Witaj
Gość

Wątek: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie  (Przeczytany 21594 razy)

  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 23, 2010, 11:43:58 am »
Na początku na pewno sporo, a później? To zależy od gm'ow od tego jak będą serwer prowadzić itp... Tutaj trzeba się zdać na czas i dopiero się przekonamy.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:21:44 pm »
Hejka:)
Ja mam nadzieje ze zrobię sobie nowa postać i pogram z nowymi graczami i jakimiś "normalnymi" chłopakami:Buzka,papa


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:48:40 am »
A my to nienormalni? :)   nie wiem jak tam CHŁOPACY, ale ja mężczyzną jestem ..  normalnym  hehe  no może nawet ponad normę  ;)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 24, 2010, 01:40:30 am »
Mam takie glupawe wrazenie ze ten ociekajacy jadowicie zolta ironia, pisany byl z mysla o mnie >.>


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 24, 2010, 11:33:51 am »
Wasze posty zmusiły mnie do rejestracji konta na tymże forum . Ok po pierwsze: pomysł z łączeniem serverów to po prostu epic . Na prawdę dalej myślicie że Drake to 2x letni chłopak który marzy jedynie aby dogodzić 10tysięcznej liczbie maniaków którzy chcieli by sobie pograć w L][ na priv ? ;D Bez jaj . Skoro valkyria ma być bez donatu ( oczywiście zamiast tego corrupted gms wejdą w grę ;d ) to jak wyobrażacie sobie zarobki mitycznego Drake'a ? Więcej serverów = więcej donatu = więcej hajsu . Prosty rachunek .

Ktoś pisał o  tym że lepiej byłoby wprowadzać nowe kroniki . Facet , nie zauważyłeś jak na większości forum ludzie szukają powrotu do Interlude'a a czasem nawet c4 ? Gracia +++ to zwykły star trek , nic wiecej . Oczywiście to tylko moja opinia .

Kolejna sprawa .. Elvin , co Ty tu robisz? =/ Wszędzie w dupę wejdziesz? =D

Sub item . Dlaczego miało by zbierać pt które ma top dmg ? Sam wyimaginowałeś akcję z ressem bisha. Ok , on ressuje, Wy pkujecie , zbijacie golkę , oni wracają i tak właśnie tworzy się PvP . To nie Farmage ][ .

Ahh i jeszcze do posiadacza konta "Majka" - dobra prowokacja , ale zbyt na siłę. ;d


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:22:13 pm »
Hejka,prowokacja??
hmm nie rozumiem;/


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 24, 2010, 02:24:44 pm »
Wasze posty zmusiły mnie do rejestracji konta na tymże forum . Ok po pierwsze: pomysł z łączeniem serverów to po prostu epic . Na prawdę dalej myślicie że Drake to 2x letni chłopak który marzy jedynie aby dogodzić 10tysięcznej liczbie maniaków którzy chcieli by sobie pograć w L][ na priv ? ;D Bez jaj . Skoro valkyria ma być bez donatu ( oczywiście zamiast tego corrupted gms wejdą w grę ;d ) to jak wyobrażacie sobie zarobki mitycznego Drake'a ? Więcej serverów = więcej donatu = więcej hajsu . Prosty rachunek .

Ktoś pisał o  tym że lepiej byłoby wprowadzać nowe kroniki . Facet , nie zauważyłeś jak na większości forum ludzie szukają powrotu do Interlude'a a czasem nawet c4 ? Gracia +++ to zwykły star trek , nic wiecej . Oczywiście to tylko moja opinia .

Kolejna sprawa .. Elvin , co Ty tu robisz? =/ Wszędzie w dupę wejdziesz? =D

Sub item . Dlaczego miało by zbierać pt które ma top dmg ? Sam wyimaginowałeś akcję z ressem bisha. Ok , on ressuje, Wy pkujecie , zbijacie golkę , oni wracają i tak właśnie tworzy się PvP . To nie Farmage ][ .

