Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622024 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1600 dnia: Grudzień 25, 2007, 10:10:25 pm »
dobre podsumowanie tych smiesznych teorii


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1601 dnia: Grudzień 25, 2007, 10:41:37 pm »
No i beda sie taraz sprzeczac, ze tank rownie mocno bije co dager, ech, sztylet skill lethal i mob ma 1/2hp, a tak serio to jesli jest dobre party i ludzie graja madrze, to healer praktycznie nie ma nic do roboty, jest tylko w razie wypadkow czy jakiegos bledu, podwojny vr i jazda.

Do bylyforumowicz, kazda klasa mozna grac dobrze i "wymiatac", ale na tym forum jest jakis kult sk i wszystkim wydaje sie ze jest uber pro niezniszczalny, a tak nie jest. Mozna grac tankiem jesli masz duzo przyjaciol + silny klan, ktory pomoze ci go wyexpic. Ja czekam az wielcy fani tankow pojda wrescie na retail i wyexpia go na 78, teraz na 79 i wtedy porozmawiamy czy naprawde jest tak pieknie jak im sie wydaje :D

Tak,będzemmy się sprzeczać,niech sztylet bije lethalami na okrągło,a potem uratuje 3/4 party.Bo wystarczy,ze na wojnie inne party ci wjedzie w grind i już sie robi zamieszanie i mobonapierdałka.Są sytuacje,gdzie Ci podwójny VR nie pomoże.

Na forum jest kult SK bo to najlepsza klasa w l2.Najbardziej wyważona i najciekawsza z najbardziej rozbudowanym systemem pvp.
Ale przecież surr,2x vortex i spam hurricanów są lepsze ; >
Ja mojego tanka może nie wyekspilem na retailu,ale na c4 x2 i to w klanie gdzie wojna była na okrągło.
I zajęło mi to rok grania,gdzie 3/4 czasu poświęcilem na nic nie robienie,pvp i rpg (serwer  Allseron).

Powtarzam,Ty pograj gdziekolwiek tankiem.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1602 dnia: Grudzień 25, 2007, 10:43:18 pm »
kult sk jest moze dlatego ze jest jedna z nielicznych postaci ktorej nie da sie po prostu (jak wielu wielu innym) zabrac polowy skili i nie zauwaza nawet ich braku ;>

proponuje skonczyc ta marna dyskusje jedni graja bo lubia inni graja bo chca wymiatac taki ejst swiat i tego sie nie da zmienic i po co drugiej stronie wyrzucac ze jest beznadziejna? niech kazdy zajmie sie swoimi sprawami i wszyscy beda zadowoleni


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1603 dnia: Grudzień 25, 2007, 10:46:57 pm »
Ja fanem tanków nigdy nie bylem. Tank szuka exp party dlugo ale znajdz daggerem RB party. Tank znajdzie w moment. Dlaczego?? Bo na RB bierze sie tank support healer i reszta to nukerzy, glownie SH walacy z CDL. Dagger na RB to kupa bo nie zbijesz mu nawet 10% HP a juz many nie masz i walisz go za 20. Co nie zmienia faktu ze TH>all :D
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1604 dnia: Grudzień 25, 2007, 11:34:33 pm »
Cytuj
Mam pytanie po robic tanka po bulid na p atack nie lepiej wtedy zrobic glada, destro, rownie wytrzymali jak nie bardziej?

Wytrzyma tyle samo lub bardziej? Ok to teraz przeliczymy:
SK na buffach defensywnych + end game i glad na tym samym sprzet +0 bo mi sie nie chce kombinowac + toggle.Obydwoje vs endgame archer:
SK:sredni hit w tanka:1019
Glad:sredni hit w glada:2027
Sk wytrzyma:11 takich ciosow
Glad wytrzyma:6 ciosow.

Cytuj
Po co tankiem nosic luk, jak tracisz wszystkie bonusy z tarczy, nie lepiej zrobic lucznika.

Bo na ganku archer leje mnie za 900-1k a ja go za 1,3k + moge mu dac hex i pb lub zalozyc tarcze i troche ponukowac jak zrobi sie za goraco.

