Witaj
Gość

Wątek: Oficjalny QQ temat Ramony  (Przeczytany 48093 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 11, 2017, 10:51:02 am »
bron na open starczy sword/blunt req/apo z dwoma SA; na oly to samo co na open(ewentualnie pvp sword/blunt)
wróciłem po długiej przerwie i z tego co zauważyłem, teraz na Heliosie dmg skilli u issa jest znacznie modyfikowany przez P.atk,
w poprzednich GODach nie miało znaczenia czy używam C grade czy hero duali, dmg był praktycznie taki sam

więc może lepiej składać na oly dual blunty po wiekszy p atk, boost power skilli na 4+?

przydałby sie jakiś PTS ze wszystkimi itemami :<


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 11, 2017, 11:30:06 am »
bron na open starczy sword/blunt req/apo z dwoma SA; na oly to samo co na open(ewentualnie pvp sword/blunt)
wróciłem po długiej przerwie i z tego co zauważyłem, teraz na Heliosie dmg skilli u issa jest znacznie modyfikowany przez P.atk,
w poprzednich GODach nie miało znaczenia czy używam C grade czy hero duali, dmg był praktycznie taki sam

więc może lepiej składać na oly dual blunty po wiekszy p atk, boost power skilli na 4+?
mysle ze to moze miec sens, ale glownie w walce z issami z WCka(jezeli sam takim nie jestes), albo w mirror meczach z bardzo wyrownanym sprzetem; nie wiem czy zrobi to wielka roznice w walce z innymi klasami, ja i tak wybralbym cos 1h+sigil


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 11, 2017, 07:42:46 pm »
Dużo kont z postaciami się pojawiło w dziale targowisko i na alledrogo, znudziło się ?

Edit:

Ten komentarz nie miał brzmieć złośliwie, pytam z czystej ciekawości co się nie podobało że gonicie konta.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2017, 07:44:19 pm wysłana przez Grozana »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 11, 2017, 10:23:02 pm »
Dużo kont z postaciami się pojawiło w dziale targowisko i na alledrogo, znudziło się ?

Edit:

Ten komentarz nie miał brzmieć złośliwie, pytam z czystej ciekawości co się nie podobało że gonicie konta.

Na kazdym servie/offie jest taki etap ze sie pojawiaja na core bylo to samo :)


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 12, 2017, 01:50:01 am »
Czy ktoś sie orietuje ile czasu zostało zabawy zanim wejdzie konkretny P2W ?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 12, 2017, 03:06:53 pm »
jak chcesz quitować to możesz już teraz, shiny shirty +10 i skille z broszek dają wystarczającą przewagę żebyś miał excusa.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 12, 2017, 03:47:54 pm »
po miesiącu od startu miała wejść reszta l2store, taroty i caskets. Zobaczycie niedługo na allegro ile kont będzie ;D


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 12, 2017, 06:35:33 pm »
Innova już odlicza dni :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 13, 2017, 07:35:06 pm »
Ludzi tak euroski przelewaja ze az serv nie wytrzymuje i sie wypierdziela od l2store xD


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 13, 2017, 09:52:15 pm »
Ludzi tak euroski przelewaja ze az serv nie wytrzymuje i sie wypierdziela od l2store xD
Właśnie miałem pytać dlaczego ten bugland się wypierdziela :D


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 13, 2017, 10:18:32 pm »
Jeśli dota ma sie dopiero zacząć to ja się łapie za głowę, w tej chwili to jest masakra, ludzie chyba biorą kredyty na dotę. Wkurza mnie że podejście ludzi do expa  mocno się zmieniło, tylko kartia z max dopałkami i z minimum potrzebnych klas/ osób, do tego wiecznie zapchana instancja i chce sie pawiować.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 14, 2017, 04:14:28 am »
Jeśli dota ma sie dopiero zacząć to ja się łapie za głowę, w tej chwili to jest masakra, ludzie chyba biorą kredyty na dotę. Wkurza mnie że podejście ludzi do expa  mocno się zmieniło, tylko kartia z max dopałkami i z minimum potrzebnych klas/ osób, do tego wiecznie zapchana instancja i chce sie pawiować.
mój CP lider dał mi czas do końca tygodnia żeby wbić shiny shirta na +10 albo kick, tylko ja jeszcze nie wbiłem :C
jak żyć


