Witaj
Gość

Wątek: pomoc w wyborze, który Tyrr?  (Przeczytany 6330 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

pomoc w wyborze, który Tyrr?
« dnia: Marzec 25, 2013, 01:42:13 pm »
Witam, jestem mało doświadczonym graczem w linegae II i chciałbym was prosić o porade. Mianowicie zmierzam rozpoczać swoją przygodę na polskim Serwerze i zastanawiam się czym. Wiem że jest wiele wątków które opisują postacie, ale ja chciałbym poznać opinie graczy. I tak mój wybór jest pomiędzy Human - Duelist, Human - Dreadnought, Orc - Titan, oraz propozycje od was. Mianowicie szukam postaci która będzie miała nie najgorszy Deff porządny atak, i niezłe skile, a główna cecha to taka aby siała pogrom w walkach PvP. Licze na wasze spostrzeżenia i porady, oraz oczywiście wyrażać się w miarę zrozumiałym językiem gdyż jak wspomniałem wcześniej nie jestem jakimś weteranem tej gry. Pozdro
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2013, 09:40:07 am wysłana przez Shanique »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: pomoc w wyborze
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2013, 04:37:31 pm »
Witam, jestem mało doświadczonym graczem w linegae II i chciałbym was prosić o porade. Mianowicie zmierzam rozpoczać swoją przygodę na polskim Serwerze i zastanawiam się czym. Wiem że jest wiele wątków które opisują postacie, ale ja chciałbym poznać opinie graczy. I tak mój wybór jest pomiędzy Human - Duelist, Human - Dreadnought, Orc - Titan, oraz propozycje od was. Mianowicie szukam postaci która będzie miała nie najgorszy Deff porządny atak, i niezłe skile, a główna cecha to taka aby siała pogrom w walkach PvP. Licze na wasze spostrzeżenia i porady, oraz oczywiście wyrażać się w miarę zrozumiałym językiem gdyż jak wspomniałem wcześniej nie jestem jakimś weteranem tej gry. Pozdro
humal duelist, zostawiasz duelist spiryta nie kupujesz bereserkera, overenchantueesz duelist spiryta robisz sieczke.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: pomoc w wyborze
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2013, 09:11:08 pm »
humal duelist, zostawiasz duelist spiryta nie kupujesz bereserkera, overenchantueesz duelist spiryta robisz sieczke...
aż do najnowszego updatea...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: pomoc w wyborze
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2013, 10:12:30 pm »
humal duelist, zostawiasz duelist spiryta nie kupujesz bereserkera, overenchantueesz duelist spiryta robisz sieczke...
aż do najnowszego updatea...

Pozdrawiam
bla bla, to bedzie za pol roku albo i dluzej. Juz ten update mial byc i go nei widac

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: pomoc w wyborze
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2013, 06:30:29 pm »
humal duelist, zostawiasz duelist spiryta nie kupujesz bereserkera, overenchantueesz duelist spiryta robisz sieczke...
aż do najnowszego updatea...

Pozdrawiam
bla bla, to bedzie za pol roku albo i dluzej. Juz ten update mial byc i go nei widac
Czyli wystarczająca ilość czasu na dobicie rozsądnego lvlu nie posiadając CP.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: pomoc w wyborze
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2013, 08:44:51 am »
No tak ale jak w końcu wbije ten lvl ( nie zapominajcie że to jak sam napisał początkujący gracz) to akurat wejdzie nowy patch i po zabawie. Ja ze swojej strony polecam Adventurer-a (Human Dagger class) z odpowiednimi bufami i dye ma dobre statystyki i na zadawane obrażenia też niemożna narzekać.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: pomoc w wyborze, który Tyrr?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2013, 11:18:43 am »
Patch note do Lindviora został już umieszczony na RU. A to właśnie oni mieli dostać ten update jako pierwsi. Góra 2 miesiące i będzie u nas


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: pomoc w wyborze, który Tyrr?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2013, 12:54:33 pm »
bb smart cubic?   : (((
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu