Witaj
Gość

Wątek: Oficjalny QQ temat Ramony  (Przeczytany 48035 razy)

  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 26, 2017, 01:12:16 am »
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HMmKjvWi4Nc[/youtube]

gex pls, macro na sonela? przeciez to zmarnowany slot na pasku


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 30, 2017, 07:52:02 pm »
jak ma sie sprawa z dye u wynna teraz?
lepiej isc w wita pod m crit rate?
inta pod mastery rate?
str poniewaz w/w nie daja kopa wynnowi a skorzystaja z tego summony?
a moze con pod wieksza ilosc hp? :>


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 02, 2017, 10:56:58 am »
Cytuj
mysle ze to moze miec sens, ale glownie w walce z issami z WCka(jezeli sam takim nie jestes), albo w mirror meczach z bardzo wyrownanym sprzetem; nie wiem czy zrobi to wielka roznice w walce z innymi klasami, ja i tak wybralbym cos 1h+sigil
mozesz cos wiecej napisac na temat tego dlaczego sigil a nie tarcza?
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 02:17:42 pm wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 02, 2017, 03:58:44 pm »
bo tarcza nie daje nic, a sigil daje p.defa

ewentualnie jak masz mozliwosc zrobienia duali +12 albo wiecej to tez bedzie spoko


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 03, 2017, 11:30:39 pm »
OMG Palka hero.
Już nic mnie nie zaskoczy.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 21, 2017, 11:40:55 am »
Dziwne ze ludzie jeszcze adene na allegro po 21-22 zl qpuja jak z jewelery boxow wychodzi po 18,5 zl


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwiec 21, 2017, 03:40:59 pm »
nie każdemu chce sie marnować czas na sellowanie boxow jak może mieć adene instant


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwiec 21, 2017, 04:37:27 pm »
Dziwne ze ludzie jeszcze adene na allegro po 21-22 zl qpuja jak z jewelery boxow wychodzi po 18,5 zl
Na sellowaniu tyle wychodzi nie każdy ma ochotę siedzieć altem i sprzedawać boxy xD W skupach cena jest mniej więcej zbliżona do allegro  :P
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:26:50 pm »
jak sie ma online na ramonie i ludzie z lvl ~90 ?


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 28, 2017, 11:37:57 am »
poniżej 90 to boxy teraz jest fishing event  99 lvl od 0 robi się w 4 dni może krócej jak się komuś bardziej chce oczywiście (nie bez L2 store) ale jak nie masz zamiaru wydać euro to lepiej sobie odpuścić całkiem. Taka gra na takim serwerze.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #235 dnia: Październik 04, 2017, 11:30:30 am »
https://youtu.be/q0BJZ58Q10I

Siege z dead serwera
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #236 dnia: Październik 04, 2017, 12:03:07 pm »
no troche martwy ten serwer, jak na siege w jednym miejscu bija sie max 3 party naraz


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #237 dnia: Październik 04, 2017, 08:40:29 pm »
A mówili, że merge nie będzie. Szybko.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #238 dnia: Październik 05, 2017, 03:56:10 pm »
To że napisałem Death serwer to żaden sarkazm :) to prawda :)  pvp jest tylko raz na 2 tygodnie :). Ale wiecie co jest najlepsze jak gram w tą głupią grę 12 lat z przerwami to na tym serwerze jest najgorsze enemy z jakim grałem ever :D kiedyś jak jakiś klan odwołał wojnę to najlepiej aby z niego wyjść (jeżeli w nim byłeś) aby Ci w Aden napisali że tam byłeś :D, i nie chodzi o klan pokroju 20 osób co robią pve dał im jeden z sidedów war 100+ osób lepiej ubranych większe lvle itp. chodzi o drugi side który odwołuje wojny na każdego smoka aby mogli podejść i zmierzyć  się w chelengu klikerów.... (no kurwa FUN w huj), ja osobiscie jak bym grał w takim klanie to bym z niego dawno wyszedł. A co do mergu to huj wie grand crused i ta pojebana bariera u feohów spierdoliła tą grę na maxa wszędzie jebane feohy które są nieśmiertelne masówki które bijaw huj mocno do tego dają stuna który jest mental debufem a nie stunem :D no kurwa cyrk gdyby nie ludzie w cp to dawno bym tam nie grał.

