Witaj
Gość

Wątek: Yul Archer  (Przeczytany 96438 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 06, 2011, 09:36:28 pm »
Trochę źle się wyraziłem... Nie chodzi o to, że ja nie chcę klanu/party tylko nie wiem czy starczy mi czasu jak w tygodniu siedzę około 3h wieczorem, a w weekendy ~4h rano z przerwą i 4-5h wieczorem. A pytałem jeśli jednak by mi czasu nie starczyło. Więc jestem na tak jeśli nie będę musiał siedzieć 5-6h bez przerwy albo wstawać o 3 w nocy bo boss jakiś jest... ;d


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:18:17 pm »
Swoim łukiem jadę magów jak chcę i to ja zostaje na full hp. Kto wie.. może Twoi przeciwnicy nie umieją grać, może moi, w każdym razie magowie nie wychodzą ze stuna najcześciej ;) Tylko healer wygrywał ze mną do tej pory i to dość często.
DE bez problemu wychodzi ze stuna ;p
a jak Cie nuker podniesie to gf ;d
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:54:49 pm »
Swoim łukiem jadę magów jak chcę i to ja zostaje na full hp. Kto wie.. może Twoi przeciwnicy nie umieją grać, może moi, w każdym razie magowie nie wychodzą ze stuna najcześciej ;) Tylko healer wygrywał ze mną do tej pory i to dość często.
DE bez problemu wychodzi ze stuna ;p
a jak Cie nuker podniesie to gf ;d
Ludzie na PTS'ie nie ogarniaja skilli wiec te duele sa malo warte(nie liczac funu). Fakt, wbijesz stuna = wygrana... na nieogarow


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 07, 2011, 02:52:10 pm »
Kuszniczka po 85 lepiej biegac z lukiem czy z kusza ? O ile mi wiadomo wszyscy archerzy maja pasywy do luku i kuszy ?


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:12:54 pm »
Tak mają. Ja bym wybrał osobiście łuk. Ale wiadomo to kwestia personalna.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:22:35 pm »
Personalna i tego czy wolisz miec dużo więcej p.attack (łuk), czy mniej ataku a większy attack speed (kusza^^) :)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:26:12 pm »
Personalna i tego czy wolisz miec dużo więcej p.attack (łuk), czy mniej ataku a większy attack speed (kusza^^) :)
oczywiscie ze luk, z kusza bedzie smieszny dmg


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:27:55 pm »
A jezeli chodzi o a. speed to ponoc pozniej wszyscy wyciagaja max attack speeda, wiec chyba jednak pozostaje luk :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:30:12 pm »
Personalna i tego czy wolisz miec dużo więcej p.attack (łuk), czy mniej ataku a większy attack speed (kusza^^) :)
Wow,  30 Atk.speed tracąc ok. 2K p.atk

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:31:10 pm »
nie tyle chodzi o max a.speed, ale o to, ze sila skilli z kusza jest raczej marna, a wlasnie silne skille to wlasnie atut archera.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:50:14 pm »
nie tyle chodzi o max a.speed, ale o to, ze sila skilli z kusza jest raczej marna, a wlasnie silne skille to wlasnie atut archera.
Nie, atut archera to Mind eyes + siege stance

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:58:41 pm »
nie tyle chodzi o max a.speed, ale o to, ze sila skilli z kusza jest raczej marna, a wlasnie silne skille to wlasnie atut archera.
Nie, atut archera to Mind eyes + siege stance
5cyfrowe cryty z regular sa fajne, tylko szkoda ze minds eye ma taki reuse jaki ma.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 07, 2011, 05:32:29 pm »
Arimas pograles juz kamalolem jako arczerem, czy transformacja jesli jest w reusie to jest must na pvp czy raczej fajny dodatek. Uzyta bez impulsa i mind eyes jest cos warta?
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 07, 2011, 09:44:40 pm »
Arimas pograles juz kamalolem jako arczerem, czy transformacja jesli jest w reusie to jest must na pvp czy raczej fajny dodatek. Uzyta bez impulsa i mind eyes jest cos warta?
Raczej fajny dodatek, bez co najmniej mind eyes odpalonego jest dosyć słaba.
Generalnie wśród tych wszystkich aggro, detargetów i odpychania, cholernie trudno jest przez te 30 sekund impulsa coś zdziałać
Chyba, że masz ninja refleks w targetowaniu(bo asysty z marek nie działają)
albo twoje party pomaga ci poprzez targetowanie enemy żebyś mógł klikać po prostu asist

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 08, 2011, 12:17:56 am »
nie tyle chodzi o max a.speed, ale o to, ze sila skilli z kusza jest raczej marna, a wlasnie silne skille to wlasnie atut archera.
Nie, atut archera to Mind eyes + siege stance

zgadzam sie, ale przeciez nie CIACH perma na mind eyes. wniosek jest jeden - lepiej inwestowac w patk niz a.speed

//Acid
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 07:42:56 am wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 13, 2011, 02:50:47 pm »
Arimas pograles juz kamalolem jako arczerem, czy transformacja jesli jest w reusie to jest must na pvp czy raczej fajny dodatek. Uzyta bez impulsa i mind eyes jest cos warta?
Raczej fajny dodatek, bez co najmniej mind eyes odpalonego jest dosyć słaba.
Generalnie wśród tych wszystkich aggro, detargetów i odpychania, cholernie trudno jest przez te 30 sekund impulsa coś zdziałać
Chyba, że masz ninja refleks w targetowaniu(bo asysty z marek nie działają)
albo twoje party pomaga ci poprzez targetowanie enemy żebyś mógł klikać po prostu asist

http://youtu.be/QPhZn73ki3s Tutaj bez tych dopalaczy (Rhapsody & Third Eye) całkiem ładnie zamiata ten łuk.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 13, 2011, 03:51:44 pm »
taki sobie ten dmg :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:22:22 pm »
Gość robi lol dmg, magiem robisz po 10k z vorta od niechcenia   :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 13, 2011, 11:07:52 pm »
Jestem świadom, iż łucznika stać na dużo więcej, ale bardziej chodziło mi o porównanie tego co robił przed transformacją, a w jej trakcie.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 25, 2011, 10:10:31 pm »
 tak czytając wychodzi mniej więcej to samo co w H5... archer jest najsłabszą klasą... NCsoft mógłby w jednej kwestii wziąć przykład z wowa, tam przynajmniej każda klasa z każdą ma mniej więcej równe szanse na pvp. A tak widzimy tanka to mamy lose, widzimy warriora to lose... Eh...


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 25, 2011, 10:14:13 pm »
Summoner lose. Ale za to możecie szybko ubić healer'a i wizard'a ;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 25, 2011, 10:48:13 pm »
tak czytając wychodzi mniej więcej to samo co w H5... archer jest najsłabszą klasą... NCsoft mógłby w jednej kwestii wziąć przykład z wowa, tam przynajmniej każda klasa z każdą ma mniej więcej równe szanse na pvp. A tak widzimy tanka to mamy lose, widzimy warriora to lose... Eh...

w wow'ie 1 vs 1 jest zbalansowane bardziej niż w l2? bullsh1t
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 25, 2011, 10:59:07 pm »
 w wowie jest balans którego w l2 nigdy nie bylo...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 25, 2011, 11:35:37 pm »
w 1 vs 1? nie pierdziel bzdur, błagam cię...


BTW w GoD +85 pvp party vs party jest świetny balans, jakiego do tej pory nie było w L2.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 26, 2011, 05:12:45 pm »
Ofc, że w WOWie jest balans. Przypominam jednak, że to nie topic do tego typu rozmów.