Ahh i jeszcze do posiadacza konta "Majka" - dobra prowokacja , ale zbyt na siłę. ;d

A ty tu czego chcial :)

1) A co do Elvina to jest tu od 2006 ;)

2) To nie forum DN  wiec ostrożnie z językiem

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 24, 2010, 03:54:17 pm »



A ty tu czego chcial :)

1) A co do Elvina to jest tu od 2006 ;)

2) To nie forum DN  wiec ostrożnie z językiem
Czesc Thorns ! ;D
1) On jest wszędzie ! :O ;d
2) Właśnie zauwazylem ze jakos tu spokojniej , dlatego jak za pewne Ty zauwazyles moje posty sa ubogie w bluzgi ^^


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 25, 2010, 12:09:47 pm »
1) A co do Elvina to jest tu od 2006 ;)
Nawet dluzej niz ty  :? :D


1) On jest wszędzie ! :O ;d
Stary, nie wiem czy to wazne, ale Ci sie piwo w lodowce skonczylo  8)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 25, 2010, 12:31:22 pm »
Cytuj
Ktoś pisał o  tym że lepiej byłoby wprowadzać nowe kroniki . Facet , nie zauważyłeś jak na większości forum ludzie szukają powrotu do Interlude'a a czasem nawet c4 ? Gracia +++ to zwykły star trek , nic wiecej . Oczywiście to tylko moja opinia .

chyba tacy jak ty, co boją się, że po wprowadzeniu nowej kroniki ich DNety i weapony ++ stracą na wartości i będą musieli znowu wydać kupę kasy na DC, bo nie potrafią się inaczej dorobić.

facet, ile można biegać w DNetach? rok, dwa?


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 25, 2010, 12:38:51 pm »
Nie będzie dnetów tylko Dynasty, ma nie być dotacji ... na s80 więc spowodu kroniki hb mało kto to będzie miał. (instancja)

Wracajać do tematu. A gr set na x9? lol


Na razie to niech wstanie... może jutro może za miesiąc a może na wakacje albo w ogóle.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 25, 2010, 01:35:57 pm »
Cytuj
Ktoś pisał o  tym że lepiej byłoby wprowadzać nowe kroniki . Facet , nie zauważyłeś jak na większości forum ludzie szukają powrotu do Interlude'a a czasem nawet c4 ? Gracia +++ to zwykły star trek , nic wiecej . Oczywiście to tylko moja opinia .

chyba tacy jak ty, co boją się, że po wprowadzeniu nowej kroniki ich DNety i weapony ++ stracą na wartości i będą musieli znowu wydać kupę kasy na DC, bo nie potrafią się inaczej dorobić.

facet, ile można biegać w DNetach? rok, dwa?
Primo . Czego mialbym sie bac jak wchodzi nowa kronika? Vesperow ktore sa dalej gorsze niz DNet set? Fail.
Sekundo , nigdy nie wydawalem kasy na grę . Dorobic sie potrafilem bez wiekszych problemow . Wiec cisniesz grubo sam po sobie chłopaku.
"ile mozna biegac w dnetach" - Powtorze sie ze vesper set i tak jest gorszy niz Dnet .
Reasumujac Twoje argumenty splonely tak szybko jak zapałka . Cos jeszcze chcesz mi powiedziec ?  pJontka ! <3


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 26, 2010, 03:21:47 pm »
Cieszę się, że jesteś inteligentnym człowiekiem, bowiem nie zbluzgałeś mnie tak, jakby zrobili to inni, za to, że ma się odmienne zdanie na jakiś temat. Zapewne jesteś bardziej doświadczonym graczem w L2 niż ja, więc musiałem sprawdzić w necie staty obu setów. Przyznam się, że masz rację. DNet jest lepszy niż Vesper. Dlaczego? Ponieważ DNet, to wytwór GM'a DN. To Drake podniósł staty armora Dynasty i dlatego mówi się na nie DNet. Na offie i innych serwerach z Gracią, Vesper jest lepszy. Gdyby na DN miały się pojawić Vespery, to założę się, że znów podniesiono by staty, żeby, jako nowa zbroja, był lepszy. Potaniały by wtedy DNety i gracze, którzy kupowali DC na swoje armory, byliby stratni.

