Witaj
Gość

Wątek: Enchant skili kamaela  (Przeczytany 2160 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Enchant skili kamaela
« dnia: Marzec 23, 2010, 10:28:50 am »
Można enchantować skile czy to też nie działa u tej postaci? Link u npca z wioski kamaeli się nie świeci...jest jakiś inny?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2010, 05:47:20 pm »
Nikt nie wie gdzie i czy w ogóle kamael ma działającego npca od enchantów skili na dragonie???


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2010, 09:37:07 pm »
niestety nie działa na DN enchant skili dla kamaeli. 50% rzeczy dla kamaeli nie działa na tym serwerze. wejdz sobie na oficjalne forum DN do działu Bug Report to zobaczysz co tam ludzie wypisują. Drake milczy na ten temat, czyli w zasadzie nie ma zamiaru cokolwiek naprawiać. Podobno nawet nie można zrobić inspektora i judicatora. nie działa checkmate, podstawowy skill, bez ktorego właściwie jest siębezbronnym na pvp.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2010, 10:08:13 pm »
niestety nie działa na DN enchant skili dla kamaeli. 50% rzeczy dla kamaeli nie działa na tym serwerze. wejdz sobie na oficjalne forum DN do działu Bug Report to zobaczysz co tam ludzie wypisują. Drake milczy na ten temat, czyli w zasadzie nie ma zamiaru cokolwiek naprawiać. Podobno nawet nie można zrobić inspektora i judicatora. nie działa checkmate, podstawowy skill, bez ktorego właściwie jest siębezbronnym na pvp.

nie wiem czy on w ogole zaglada na forum a DN a co dopiero mowa o wypowiadaniu sie w jakiej kolwiek sprawie


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2010, 10:12:03 pm »
niestety nie działa na DN enchant skili dla kamaeli. 50% rzeczy dla kamaeli nie działa na tym serwerze. wejdz sobie na oficjalne forum DN do działu Bug Report to zobaczysz co tam ludzie wypisują. Drake milczy na ten temat, czyli w zasadzie nie ma zamiaru cokolwiek naprawiać. Podobno nawet nie można zrobić inspektora i judicatora. nie działa checkmate, podstawowy skill, bez ktorego właściwie jest siębezbronnym na pvp.

nie wiem czy on w ogole zaglada na forum a DN a co dopiero mowa o wypowiadaniu sie w jakiej kolwiek sprawie
Tak po prawdzie to nie wiadomo czy on jeszcze zyje/kiedykolwiek istnial  :D


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2010, 11:10:14 pm »
Tak, czytam to forum i sam rozdmuchuje temat na nim...mając nadzieję że ktoś tam u nich przeczyta. GM z gry ^madmanic^ nawet nie kuma tematu...wysłał mnie w poszukiwania innego npc zamiast sir erica bo pomylił normalnego retaila(gdzie jest inny q dla kamaeli) z tą ich subą dragonową. A jeśli chodzi o npc z enchantem, to już w ogóle nic nie wiedział...sprawdzałem na arenie i tam jest też zbugowany npc. Gdzieś przeczytałem że te serwery (poza sub dragona) mają wspólną bazę danych, a skoro na Valkirii ma wszystko działać, to może i tu się poprawi...


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2010, 11:27:12 pm »
Tylko nie pisz w polskiej sekcji  :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 24, 2010, 01:19:26 pm »
mnie się wydaje tak. DN to serwer z donatorami. w zasadzie każdy gra tam, aby zrobić postać, kupić DNET armor, broń ikarusa, zenchantować wszystko do "+ ile się da" i kosić innych. do tego celu większość tworzy glady, tanki, nekrusy i inne tam. kamaeli mało kto wybiera, bo jest to postać trudna do opanowania na pvp. Dlatego Drake, o ile istnieje, jak ktoś słusznie zauważył, nie przykłada się do rozwinięcia i naprawy tych postaci. Założyłem temat na forum DN http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,215175.0.html moze to coś pomoże, lub wręcz przeciwnie :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Enchant skili kamaela
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2010, 01:30:36 pm »
Widzę, dzięki. Może więcej ludzi się dopisze i coś z tego wyjdzie.