Witaj
Gość

Wątek: Myszka laserowa do 200 zł.  (Przeczytany 2123 razy)

Myszka laserowa do 200 zł.
« dnia: Październik 02, 2011, 02:52:51 pm »
W związku, że mój Imperator zaliczył zgon (lewy przycisk zamiast raz klika 2x albo w ogóle) zastanawiam się nad wyborem nowego gryzonia z elastycznym doborem DPI i możliwością tworzenia drobnych makr.
Co polecacie w cenie do 200 zł, dodam, że żadne wymyślne i precyzyjne myszki typu G700 za 400 zł mnie nie interesują bo jedyna gra w jaką gram na kompie to L2. :P
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2011, 03:03:28 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Myszka laserowa do 200 zł.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2011, 03:38:17 pm »
Probowales po prostu popsikac go w srodku wd40?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Myszka laserowa do 200 zł.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2011, 05:29:33 pm »
Kurde, ja uzywam myszki za 10zl, klawy za 40, sluchawek za funta, biurka za 50zl, krzesla za 20zl i karam. :<
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Myszka laserowa do 200 zł.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2011, 07:36:31 pm »
W związku, że mój Imperator zaliczył zgon (lewy przycisk zamiast raz klika 2x albo w ogóle) zastanawiam się nad wyborem nowego gryzonia z elastycznym doborem DPI i możliwością tworzenia drobnych makr.
Co polecacie w cenie do 200 zł, dodam, że żadne wymyślne i precyzyjne myszki typu G700 za 400 zł mnie nie interesują bo jedyna gra w jaką gram na kompie to L2. :P
2x klik to standardowa bolączka razerów, mam to samo ze swoim Deathadderem. Spróbuj rozkręcić i w switche psiknąć WD40 (zgaduje, że nie masz płynu do czyszczenia z tlenków złączy z metali szlachetnych :P). W ostateczności przelutować switche - przydała by się myszka dawca. Same switche też da się naprawić, ale to już wyższa szkoła jazdy
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Myszka laserowa do 200 zł.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2011, 09:59:24 pm »
    To prawda, na bolączki DA zazwyczaj pomaga WD40 acz nie zawsze. Spróbuj.

    @kamal
    Tylko nie laserówki. Siedzi w nich stary Avago ADNS-6010 który ma dość pokaźną akcelerację wsteczną, problemy z szmacianymi podkładkami i czasem padającą rolką. Znacznie lepsze są optyki (738k, 748k, 760bh white opto
[pamiętaj WHITE a nie BLUE]) które kosztują tyle samo a mają fajowy ADNS-3080 który takich problemów nie sprawia a nawet da radę go używać w półprofesjonalnym strzelaniu przez sieć.

Jak chcesz koniecznie laserówkę (zakładam że masz wielki ekran skoro tak nalegasz) to tylko coś na Avago 9500 będzie roząsnym wyborem. Do 200zł możesz znaleźć:
  • Gigabyte GM-8000X
- ważne żeby był ten X na końcu bo bez niego to wersja ze słabszym sensorem.
  • Ozone Smog / Cyber Snipa Silencer / Prestigio PMSG1 / Ace of Sweden Edge 3200 / Ace of Sweden Edge 3200 T2 / Revoltec Fightmouse Elite
- kilka różnych firm a tak naprawdę to ta sama myszka. Musisz tylko obczaić ceny i dostępność bo nie pamiętam które były tańsze a które droższe/
  • Speedlink Kudos
  • Alienware TactX
  • Logitech G9x
- tu też X jest ważny
[/list]

a z innymi sensorami to
  • Roccat Kova
  • Steelseries Ikari Optical

Jeżeli natomiast koniczecznie będziesz chciał Razera to przestrzegam przed kupowaniem nowego DA 3.5 i reszty myszek tej firmy które są w sklepach. Bieda z nędzą. Jak już to szukaj starych (DA 3G, Diamondback, salmosa, krait) choć w przypadku ostatnich mało tych klawiszy będzie do linejdża.

W inne cudodziwa pokroju cyborg RAT, cm storm czy resztę -_-' razerów się nie pchaj bo nie warto.

PS @Rickert
W takim razie po co kupować BMW X7 skoro za tą kwotę można sobie co kilka lat kupować golfika?
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 10:31:28 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Myszka laserowa do 200 zł.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2011, 08:43:06 am »


Odp: Myszka laserowa do 200 zł.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2011, 09:08:24 am »
Potraktowałem WDkiem i o dziwo na razie problem ustąpił! Dzięki. :)

Plus dla muchosQQ oraz doman18 na poradę.