P.S. Żeby nie było że same negatywy, to napiszę tak: Jest tak hujowo że może być tylko lepiej :) Zapraszam :D
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2017, 05:22:50 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #239 dnia: Październik 06, 2017, 02:15:18 pm »
jaki 2gi side? przecież 99% ludzi która nadal gra (i ma 101+) jest w thb, było 100% ale starboy wyszedł xD

Zgodzę się ze Grand crusade to najgorsze co spotkało L2, a zapowiada się tylko gorzej, bo słyszałem np, że w kolejnym update postać będzie miała na start dostawać lvl 85 i parę innych udziwnień :D
Samo p2w by jeszcze uszło, ale imo aktualnie granie na offie to czysta męczarnia, a nie przyjemność.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2017, 02:23:36 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 06, 2017, 03:31:38 pm »
To że napisałem Death serwer to żaden sarkazm :) to prawda :)  pvp jest tylko raz na 2 tygodnie :). Ale wiecie co jest najlepsze jak gram w tą głupią grę 12 lat z przerwami to na tym serwerze jest najgorsze enemy z jakim grałem ever :D kiedyś jak jakiś klan odwołał wojnę to najlepiej aby z niego wyjść (jeżeli w nim byłeś) aby Ci w Aden napisali że tam byłeś :D, i nie chodzi o klan pokroju 20 osób co robią pve dał im jeden z sidedów war 100+ osób lepiej ubranych większe lvle itp. chodzi o drugi side który odwołuje wojny na każdego smoka aby mogli podejść i zmierzyć  się w chelengu klikerów.... (no kurwa FUN w huj), ja osobiscie jak bym grał w takim klanie to bym z niego dawno wyszedł. A co do mergu to huj wie grand crused i ta pojebana bariera u feohów spierdoliła tą grę na maxa wszędzie jebane feohy które są nieśmiertelne masówki które bijaw huj mocno do tego dają stuna który jest mental debufem a nie stunem :D no kurwa cyrk gdyby nie ludzie w cp to dawno bym tam nie grał.

P.S. Żeby nie było że same negatywy, to napiszę tak: Jest tak hujowo że może być tylko lepiej :) Zapraszam :D

1. A co niby mają zrobić jak nie są w stanie wygrać pvp? Tak przynajmniej mają jakąś szanse na smoka.
2. To chyba czas wyjść z thb bo ten klan też przychodził na mrówkę na samych boxach i też zdarzyło się im dropnac wojne na smoka.
3. Co do fanu to masz rację, dostawanie po 500k od gościa który bez ogródek chwalił się że sam łuk go kosztował 10k euro(patrz starboy na core) musi być zajebistą zabawą.
Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja na ramonie bo od tarota nie gram ale przez pierwsze ~3 miechy moje party farmilo 90% bossow 97/98, krogel/turakan/4rb/isa/mimir to samo, przy quicie na głowę wyszło po 200b i co? i nic, nawet nie byliśmy blisko gearem do party starboya/troopera czy rodici z którymi jak się biłeś to jak głową w betonową ścianę gdzie każde inne party w thb jakieś muashe, shanoje/valianty czy dosłownie każdy kto nie płaci to był 10sec pociąg nawet w naszym pve setupie. Więc proponuje nie winić enemy czy kogokolwiek bo w tym momencie kto wygrywa pvp na ramona jest w 100% odzwierciedleniem kto więcej płaci a bez potworów z troopera pt czy złotych tarotowych rycerzy jak sirq, jasmine i wielu innych których w thb jest cała śmietanka też byś grzecznie wchodził do smoka bez wojny :) Co zresztą widać jak starboy leci z wami 7vs20/30 i fraga to tam chyba nie zrobiliście :D

