Witaj
Gość

Wątek: Czy zadziala mi l2  (Przeczytany 1263 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Czy zadziala mi l2
« dnia: Grudzień 20, 2009, 09:41:51 pm »
Z góry przepraszam ze wrzucam temat tu ale jakos mi sie wydaje ze czesciej tu ludzie patrza niz w dział help a mianowicie czy gracia final pojdzie mi na low wymaganiach z takim sprzetem: karta grafiki 64mb  1gb ram 1.8 procesor. prosze o odpowiedz aha prosze nie pisac postow typu sciag i zobaczysz. moze ktos ma podobna sytuacje do mnie :)


//mdh: zly dzial. Przenosze i poprawiam nazwe topica.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 11:00:25 am wysłana przez mdh »


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Czy zadziala mi l2
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2009, 11:57:18 am »
Ja na podobnym sprzęcie ganiałem w Interlude. Ba! Byłem nawet leczącym PP!Tylko miałem mniej ramu i kartę miałem 128bit/128MB. Jeżeli postawisz na nowo system, odpowiednio go dopieścisz wyłączając usługi, robiąc defragmenta na dysku z grą itp oraz powyłączasz efekty to będzie się miło grało bez zająknięcia. Na tak słabej karcie powinieneś zainstalować RivaTuner/PowerStripa i poustawiać kilka rzeczy. Najważniejszy jest mipmapping. Im większa wartość tym bliżej od twojej postaci tekstury będą tracić na jakości ale jednocześnie będzie ci się płynniej grało. Ponadto wyłącz filtrowanie anizotropowe i koniecznie wymuś WYŁączenie V-sync (synchronizacja pionowa). Oczywiście siege odpadają na starcie. Ja na siegach stałem w miejscu do którego moje ally się teleportowało po śmierci i tam rozdawałem buffy. Tyle mogłem zrobić dla nich :P
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Czy zadziala mi l2
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:01:27 pm »
Ja grałem na takim PC w C3 na max detalach :P ramu miałem mniej o połowę tylko, teraz nie wiem jak z uruchomieniem gry, ale będzie ciężko i to na prawdę. Np. na lokacjach: VARKA/KETRA/FG/MOS/niektóre części WOA i IT będzie chodzić kiepsko :/