli macie możliwość mieszania klas w sposób: elf/dark elf to SH/ES = zabijcz sfiatof)
Tutaj niestety ciężko powiedzieć ale myślę że aż tak dramatycznych zmian nie będzie bo żeby ope nie był to naprawdę musieliby go nieźle nerfnąć;p
Necro wcale nie zostaje osłabiony w hb dochodzą tylko nowe buffki antidark


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 18, 2009, 08:57:20 pm »
SH/PS w HB z łączonymi subkami powinien być overpower (mowa o L2)(jeśli macie możliwość mieszania klas w sposób: elf/dark elf to SH/ES = zabijcz sfiatof)
Tutaj niestety ciężko powiedzieć ale myślę że aż tak dramatycznych zmian nie będzie bo żeby ope nie był to naprawdę musieliby go nieźle nerfnąć;p
Necro wcale nie zostaje osłabiony w hb dochodzą tylko nowe buffki antidark
Cytuj
dochodzą tylko nowe buffki antidark

Więc właśnie o tym mowa :) (przydałby się cancel  8) )

Jak tylko zauważą że SH/PS jest overpowah to dostanie nerfa jak he/tyr i po zabawie


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2009, 04:09:59 pm »
SH/PS to będzie wykoksowane :) Słyszałem, że PS w hb będzie miał self buff'a coś w stylu własnego emp'a więc jeżeli taka postać będzie mogła latać na podwójnym empowerze  to będzie naprawdę wymiatała :) Swoją drogą co myślicie o sporc/es ? O tej subie też coś słyszałem, że w hb też będzie dobra... macie jakieś swoje opinie na jej temat ?


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 08, 2009, 08:41:31 pm »
Swoją drogą co myślicie o sorc/es ? O tej subie też coś słyszałem, że w hb też będzie dobra... macie jakieś swoje opinie na jej temat ?

Mialem w klanie takiego ... Wedlug mnie to strata horna ... nie ma wiekszej roznicy w stosunku do spsa poza nukiem i kilkoma skillami ... nie masz draina itp czyli cala twoja zabawa to nukowac do bolu az koles dostanie m.crita ;)


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 08, 2009, 09:33:23 pm »
SH/PS to będzie wykoksowane :) Słyszałem, że PS w hb będzie miał self buff'a coś w stylu własnego emp'a więc jeżeli taka postać będzie mogła latać na podwójnym empowerze  to będzie naprawdę wymiatała :) Swoją drogą co myślicie o sporc/es ? O tej subie też coś słyszałem, że w hb też będzie dobra... macie jakieś swoje opinie na jej temat ?

Z tym self buffem w stylu empa u PS'a to jakaś bzdura:P


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Porównanie postaci na Hellbondzie
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:58:45 am »

Ps jak kazdy summoner bedzie mial 3 buffki od summona ale nie jestem pewnien czy to na pewno w HB

Co do empa to sh bedzie mial empowering echo