Witaj
Gość

Wątek: Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mężczyzn.  (Przeczytany 3262 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mężczyzn.
« dnia: Marzec 10, 2013, 01:23:49 pm »
Jako, że kobiety zazwyczaj myślą tylko o sobie, a u mnie w kalendarzu widnieje święto "Dzień Mężczyzn" i otrzymałem owe życzenia z tej okazji od kilku przedstawicielek płci pięknej to przysługuje mi zaszczyt wysłania Wam życzeń.

Życzę wszystkim mężczyznom dużo zdrowia, pogody ducha, samych sukcesów w każdej dziedzinie życia, mocnej głowy, smakowitego alkoholu, ciepłego obiadku w domu po ciężkim dniu w pracy, zero przerazliwych pająków w kątach domu jeśli ktoś ma arachnofobię, a jeśli już to życzę wielkiego i ciężkiego kapcia do walki z tymi potworami. Życzę Wam też aby płeć piękna częściej pamiętała jakie to z nas wspaniałe stworzenia, żebyście w swoim życiu trafili na inteligentne kobiety, które nie gadają tylko o paznokciach i nowym kolorze farby do włosów, żeby miały full pakiet połączenia kobiecego wdzięku i piękna z wrodzoną inteligencją i dystansem do siebie, a jeśli już taką napotkaliście w swoim życiu to życzę Wam wieczności razem i samych pięknych dni.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Faceci górą!