Witaj
Gość

Wątek: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!  (Przeczytany 3441 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« dnia: Kwiecień 27, 2010, 01:57:44 pm »
Drodzy Użytkownicy!

W dniu dzisiejszym liczba osób znajdujących się w naszej ekipie uległa zmniejszeniu (więcej informacji w TYM temacie). Dlatego też, poszukujemy osób chętnych do zasilenia naszych szeregów i sprawowania dumnej funkcji Moderatora na naszym forum.

Potrzebujemy:
- 2 osób do opieki nad całym działem Rasy/Klasy
- 1-2 osób do moderowania działów podforum "Prywatne Serwery Lineage 2"

Nie precyzujemy wszystkich wymagań, jakie muszą spełniać użytkownicy chętni do piastowania w/w funkcji. Jednakże niezbędnym minimum są wysoka aktywność na forum oraz wiedza wystarczająca do sprawnej opieki nad powierzonym działem. Mile widziane będzie także jakiekolwiek doświadczenie w wypełnianiu obowiązków moderatora.

Zgłoszenie powinno zawierać:
- informację, do jakiego działu chcielibyście zostać przydzieleni
- wszelkie inne informacje, które Waszym zdaniem pomogą nam w wyborze i/lub zwiększą Wasze szanse ;) (np. doświadczenie w pracy moderatora / znajomość programowania / długi okres gry na retailu / inne)

Ogłoszenie listy nowych moderatorów:
Nie ustalamy konkretnego terminu, ale powinniśmy uporać się z wyborem w przeciągu następnych 1-2 tygodni. Zgłaszać możecie się aż do zamknięcia tego topicu (01.05.2010) ;)


Każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w pełnieniu funkcji moderatora, bardzo serdecznie proszę o wpisanie się w tym temacie. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawiedliwie przez nas rozpatrzone, po czym wybierzemy najlepszych kandydatów.

Pozdrawiamy Was serdecznie,

Frohike
Koszałek Opałek
Polgara
Saladin
Soul
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 09:28:17 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2010, 02:09:08 pm »
Czesc, prosze o wpisanie mnie na liste chetnych do zarzadzania podforum Prywatne Serwery Lineage 2, czyli tam gdzie jestem najbardziej aktywny.

Mam 22 lata w lineage 2 gram od 1 klasy technikum przedewszystkim na serwerach prywatnych czyli juz jakies 6 lat. Posiadam spora wiedze na temat samej gry nie tylko od strony gracza ale i administratora. Aktualnie pracuje przy projektowaniu stron internetowych tak ze fora internetowe to nie nowosc i tak jak w tamtym przypadku i w tym znam je z dwoch pkt widzenia. Z racji wykonywanej pracy mam duzo wolnego czasu na przegladanie i pomaganie na forum co mozna dostrzec przegladajac moje posty. Z rzeczy istotniejszych zaznacze jeszcze, ze nie mam zwyczaju pisac postow nic nie wnoszacych do tematu, jak rowniez uczestnicze w czesci forum w ktorej to duzo tematow trafia do smietnika, stad tez ilosc posotw nie jest rewlacyjna, aczkolwiek wszystko mozna nadrobic.

Milego dnia i powodzenia w rekrutacji odpowiednich osob.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 10:58:41 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2010, 02:32:17 pm »
Dajcie Naito na moda.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2010, 02:45:04 pm »
Naito dobry kandydat, jedna z osob na forum, ktorej chce sie pisac wyczerpujace odpowiedzi ;]


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2010, 02:53:05 pm »
No to ja jako drugi chciał bym zgłosić swoją chęć podjęcia próby jako moderator.

Jeżeli stanowisko zostaje przydzielone dla całego działu   Prywatne Serwery Lineage 2, to sprawa się troszkę komplikuje. Natomiast jeśli Ochotnicy zostaną przydzieleni do poszczególnych poddziałów danych for to ja chciał bym zgłosić się do:

Prywatne Serwery Lineage 2
- Serwery
- Wspierane Serwery

[...]
Jednakże niezbędnym minimum jest wysoka aktywność na forum oraz wiedza wystarczająca do sprawnej opieki nad powierzonym działem. Mile widziane będzie także jakiekolwiek doświadczenie w wypełnianiu obowiązków moderatora.
[...]