Co do DC, to ja także nie kupuję ich na Allegro, więc wcale po sobie nie jadę. Wiem, że można je kupić za realne pieniądze, ponieważ każdy, kto chociaż 2 tyg zagrał na DN, dowie się o tym z czata.

Myślę, że dobrze byłoby zagrać w coś nowego, dlatego nadal będę za wprowadzeniem nowej kroniki.

Moje argumenty nie spłonęły jak zapałka, ponieważ żadnych argumentów nie podałem. Ja stwierdziłem fakt, ponieważ 70% biegających w DNetach i z bronią ++, kupili to za realne pieniądze. Każdy o tym wie i ty zapewne też.

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 26, 2010, 04:19:43 pm »
Cieszę się, że jesteś inteligentnym człowiekiem, bowiem nie zbluzgałeś mnie tak, jakby zrobili to inni, za to, że ma się odmienne zdanie na jakiś temat. Zapewne jesteś bardziej doświadczonym graczem w L2 niż ja, więc musiałem sprawdzić w necie staty obu setów. Przyznam się, że masz rację. DNet jest lepszy niż Vesper. Dlaczego? Ponieważ DNet, to wytwór GM'a DN. To Drake podniósł staty armora Dynasty i dlatego mówi się na nie DNet. Na offie i innych serwerach z Gracią, Vesper jest lepszy. Gdyby na DN miały się pojawić Vespery, to założę się, że znów podniesiono by staty, żeby, jako nowa zbroja, był lepszy. Potaniały by wtedy DNety i gracze, którzy kupowali DC na swoje armory, byliby stratni.

Co do DC, to ja także nie kupuję ich na Allegro, więc wcale po sobie nie jadę. Wiem, że można je kupić za realne pieniądze, ponieważ każdy, kto chociaż 2 tyg zagrał na DN, dowie się o tym z czata.

Myślę, że dobrze byłoby zagrać w coś nowego, dlatego nadal będę za wprowadzeniem nowej kroniki.

Moje argumenty nie spłonęły jak zapałka, ponieważ żadnych argumentów nie podałem. Ja stwierdziłem fakt, ponieważ 70% biegających w DNetach i z bronią ++, kupili to za realne pieniądze. Każdy o tym wie i ty zapewne też.

Pozdrawiam.
Dlaczego vespery miały by być customowe. DNet były już na interlude , wprowadziliby HB to weszłyby zwykłe Dynasty retailowe, wprowadziliby Gracie , weszłyby Vespery retailowe.

Co by było nowego w wprowadzeniu kroniki na 5letnim servie (np. Dragon) na którym praktycznie się nic nie zmienia ? o_O Nie sądzę że wywarło by to takie zmiany (ekonomiczne czy "militarne") które pomogły by np. zdobyć władzę Low-clanów .

Z tego co widać to mało grałeś na DNetwork . Jeszcze za czasów Interlude , łuków +20+++ było dosłownie kilka (tak , z donatu) Am+20++ jeszcze mniej. DNety były kupowane ze sfarmionych / "dostanych" coinów . Oczywiście znaleźli się ci którzy donatowali . Reasumując cały donat , donatorów było max 100 osób ( anyway nie widzę w Donacie nic złego , bo przecież to oni utrzymują server) . Następna sprawa związana z realnymi pieniędzmi to rzecz jasna allegro . Tu też na pewno nie ma powyżej 100 osób. Zresztą nawet 100 to za dużo. Wychodzi razem 200 osób ~~ Na ile ? ...
Zgodzę się że kupują za realne pieniądze , ale jest to może 10% populacji servera .
Przykre jest słuchanie czegoś takiego , bo to tylko świadczy jak ludzie którzy nie potrafią nic osiągnąć starają się "cisnąć" innych za lepszy sprzęt.

Moim zdaniem nie ma sensu dalsza rozmowa . Nie wiele wiesz o sieci Dragon-Network . Ja grałem tam koło 4-4,5 roku , do tego od 3lat praktycznie cały czas zajmowałem się ekonomią , więc wybacz - urażają mnie Twoje bzdury pisane w odpowiedziach na moje posty.



