Witaj
Gość

Wątek: Undeady  (Przeczytany 5351 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Undeady
« dnia: Październik 18, 2010, 12:37:32 pm »
Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi więc stąd ten temat. Chciałem zapytać o miejscówki dla Bishopa i chodzi mi o takie w których będą same undeady. Czytałem o nekropoliach i katakumbach, problem w tym że w katakumbach są nie tylko undeady a wszędzie pisze że bishop tam solo może nawet chodzić. Niby jakim cudem skoro ma jedynie dwa ataki i to tylko na undeady? W jaki sposób mam niby ubić zwykłe moby? A mój Bishop ma 54 level i chce mu dobić 60 w wiadomym celu :P


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Undeady
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2010, 01:37:31 pm »
fields of masacre (tp z aden), lecisz ze spawna pod gorke albo prosto(omijasz te duze gasienice i zyjace drzewa) i masz same moby undeath, mozesz spokojnie tam 62 lvl++ wbic


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2010, 05:51:17 pm »
Byłem już tam mały exp strasznie. Z kolei ancient battleground to undeady w grupach więc bishop sobie nie poradzi za bardzo więc może jest jeszcze jakaś inna miejscówka?


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Undeady
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2010, 07:24:20 pm »
wedlug mnie na fields of masacre jest w miare fajny exp i moby sa na 2 strzaly, innych miejsc na tym lvl oprocz Ancient Battleground niestety ci nie doradze :)


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2010, 08:01:48 pm »
fg - cmentarz


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2010, 08:52:12 pm »
fg - cmentarz
Stary ja tam 50 wbiłem i na tym koniec a te 4 levele to błąkając się po drodze.
A może jest ktoś chętny na party z bishopem  :P ? Bo widzę że jedynie to mi zostało...


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 18, 2010, 09:32:01 pm »
z tego co pamietam to undedy byly jeszcze w pagan temple, tam sie fajnie expilo ale tam chyba wysoki lev dokladnie nie pamietam

(nie czytalem regulaminum takze jesli popelniam cos niezgodnego z regulaminem zamieszczajac linki na inne fora to usune posta)

http://lineage.pmfun.com/?action=list&what=lnpc&button=Show&type=Monster&aggro=any&sid=4416.1&l1=51&l2=60&x=41&y=12


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 18, 2010, 10:33:06 pm »
z tego co pamietam to undedy byly jeszcze w pagan temple, tam sie fajnie expilo ale tam chyba wysoki lev dokladnie nie pamietam

(nie czytalem regulaminum takze jesli popelniam cos niezgodnego z regulaminem zamieszczajac linki na inne fora to usune posta)

http://lineage.pmfun.com/?action=list&what=lnpc&button=Show&type=Monster&aggro=any&sid=4416.1&l1=51&l2=60&x=41&y=12
No wreszcie jakiś konkret dzięki wielkie za link. Myslę że Corrupted knight (63lvl) (8116expa) czyli o 3000expa więcej niż za doom scout'a to jest to czego mi trzeba bo np na fields of massacre za jednego moba miałem jakieś 1,5% co mnie wcale nie ratowało dla porównania: 70 destro na wall of argos wbijam 2% na tych reniferach ;D a wiadomo im wyższy level tym wolniej idzie exp Jeszcze zauważyłem moba o nazwie Doom trooper dookoła devastated castle. Jest tam na 100% czy nie pytam bo czasami w opisach na mapach moby są a w rzeczywistości wcale ich tam nie ma.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Undeady
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 18, 2010, 11:08:02 pm »
doom tropper/doom knight/doom archer chodzilo mi dokladnie o te wlasnie moby, ale faktycznie zapomnialem za na fields of massacre jak polecisz nizej sa duzo slabsze moby, ktore duzo expa nie daja :)


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2010, 10:32:52 am »
Nie wiem o co kaman ale po pół godziny grania dostałem tam ledwie 22% expa coś cienko strasznie. Każdą inną postacią a gram nukiem destro i warsmith'em tak do 60 levela lekko wbijałem expa a bishop jakby się zatrzymał w miejscu ;/


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 19, 2010, 07:10:02 pm »
Ciezko mi powiedziec bo nie gralem nigdy bishem, mam ee/sws na af ale wyexpiony zostal w pt


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Undeady
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2010, 06:15:16 pm »
Słuchajcie ewidentnie jest jakiś bug bo doom knight który ma 65 lvl po osiągnięciu przeze mnie 57 lvl dalej daje mi jedynie 1,5% expa a przecież to po pierwsze 8 lvl różnicy i po drugie na takim niskim  lvl jak mój exp na różowym mobie szybciej powinien iść.