Cytuj
Co do sh, to po prostu trzeba umiec nim grac, zapraszam na retail, to pokaze co potrafie

To samo powiem o tanku bo tu jest paru graczy co dobrze gra tankami.

Cytuj
Dla tych co uwazaja ze nuker jest nudny w pvp, to ja np uzywam tylko 9 skili

Teraz do jakiej klasy to porownujesz?

Cytuj
Zgankowac to czasem mozna samym sh cale party

Bijacych Madneas Beast chyba...

Cytuj
Rotfl moze teraz troche o l2, bo chyba mowisz o nukerze na buffkach SE kontra cov archer, zapewne jestes z priva gdzie nuker ma 700 p def.

Nie no to 3 krytyki od tanka z lukiem.

Cytuj
Tym sie roznimy ja to widzialem, tank nie byl wstanie utrzymac agro przy frenzy, mam pojecie o tej grze

Wiesz co to random_attack w opisie moba?

Cytuj
Najwiekszy wasz blad polega na tym ze wy od razu rzucacie skilami z 3 klasy, a zeby takim tankiem dojsc do tego 78 to musisz poswiecic 3 razy wiecej czasu w grze niz ja i co sie wtedy okazuje, ze taki mag dostaje vortexa i dodatkowo skill, ktory podnosi mu znacznie m atack, no i w tym momencie, skile takiego sk wypadaja blado

ToD,VG,Bash mirror nieee to jest shit sorry lepiej vortexy i to w sumie wszystko.

Cytuj
Banish nie wchodzi w 100%

Nie tylko ~30% szans.

Cytuj
Nie zrobisz zadnego muru w pvp bo wszyscy bede cie omijac, bo po co bic cos co nie robi dmg

No tak bo przeciez mozna ominac cos co wali ci krytyki za 700.

Cytuj
Hate aura ma bardzo slaby land rate, mam pytanie hate aura zera 102 many, czy u ciebie na servie sa mana potki?

Tak,to sie nazywa elixir of mental cos tam.

Cytuj
Jak juz mowielem wczesniej nikogo tankiem nie zabijesz

Gogo C3

Cytuj
trainuja sztyleciarze,

No tak tak czesto slysze o trainowaniu sztyletami.

Cytuj
ja uzywam 9 przyciskow do pvp

Vortex,surrender,slow,huragan,huragan,huragan,huragan,huragan,huragan.

Cytuj
w kamael plus wejda dance i songi co bede obnizaly obrazenie od krytykow

I TY pouczasz kogos tekstami "wiesz co to aura flash?" CHANT obiza moc krytykow a dance i songi to poprostu kolejne buffy typu "zwiekszam ressisty na zywioly i holy+unholy".

Cytuj
To jest temat o sk

Tlumacz sobie.

Cytuj
jesli lucznikowi nie wejdzie stun, nie ma szans z magiem

Zwlaszcza na mass pvp.

Cytuj
pogram z 30 minut i juz jestem znudzony

MAgiem ciekawie.Nuki+surrender potem B2M i na koniec CLD.

Cytuj
bylyforumowicz:a co do tego dagera z takim samym dmg w pve jak tank to sie uśmiałem niemiłosiernie zapomniałeś chyba o tym ze dager ma jeszcze takie skile jak blowy i wbrew pozora na moby one również działają

A ty mnie.Bo jak uzywasz do pve skilli jak blowy to troche smieszny jestes.Nie mowie tu o ciaglym walniu ale poprostu walisz rzadko i o kant dupy sobie rozbij te skille.

Cytuj
dager znajduje party po 15 minutach krzyczenia a tank po 2 dniach

Powiedziec ci jak wyglada u mnie szukanie pt? $szukam party $chodz do cata/necro i tyle.

Cytuj
a jeżeli waszym zdaniem tank w dd buildzie jest wstanie wyciągnąć takie same efekty jak dager w pve

Nie uzywajac skilli? Z palcem w dupie.

Cytuj
Do bylyforumowicz, kazda klasa mozna grac dobrze i "wymiatac", ale na tym forum jest jakis kult sk i wszystkim wydaje sie ze jest uber pro niezniszczalny, a tak nie jest.

