Witaj
Gość

Wątek: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATOW - OBACZCIE TO! xD  (Przeczytany 18518 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATOW - OBACZCIE TO! xD
« dnia: Luty 13, 2009, 06:47:37 pm »
Opisze wam moją wizję tego klanu.... Chcę stworzyć grupę ludzi którzy będą się nawzajem szanować i chodzić wspólnie na exp. Klan nastawiony jest na mass pvp chciałbym z nim osiągnąć wiele na tym rosyjskim offie i myślę ze jest to do wykonania.Nie widziałem aby te rosyjskie klany miały dużą wiedzę o L2 jaką ja posiadam. Chce stworzyć taki klan który podołał by całemu serwerowi. Jest to do wykonania kwestia wyszkolenia graczy i dyscypliny.Chce także wpoić graczom klanu żeby przychodzili codziennie na Raid Boss Party naprawdę wiele frajdy to daje a po za tym jakie itemy !!
W ciągu tygodnia z Raid Bossow możemy stać się bogaci i wyposażeni.
Nie przyjmuje do klanu ludzi z klasą typu tyrant,glad itp. Dlaczego? Ponieważ nasz klan oparty jest na łucznikach i supporcie bo dzieki takiemu ustawieniu możemy osiągnąć nas cel. Celem jest podbicie Aden ale długa droga do tego lecz wykonalna.Pierwszym celem jest wyrzucenie rusków z CH Partisan. Myśle że 2 pt lucznikow by starczyło na nich.Dlaczego? Dlatego ze rosjanie nie tworza lucznikow tylko kamaeli albo jeszcze inne nieprzydatne chary zanim do nas dobiegną będą wąchać kwiatki od dołu.

Teraz coś o sobie: Mam 22 lata,wykształcenie średnie. mam na imię Krzysztof, gram w l2 z 3 - 4 lata w dobrych klanach.Nieraz jestem No Life a nie powinienem Sad
Moje dawne klany się rozpadły ludzie się porozchodzili a ja dalej chcialbym przejmowac najwieksze zamki i przejmowac ogólnie serwer wiec chce stworzyc klan.Nie wiem czy mi się to uda ale sprobowac warto.Nie chce dochodzic do innych klanow bo widze w nich zero organizacji i ogolnie każdy robi co chce i to znaczy ze nic nie osiągną a ja chce coś osiągnąć i wszystkich tych co chcą też coś osiągnąć na l2.ru zapraszam do klanu.
UWAGA! Każdy kto zacznie gre w moim klanie musi zacząć od ZERA także ja pomimo ze mam juz postać wysoko levelową. Nie może być w klanie tak że ktoś ma lvl 60 a inni 30. Staramy się być wszyscy na tym samym poziomie dlaczego ? Chodzi mi tu o Raid Boss PT czym nas więcej tym lepiej.

Aktualnie potrzeba nam:
Lucznicy:HE,SR,Arbalester,PR !
Daggerzy tylko 2 !!
Destroyerzy tylko 2 !!
Healerzy,bufferzy !!!
2 BH
1-2 WS
1=2 BD
2 Tanków najlepiej TK (najwiecej p.def + life cubic)
1-2 Warlock
2 WC
1-2 OL
Reszcie podziękuje są zbędni Smile
Wiek to minimum 15-16 lat bo sam mam 22 ....


Zapraszam na moje forum http://www.phobia.fora.pl i skladajcie podania jesli uzbiera sie jakas ilosc ludzi ruszymy pełną parą od nowa i zmieciemy ruskich :) Jeśli chcesz coś osiągnąć na L2.ru to tylko ten klan ci to zapewni. Potrzebuje takze vCLa który pomoze mi w utrzymaniu zasad w klanie pozdrawiam Requ1em !!




« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2009, 08:00:16 pm wysłana przez Hermit »


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2009, 07:10:24 pm »
Cytuj
Myśle że 2 pt lucznikow by starczyło na nich.Dlaczego? Dlatego ze rosjanie nie tworza lucznikow tylko kamaeli albo jeszcze inne nieprzydatne chary zanim do nas dobiegną będą wąchać kwiatki od dołu.

