Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622094 razy)

  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1900 dnia: Styczeń 09, 2008, 11:19:27 pm »
No ludzie bez przesady, nie róbcie ze mnie gościa, który twierdzi, że tank to gość, który ma kupę hp.
Po prostu do tankowania, jako czynności i o to mi chodziło, bardziej nadaje się chociażby taki tk albo pal.
DA to dla mnie kupa złomu i zapomnijmy o tym typie.
Gdyby jednak oceniać postać jako całokształt, to z grupy tanków najbardziej lubię SK, co już zresztą na tym forum pisałem.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1901 dnia: Styczeń 09, 2008, 11:26:39 pm »
nikt jak zwykle nie wspomina o power brake i o polerze ale co tam, pal tez nie jest fenomenalny bo gdy odpala aegis traci defensywe ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1902 dnia: Styczeń 10, 2008, 01:22:18 am »
Właśnie dlatego pal jest do dupy(ale i tak przebija DA) bo włączony Aegis Stance>bb 45% p.def na tarczy.Ale kiedyś wyczytałem na Blahu że AS+SF>Aegis Elfów bo AS i SF się zeruje...tylko fajnie bo szkoda że TK i SK nie mogą włączyć GS i SF...(lub samego SF) wiec ciągle na jedno wychodzi.

Cytuj
Po prostu do tankowania, jako czynności i o to mi chodziło, bardziej nadaje się chociażby taki tk albo pal.

Pal jest dalej kijowy bo jego AS opisałem wyżej,TK i SK są o tyle dobrzy że są szybcy,mają PASYWNY Aegis(genialny skill BTW),dobry blok i są elfami(chociaż i tak SK>TK ale to wie każdy :P).TK o tyle jest lepszy że ma tego rero...znaczy Life cubica i ma Attractiv(teraz tak napisze jak pisze w bazie danych o :P) Cubica więc oszczędza zawsze trochę MP ^^

Gdy mam osądzać tanków to tak wezmę:
Tankowanie:
1)TK
2)SK
3)Pal
4)DA

PvP:
1)SK(Wygodniej mi nim grać poprostu)
2)DA
3)Pal
4)TK

PvE(IL):
1)SK=DA(Hi Banish Serpath)
2)Pal
3)TK

Wygląd:
1)Wszyscy,każdy w jednym secie wygląda dobrze a zesranie w innym(nawet ylf mi się podoba[gdybym tu skończył to by geje z forum sobie chęci narobili że jestem homo] w niektórych armorach).

Kobiety(lol):
1)DE(powód dobry? Bo to mroczne elfki :P zawsze mi się podobały ^^).
2)Ludzkie.
3)Elfki(to ma dekolt? zresztą jakim cudem DE są takie "pełne" a elfki nie skoro to kiedyś była jedna rasa?)

Skille:
1)SK(dużo i na każda okazje ^^)
2)TK(tak TK ma fajne skille i oszczędza manę ^^)
3)Pal(Combat Medic :P)
4)DA(gogo stun+pantera+hamstring)

Średnia ocena(Liczmy że za 1 4 pkt,2=3,3=2,4=1):
1)3,9 SK
2)2,6 Pal i DA
3)2,5 TK

To tylko moja ocena więc wiecie :P

Dev ty Lost Nin xD


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1903 dnia: Styczeń 10, 2008, 09:20:57 am »
I najlepsze jest to,ze SK dostane w dupę od byle DA dopóki Maja nie kupi.
Dla mnie SK jest o tyle niewygodny,ze nie ma wlasnie stuna i cała walka jest w szybkim tempie na żywca.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1904 dnia: Styczeń 10, 2008, 10:08:57 am »
Cytuj
I najlepsze jest to,ze SK dostane w dupę od byle DA dopóki Maja nie kupi.

3 dni temu na allku okopalem DA w moim eq :P zostalo mi 900 hp ^^ Zostalo by wiecej gdybym wlaczyl bspsb i ssb nie w polowie walki a na poczatku ^^


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1905 dnia: Styczeń 10, 2008, 10:39:17 am »
ryl,palek w pvp jest lepszy od tk TYLKO na AI...latwo moge sobie wyobrazic pvp z palkiem (zreszta niejedno mialem...) hmmm on wlacza AI?Wiec ma malo hp?A ja mam prawie full hp ;) gf i tyle ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1906 dnia: Styczeń 10, 2008, 10:40:55 am »
Ty porownujesz 1 vs 1 a ja caloksztalt.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1907 dnia: Styczeń 10, 2008, 12:47:48 pm »
Hejka!

Co do małej ilości HP u SK, to nie jest wcale źle, jesli popatrzymy na statystyki, to bazowe HP SK jest wieksze niż PAL'a, sam się zdziwiłem, Pal ma więcej CON więc w ogólnym rozliczeniu jego HP jest wyższe, ale nie wpływa to zasadniczo na grę.

Mój SK ma w tej chwili 63 lvl, expie sobie spokojnie w katach (banish), na ch buff albo self buff i co prawda wolno ale spokojnie leci, a adenka się przyda, dla porówaniia powiem że samotne expienie Destro w katach jest trudne bo nie ma on jak wyciągac mobów, a SK sobie radzi doskonale.

Trochę zawiodłem się tylko na skilach takich jak Sting, Poison, Freazing - zadają bowiem mały dmg przy PVE, ale pewnie są lepsze na PVP  :)

Pozdrawiam!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1908 dnia: Styczeń 10, 2008, 01:58:33 pm »
Cytuj
dla porówaniia powiem że samotne expienie Destro w katach jest trudne bo nie ma on jak wyciągac mobów, a SK sobie radzi doskonale
Destro nie musi wyciągać mobow-destro wlacza frenzy i bierze na klate cala sale.Akurat do kat to sie destro najlepiej ze wszystkich wojow nadaje-a porownywania koksu destrem a sk nie skomentuje-to sa lata swietlne roznicy :P
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1909 dnia: Styczeń 10, 2008, 02:37:07 pm »
Cytuj
Destro nie musi wyciągać mobow-destro wlacza frenzy i bierze na klate cala sale

I jak przystalo na honorowego orka honorowo pada...

Cytuj
Co do małej ilości HP u SK, to nie jest wcale źle, jesli popatrzymy na statystyki, to bazowe HP SK jest wieksze niż PAL'a, sam się zdziwiłem, Pal ma więcej CON więc w ogólnym rozliczeniu jego HP jest wyższe, ale nie wpływa to zasadniczo na grę.

Ta SK ma AŻ o 700 HP mniej niz DA/Pal na takim samym sprzecie lub buildzie.Ale sam fakt że ma najmniej HP :P


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1910 dnia: Styczeń 10, 2008, 05:55:01 pm »
No co do tego porównania, w Twoim poście, zgadzam się prawie ze wszystkim, ale dla mnie nadal jako tank pal>sk. Chociaż to raczej ze względu na doświadczenie z gry z tymi klasami i problemami ze spotkaniem SK, który potrafiły grać jak przystało na DE.

A co do tego expienia destrem, które się tu pojawiło. Wolę postać, która cały czas może wyciągać moby i na nich koxać, niż destro, który co prawda przy odrobinie farta może wyczyścić całą salę, ale potem czeka go stosunkowo długi reuse. Ja TH też mógłbym czyścić całą salę na UE, tank na UD, ale tego się nie uwzględnia bo to tylko jednostkowe przypadki. Na szczęście TH ma lure. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1911 dnia: Styczeń 10, 2008, 07:33:54 pm »
Cytuj
I jak przystalo na honorowego orka honorowo pada...
Jak bez vr jest to moze-inaczej nie ma takiej opcji(mam kumpla destro- regularnie koksa mnie w katach i jakos wcale nie pada...). Od kamaela koks destro to inna sprawa, ale to raczej malo kto ma na swoim serwie
Cytuj
odrobinie farta może wyczyścić całą salę, ale potem czeka go stosunkowo długi reuse
taa 1,5 minuty frenzy 4 minuty reuse faktycznie dlugo sie czeka(w praktyce da sie na przemian guts z frenzy, wiec jest elegancko)
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1912 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:14:42 pm »
Cytuj
Jak bez vr jest to moze-inaczej nie ma takiej opcji(mam kumpla destro- regularnie koksa mnie w katach i jakos wcale nie pada...). Od kamaela koks destro to inna sprawa, ale to raczej malo kto ma na swoim serwie

No mi chodziło o CT1 bo tam Nerf VR=GG + Nerf Frenzy...I tak NCSoft robi z tego L2 to samo co Privy już robiły...

Cytuj
taa 1,5 minuty frenzy 4 minuty reuse faktycznie dlugo sie czeka(w praktyce da sie na przemian guts z frenzy, wiec jest elegancko)

Bym musiał sprawdzić na tytanie ^^



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1913 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:31:35 pm »
4 minuty troche sporo, cos mi sie zdaje ze nasz destro prawie bez przerw na rb z frenzy ganial ale nie oszczedzal nikt many na champion i reneval :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1914 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:37:11 pm »
No mi sie udał frenzy 4 minutowy bo sie odpalił skill mastery xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1915 dnia: Styczeń 10, 2008, 08:41:39 pm »
W praktyce to się wymienia na przemian frenzy i guts + zealot, ale chciałbym zobaczyć jak na samym frenzy czyścisz całą salę z mobów, bo do tego musiałbyś jednak użyć tak frenzy jak i gutsa.
Wiem jak to jest bo sam mojego OLka non stop expiłem z jednym destro i niestety non stop na tych buffkach latać się nie da.

Dobra dobra, ale to nie temat o Destro tylko SK, więc z góry przepraszam za offtopa. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1916 dnia: Styczeń 12, 2008, 04:50:44 pm »
4 minuty troche sporo, cos mi sie zdaje ze nasz destro prawie bez przerw na rb z frenzy ganial ale nie oszczedzal nikt many na champion i reneval :D
da sie perma frenzy miec :> albo "prawie" perma


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1917 dnia: Styczeń 12, 2008, 10:11:26 pm »
Cytuj
Shillien Templar:
Pain of Shillien - Share Shillen pain. Pain of Shillien grow when u deal dmg. High Eva's Will add new effect.Increase crit dmg, run speed, and add vampiric effect (base on wind attribute)
Touch of Shillien - Increase CP around target. Staffed disabling effects

/Drama


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1918 dnia: Styczeń 12, 2008, 11:21:40 pm »
Cytuj
Pain of Shillien - Share Shillen pain. Pain of Shillien grow when u deal dmg. High Eva's Will add new effect.Increase crit dmg, run speed, and add vampiric effect (base on wind attribute)
<3 PvE skill!!!!!!!!!!!!!!!111oneone :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1919 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:23:44 am »
Nah ya naab itzzz pevepe skilzzzz niggggasss...wampare raga iz ustvul in pevepe!!1111oneoneonefive...

Jakos musisz dogrindowac ten 85 skoro zdobywasz 0.01 na miesiac to jest glanc.

NCSoft powinien juz przerobic licznik expa.Zamiast xx.xx dac xx.xxxxxxxx wtedy bedzie wiadomo ile expa zdobywamy.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1920 dnia: Styczeń 13, 2008, 12:41:53 pm »
Pain of Shillien może być ciekawy ale kto coś rozumie z tego opisu :). Rozumiem że to znowu cuś podobnego do cdl'a. Vampiric pewnie będzie śmieszny jakiś więc radziłbym się nie nakręcać ;). Sting podobno też ma coś wysysać przy nowym enchancie, ale ciekawe czy power będzie zwiększnay niezależnie od enchantu jak teraz.  Najważniejszym pytaniem jakie trzeba sobie zadać to : SKĄD JA WEZMĘ NA TO MP ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2008, 01:20:15 pm wysłana przez 120130 »


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1921 dnia: Styczeń 13, 2008, 12:44:54 pm »
w CT2 beda elixiry dodajace 500 MP i majace reuse 3 sek :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1922 dnia: Styczeń 13, 2008, 12:59:55 pm »
Zle skumaliscie opis.Tam pisze "Pain of Shillien grow when u deal dmg" czyli im wiecej dmg tym efekt mocniejszy.I doszedl Smart Cubic(lvl 80) ktory buffuje i sciaga debuffy z wlasciciela ^^


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1923 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:30:48 pm »
W sumie racja. Lepiej dla DD gorzej dla puszek z 8k hp ;). Swoją drogą z opisu skilli mało co wynika. Trzeba poczekać i sprawdzić to w pvp bo niby dostaliśmy mnoostwo bonusów, a glad/tyrek właściwie TYLKO dodatkowego sonica/force'a ;).


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1924 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:47:33 pm »
Tyrek i Glad dostali boosta bo od CT 1,5 rage bedzie mial dluzszy reuse.

No i mnie ciekawi ten 2 skill Touch of Shillien jak to dokladniej dziala.