To nie idzie w ta strone mistrzu.Wiesz jak to wyglada? Na poczatku bylo takie gadanie,potem sie uspokoilismy i juz gadalismy dla jaj cos (w stylu "fanklub SK ciebie dopadnie").Potem zazwyczaj wyjezdza ktos i mowi "tank jest dop dupy bo ja z nim expilem i nie przyciagnal pokoju z cata/necro" i w tym momencie my zaczynamy mowic ze da sie utrzymac pokoj ktos mowi ze nie i tak sie zaczyna pieprzenie.Ostatecznie wychodzi tak ze to MY zaczynamy burdel i my dostajemy po dupie.

Cytuj
dobre podsumowanie tych smiesznych teorii

O tym mowie...

Co do szukania pt i dlugie koxu tanka.Jestescie LOLami bo ja w duecie SE + BD robie szybko levele(grunt ze musze miec ich obydwoch) i jak mam bron z focus to levele robie jak posrany(i to nie tylko na 1 serwie starczy dual box).


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1605 dnia: Grudzień 25, 2007, 11:42:23 pm »
Aaaaa guru wrócił ^^


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1606 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:29:21 am »
no jak ktoś mi zaczyna gadać o tym że tank potrafi bić mocniej w pve niz dager to mnie az skraca taka osoba albo pierwszy raz widzi lineage albo gra i jest zapatrzona w tylko jedna postać, jak dagrami bijecie nawet w pve blowy od przodu to nie dziwne ze wam nie wchodzą ja wale w plecy mobka i mi większość wchodzi(czyli 80%+) z dagera bije tak jak uber sk na dd buildzie a do tago mam mane na blow co drugi mob czyli tyle co 4-6 hitów uber sk wiec i tak bije 2x mocniej niż sk,
a taki sh(czy inny nuker) razem z se to potrafi expic w duo 2 szybciej niż każda inna klasa
na privach gdzie sa rate 2x+(czyli tak naprawdę exp 2x conajmniej szybszy niż na rataiulu)da się wyexpic tanka nawet i solo(bo to mu całkiem dobrze idzie na dużym expie) ale na retaiulu to jest nie możliwe bo tam trzeba zabić 2.5+k moboków na 60 lvl żeby mieć lvl up czyi solo 3-4 dni z wojnami gdzie solo to –expa co jakiś czas czyli wychodzi tydzień na lvl a bez klanu to nawet do 60 trudno dobić
znam osobiście kilku fantaków tanków którzy na ratailu wytrzymali właśnie do tego 60+lvl i nie dali już rady bo ile można lac te moby solo, jak party ci nikt nie chce dać, bo na retailu strata nawet 10% expa w buf rundzie dla każdego jest bolesna i nikt nie ma ochoty tracić tego expa(czasu właściwie) na tanka który niby cos tam bije ale tak naprawdę to dodatkowy leech w party
tank nie jest bezużyteczny i 2-3 na klan 40 osobowy na pewno się przydaje ale na privach jest ich 10 na 40 osobowy klan bo tam każdy dureń może wyexpic na expie x niewiadomo ile tanka i puzniej cieczy się ze zabił dagera/łucznika/czy co tam jeszcze w 1vs1 bo na mass nawet na privach użyteczność tanka jest znikoma

ps. nie porównujcie gry priv z retaliem bo tak naprawdę to gra na privach jest całkiem inna niż na rataliu i wygląda to tak jak inna gra, grałem bardzo długo na privach i poziom gry jak zangarzowanie w gre jest  w porównaniu do retaila naprawdę znikome, można wręcz powiedzieć ze są to dwie inne gry
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1607 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:42:52 am »
Ale dagger i tak kolsa szybciej bo wali prawie cały czas krytami. A co do umber pr0 postaci co ty na to: miałem support i robiłem subke i gdy zastanawiałem się jaką brać PR czy SH doszedłem do wniosku ,że chce z summonem. Ale nie summonera no to pierwsza myśl necro będzie spoko akurat pr0 ownerka subka i co? Wziąłem DA
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1608 dnia: Grudzień 26, 2007, 01:04:46 am »
Cytuj
całkiem inna niż na rataliu i wygląda to tak jak inna gra

