Witaj
Gość

Wątek: Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada  (Przeczytany 2248 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada
« dnia: Czerwiec 17, 2014, 03:48:39 pm »
Witam.
Aktualnie planowałem ogarnąć na świerzo SD... tylko tym razem na pvp serwerze..  Potrzebuje paru porad dot. Talizmanów/RB jeveli/Augmentów/rad  kontra inne klasy
Aktualny Ekwipunek:
Broń:PvP Augmented Eternal Core Dual +16 300 Earth Aug:Celestal Shield,PvP Recurve Throne Bow +16 , 300 Earth, PvP Mamba Edge+haste+0/0 attri ,PVP,MW Blades Of Delusion+16, 300 earth oraz podstawowe bronie na oly: Themis' Tongue+Magic Focus, Hell Knife +Mental Shield, Staff Of evil Spirits+Blessed body
Set:MW Vesper +16 ,MW Morai (sety mają 3x120 fire reist,wind resist,dark resist i 2x120 water,earth i holy)
Jevelerka: Valakas,antharas,zaken,baium,QA,baium,Frintezza
talizmany: Max Clara,Life Force,Divine Protection,lord divine protection i recovery <gdy użyje max clary do buffowania>
Dyesy: BRAK

TR:DL: Jestem  :noob: i potrzebuje pomocy z ogarnięciem siebie pod oly

//Edit
Fakt faktem zapomniałem napisać że zapoznałem się z cześcią info o bd głównie z http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=35898.0 ale i tak twierdze że to nie jest zbyt aktualne jak na h5 ...
a i jeszcze coś ostatni raz grałem na poważnie bd w ilu... (poza buff boxem)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 04:15:43 pm wysłana przez JoMiN »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2014, 07:09:30 pm »
Medusa i cancel buffów z pvp w dagger/fisty
tyle w temacie

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2014, 07:15:48 pm »
Jakby medusa specjalnie mi wchodziła.. +15 czas wchodziła raz na ruski rok.. +15 chance jeszcze nigdy.. na  probie około 40-50 ludzi -,- :oops: ... jakieś inne pomysły?
//Edit
Dokopałem się do broni +Acu z healem..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 07:18:34 pm wysłana przez JoMiN »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2014, 07:34:09 pm »
Jak dla mnie to serwer gdzie liczy się która klasa jest bardziej op z wymaxowanym sprzętem

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2014, 07:00:07 pm »
jak meduza nie wchodzi, to ciezko bedzie ci cos ugrac. zrob dye +5str i sprobuj hex + luk, moze kogos zabijesz


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2014, 07:49:38 pm »
zrob dye +5str
- co.. Con? mam popełnić od razu samobójstwo? czy dex który jest nam  potrzebny do szybszego atakowania z łuku..
sprobuj hex + luk, moze kogos zabijesz
próbowałem.. dagger i tak ma moje plecy , nuker nawet na +16 elegiach może mnie upierdolić bez wiekszego zadrapania na jego cp.. vs gladi? vs titan? vs gk? rush plz?  Nadal z czym wygrywam na oly to healerzy,.... no nic im nie wchodzi dzieki OP procentarzowi w Fundation vesperowych hvy spodniach (185% do roota/sleepa)ale to chyba każdy w nobl vesper wygrywa na dmg z healerem.. bo healerzy nie mogą cie zablokować >.> do tego foundation hvy morai jest zbyt mainstreamowe.. dla mnie daje za mały boost do p.atk w porównaniu do obrony z  foundation hvy nobl vesper (no dobra poza resist stunem który jest przydatny)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2014, 05:55:38 pm wysłana przez JoMiN »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Hi5 Spectral Dancer + Olimpiada
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2014, 06:18:57 am »
Przestań grać na śmiesznym privie albo graj czymś innym a nie bd który farmerem oly nie jest

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.