Z pogrubionego powodu odrzuciłem dział:
- Własny Serwer
- Programowanie

Jeśli chodzi o dział Rasy/Klasy gdyby nie było by chętnych również mógł bym spróbować, ale moja wiedza na ten temat może być troszkę mniejsza ponieważ  większość czasu grałem na DragonNetwork a jak wiadomo tam pvp itp wygląda zupełnie inaczej. Natomiast jeśli chodzi o utrzymanie porządku na forum to jak najbardziej.

[...]
wszelkie inne informacje, które Waszym zdaniem pomogą nam w wyborze i/lub zwiększą Wasze szanse ;) (np. doświadczenie w pracy moderatora / znajomość programowania / długi okres gry na retailu / inne)
[...]

W lineage gram od około 5-ciu lat większość czasu na DN, ale kilka innych prywatnych serwerów również "zwiedziłem" więc jako takie pojecie o grze na tych serwerach mam i głównie tym motywuje swoją chęć na stanowisko moderatora. Jeśli chodzi o doświadczenie w pracy moderatora. Ostatnio nie pełniłem takiej funkcji nigdzie, ale kiedyś gdy grałem jeszcze w Ogame (stare dzieje  :)) moderowałem tam forum 2 sojuszy. A do tego uważam że szybko się uczę i poradził bym sobie z w/w funkcją.

Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2010, 03:22:53 pm »
Ja chce być modem od rasy klasy.
Nie grałem nigdy na retku bo z biednej rodziny jestem, będę grał u ruskich jak freja wejdzie jestem często online na forum nie umiem programować często pisze z błędami ale mnie Google Chomre poprawia.
A co potrafię? hmm mechanikę  Motor Crossu mam w jednym palcu umiem też gotować i łowić ryby.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2010, 03:31:21 pm »
Jesli to mozliwe prosze o wpisanie mnie na liste chetnych do zarzadzania podforum Prywatne Serwery Lineage 2 w ostatecznosci tutaj Rasy/Klasy jesli by nie bylo chetnych.

Nie wiem czy trzeba pisac cos wiecej czy tylko zadeklarowac sama chec zgloszenia tak ze pozostawie  to co napisalem.

Milego dnia i powodzenia w rekrutacji odpowiednich osob.
W sumie fajnie by bylo gdyby naito byl modem. Z oczywistych powodow, zawsze komus pomoze  i madrze prawi ;p



Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2010, 05:57:50 pm »
troche czasu minelo od kiedy ostatni raz tu bylem i widze ze troche sie pozmienialo ;) w takim razie powracajac z zaswiatow chcialbym najpierw podziekowac Koszalkowi i Fro, a nastepnie zlozyc swoja kandydature na moderatora dzialu Media, tak, wiem ze nie ma zapotrzebowania na moderatora tego dzialu(przynajmniej oficjalnie) ale wydaje mi sie ze aktywny moderator bylby bardziej przydatny ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 06:10:46 pm wysłana przez bula »


Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2010, 07:00:34 pm »
To jest temat do zgłoszeń Chętnych osób na stanowisko Moda.
Temat nie służy do dyskusji.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2010, 07:23:10 pm »
Zgłaszam się na stanowisko do moderowania działów z zakładki "Prywatne Serwery Lineage 2".
Używam poprawnej polszczyzny, a także jestem autorem wielu dobrze wykonanych prezentacji. Jestem aktywny na forum, właśnie w tych działach. Chciałbym także dodać, że to co się aktualnie dzieje w dziale prywatne serwery L2j/L2OFF, RPG Club przechodzi wszelkie pojęcie.

Jestem  byłym moderatorem Fansite'a gry MMORPG Flyff. Miałem styczność z CMS'ami takimi jak  Joomla, php-fusion oraz  SMF, phpbb 2.0, 3.0 oraz by Przemo. Pełniłem funkcję administratora i moderatora klanowe na forach takich jak FuriousWolfs, Remedy i kilku mniejszych.

Ze swojej strony jestem wstanie być codziennie aktywny, poprawiać błędy, moderować wypowiedzi, pełnić zadania wyznaczone przez administracje,  a także zajmować się kosmetyką działów.