  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 26, 2010, 04:28:56 pm »
Z chęcią opisze swoje zdanie na temat dwóch powyższych postów ;)
Z mojej praktyki na DN i tez dużego handlu ;) obawiam się ze przyznam racje  "małej" 

Ale to jak wrócę z pracy  do domu




Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 26, 2010, 04:32:57 pm »
Z chęcią opisze swoje zdanie na temat dwóch powyższych postów ;)
Z mojej praktyki na DN i tez dużego handlu ;) obawiam się ze przyznam racje  "małej" 

Ale to jak wrócę z pracy  do domu
Czego tu się obawiać? Przeciez jestem fajniejszy :afro:


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 26, 2010, 05:20:56 pm »
Jakie klany prócz Excidium (topowe) się tutaj wybierają. Ciekawe ile będzie ludzi i poziom pvp

exci top clan? :))))))
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 26, 2010, 06:09:16 pm »
Jakie klany prócz Excidium (topowe) się tutaj wybierają. Ciekawe ile będzie ludzi i poziom pvp

exci top clan? :))))))
Z tego co się zapowiada, to na Valkyrii prawdopodobnie Exci takim klanem będzie :p . Teraz widać jak poziom gry schodzi na psy, nawet na D-Network ^^'
"RIKALL K*RWA RIKALL "


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 26, 2010, 06:23:44 pm »
Jakie klany prócz Excidium (topowe) się tutaj wybierają. Ciekawe ile będzie ludzi i poziom pvp

exci top clan? :))))))
Z tego co się zapowiada, to na Valkyrii prawdopodobnie Exci takim klanem będzie :p . Teraz widać jak poziom gry schodzi na psy, nawet na D-Network ^^'
"RIKALL K*RWA RIKALL "

sluchalem tego nagrania, + troche wiem z tego co FF opowiadali ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 26, 2010, 06:38:32 pm »
Jakie klany prócz Excidium (topowe) się tutaj wybierają. Ciekawe ile będzie ludzi i poziom pvp

exci top clan? :))))))
Z tego co się zapowiada, to na Valkyrii prawdopodobnie Exci takim klanem będzie :p . Teraz widać jak poziom gry schodzi na psy, nawet na D-Network ^^'
"RIKALL K*RWA RIKALL "

sluchalem tego nagrania, + troche wiem z tego co FF opowiadali ;p
Chyba juz nie gracie na wrathcie , bynajmniej wiekszosc co ?:p btw . slyszales reakcje Gumisia na ts'ie jak spalil tego swojego as'a ? Moze to nagrales ? ;d musze go poszantazowac; d


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 26, 2010, 07:15:53 pm »
Jakie klany prócz Excidium (topowe) się tutaj wybierają. Ciekawe ile będzie ludzi i poziom pvp

exci top clan? :))))))
Z tego co się zapowiada, to na Valkyrii prawdopodobnie Exci takim klanem będzie :p . Teraz widać jak poziom gry schodzi na psy, nawet na D-Network ^^'
"RIKALL K*RWA RIKALL "

sluchalem tego nagrania, + troche wiem z tego co FF opowiadali ;p
Chyba juz nie gracie na wrathcie , bynajmniej wiekszosc co ?:p btw . slyszales reakcje Gumisia na ts'ie jak spalil tego swojego as'a ? Moze to nagrales ? ;d musze go poszantazowac; d

Gramy i mamy sie dobrze ;p gumis nie gral w l2 z pol roku, reakja byla normalna ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 26, 2010, 07:26:52 pm »
...nie zauważyłeś jak na większości forum ludzie szukają powrotu do Interlude'a a czasem nawet c4 ? Gracia +++ to zwykły star trek , nic wiecej .