Trzeba przyznać, że masz strasznie wybujałą wyobraźnie.

Cytuj
Nie widziałem aby te rosyjskie klany miały dużą wiedzę o L2 jaką ja posiadam.

Jak widać mało widziałeś.

Cytuj
Nieraz jestem No Life a nie powinienem Sad

Jak to ktoś "inteligientny" powiedział, "no nie powiem, ale w szkole kawałami sypie" (z pozdrowieniami dla Hawk Ranger'a)

Cytuj
UWAGA! Każdy kto zacznie gre w moim klanie musi zacząć od ZERA także ja pomimo ze mam juz postać wysoko levelową.

To mnie rozwaliło, już usuwam swoją postać z 3rd, żeby zacząć od nowa i móc grać w Twoim klanie.

Cytuj
Moje dawne klany się rozpadły ludzie się porozchodzili a ja dalej chcialbym przejmowac najwieksze zamki i przejmowac ogólnie serwer wiec chce stworzyc klan.

Sam sobie wystawiłeś świetną opinie.


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2009, 07:19:26 pm »
Nie podoba ci sie nie komentuj nikt cie nie zmusza idz do innego klanu bo ja nie pojde bo wiem jaka jest w nich organizacja robcie co chcecie matsy sprzedawajcie i raid boss pt raz w roku z innymi takimi slabymi klanami GL ale ja w takim czyms nie chce grac. Tak czy siak nic nie osiagniecie w lame klanie wiec po co grac juz wole zaczac od nowa i osiagnac cos niz sie podniecac swoja 3 klasa postaci ktora nic nie daje amen.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2009, 07:38:23 pm »
Cytuj
Nie widziałem aby te rosyjskie klany miały dużą wiedzę o L2 jaką ja posiadam.
Udowodnij jaka wiedze posiadasz bo czytajac dalej widze ze nie duza...
Gdzie grales wcziesniej co osiagnales itd.?
Cytuj
Chce także wpoić graczom klanu żeby przychodzili codziennie na Raid Boss Party naprawdę wiele frajdy to daje a po za tym jakie itemy !!
Nikomu nic nie wpoisz nie kazdy gra codziennie...
L2 to nie zycie... szkola dziewczyna matura imprezy nie mozna byc codziennie to sie robi chore w pewnym momencie
Cytuj
Nie przyjmuje do klanu ludzi z klasą typu tyrant,glad itp.
Powodzenia w mass pvp ... PVP nie opiera sie tylko na lucznikach
BTW Good Luck bicia RB samymi lucznikami ;P
Cytuj
Myśle że 2 pt lucznikow by starczyło na nich.Dlaczego? Dlatego ze rosjanie nie tworza lucznikow tylko kamaeli albo jeszcze inne nieprzydatne chary zanim do nas dobiegną będą wąchać kwiatki od dołu.
Posmialismy sie... :D
Pisales to serio?
 
