Witaj
Gość

Wątek: Krasiek craft  (Przeczytany 2426 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Krasiek craft
« dnia: Grudzień 12, 2011, 06:10:52 pm »
Więc mam pytanka, chociaż możliwe, że może być trochę za wcześnie. Wierze w was!

1. Czy dalej tylko on może crafcić armory i bronie?
2. Co fajnego można nim crafcić?
3. Jak wygląda granie nim na aktualnej kronice? Zmieniło się coś, czy dalej zarabia kase i daje fun?
4. Blunt + shield/ double blunt/ 2hand blunt?
5. Krasiu PvP dalej golemik + blunt ?
6. Czy coś się zmieniło na siege? Czy dalej siege maszynki są przydatne?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Krasiek craft
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2011, 01:26:22 am »
1. Po 85 wszyscy dostają craft level 10, kraś jako jedyny dalsze.
2. shoty
3. nieco łatwiejsze, zresztą jak każdą klasą. Z mojego doświadczenia: aktualnie robienie altów do 27 lvl > crafcenie jeśli chodzi o kasę
4. kto co woli - ja biegam z 2h bluntem
5. golem przy niezłym buffie na 56 lvl - 1800 patk, 2,5k matk - więc raczej tak :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 01:28:13 am wysłana przez Kamal »


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Krasiek craft
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2011, 06:44:48 am »
Właśnie kasa z tych ssów jest tak marna, że szybciej jest nowe chary koxać :beksa:. Poza tym kraś ładnie idzie, a jak pójdziesz w duo z bdkiem to bajka:D W sumie nie wiem czy nie próbować ze swordem  latać na farme:D ma dobrego buffa pod to i wkońcu pasywy xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Krasiek craft
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2011, 09:57:14 am »
Podczepię się pod temat ale chodzi mi o krasia spoila. Zawsze nim grałem i obecnie też to robię. Jeśli chodzi o nowe skille to nie powiem całkiem przyjemnie się nim teraz gra ale co z samym spoilowaniem? Podobno daggery też mają skilla "spoil", więc czym się ten kraś od nich wyróznia w samym temacie spoilowania?