Co to jest ratail ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1609 dnia: Grudzień 26, 2007, 02:09:37 am »
Witam ponownie :)
Ja też lubię sobie posmęcić na swojego sk i chwilami miałem go już całkiem dość ale tak to jest że na privach nie wszystkie skille działają jak powinny. Grałem innymi profkami w tym: sh, aw, pr ( jakoś lubie duży dmg ;) ) i przyznam że fajnie się kosi bo do tego te postacie są ( na suby ofc :) ). Teraz powiedzmy sobie jedną rzecz jasno - expienie tanka to nie jest zabawa dla mazgajowatych, niewyżytych dzieciaków z ADHD. No i oczywiście ludzie z retaila mają prawo posmęcić jeśli im to pomaga pogodzić się z faktem że to za co oni płacą my mamy za darmo ;) ( w mniejszym lub większym stopniu zależnie od servera ).

Do czego nam może przydać się sk ?

Aggro - expienie z nukiem na cdl'u, tankowanie rb, ściąganie na siebie łuczników, uniemożliwianie sprawnej ucieczki/odwrotu

Banish seraph -  z dobrym sprzętem ( tallum set, sztylet ) to ja expie 3-4 osobowe pt na aniołkach w woa. Tylko nie mów że nie wchodzi za często bo jako tankowi nigdzie mi się nie spieszy ;),a przy okazji można nasionka siać :).

Hex,PB - do expienia w fighterami

Arrest,Judgement - prezenty dla wrogich sztyletów

Najlepsze jest to że sk ma najwięcej możliwości rozwoju. Możesz biegać z łukiem, mieczem, magiczną laską, a nawet sztyletem. Idziesz w HP, DD albo szukasz złotego środka. Tymczasem cała resta magów, łuczników, sztyletów idzie w szybkość ataku. To jasne że mag będzie biegał w dc+som z acu, łucznik w mj + carnage z qr, a sztylet nm/mj+ sztylet no grade ;) z którego i tak obrywasz kosmiczne krytyki.

PS. Nie każdy rodzi sie tankiem :P i ja to rozumiem bo musieliby mnie kołem łamać żebym zrobił buffera :D


   
   
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2007, 02:12:37 am wysłana przez 120130 »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1610 dnia: Grudzień 26, 2007, 03:04:51 am »
Cytuj
no jak ktoś mi zaczyna gadać o tym że tank potrafi bić mocniej w pve niz dager to mnie az skraca taka osoba albo pierwszy raz widzi lineage albo gra i jest zapatrzona w tylko jedna postać, jak dagrami bijecie nawet w pve blowy od przodu to nie dziwne ze wam nie wchodzą ja wale w plecy mobka i mi większość wchodzi(czyli 80%+) z dagera bije tak jak uber sk na dd buildzie a do tago mam mane na blow co drugi mob czyli tyle co 4-6 hitów uber sk wiec i tak bije 2x mocniej niż sk,

Ty czytasz co ja pisze czy na chama chcesz zmieszac SK z blotem bo prawdopodobie dostales od jakiegos tanka w dupe? DPS w pve ciebie przebije NIE UZYWAJAC SKILLI (wiesz drainy,judgmenty,blowy itp.).

Cytuj
na privach gdzie sa rate 2x+(czyli tak naprawdę exp 2x conajmniej szybszy niż na rataiulu)da się wyexpic tanka nawet i solo(bo to mu całkiem dobrze idzie na dużym expie) ale na retaiulu to jest nie możliwe bo tam trzeba zabić 2.5+k moboków na 60 lvl żeby mieć lvl up czyi solo 3-4 dni z wojnami gdzie solo to –expa co jakiś czas czyli wychodzi tydzień na lvl a bez klanu to nawet do 60 trudno dobić

Nie pamietam jak ten templar mial na imie teraz.Wiem ze ma 79 i do 77 dociagnal sam(sam to nie znaczy Walker).W korei(czy skad tam jest L2) tank dla koreancow legalnie koxa sie szybko tylko wymagany jest sposob.

Cytuj
znam osobiście kilku fantaków tanków którzy na ratailu wytrzymali właśnie do tego 60+lvl i nie dali już rady bo ile można lac te moby solo

Granie tankiem(bynajmniej SK) sie zaczyna sie po 60.A ile mozna lac? Tak dlugo jak masz buffy.

