Witaj
Gość

Wątek: Nightmare  (Przeczytany 2049 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Nightmare
« dnia: Październik 27, 2009, 08:58:14 pm »
od  niedawna zacząłem grać w l2 na serwerze nightmare x30
na początku grałem spellsingerem wbiłem 79lvl i 3rd już zrobiłem
potem dwarfem do spoila jest na 62lvl
i teraz zacząłem grać orkiem tytanem na razie ma 62lvl i będę chciał mu najpierw zrobić subklasę myślałem na tyranta ta postac ma sluzyc tylko i wylacznie do koksu i robienia trainow a czy taka postacia gdzybym wbil 85 lvl dal bym rade na pi, oczywiscie nie w secie dynasty bo na niego mnie niestac
jaka zbroja będzie dobra dla takiej postac talum hevy set, Apella hevy set, Draconic set czy imperial set zbroje +3 na więcej mnie nie stac, a teraz jakie bronie do trainow pole saint spear (nie wiem z jakim SA), a tak do biegania to hevy dividers z focusem. pomóżcie mi bo nie wiem jak zacząć i jacy mi buferzy są potrzebni
sorry za pisownie
Pozdro


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Nightmare
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2009, 03:49:32 pm »
Od czego by tu zacząć może od tego, że jako sam tyrant to traina za bardzo nie zrobisz :P Jeżeli już to do train'ów będzie tyr/des (najlepszy wybór w twoim przypadku i chyba w ogóle). Co do setu to proponuje light set jakiś do biegania na królkiku, a potem odpalasz bizona, frenzy, zealota, ewentualnie można dać jeszcze rage :) i wkładasz ic seta.

SA do pole to chyba sie opłaca haste albo healht to zależy od tego co wolisz. A co do train'ów można co rawda robić to czystym tyrkiem, ale dużo mobów wtedy nie dasz rady brać. Ja dawałem co prawda bić traina w mos moim tyr/ol ale to jest dla ludzi, którzy mają ogarniający się support :P w moim przypadku był to kumpel bd/se :D

Ogolnie do train'ów wystarcza bd/se jako support, ale równie dobrze można zrobic wc/bd myśle jednak, że efekt vampa w powind da radę zamiast cov'a druga opcja to załatwić sobie sws/pp lub sws/wc i jesteś wtedy na max nabuffowany. Czyli support starczy bd/se ewentualnie mozna pokusić się o sws/wc (to taki uniwersalny baff do bicia) :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nightmare
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2009, 05:28:34 pm »
ok
a jeszcze jedno jaki bizu bedzie dobre dla takiej postaci titan/grand khavatari czy starczy zwykly set tt czy moze jakas bizu rb?? i jak by ktos mogl podac ceny bizu rb tej co mi bedzie potrzebna  a i jakie dye
pozdro


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Nightmare
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2009, 05:38:57 pm »
... czy starczy zwykly set tt czy moze jakas bizu rb?? ...

Bez względu na postać zawsze będzie lepsza "jakaś" rb jew.
Dla destro/tyra zaken i qa był by wskazany... Jeśli stać na więcej to najlepiej full rb jew ;]
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Nightmare
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2009, 07:18:11 pm »
Co do cen to AQ na nightmare 7dc, zaken jakies 18-16dc reszta rb jewel typu valdek czy baium to sa one o wiele więcej warte :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nightmare
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2009, 10:09:23 am »
Będzie jakaś różnica jak zrobię  tyr/des bo ja robię des/tyr


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Nightmare
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2009, 10:23:19 am »
Nie nie ma żadnej różnicy. Można switch'ować się między statami u npc ale w przypatku tyr/des nie ma to żadnej różnicy w statach :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nightmare
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2009, 10:32:04 pm »
to jeszcze to co lepiej zrobić;
najpierw kupic ekwipunek w postac broni i zbroji s
czy zrobic subklase
mam 12 coinsow i set draconic a z a grade to talum hevy, dragon slayer i talum glive, a z rb bizu to tylko core


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Nightmare
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2009, 02:39:24 pm »
Skoro masz 12 dc to oczywiście sprzęt, bo za to horna nie kupisz :P A lepsze eq przyda Ci się do wbicia horna. Proponuje kupić HD, który zdobędziesz w dobrej cenie za 1.7kkk ludzie jednak często żądają więcej czyli 2dc, ale według mnie to strata kasy lepiej poczekać na normanlą cenę.

Co do S setu to zależy równie dobrze możesz kupić AQ a resztę wydać na dha jak już wbijesz subke. Jako tyr/des w draco z dha i aq będziesz wstanie wyfarmić sobie na lepszy sprzęt, także z tym s grade setem (opcjonalnie IC jak bijemy rb jest lepszy) to bym się wstrzymał :)

Co do talluma hvy to rób jak chcesz jest to dobry set bo daje bonusy do atk.speed'a ale bieganie w nim, żeby pociągnąć traina to kiepski pomysł bo królik nie działa tak rewelacyjnie w hvy jak na light'cie, jedynie co możesz zrobić to albo zostawisz go żeby mieć lepsze staty w biciu golki albo już opchniesz w końcu masz draco :P Po subce tallum hvy nie będzie Ci się opłacał.

To tyle z mojej strony myśle, że jak zrobisz tak jak napisałem to nie będziesz narzekał :D
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nightmare
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2009, 08:26:23 pm »
Dzieki za wszelka pomoc
alejeszcze jedno czy ktos by mogl mi pomoc podexpic moja postac do 79lvl mam 73 lvl teraz a samemu mi jest ciezko poniewasz nie mam buferow za pomoc jakos w grze zaplace :)


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nightmare
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 12, 2009, 08:37:49 pm »
a jak mam odpalone naraz 3 konta 2 to bufery z subkami (bd/se necro/pp) i mam 3 konto na razie sam tytan ale niedługo będzie miał subke tyranta  to mogę za to dostać bana??  a to prawda że za zabijanie rb można dostać bana??

a tak a pro po kopiłem pole s grade z hastę i mam pytanie czy można w nie wsadzić atribute stone??
chcialbym je ulepszyc na fire :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 09:12:17 pm wysłana przez .S.T.A.L.K.E.R. »


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Nightmare
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2009, 04:40:14 pm »
Bana za 3 konta z subami teoretycznie można dostać, ale w praktyce GM jest tak często że... ^^(chyba że masz pecha) Co do bicia rb to nie wiem z jakiej racji można dostać bana :P Wiadomo wykorzystywanie bugów żeby dostać się lub ubić rb są nagradzane banami :D. Elemental system jeszcze nie działa i raczej prędko nie zacznie :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nightmare
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 13, 2009, 05:41:58 pm »
ostatnio to gm są codziennie :P
a nie wiecie co to jest w giran ze tyle typa się zbiera i to coś na coloseum teleportuje :P to jest jakiś event??