Witaj
Gość

Wątek: Heroes of the Storm  (Przeczytany 10869 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Heroes of the Storm
« dnia: Grudzień 12, 2014, 03:05:32 am »
Witam.

W związku z tym, że posiadam dostęp do alpha testów, jak również przypadła mi do gustu ta gra chciałbym uprzejmie zaprosić do siebie na własny serwer Team Speak 3 Wszystkich Tych, którzy mają zamiar grać w przyszłości lub posiadają teraz dostęp a nie mają jeszcze swojego własnego pokoju na jakimkolwiek innym serwerze Team Speak 3.

Serwer działa już od 2010 roku. Do tej pory korzystają z niego osoby grające regularnie w League of Legends, Dota 2 czy też Counter-Strike: Global Offensive. Na serwerze nie działają jakiekolwiek automatyczne boty spamujące czaty, nie istnieje system dotacji. Od początku jego istnienia nigdy nie zdarzyły się również przypadki, w których to jakaś niepoważna osoba otrzymała prawa administracyjne i zaczęła bawić się w banowanie, wyrzucanie z serwera czy też usuwanie kanałów.

Okej wystarczy o serwerze, nie miała to być jego reklama. Temat założyłem, ponieważ szukam znajomych do gry z którymi bez względu na godzinę zawsze skompletuję pełną drużynę. Im więcej takich osób korzystających z tego samego serwera Team Speak tym lepiej, więc raz jeszcze zapraszam do wspólnej gry i na TS'a :)

Adres: deadecho.pl
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2014, 03:11:39 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2015, 08:42:56 pm »
Dostałam Hotsy jakiś czas temu, ale nie bardzo mi się spodobały :P


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2015, 08:16:16 am »
A co konkretnie ? Można wiedzieć ? :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2015, 10:16:34 pm »
Nie ma grindu moze dlatego :)
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2015, 02:57:26 am »
Zapraszam na nowy serwer przygotowany specjalnie dla celów między innymi HOTS. Serwer cechuje się i będzie zawsze się pod tym względem wyróżniał prostotą i niewielką ilością kanałów grup czy administratorów.

Adres: deadecho.pl:9989

Team Speak dla społeczności graczy działa już nieustannie od 5 lat :) Zapraszam.

Dodam jeszcze, że korzystając z tego serwera każda osoba interesująca się e-sportem (o ile będzie zainteresowana ) otrzyma możliwość luźniej rozmowy i wspólnej gry z pracownikiem http://www.esl.eu/
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2015, 03:25:40 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2015, 10:00:15 pm »
Hm nie zebym jakos marudzil ale jestem na tym TS Twoim ponad pol dnia i jest 3 osoby na kanale diablo 3 i to tyle ...
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2015, 12:30:44 am »
A na co Ci więcej ? Masz być Ty i Twoja ekipa :) Z resztą tak jak napisałem ten ts zrobiłem wczoraj i ma to być mały ts dla ogarniętych ekip.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 25, 2015, 09:52:04 pm »
TOP 1 MOBA soon!
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2015, 09:48:07 am »
Gram po 4-5 gier dziennie od 3-4 miesiecy i muszę przyznać ze gra dobra,jak dopracują matchmaking na solo lidze powinno być całkiem dobrze.
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:30:26 pm »
zdecydowanie najlepsza moba na rynku z potencjalem na rozwoj, warto grac. nie jakis emo syf dla dzieci typu lol i dota


Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:43:52 pm »
zdecydowanie najlepsza moba na rynku z potencjalem na rozwoj, warto grac. nie jakis emo syf dla dzieci typu lol i dota
zdecydowanie crap ktory nie ma szans na zaistnienie na scenie wiekszej niz NA


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2015, 07:07:11 pm »
Up:  Zgadzam sie.


HoTS jest gra casualowa. Nawet w porownaniu ze smiesznym LoLem jest dziecinnie prosta (i nudna, swoja droga).

Jako w miare doswiadczony gracz Dota 2 (4k+ MMR), ciezko mi sie odnalezc w Blizzardowym HoTSie gdyz najzwyczajniej w swiecie... nie ma tam nic do roboty. Gra wymaga zarowno zdecydowanie mniej  macro/micro skilla niz wspomniana MOBA.  Dobra dla dzieciakow i niedzielnych graczy lubiacych fajne efekty i nienaganna grafike ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 02, 2015, 11:28:10 am »
Zagrałem pare gierek i póki co... bardziej niż lola przypomina to


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2015, 06:55:53 pm »
Grałem troche i jak na razie najbardziej przypadło mi do gustu z tych wszystkich Moba.Coś ciągle się dzieje a nawet jak nic się nie dzieje to po prostu gra sama ciągle wymusza.

Szkoda tylko że są standardowe problemy z graczami jak w każdym Moba :| ( i w sumie główny powód czemu nie przepdam za tym typem gier).


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 20, 2015, 02:21:23 pm »
Grałem długo w dotę jako dodatek do warcrafta, do LoL'a nie mogłem się przekonać, Dota 2 też nie przypadła mi do gustu, Smite mi się szybko znudził, ale Heroes of The Storm jest naprawdę spoko, chyba najbardziej zbliżone do oryginalnej doty.


Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 20, 2015, 06:18:51 pm »
Grałem długo w dotę jako dodatek do warcrafta, do LoL'a nie mogłem się przekonać, Dota 2 też nie przypadła mi do gustu, Smite mi się szybko znudził, ale Heroes of The Storm jest naprawdę spoko, chyba najbardziej zbliżone do oryginalnej doty.
hots zblizony do doty?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2019, 10:18:23 am »
Hots to taka mega uproszczona dota, generalnie polega to na tym co inne moba, ale niewiele rzeczy da się robić "tak jak się chce"