Cytuj
na tanka który niby cos tam bije ale tak naprawdę to dodatkowy leech w party
tank nie jest bezużyteczny i 2-3 na klan 40 osobowy

I dlatego potem czytam takie gowno...jezeli taka jest prawda to czemu tanki na retialu sa i dochodza nowi? W PT nie biora na mass pvp? Wlasnie widze szczegolnie na filmach ze siege ale jak wy ogladacie solo gank pro nukera/daggera co na hero ud rozwala party(nie no ja tak bym nie umial) to sie nie dziwie ze tankow nie widzicie.

Cytuj
bo na retailu strata nawet 10% expa w buf rundzie dla każdego jest bolesna i nikt nie ma ochoty tracić tego expa

Przeciez jak wam PW tankuje to czemu sie dziwicie ze padacie? Byscie mieli tanka to on by zebra na klate a wy byscie zdazyli zwiac proste ale po co.

Cytuj
dureń może wyexpic na expie x niewiadomo ile tanka i puzniej cieczy się ze zabił dagera/łucznika/czy co tam jeszcze w 1vs1 bo na mass nawet na privach użyteczność tanka jest znikoma

Bo tank w mass ma debuffowac i hatowac? Fakt moze poladowac sobie z luku ale jak go nie ma to zostaje mu opcja nr.1

Cytuj
ps. nie porównujcie gry priv z retaliem bo tak naprawdę to gra na privach jest całkiem inna niż na rataliu i wygląda to tak jak inna gra, grałem bardzo długo na privach i poziom gry jak zangarzowanie w gre jest  w porównaniu do retaila naprawdę znikome, można wręcz powiedzieć ze są to dwie inne gry

DZIEKI!!! Nie gralem niedawno na Teonie ale naucz mnie ok?

Cytuj
Ale dagger i tak kolsa szybciej bo wali prawie cały czas krytami

Chyba ze mowisz o PW i TH to tak ale AW wali takie same.Z tym ze PW bije jak moja babcia a TH jest dosc dobry do koxu.

Cytuj
Aggro - expienie z nukiem na cdl'u, tankowanie rb, ściąganie na siebie łuczników, uniemożliwianie sprawnej ucieczki/odwrotu

Z lucznikami,magiem czy w ogóle w pt lepiej uzywac arrest bo zrootuje a koszt mp to polowa hate.

Cytuj
Hex,PB - do expienia w fighterami

Do koxu tylko hex sie uzywa,dla pb nie znalazlem zastosowania.

Cytuj
Aaaaa guru wrócił ^^

Juz dostalem SMSy ze sie zaczal Trash Talk.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1611 dnia: Grudzień 26, 2007, 03:25:23 am »
pb to skill do pvp, na pve szkoda na to many, lepiej przeztaczyc na ls/arrest/hate ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1612 dnia: Grudzień 26, 2007, 05:17:36 am »
Czyzby dla niektorych lineage2 skonczyl sie na c4. Tank jest slaby czy wy tego nie zrozmiecie, potrzebny tylko do tankowania i nigdzie wiecej. Wszystkich forumowaych napinaczy zapraszam do wbicia 78 na retail i zobaczeniu jak na tle innych klas wypada blado ;]

Cd key 80 zl, pre paid na 2 miesiace 80 zl, dowiedziec sie po roku grania ze twoja postac jest beznadziejna bezcenne. Zapraszam na retail gdzie exp leci powoli, a tank tylko do rb jest potrzebny

Ryl guru wszystkich sk, no jesli ktos na pytanie jaki budyn jest smaczniejszy odpowiada, ze woli kisiel, to ja napisze tylko tak jaki guru taka klasa. To nie byl komplement :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2007, 05:28:26 am wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1613 dnia: Grudzień 26, 2007, 10:19:50 am »
SK wymiata w pvp tak jak Johny Bravo wyrywa laski na cartoon network^^
Tutaj i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji. Kółeczko wzajemnej adoracji będzie pokazywać jaki to sk jest imba i w ogóle co on nie potrafi, a gdy ktoś próbuje im pokazać, że tak nie jest to się zaczyna :P Lepiej skończyć i wrócić do tego co było przez 7x stron O.o w sumie to to samo, jaki to sk jest super i w ogóle :P
League of Legends


