Witaj
Gość

Wątek: Kamael SB - nie mogę użyć checkmate [czyżby naprawili?]  (Przeczytany 1534 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Kamael SB - nie mogę użyć checkmate [czyżby naprawili?]
« dnia: Luty 10, 2010, 12:27:52 am »
Po miesiącu nieobecności w Lineage, znowu wszedłem do gry i ku mojemu zdziwieniu nie mogę używać checkmate. Pokazuje się komunikat "checkmate canot be used due to unsuitable terms". Czy wie ktoś o co chodzi?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 03:25:25 pm wysłana przez djk_25 »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Kamael SB - nie mogę użyć checkmate
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2010, 07:36:32 am »
żeby można było użyć cheackmate cel musi byc pod wpływem debufu Death Mark, czyli wpierw używasz Death mark a następnie cheackmate jeżeli death mark wylądował.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael SB - nie mogę użyć checkmate
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2010, 11:38:13 pm »
no tak robiłem na pvp. ale wcześniej używałem checkmate na każdym mobku i nie musiałem używać death marka. czy coś się zmieniło?


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael SB - nie mogę użyć checkmate
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2010, 09:15:24 pm »
dzisiaj sprawdziłem z death markiem. też nie działa. to samo info wyskakuje. czy ktoś wie co jest grane?


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: Kamael SB - nie mogę użyć checkmate
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2010, 05:39:42 am »
dzisiaj sprawdziłem z death markiem. też nie działa. to samo info wyskakuje. czy ktoś wie co jest grane?
Mam to samo, na x30 nie dziala, sprawdzalem na arenie i tam chodzi normalnie nawet bez death marka czyli tak jak bylo od poczatku, tak jest od ostatniego update, mieszali przy kamelach i cos przeoczyli, pozostaje pisanie na forum dn i czekanie na poprawke.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael SB - nie mogę użyć checkmate
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2010, 09:57:40 pm »
napisałem dwa posty. w jednym ludzie się śmieją, że upłynie bardzo dużo czasu zanim admin to naprawi, a w drugim czekam na odpowiedź


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael SB - nie mogę użyć checkmate
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2010, 11:28:10 pm »
ostatnio wszedłem na dragona (grałem na Extreme, bo obraziłem się na dragona, przez nie działające skile i suby w kamaelach) i o dziwo chyba działa checkmate. rzuciłem na moba death marka, wcisnąłem checkmate i moja kamaelka podeszła do moba, a jemu zniknęło 3/4 energii. nie widać jak zadaje cios, ale mobkom znika energia. trochę wolno ładuje się death mark, ale cóż poradzić. jeśli ktoś też to zauważył, to proszę o wypowiedź.