Witaj
Gość

Wątek: [EU]Dagger czy archer?  (Przeczytany 5247 razy)

  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

[EU]Dagger czy archer?
« dnia: Luty 27, 2012, 01:59:28 pm »
Witam,

Mam daggera 57 lvl ale ostatnio co i raz ktoś zasiewa zwątpienie w moim umyśle odnośnie robionej przeze mnie klasy. Otóż podobno daggera ciężko wyexpić, nie jest bardzo potrzebny do większości party 85+ bo miejscówki na których się expi wymagają ataków AoE. Do tego konkurując z czymś range'owym na expowisku zwyczajnie nie ma szans w zabijaniu mobków. Przemawia za nim za to moc w endgame (95+, nie wiem czy dojdę do 85 a co dopiero myśleć o 95 i wyżej... :)). Archera podobno szybciej się leveluje i łatwiej mu o party na exp czy cp. Za to cena łuku top R w stosunku do analogicznego daggera jest przerażająca. I wydaje mi się, że archer jest postacią nudniejszą niż dagger, bardziej wkrada się rutyna przy grze nim.

Jakie jest wasze zdanie? Która postać jest bardziej przydatna i dlaczego? Jak to wygląda w praktyce? Za wszelkie odpowiedzi stokrotne dzięki :)
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2012, 04:44:01 pm wysłana przez Sn4k0r »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: [EU]Dagger czy archer?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 29, 2012, 04:44:15 pm »
Jakby patrzeć pod względem pve, to dagger niestety wypada słabo, co nie oznacza, że nie jest w ogóle potrzebny ( np. w GoG'u znajdzie dla siebie miejsce). Na pvp wydaje mi się, że dobry dagger jest naprawdę mocny. Jeśli znalazłbyś cp w którym docenią twojego daggera to nie powinni tego w przyszłości żałować. Jednak expienie solo daggera nie jest super przyjemnie. Ja osobiście wolałbym daggera w party zamiast łuka, ale to moje prywatne zdanie


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: [EU]Dagger czy archer?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 29, 2012, 05:15:43 pm »
w pve dagger wychodzi naprawde dobrze a meele party 1by1 > aoe group np. w orbis

w party dagger spełnia funkcje debuffera 


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: [EU]Dagger czy archer?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2012, 01:25:01 pm »
ja gram daggerem bron +4 z fokusem i atrybutem 300 i ciężko znaleźć party, czekam na updejt GOD2, może poprawią daggera jak na razie to padaka i pierwszy raz żałuje wyboru postaci, reus skili koszmarny, koncepcja blowów zrypana plunder wchodzi 1 na 20-30 mobków nie polecam daggera żul archer jest zdecydowanie lepszą postacią. To tylko moje N00bowskie zdanie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [EU]Dagger czy archer?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2012, 01:49:12 pm »
nie widziałeś daggera +95 co potrafi zrobić na pvp. Niestety bardzo lipna ocena.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: [EU]Dagger czy archer?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2012, 03:05:27 pm »
dagger 95 :D  Sn4ker pytał się o exp, mam party w klanie ale z randomami ciężko ciężko każdy mówi że dagger ssie, party w Gog może dostanie ale na całe PT 1 dagger tank heller a reszta to żule, robie sobie od niedawna alternatywe mam Healera dobrze czuje się grając tą postacią mało czasu mam ostatnio na gre to robie kartie solo i grupowa, kartia solo prosta a dagerem to czysty hardkor :D


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: [EU]Dagger czy archer?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2012, 02:50:34 pm »
dagger nie ma żadnego problemu ze znalezieniem pt gog/orbis do 99.