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1614 dnia: Grudzień 26, 2007, 10:33:15 am »
No niestety, a najbardziej mnie rozbrajaja teksty w stylu, ze tank jest przydatny w expieniu z nukiem na cdl :D Hehe jest chyba odwrotnie, ze to nuker cdlem expi najczesciej klanowego tanka aby mogl pozniej tankowac rb i ewentualnie dojsc do subki noblessa, gdzie z kolei idzie na olimpiade aby byl kolejny hero w klanie. I tak jak w klanie zawsze sie przyda kilku he,wc,sws,bd itd. tak sk wystarczy jeden.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1615 dnia: Grudzień 26, 2007, 11:17:49 am »
Ja tych ziomków nie kumam :D staram się ale nie rozumiem. Chciałbym usłyszeć do czego wreszcie pijecie ? Bo wersja się zmienia jak zaczyna brakować argumentów :D.

Do tego że w tym topicu jest jak walczyć z każdą klasą tak żeby wygrać ? No po to jest taki topic ja u was piszą widzisz klase xx to spier.... to zazdroszcze :), ale tank w uciekaniu uwaga  NIE JEST tak dobry jak sztylet czy lucznik ;).

Nikt nie pisze że kosi jak tyrant, nekro czy inny he. Jednak jego dmg jest na tyle duży że nie wolno go ignorować. To nie jest postać która sama ma nabijać fragi na bitkach ale jak ściągne ogień 2 łuczników to magowie za moimi plecami powinni być wdzięczni, a nie wyskakiwać ze swoim licznikiem pvp.

Branie na klate za innych to ciężka zabawa i krew się gotuje jak czytasz posty niewdzięczników którzy podważają w ogóle sens istnienia tanków.

Mam sh 78, sk 78 i pytam się was co wy q... wiecie o zabijaniu ? :) Jakie jest wasze doświadczenie w grze tankiem bo z tego co piszecie to wnioskuję że po prostu nie umielibyście nim grać i tyle.

PS. mam nadzieje że gracie od niedawna w tą grę bo jeśli lata i ciągle macie zdanie " dajcie buffki wszystko zmiotę " to straciliście kupę czasu :P



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1616 dnia: Grudzień 26, 2007, 11:25:19 am »
hmm fajnie ze ten temat nie ma w tytule "dotyczy tylko retail" i czasem sie ciesze ze gram na zbugowanym privie (chociazby hate aura z prawie 100% land rate, niby bug a jednak wcale nieglupi i robiacy znacznie wiekszy balans pomiedzy profesjami)

btw przeczytalem pare stronw czesniej i w sumie twierdzenie ze jest jakis "kult SK ktory zabija wszystko" jest glupie bo w sumie znalazlem same stwierdzenia ze dobrze sie walczy z lucnzikami i dagerami (bo do tego tanki sa stworzone) ze na mass pvp przydatnosc spada ale mozna sie tam odnalezc, ze z nukerami ciezko, ze z gladem ciezko, ze z tyrantem ciezko itd ....


w sumie fajnie ludzie z offa odstraszaja od grania tam bo przegladajac parte postow wstecz wychodzi na to ze robienie tma innej psotaci jak lucznik, nuker ewentualnie bishop sws/bd mija sie z celem bo nie znajdziesz klanu bo beda problemy z expem itd ..... czyli nuda na retailu bo graja same beznadziejnie nudne w moim odczuciu postacie :D


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1617 dnia: Grudzień 26, 2007, 11:44:08 am »
Mam sh 78, sk 78 i pytam się was co wy q... wiecie o zabijaniu ? :)
Nie jestem pewien czy tyle co ty :P
To jasne że mag będzie biegał w dc+som z acu, łucznik w mj + carnage z qr, a sztylet nm/mj+ sztylet no grade ;) z którego i tak obrywasz kosmiczne krytyki.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1618 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:06:17 pm »
SK wymiata w pvp tak jak Johny Bravo wyrywa laski na cartoon network^^
Tutaj i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji. Kółeczko wzajemnej adoracji będzie pokazywać jaki to sk jest imba i w ogóle co on nie potrafi, a gdy ktoś próbuje im pokazać, że tak nie jest to się zaczyna :P Lepiej skończyć i wrócić do tego co było przez 7x stron O.o w sumie to to samo, jaki to sk jest super i w ogóle :P

Cytuj
To nie idzie w ta strone mistrzu.Wiesz jak to wyglada? Na poczatku bylo takie gadanie,potem sie uspokoilismy i juz gadalismy dla jaj cos (w stylu "fanklub SK ciebie dopadnie").Potem zazwyczaj wyjezdza ktos i mowi "tank jest dop dupy bo ja z nim expilem i nie przyciagnal pokoju z cata/necro" i w tym momencie my zaczynamy mowic ze da sie utrzymac pokoj ktos mowi ze nie i tak sie zaczyna pieprzenie.Ostatecznie wychodzi tak ze to MY zaczynamy burdel i my dostajemy po dupie.
przeczytaj to a potem wroc do poczatku tej dyskusji ...


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1619 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:30:34 pm »
czesc jestem maciek mam 12 lat i lubje graC shiljen knightem bp morczne elfy so takie fajne i mroczne. feniurus ty nubie! sk jest lepshy nisz sh bo tez ma nuki i wjencej defa!
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1620 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:43:38 pm »
czesc jestem maciek mam 12 lat i lubje graC shiljen knightem bp morczne elfy so takie fajne i mroczne. feniurus ty nubie! sk jest lepshy nisz sh bo tez ma nuki i wjencej defa!

No cóż,tak to jest jak sie konczą argumenty.

Fenrirus,nie bardzo wiem skąd u Ciebie tak silnie rozwinięte poczucie niższosci wobec SK,skoro zaczynasz każdy post coraz dramatyczniej ("Zrozumie ze tank ejst slabY!!!!1111").
Dla wielu ludzi SK jest klasą dużo lepszą od SH ktorego tak zachwalasz z jednego powodu.
SH jest niesamowicie nudny.Koks,pvp wszędzie robisz jedno i to samo.
SK ma duży zestaw skilli,kilka wariantów buildowych,ciekawe statystyki i tym się gra po prostu miło.
Ma swoje zastosowanie w pvp-usuwanie daggerów/archerów.
Ma szereg miejsc w PvE i przykro mi,że dla Ciebie nikt go nie weźmie do party,bo jakos większość osób nie ma z tym problemów.
I jak uważasz,ze przykładowy HE jest lepszy od SK ponieważ zadaje spory dmg i w party go chcą to mogłeś się z nami tym podzielić 1-szego czerwca,w swięto "mistrzów pvp co wiedzą ktora klasa jest do bani".
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1621 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:46:51 pm »
Cytuj
Fenrirus,nie bardzo wiem skąd u Ciebie tak silnie rozwinięte poczucie niższosci wobec SK,skoro zaczynasz każdy post coraz dramatyczniej ("Zrozumie ze tank ejst slabY!!!!1111").
nie sadze zeby Fen to napisal ;) to mi bardziej pasuje do Yezo albo Kll ^_^


btw who cares ... i tak wszyscy wiedza ze SK > all


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1622 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:57:24 pm »
Cytuj
Ma swoje zastosowanie w pvp-usuwanie daggerów/archerów.
woot?
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1623 dnia: Grudzień 26, 2007, 12:58:44 pm »
Cytuj
Czyzby dla niektorych lineage2 skonczyl sie na c4. Tank jest slaby czy wy tego nie zrozmiecie, potrzebny tylko do tankowania i nigdzie wiecej.

Za to mag jest przydatny? CO ma Od C5 to na RB nie chodzi sie z nim(lol dmg) w mass pvp lepszy sa archerzy no a w small pvp to tyrant glad go zjadaja wiec po co ta klasa jest?

Cytuj
Wszystkich forumowaych napinaczy zapraszam do wbicia 78 na retail i zobaczeniu jak na tle innych klas wypada blado ;]

Gdyby nie to ze retial jest nudny jak cholera to bym dalej gral i gdyby wiecej znajomych gralo.