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 14, 2017, 11:24:57 am »
Jeśli dota ma sie dopiero zacząć to ja się łapie za głowę, w tej chwili to jest masakra, ludzie chyba biorą kredyty na dotę. Wkurza mnie że podejście ludzi do expa  mocno się zmieniło, tylko kartia z max dopałkami i z minimum potrzebnych klas/ osób, do tego wiecznie zapchana instancja i chce sie pawiować.
mój CP lider dał mi czas do końca tygodnia żeby wbić shiny shirta na +10 albo kick, tylko ja jeszcze nie wbiłem :C
jak żyć

Lepsze dead liny robiłem/ widzialem 8 lat temu na IL u :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 15, 2017, 03:04:06 am »
Jeśli dota ma sie dopiero zacząć to ja się łapie za głowę, w tej chwili to jest masakra, ludzie chyba biorą kredyty na dotę. Wkurza mnie że podejście ludzi do expa  mocno się zmieniło, tylko kartia z max dopałkami i z minimum potrzebnych klas/ osób, do tego wiecznie zapchana instancja i chce sie pawiować.
mój CP lider dał mi czas do końca tygodnia żeby wbić shiny shirta na +10 albo kick, tylko ja jeszcze nie wbiłem :C
jak żyć

Wierzymy w Ciebie Grzesiu .
PS. [spoiler][/spoiler]


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 16, 2017, 08:53:06 pm »
Jako, że za namową znajomych (gramy we czwórkę) próbujemy swoich sił na tym serwerze, a jest to moja pierwsza przygoda z kronikami po GoD, to mam kilka pytań. Mianowicie, co robić po przebudzeniu, gdzie expić, jakie insty/dungeony, jakie questy, gdzie expić w międzyczasie i w ogóle, żeby szedł exp i adena. Czy warto szybko próbować robić subklase/dualklase czy raczej trochę podkoksać na spokojnie maina? Dodam, że nie gramy z jakimś uber naciskiem, gramy jak mamy czas, bez spiny. Nie moge nigdzie znaleźć jako tako wiadomości co i jak postępować po przebudzeniu.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 16, 2017, 09:24:17 pm »
Jako, że za namową znajomych (gramy we czwórkę) próbujemy swoich sił na tym serwerze, a jest to moja pierwsza przygoda z kronikami po GoD, to mam kilka pytań. Mianowicie, co robić po przebudzeniu, gdzie expić, jakie insty/dungeony, jakie questy, gdzie expić w międzyczasie i w ogóle, żeby szedł exp i adena. Czy warto szybko próbować robić subklase/dualklase czy raczej trochę podkoksać na spokojnie maina? Dodam, że nie gramy z jakimś uber naciskiem, gramy jak mamy czas, bez spiny. Nie moge nigdzie znaleźć jako tako wiadomości co i jak postępować po przebudzeniu.
- 85-89 90-94 95+ kartia codziennie(group + solo)
- 10-Day Adventure Quest: http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=291009
Cytuj
1. Take quest from the Bard in Aden (near the buffer)
2. Run Kartia
3. Run Duty of the Survivor or To Calm the Flood or any other on the list (daily questy w miejscach odpowiadajacych lvlowi)
4. Turn in
5. Repeat

Ten days in a row, or not. Could take twenty if you want to.

Rewards you with a Brooch and a Destruction talisman at the end. Maybe something else too but I forgot...

Also gives you free Soulshots/Spiritshots + a bit of Adena + another random reward from a small pool of items every time you turn it in, like enchant scrolls.

- wyzej wymienione daily w miejscach do expa na odpowiednich lvlach(bloody swampland, fairy settlement, forbidden gateway etc)
- 85+ teredor https://l2wiki.com/Teredor
- 88+ chain quest od magmeld do epic octavisa https://l2wiki.com/Shadow_of_Terror:_Blackish_Red_Fog
- 90+ spezion https://l2wiki.com/Instance_Zone:_Raid_Boss_Spezion (chociaz nie wiem czy ludzie to ciagle robia)
- 93+ spicula https://l2wiki.com/Nornils_Garden
- 95+ Dimensional Rift - 30 Day Search Order (npc w aden) https://eu.4game.com/lineage2/play/helios/
- 97+ baylor/balok/crystal caverns na parnassusie
- 99+ kamaloka w aden

jak najszybciej dolaczyc do jakiegos klanu i codziennie (oprocz dni w ktore jest oly) ceremony of chaos (w tych samych godzinach w ktorych odbywa sie oly) - dzieki temu ogarniecie w miare jewele, jak paulina itemy sie skoncza 

duala oplaca sie zrobic w miare szybko, tak zeby miec go conajmniej 85 kiedy main bedzie 90(mozna wtedy robic kartie 90 i 85)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2017, 09:26:30 pm wysłana przez fgt »