Cytuj
Nie widziałem aby te rosyjskie klany miały dużą wiedzę o L2 jaką ja posiadam.
Udowodnij jaka wiedze posiadasz bo czytajac dalej widze ze nie duza...
Gdzie grales wcziesniej co osiagnales itd.?
Cytuj
Chce także wpoić graczom klanu żeby przychodzili codziennie na Raid Boss Party naprawdę wiele frajdy to daje a po za tym jakie itemy !!
Nikomu nic nie wpoisz nie kazdy gra codziennie...
L2 to nie zycie... szkola dziewczyna matura imprezy nie mozna byc codziennie to sie robi chore w pewnym momencie
Cytuj
Nie przyjmuje do klanu ludzi z klasą typu tyrant,glad itp.
Powodzenia w mass pvp ... PVP nie opiera sie tylko na lucznikach
BTW Good Luck bicia RB samymi lucznikami ;P
Cytuj
Myśle że 2 pt lucznikow by starczyło na nich.Dlaczego? Dlatego ze rosjanie nie tworza lucznikow tylko kamaeli albo jeszcze inne nieprzydatne chary zanim do nas dobiegną będą wąchać kwiatki od dołu.
Posmialismy sie... :D Pisales to serio?
Cytuj
Nieraz jestem No Life a nie powinienem Sad
Jest się czym chwalic?
Cytuj
UWAGA! Każdy kto zacznie gre w moim klanie musi zacząć od ZERA także ja pomimo ze mam juz postać wysoko levelową.
Bez sensu mimo ze mam prawie 37 nie bede rerolla robil zeby dojsc do jakiegos klanu jaka tu logika i tak kazdy idzie swoim tempem i po 2 dniach lvle sie rozjada jezelic chodzi Ci o rowny lvl zeby chodzic na RB GL w znalezieniu chetnych!
Cytuj
Reszcie podziękuje są zbędni Smile
Dziekuje Ci jako Soul Breaker mi tez jestes zbedny :/  :oops:
Cytuj
Wiek to minimum 15-16 lat bo sam mam 22 ....
To powinienes ustawic 20-22 bo wiesz za 15 to grozi prokuratura
Cytuj
Requ1em !!
Widzialem Cie niedawno w Egzecution Groun nawet PM do Ciebie => BRAK ODPOWIEDZI!
Cytuj
Nie podoba ci sie nie komentuj nikt cie nie zmusza
Forum jest wlasnie od komentowania!



MIMO TO ZYCZE POWODZENIA W TWORZENIU PRO OWNERSKIEGO SUPER KLANU NA NOWYCH ZASADACH!
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2009, 09:06:53 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2009, 09:57:31 pm »
Chlopaki dajcie mu spokuj i bez krytyki bo kolesia nie znacie , bardzo fajnie ,ze ktos pomyslal o zalozeniu drugie klanu ( niby 3).
Requ1em mam nadzieje ,ze uda ci sie zlozyc ten klan do kupy . Ja osobiscie nie zgadzam sie ,ze ruscy to nooby sa to jedni z lepszy graczy w l2 (np. dvp ?). Czemu na gracii chcesz robic klan lukow a nie nukow ? (lucznicy sa bardzo oslabieni,np. sws i bd maja song i taniec na resist z lukow)
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2009, 10:37:50 pm »
Chlopaki dajcie mu spokuj i bez krytyki bo kolesia nie znacie , bardzo fajnie ,ze ktos pomyslal o zalozeniu drugie klanu ( niby 3).
Requ1em mam nadzieje ,ze uda ci sie zlozyc ten klan do kupy . Ja osobiscie nie zgadzam sie ,ze ruscy to nooby sa to jedni z lepszy graczy w l2 (np. dvp ?). Czemu na gracii chcesz robic klan lukow a nie nukow ? (lucznicy sa bardzo oslabieni,np. sws i bd maja song i taniec na resist z lukow)

"Ruscy" sa znani z tego, ze zawsze zerguja, cheatuja i robia wszystko co w ich mocy aby byc na topie, psujac fun reszcie serwera. Do tego maja spora grupe no lifow, constant pt to przeciez ruski wynalazek.

Osobiscie nie daje szansy klanowi, lider ktory jest wziety z dupy, pisze o swoim doswiadczeniu- jesli jest takowe, to na jakich serwerach grales, co na nich osiagnoles i z kim? Smem powatpiewac w to doswiadczenie, jak piszesz o TK jako tanku z najwiekszym defem, ok. Druga sprawa, dobrego klanu nie robi sie od 0, tym bardziej z randowa rekrutacja na forum. Jesli jakis klan ma cos soba reprezentowac, to juz musi skladac sie z tzw core membersow, ktorzy sa w stanie pokazac klase. Po trzecie, zaden sensowny klan nie ma clan crafta, w wiekszosci przypadkow kazdy dba o samego siebie albo pracuje w const party, ktore rowniez farmi na siebie. 

Ktos jeszcze napisal, cos o graniu codziennie- w L2 zeby cos osiagnac, to trzeba czesciej byc codziennie niz byc offline, taka gra.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2009, 01:21:53 am wysłana przez bylyforumowicz »


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2009, 11:29:27 pm »
Udowodnic Ci ze zjade Tyrantem twojego marnego luka ??? Uwazasz ze Luki sa the best na mass pvp ... ??? I to ma byc doswiadczenie ??? Zycze powodzenia ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2009, 11:45:52 pm »
Chlopaki dajcie mu spokuj i bez krytyki bo kolesia nie znacie , bardzo fajnie ,ze ktos pomyslal o zalozeniu drugie klanu ( niby 3).
Requ1em mam nadzieje ,ze uda ci sie zlozyc ten klan do kupy . Ja osobiscie nie zgadzam sie ,ze ruscy to nooby sa to jedni z lepszy graczy w l2 (np. dvp ?). Czemu na gracii chcesz robic klan lukow a nie nukow ? (lucznicy sa bardzo oslabieni,np. sws i bd maja song i taniec na resist z lukow)

Drugiego wszystkie POL dot przeszly fuzje
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2009, 11:47:16 pm »
tyrant 1 vs 1 moze i wygra z lukiem ale pt tyrantow vs pt lucznikow z bd i sws nie ma szans grałem na wielu serwach Abyss,Kaimas,Epi,Dex,Hobby,La2Crazy, W dobrych klanach na topie nie powiem jakich bo nie musze wam sie spowiadać. Dlaczego luki a nie nuki ? Takie pytanie zadajesz widac ze malo wiesz. Nuki 2 min i mana off na rb czyli sa bezuzyteczni a luki moga walic i walic i w tym twki cala prawda. Chce zrobic klan taki jak napisałem pewnie nie znajde tylu chetnych bo pojda do innego lame klanu gdzie graja postacie nic nie znaczace ale coz zostanie mi Real Life.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 13, 2009, 11:56:01 pm »
Haha chyba wbije sobie do to podpisu. Nuki są bezużyteczne na RB... Healerzy też? Może jeszcze powiesz ze spoil ma największy dps?
PT lukow wg. Ciebie rozniesie pt tyrków? Słyszałeś o chant of protection? a o Song of Wind Storm? no a mówisz że w pt będzie BD no to prosze bardzo : Dance of Blade Storm , jak zamierzasz teraz tym swoim uber ownerski pt łuków rozjechać pt tyrków? przecież będziesz takiemu tyrkowi pakował critici po 100...
Ty na pewno mówisz o L2? Powiadasz że łucznik na mass PvP przydatny a mag w ogóle... no jasne jak Cię mag ściągnie na 2 strzały to pewnie powiesz że ruski cheater?


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2009, 12:06:56 am »
prosił bym o usuniecie postow wszystkich procz pierwszego mojego nie chce sie klocic kto jest lepszy bo z doswiadczenia wiem jak jest naprawde prosze o usuniecie postow i zamkniecie tematu i zostawienie 1 postu :)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 14, 2009, 12:09:12 am »
pewnie nie znajde tylu chetnych bo pojda do innego lame klanu gdzie graja postacie nic nie znaczace ale coz zostanie mi Real Life.

Na sto procent nie znajdziesz nikogo takiego głupiego, że osoba nie pokazujaca żadnego autorytetu będzie kimś rozkazywała, to nie dyktatura, a zabawa. Jak ci zostanie Real Life to czym prędzej, bo coraz debilniejsze robi sie społeczenśtwo, wróc do książek i osiagnij coś w życiu.

Aha czyli klan rożno klasowe są bez użyteczne:) ciekawa teoria. Mogli po prostu stworzyć 3 rasy same łuki i Wio, raj na RB, bijąc go po 120 dmg. Bez tanków i Helerów, bez buffów. Skonczy się 80 lvl, wydropisz wszystko i co zostaje ci PVP z łukami, żal, śmiech, żenada, porażka.


