Witaj
Gość

Wątek: Jaki sub dla SK  (Przeczytany 2113 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Jaki sub dla SK
« dnia: Luty 26, 2007, 03:50:35 pm »
Witam.
Gram na servie DN, mam SK na 74 lvl i trzeba zaczac mysles o subie i tu jest wlasnie moje pytanie. Moim zdaniem najlepszym wyborem byl by AW i SE. Gdybym wzial AW mialbym, skille na sztylet, silent move, trick, unlock, visious stance, wieksze uniki, UE, i jakies pasywy. Gdybym wybral SE dostal bym bardzo dobre leczenie, root, buffki (w tym EMP jak wiadomo bardzo przydatny dla SK) i skille pasywne np. fast casting spell mana regeneration itp. Prosze o pomoc w dokonaniu tego wyboru :P.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jaki sub dla SK
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2007, 04:35:58 pm »
Ja osobiscie preferuje albo PR albo SE.SE ma dobre buffy dla SK(emp,vamp rage itp.) a jako PR bedziesz mogl walic w magow albo na ud wyjac luk i nawalac gosci w mass pvp.W razie czego sciagniesz jakiegos roba do ktorego nie mozesz sie przebic.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Jaki sub dla SK
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2007, 05:53:25 pm »
No w sumie PR tez moze byc dobrym rozwiazaniem, ale troche szkoda mi tych czarow bo jak bede mial luk to mysle ze bede glownie go uzywal poniewaz drain jest duzo dluzszy a moc ma porownywalna. Duzo lata SK/AW ale mi sie wydaje ze SE bedzie lepszym wyborem. Nie wiem sam :shock:.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Jaki sub dla SK
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2007, 09:48:11 pm »
PS i staty maga beda najlepszym wyborem jesli bedziesz mial od kogos bufki.
Dlaczego!? Naucz sie szukac.
Zly dzial.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaki sub dla SK
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2007, 01:35:08 pm »
pr,aw,sh to trzy najlepsze rozwiazania dla sk. aw/sk jest bardzo trudno zabic, do tego ma jeszcze debuffki, drainy, ud i skille na daggera. i co najwazniejsze to zostanie mu tarcza. sk/pr jest bardzo dobrym rozwiazaniem to jak ktos pisal wczesniej wpadamy w tlum wrogow, uzywamy ud i sciagamy kilku(nastu) magow tyle ze luk wyklucza tarcze co znaczaco zwieksza odrazenia fizyczne zadawane nam przez innych. sk/sh, oczywiscie na statach sh, bardzo dobry mag, ls, cubici, skille pasywne na tarcze (jak mamy bron na 1 reke), ogrmny m.def i tam pare roznych rzeczy.
co do sk/se to jest tez bardzo fajna i dobra postac tyle ze po dluzszym czasie daje o sobie znac maly zasieg, no ale w koncu cos za cos. ma buffy, heal, root. sk/ps tak samo jak se, maly zasieg i w ogóle, ale ma tp, summonka i jeden dodatkowy cubic.
bd chyba raczej nikt nie bierze pod uwage ;p
ja bym robil sk/pr bo to fajna, dobra, uniwersalna postac mogaca robic za tanka i za dobreego dd, najbardziej zrownowazona z tych wszytskich obok sk/aw
infinite........................


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Jaki sub dla SK
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2007, 03:13:07 pm »
Tak sobie przemyslalem tego PR i to jest jednak bardzo dobre rozwiazanie. Postac z wielkim defem i najwiekszym P. Atackeim, do tego mysle ze majestic ciezki i bedzie niezle kosic. Jeszcze mam troche czasu wiec sie zastanowie :D.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaki sub dla SK
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2007, 05:40:47 pm »
ja zrobilem sk/se ale musze powiedziec ze tego zaluje bo:
po1, maly zasieg
po2, sk/se nigdy nie bedzie prawdziwym dobrym nukerem
po3, tylko jeden silny skill, freez strike i ten drugi drain sa badz co badz slabe... jest jeszcze ls ale on zazwyczaj wchodzi wiec dmg nie zadaje... ale ls to inna sprawa bo to najwieksza zaleta sk/se;p
po4, ud w robe dziala slabo
oczywscie ta postac ma o wiele wiecej zalet niz wad, ale ja jednak zaluje ze nie zrobilem sk/pr... dlatego juz sie expi moj nowy hawkej ktory niedlugo awansuje na he/pp :D
infinite........................