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 17, 2017, 01:18:10 am »
Dzięki wielkie, o takie cos mi chodzilo, ale nasuwaja sie kolejne pytania. Quest 10day adventure bierze sie codziennie czy jest on caly czas? Czy pt na teredora latwo znalezc? Dzisiaj nie widzialem jakps chętnych do pt. Czy ludzie robia w ogole jeszcze 7rb i zakena itp?


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 17, 2017, 11:54:21 am »
Myślę, że zakena tak, bo są fulldropy, które ludzie kupują na krysze na skrzynki, przynajmniej tak było jakiś czas temu. Plus mini szansa na earring. Co do teredora no jak masz chętne party to nic nie stoi na przeszkodzie, ale zbierać to od 0 jak rzeczywiście nie ma chętnych to mija się z celem, dropa chyba nie uświadczysz, a exp słaby. Można lepiej spożytkować czas. Odnośnie 7rb, jak dalej jest q na broń to na pewno casuale robią. To jest bodajże 43kk w sklepie, więc jakaś tam adena.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 17, 2017, 01:26:05 pm »
Myślę, że zakena tak, bo są fulldropy, które ludzie kupują na krysze na skrzynki, przynajmniej tak było jakiś czas temu. Plus mini szansa na earring. Co do teredora no jak masz chętne party to nic nie stoi na przeszkodzie, ale zbierać to od 0 jak rzeczywiście nie ma chętnych to mija się z celem, dropa chyba nie uświadczysz, a exp słaby. Można lepiej spożytkować czas. Odnośnie 7rb, jak dalej jest q na broń to na pewno casuale robią. To jest bodajże 43kk w sklepie, więc jakaś tam adena.

No właśnie expiąc przed przebudzeniem na DV, nie widziałem ani jednego shouta o 7rb i ani jednego lfp. No na teredora party też nie widziałem, więc pewnie odpadnie, a skoro słaby drop i exp, to odpowiedź jest prosta czemu nikt nie farmi tego. Zasady dołączania na zakena są podobne jak na h5? Cały czas zbieram wiedzę na temat nowych kronik :D


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 18, 2017, 02:26:47 pm »
Wipe !!!!!!!!!

https://4gameforum.com/threads/642269/

Nie no Double EXP week  :o :D


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 19, 2017, 08:03:00 pm »
Jest tu jakiś polski klan ewentualnie trochę polski szukam klanu CP lvl marny 88 ale idzie do przodu healer Cardi.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:38:21 pm »
Jest nawet kilka klanow polskich .Healerem grasz to masz luzik :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 20, 2017, 02:52:48 am »
Jest tu jakiś polski klan ewentualnie trochę polski szukam klanu CP lvl marny 88 ale idzie do przodu healer Cardi.
unemployed, mozliwe ze jakies pt ma slota


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 23, 2017, 04:19:11 pm »
Ja sobie odpuściłem jakiś czas temu. Miałem grac randomowo pve tyrrem, ale więcej czekania pod kartia (znalezenie pt i spam wejscia) niż grania, szkoda runek i dopałów. O pvp to nie wspominam bo tam to wiadomo bez doty to można jedynie subki pozabijać.

Dużo jeszcze ludzi odpadnie bo z tego co widziałem jest masa która miała pierwszy raz kontakt z GODem, sporo ludzi z co grało ostatnio na interlude.
Jak ktoś chciał sobie pograć pvp to jego czas się skończył, albo quit albo solidny portfel. Ale żaden portfel solo graczowi i tak nie pomoże.
A no i fala postaci bo pauline sety się pokończyły  :P Jak grać.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 25, 2017, 10:55:31 pm »
troche zjebali z tymi nagrodami z coca i oly  :beksa: