Witaj
Gość

Wątek: Newbie - sporo pytan  (Przeczytany 1418 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Newbie - sporo pytan
« dnia: Sierpień 13, 2009, 11:07:34 pm »
Witam ^^ planuje zacząć przygodę na DN x50 mam sporo pytań
1.Czy moge robic "mutanta" z MAIN klasy + wybranej ?
2.Czy WL/TH to dobry wybór  ?
3.Jak trudno sie uzbroić grając od 0 na x50? nie wiem jak wygląda ekonomia .
4.Chce mieć na plecach WC czy można/to dobry wybór?
5.Jak wygląda online?
6.Czy marki można kupić za rozsądną cene? (czy sie da?)
7.Jak jest z botowaniem? można? nigdy tego nie robilem :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 11:09:52 pm wysłana przez Xinn »


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Newbie - sporo pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2009, 11:58:36 pm »
1. nie
2. nienajgorszy, wedlug mnie lepszy th/pal chociaz jezli zamierzasz nim trainowac to ci sie przyda xD
3. nie mam pojecia (na DN nie ma serwera x50...)
4. mozna posiadac 3 postacie poza miastem, tylko 2 postacie zsubowane, wc to dobry support  na poczatek xD
5. nie mam pojecia
6. tak (800k z jeden)
7. dopoki cie GM nie zlapie to mozesz...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Newbie - sporo pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2009, 11:02:38 am »
Srry zmylił mnie drop calc :) chodzi o x30


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Newbie - sporo pytan
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2009, 10:04:57 pm »
@ref- 1.oplaca sie robic spoila na x30?
2.stuck sube robi sie tak? np spoil>sps>es (wyjdzie sps/es?)


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Newbie - sporo pytan
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2009, 10:14:14 pm »
1. nie wiem
2. zeby zdobyc stuck sube musisz wziac quest u Sir Erica (aden kolo monumentu hero), pozniej zostaje ci zdobycie quest itema o nazwie HORN, mozesz go kupic lub zdubyc z RB o potocznej nazwie "golka", tutaj na DN mamy piec takich RB, ten w toi dropi horna ktorego mozesz sprzedac lub wykorzystac do wlasnych celow, w przypadku pozostalych golek liczy sie last hit, horn zdobyty w ten sposob jest w postaci quest itemka i nie da sie go sprzedac. Po zdobyciu  horna wystarczy oddac go Sir Ericowi a wzamian wybrac sobie dodatkowa postac, wazne jest ze dodatkowa postac musi byc z tej samej rasy jaka masz postac np: jestes czlowiekiem to na sube mozesz wziac tylko inna ludzka postac (necro+pp  albo he+wk)xD


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Ja
Odp: Newbie - sporo pytan
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:01:14 am »
@ref- 1.oplaca sie robic spoila na x30?

hmm ja mialem spoila i szlo mi dobrze na poczatku(30lvl)recki na ssd i bssd potem juz na wyzszych(50-55lvl)matsy-nie pamientam juz jakie ale warte troche byly.a ptem oddalem konto qumlowi i nie wiem co dalej bylo moze kiedys sie go zapytam :)
Yhym


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 2

Odp: Newbie - sporo pytan
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2009, 03:36:03 pm »
1.Czy moge robic "mutanta" z MAIN klasy + wybranej ?
Hmm dawno nie gralem ale ciagle sa mutanty wiec raczej sie da zrobic taka sube.

2.Czy WL/TH to dobry wybór  ?
Z WL'em na pierwsza klase? Totalnie zly. Dlaczego? WL wcale nie jest taki bajeczny do expa jezeli dopiero zaczynasz swoja gre na tym servie i nie masz na niego TOP itemow. Nie wspominajac juz nawet o szansie zadania last hitu pole Golce. Z mainem na th juz troche lepiej. Ogolnie postac wtedy jest dobra jezeli granie nia sprawia Ci przyjemnosc

3.Jak trudno sie uzbroić grając od 0 na x50? nie wiem jak wygląda ekonomia .
Lepiej grac na x15. Na nm jest bardzo malo nowych graczy. Ekonomia tez tam kuleje.

4.Chce mieć na plecach WC czy można/to dobry wybór?
Dobry ale pp jest lepszy. Nie ma vr ale ma btb/bts zerka ww moze cie healnac resnac z % zadziej konczy sie mu mana i jest bardziej uniwersalny. Jego Pof odnawia sie szybciej niz CoV co tez jest duzym plusem. W trudnych chwilach moze tez zrotowac moby.

5.Jak wygląda online?
Na x15 jest duzo graczy wystarczy powiedziec ze sa sklepiki w Heine xD (prawdziwy rare przypadek xD )

6.Czy marki można kupić za rozsądną cene? (czy sie da?)
Na:
1 klase 400k
2 klase kazdy z 3 markow po 800k
3 trzeba zrobic q

7.Jak jest z botowaniem? można? nigdy tego nie robilem
Tak jak napisal Calmodi

@ref- 1.oplaca sie robic spoila na x30?
Spoila zawsze sie oplaca zrobic

2.stuck sube robi sie tak? np spoil>sps>es (wyjdzie sps/es?)
Na spoilu po zdobyciu horna mozesz sobie zrobic tylko spoil/craft ew mozesz mu zrobic retaila i wtedy do retaila dobrac ktoras z klas dwarfow np zrobic es/craft. Zasada robienia mutantow jest taka ze do retaila danej klasy mozna mu wybrac jedna klase z rasy bazowej postaci (grasz dwarfem mutant na subie musi miec jedna z ich klas, grasz humanem musisz miec jedna z ich klas np EE/NE). Ale mutant jako ze nie jest to postac na main klasie nie moze walczyc na oly oraz od wejscia HB nie moze miec lvlu wiekszego niz 80 (dla zwyklych sub max lvl to 85 a na 81 sa dosc przydatne skile.)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 03:45:17 pm wysłana przez Howlet »