Witaj
Gość

Wątek: problem  (Przeczytany 946 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

problem
« dnia: Maj 31, 2009, 01:25:42 am »
kolega chce zagrac na oly...jaka postac mu doradzacie?jesli mozecie uzasadnijcie Swoja wypowiedz...
ps. czy mutek sorc/ol moze byc ciekawy czy lepszy sorc/ee?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2009, 01:44:46 am »
To może jakiś kierunek czy woli nukera, fightera czy co... Nie ma postaci która jest super na oli. Bez dobrego sprzętu i tak nic nie zdziałasz bo zawsze znajdzie się ktoś z bronią czy setem na ++++++ (przynajmniej na inf. Nie wiem jak na innych serwerach, ale podejrzewam ze podobnie).
Co do Twojego "ps." to zależy do czego jest potrzebna Ci postać, jakim bufem dysponujesz itp...

Btw. Po co robić sorc/ee skoro spe/ee jest wystarczająco dobry...
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: problem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2009, 10:49:03 am »
GLAD/PP
TYR/WC
HE/PP


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: problem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2009, 11:25:36 am »
co do klasy nie ma jakichs szczegolnych wymogów... moze byc fighter i moze byc nuker mag..i nie chodzi tu o wywalczenie o tytulu herosa (na dn oli  jest zdominowana przez najwieksze klany i wlasnie przez donatow) tylko chodzi o probe swoich sil i dobra zabawe....jesli zas chodzi o glada to nie zmniejszyli jego umiejetnosci w hb?? a wracajac do mojego ps to ma byc postac na dobra zabawe na pvp oraz pve to nie ma byc postac do ownienia:P support jest ale lubie ciagnac za soba botow bo to nie w tym sens...I Ciekawi mnie jeszcze ol/ps bo ponoc ps dostaje w hb desth spike wie ktos jakby to moglo wygladac?;>
 a co do sps/ee i sorc/ee wiem ze tych dwoje nukerow to bardzo podobne postacie duzo podobnych skili jednak widzialem socrow/ee wiec po cos ludzie robia te postacie...
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2009, 11:27:41 am wysłana przez kregol »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: problem
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2009, 08:30:50 pm »
No więc mówię że Glad/PP albo HE/PP ownią na OLY!!

A jak chcesz zabawę (skomplikowaną) to wyśmienitą postacią dla ciebie będzie TH/PAL albo DA - wiele wiele skilii i naprawdę trzeba ogarniać  8)
pozdro


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: problem
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2009, 12:54:19 am »
na oly?
glad/pp
tyr/ol
bp/wk
es/ee
sws/ee