Cytuj
Cd key 80 zl, pre paid na 2 miesiace 80 zl, dowiedziec sie po roku grania ze twoja postac jest beznadziejna bezcenne

Widzisz jak duzo sie o swojej klasie dowiedziales?

Cytuj
Nikt nie pisze że kosi jak tyrant, nekro czy inny he.

Bo to jest tak:Ja pisze ze lepiej unikac magow i wojow.Wejdzie poczatkowy SK i napisze ze rozwalil ich.Potem oni pierdola ze to my gadamy ale co tam prawda?

Cytuj
w sumie fajnie ludzie z offa odstraszaja od grania tam bo przegladajac parte postow wstecz wychodzi na to ze robienie tma innej psotaci jak lucznik, nuker ewentualnie bishop sws/bd mija sie z celem bo nie znajdziesz klanu bo beda problemy z expem itd ..... czyli nuda na retailu bo graja same beznadziejnie nudne w moim odczuciu postacie Very Happy

Czesc mam na imie Fenrirus i polecam granie HE,Necro,Nuekrem bo oni tylko licza sie w tej grze inne klasy sa gowno warte ah i BTW pamietajcie SH>All.

Cytuj
Nie jestem pewien czy tyle co ty

Archerem nie gral prawda?

Cytuj
czesc jestem maciek mam 12 lat i lubje graC shiljen knightem bp morczne elfy so takie fajne i mroczne. feniurus ty nubie! sk jest lepshy nisz sh bo tez ma nuki i wjencej defa!

Maciek z klanu tez gra SK...

Cytuj
woot?

Ale Downem jest ciagle.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1624 dnia: Grudzień 26, 2007, 01:00:41 pm »
1. Osobiście ostatnio grałem nukerem w c3. Taka prawda, są cholernie nudni. Jak to ktoś napisał wcześniej praktycznie każdy nuker 61+ ma soma acu, dc robe set, +4int, +4wit/-8men. SK można zrobic na wiele sposobów. Można czystego tanka (DC heavy, DLE health), DD (MJ/ tallum, OE damascus) a można nawet jako nuker nim grac (osobiście nie przepadam za takim stylem)

2. w niektórych sytuacjach tank jest naprawdę niezastąpiony, wiele zależy od stylu gry. Ze względu na ekstremalne godziny grania (tylko po nocach mam czas) znalezienie party nie jest łatwe (tylko nie wyjeżdzajcie mi, że znalezienie pt to problem postaci - jak można w syg przeczytac jedna z moich postaci to dagger). Gram przeważnie tylko z jednym kolegą ew. włączam dual boxa. Wyobraźcie sobie taką sytuacje - idziecie w 2kę, wlatujecie do dużej komnaty w cata:
- tank + wc - tank zapodaje hate aura, guard stance, shield fortress i bije (troszkę się vr 'uleczy'), WC w tym czasie usypia moby, w pewnym momencie tank wyłącza oba toggles. Zabijają wszystko pokolei, jadą dalej.
- łucznik + wc - jeśli wc jest w robe (a na 61+ większosc wc jest w robe) rolę tanka musi przejac łucznik. I tu może pojawic sie problem... strzela w moba, zlatuje się 6-8 mobów. Da rade przezyc? moze byc ciasno (wszystko zalezy tez od eq). Łucznik nie ma az tak wysokiego evasion, vr mu nie pomoze. Najbezpieczniejszy sposób to wyciaganie najpierw agro mobów, później ubicie reszty. Z tym, że jest to (niewielka, ale zawsze) strata czasu, nie wspominając o tym, że w takim składzie łucznik musi odpoczywac co jakis czas.
- dagger + wc - tu akurat nie powinno byc wiekszych problemów
- nuker + se/ee - jesli jest to EE (trzeba miec scroll empower wówczas) to jeszcze pół biedy. Trance pomoże, jeśli jednak SE to moze byc nieciekawie - strzelasz nukiem w moba, nagle leci 6mobów. Zdążycie je pousypiac? Oczywiscie tez mozna wyciagac najpierw agro (i tak sie robi...) ale to juz nie jest to samo.
nie kazdy moze grac o 15. Znalezienie pt w nocy na europejskim serwerze jest trudne.