Pozdrawiam serdecznie,
Hellsgin.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 07:32:42 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:27:34 pm »
Chętnie pomogę przy dziale dotyczącym prywatnych serwerów. Mam aktualnie sporo wolnego czasu i mógłbym na swój sposób usprawnić jego funkcjonowanie. Publikowałem już jakiś czas temu kilka propozycji z tym związanych (ten dział dokładnie), kwestia tego czy takie metody popieracie.

Pragnę jeszcze dodać, że moderowałem już wiele for, jak chodźby dział tego samego tupu na nieistniejącym już forum lineage2polska. Doświadczenie dotyczące administracji czy pracy z serwerem także posiadam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 10:37:28 pm wysłana przez @ve »
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:41:00 pm »
A co! Też się zgłoszę.

Bardzo wysoka aktywność, forum odwiedzam kilka-naście razy na dzień. W lajnejdż gram długo, nie na retku co prawda, ale na innych serwach spędziłem troszkę czasu.
Z doświadczenia: administrowałem m.in. deftones.pl (strona/forum - admin), kilka stron o anime (np. senpuu.net o naruto, tam bylem modem forum :))

html/bbcode opanowane w stopniu b.dobrym.

jako użytkownik jestem impulsywny i nie przebieram w słowach, ale jako mod trzymam nerwy na wodzy ^^

kandyduję do działu prywatne serwery, tam jestem najbardziej aktywny :)


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 28, 2010, 07:25:45 am »
Up
A po za tym w Rasy/Klasy przydało by się odnowienie bo prawie wszystkie poradniki są stare.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 28, 2010, 01:31:40 pm »
Ja zawsze chcialem zostac modelatolem

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 28, 2010, 05:50:20 pm »

Zgłoszenia Przyjmowane będą do soboty 01.05.2010.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 28, 2010, 08:21:24 pm »
Chciał bym jeszcze dodać.
Zgłosiłem chęć do 2 działów, natomiast teraz śledząc je bardziej dokładnie, większe nadzieje wiąże z działem Rasy/Klasy.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2010, 02:21:38 am »
Dlaczego Ja?

- Nadmiar czasu
- Znajomość pracy moderatora: byłem 1 rok moderatorem na dużym portalu o tematyce władcy pierścieni ( 7 mln wyświetleń rocznie ) później przez pół roku administratorem forum
- Umiejętność czytania ze zrozumieniem, cierpliwość, nie podejmuje decyzji pochopnie
- Znajomość phpBB, php Nuke
- Gdzie obecnie gram? ru off Lancer
- dobrze znam kilku innych moderatorów forum np Matim, Madith ( wspólry const pt na Lancerze )
- w L2 gram od C4
Jaki dział ? Rasy i Klasy gdyż nie interesuję się teraz prywatnymi serwerami
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 02:25:20 am wysłana przez Warhead »
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2010, 01:37:36 pm »
A mozna w tym temacie pisac wlasna opinie o kandydatach? :D


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 30, 2010, 03:04:46 pm »
Temat zgłoszeniowy nie do dyskusji było chwile temu :P
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 01, 2010, 02:09:00 pm »
Temat pozostanie otwarty do wieczora.

Ostatnia szansa, żeby się zgłosić :)


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 01, 2010, 04:22:54 pm »
Rowniez chcialbym zglosic swoja kandydature na moderatora dzielu rasy/klasy. W l2 gram juz troche, mam pojecie jak trzymac w ryzach dzial, ktory przynalezalby do przyszlego moderatora.
Na forum jestem po pare razy dziennie. Coz wiecej moglbym napisac?
Nie lubie trollowania na forum, umiem poslugiwac sie poprawna polszyczna(brak polskich ogonkow nie jest chyba jakas przeszkoda), potrafie przyznac sie do bledu i podporzadkowac sie komus wyzej.
:]


pozdrawiam Maciek  :D
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2010, 06:07:03 pm wysłana przez TeJP »
zzOMGzz AW/sk


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Ogłaszamy nabór na stanowisko Moderatora!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 01, 2010, 10:13:32 pm »
Dobra, koniec zgłoszeń ;) Temat zamykam i widzimy się za parę dni przy ogłoszeniu wyników :D