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 14, 2009, 12:10:20 am »
Jest wyrazne napisane ze healerzy sa potrzebni i niektore inne klasy czytac nie umiesz ???


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 14, 2009, 12:17:09 am »
NIE USUNE BO SIE SMIEJE :D
Ej, ale to prowokacja ten pierwszy post no nie :D ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 14, 2009, 12:22:21 am »
Proszę moderatorów o przerzucenie tego tematu do działu Humor gdyż wygląda na to że nie jest do prezentacja klanu a żart podobny do tego z L2 Miszczu.
Requ1em mimo wszystko nie bardzo Ci to wyszło Ci z L2 Miszczu biją Cię swoim projektem na głowę.
Bardziej się postaraj następnym razem jak chcesz żart zrobić:D i w zasadzie mogłeś to walnąć od razu do działu Humor niż spamować w tym dziale.


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 14, 2009, 12:36:46 am »
Jaka prowokacja o co wam chodzi zal mi was co z tego ze chce stworzyc klan od podstaw na bazie lucznikow + sws + bd + healerzy ??? Kazdy ma swoja koncepcje ja mam swoja i tyle i wiem co mowie bo mam doswiadczenie jak juz pisalem ci ktorzy mi uwierza nie pozaluja proste a okaze sie w grze kto pro a kto nie.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 14, 2009, 12:41:40 am »
MUCHO FUN :D
MUCHO GRASSias xD
HATE ME MOAR!


Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 14, 2009, 12:45:20 am »
wiem co mowie bo mam doswiadczenie
tak, widzielismy w pierwszym poscie, TK ma najwiecej defa, ok


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 14, 2009, 12:47:48 am »
A nie ma ? To kto niby ma ?


Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 14, 2009, 12:53:49 am »
A nie ma ? To kto niby ma ?
TK ma tyle samo p.defa co SK, ba jak odpali guard stance to ma mniej wiecej to samo co human tanki na majesty


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 14, 2009, 12:56:32 am »
Ziom, zdajesz se sprawe, ze ja mam dobra polewke z twojego gadania o RBekach bo w reszte nie wnikam, bo mi szkoda czasu :D
Aha i jak uwazasz, ze JA mam male pojecie o RB to MUCHO ROTFL :D
HATE ME MOAR!


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2009, 12:58:20 am »
Za to nie ma life cubic ktory daje bardzo duzo wiem bo nim grałem wiec TK najlepszy tank.Co mnie marcin obchodzi jaka ty masz wiedze ?? Nic mnie to nie obchodzi po co spamujesz mi post ? Nie jestes zainteresowany klanem to papa a nie robisz z siebie uber pro moderatora co wie wszystko najlepiej bo gral na eu off.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2009, 01:00:27 am wysłana przez Requ1em »


Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2009, 12:59:53 am »
Za to nie ma life cubic ktory daje bardzo duzo wiem bo nim grałem wiec TK najlepszy tank.
lol

apropo RBkow, ciekawe czy wyciagniesz ponizej 1 minuty na Decabrii ze swoim archer pt, hm?


  • Banned
  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 14, 2009, 01:01:52 am »
Uwaga nie jest to post do klotni tylko ogloszenie klanu prosze o minusy dla tych co spamuja mi post !! Do kłotni sa inne posty won od mojego !!


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: NOWY KLAN DO NISZCZENIA SWIATUF - OBACZCIE TO! xD
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 14, 2009, 01:04:17 am »
Uwaga nie jest to post do klotni tylko ogloszenie klanu prosze o minusy dla tych co spamuja mi post !! Do kłotni sa inne posty won od mojego !!
Ziomek, odpowiedz na to pliz:
Cytuj
apropo RBkow, ciekawe czy wyciagniesz ponizej 1 minuty na Decabrii ze swoim archer pt, hm?
rekwiem, zrobisz dekabrie w 50pare sekund :D ?
HATE ME MOAR!