Tak masz rację wszyscy tęsknią za czasami gdzie tylko archers party coś znaczyły.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 26, 2010, 08:44:56 pm »
Jakie klany prócz Excidium (topowe) się tutaj wybierają. Ciekawe ile będzie ludzi i poziom pvp

exci top clan? :))))))
Z tego co się zapowiada, to na Valkyrii prawdopodobnie Exci takim klanem będzie :p . Teraz widać jak poziom gry schodzi na psy, nawet na D-Network ^^'
"RIKALL K*RWA RIKALL "

sluchalem tego nagrania, + troche wiem z tego co FF opowiadali ;p
Chyba juz nie gracie na wrathcie , bynajmniej wiekszosc co ?:p btw . slyszales reakcje Gumisia na ts'ie jak spalil tego swojego as'a ? Moze to nagrales ? ;d musze go poszantazowac; d

Gramy i mamy sie dobrze ;p gumis nie gral w l2 z pol roku, reakja byla normalna ;p
Normalna czyli jaka ? :D
...nie zauważyłeś jak na większości forum ludzie szukają powrotu do Interlude'a a czasem nawet c4 ? Gracia +++ to zwykły star trek , nic wiecej .

Tak masz rację wszyscy tęsknią za czasami gdzie tylko archers party coś znaczyły.
keep buffin on zerk and magnus <3


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 26, 2010, 10:21:13 pm »
spalil i poszedl grac w dote ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 26, 2010, 10:44:00 pm »

Co do DC, to ja także nie kupuję ich na Allegro, więc wcale po sobie nie jadę. Wiem, że można je kupić za realne pieniądze, ponieważ każdy, kto chociaż 2 tyg zagrał na DN, dowie się o tym z czata.

Moje argumenty nie spłonęły jak zapałka, ponieważ żadnych argumentów nie podałem. Ja stwierdziłem fakt, ponieważ 70% biegających w DNetach i z bronią ++, kupili to za realne pieniądze. Każdy o tym wie i ty zapewne też.

Pozdrawiam.

Tu niestety się z Tobą nie zgodzę, na wielu serwach są ludzi i klany którzy przez potocznych graczy
byli/ są nazywani DONATORAMI bo biegają z wypasionym sprzętem.

Na SHADOW to był klan (nazwy nie pamietam) gdzie CL była Mibanu mieli  najlepszy sprzet jeszcze w czasach C3.. za 1kkk  (na tamte czasy ogromna suma, BAIUM kosztował 1,5)) kupilem od niej BASALTA BH, gdy go pokazałem w giran to ludzie nie wiedzili co to za bron i tez nie raz słyszalem donator)  poszedl na +4 :/ ale kolejny kupiony Forgotten Blade wszedl na +7 (pierwsza taka S grade na serwie)   a cały sprzet który mi Mibanu pokazala mieli oczywiscie z wypadów klanowych na RB.. wtedy jeszcze na shadow nie było Coins'ów. Sam byłem uważany za donatora przez tych którzy mnie nie znali.

Na Dragonie sprawa miała sie podobnie gdy trafiłem do Syndicate, tez wielu uwazało ich za donatorów,  a to wypady klanowe, farmienie itp    z Allegro to oni mieli tyle wspólnego ze sprzedawali tego mase, sam byłem +5k    :P

zmierzając do sedna sprawy... tak jak  MałaP.. pisał  głownie coinsy kupują ludzie którzy startują na serwach lub są w klanach z małym przebiciem, Ci co maja bronie ++ boss sety itp.  sprzedają rzeczy które można zdobyć grając grupowo czyli: Horny, Boss sety,(oj ile było walk na dragonie o baiuma, antka, val, Mrówe z innymi klanami



W klanie siła!! ( na sentymenty mi sie wzielo  :P)

a za zdobyte w ten sposób Coinsy kupuja (robia) coraz lepszy sprzet. Do dużej ilośći broni ++ przyczyniły sie Eventy z BEWS itp. ktore mozna było kupowac za adene lub za DC. Miały sie one przyczynić do pozbycia się dużej ilości DC w obiegu i spadku cen.

pisze to na raty i wypadłem z wątku głównego :)

reasumując    Małaprzyjemnosc vs djk_25     1:0  (w argumentach)

i prosze by w dalszym ciągu była to rozmowa na poziomie ;)




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2010, 10:50:18 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.