Btw #1: stun od tego kurestwa to jest po prostu 80-90% nie ma żadnej kategorii czy resista :D
Btw #2: masz 30% mniej niż ja... 3.5 miesiąca temu :D
Btw #3: official to jest jakaś abstrakcja, i się dziwić że na privach gra pewnie z 95% l2 graczy jak nie więcej.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 07, 2017, 01:05:05 am »
Co do farmienia RBeków to słyszałem o waszym farmieniu teraz to przejęły foxy (ruskie) jeszcze jakiś czas temu można było pobić sie z nimi o bossy 98 potem poszli do klanu bez wara...... a co do tego ze nie mają szans i dropią wara to ja patrze przez pryzmat core sprzed paru lat kiedy nasz klan był 4 party a i tak nie dropneliśmy wara tylko przychodziliśmy i próbowaliśmy. Jak party starboya wyszło z klanu to liczyłem że to się zmieni ale huj dalej drop wara ale wczoraj na Linvidorze nie dropneli wara (słyszałem że zabrakło CRP :D ) a i tak weszli do środka ale potem jak próbowali to się nie udało (musie reenter zrobić ). Moim zdaniem przy wyborze serwera przy Ramonie powinno być napisane PVE i tyle szkoda że nie było jak zaczynałem :) a co do ludzi co kupywali taroty jest ich w huj w thb sam kupiłem kilka za adena :) (nie dobrego nie dostałem) ale biegają ludzie w klanach które nic nie znaczą i mają sprzęt za kilkadziesiąt kkk albo jak patrzę jak koleś pisze że kupi jawele lvl6 za 150kkk no to nie mam pytań. Jak by party Starboya i tropera + Eurogitos (którego nie można zabić połową klanu bez dangera) znikło z serwera razem z itemami to może by się dało grać.
A co do lvlów to juz nie ma podziału że ktoś nie ma 101 był fishing event i każdy ma lvl za jaki zapłacił :) minimu 101 mają po każdej stronie.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 07, 2017, 11:20:54 pm »
Jak to czytam, to się ciszę, że nie grałem na tym serwerze.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 09, 2017, 11:08:06 am »
ehhh jak czytam te wasze wypociny... Enemy jest do dupy ale to tylko dlatego ze nie ma charyzmatycznego lidera tylko zgraja graczy z których każdy robi pod siebie.
   Na core przez bardzo długi czas HB/BS robiło wszystko potem powstał drugi side BA ale dlatego ze znaleźli sie do tego odpowiedni ludzie. Rowniez wchodzili z ziemi, ba nawet potrafili sie nawzajem wybic pod sercem :) ale poł roku pozniej stanowili juz bardzo duze zagrozenie. Ramona jest jaka jest ale za pol roku ten serwer odżyje bo beda przychodzili nowi.Jakby to powiedział Alarion "psy szczekają karawana jedzie dalej" skelth po 4 miesiącach gry spadł z online z 4k do 300 po czym znowu przezywał renesans.  Jedyne co niszczy ten update to nieśmiertelni magowie jesli on cie nie zabije to na pewno zabijesz sie o niego reflektem :).


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 09, 2017, 03:32:51 pm »
ehhh jak czytam te wasze wypociny... Enemy jest do dupy ale to tylko dlatego ze nie ma charyzmatycznego lidera tylko zgraja graczy z których każdy robi pod siebie.
   Na core przez bardzo długi czas HB/BS robiło wszystko potem powstał drugi side BA ale dlatego ze znaleźli sie do tego odpowiedni ludzie. Rowniez wchodzili z ziemi, ba nawet potrafili sie nawzajem wybic pod sercem :) ale poł roku pozniej stanowili juz bardzo duze zagrozenie. Ramona jest jaka jest ale za pol roku ten serwer odżyje bo beda przychodzili nowi.Jakby to powiedział Alarion "psy szczekają karawana jedzie dalej" skelth po 4 miesiącach gry spadł z online z 4k do 300 po czym znowu przezywał renesans.  Jedyne co niszczy ten update to nieśmiertelni magowie jesli on cie nie zabije to na pewno zabijesz sie o niego reflektem :).

No niestety tu jesteś w błędzie, graczy na Ramonie nie przybędzie. W przeciwieństwie do Skeltha, Ramona jest F2P czyli full P2W serwerkiem z nadchodzącym kolejnym l2store eventem w postaci Sayha talisman tzw. płać lub giń.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 10, 2017, 08:50:34 am »
ehhh jak czytam te wasze wypociny... Enemy jest do dupy ale to tylko dlatego ze nie ma charyzmatycznego lidera tylko zgraja graczy z których każdy robi pod siebie.
   Na core przez bardzo długi czas HB/BS robiło wszystko potem powstał drugi side BA ale dlatego ze znaleźli sie do tego odpowiedni ludzie. Rowniez wchodzili z ziemi, ba nawet potrafili sie nawzajem wybic pod sercem :) ale poł roku pozniej stanowili juz bardzo duze zagrozenie. Ramona jest jaka jest ale za pol roku ten serwer odżyje bo beda przychodzili nowi.Jakby to powiedział Alarion "psy szczekają karawana jedzie dalej" skelth po 4 miesiącach gry spadł z online z 4k do 300 po czym znowu przezywał renesans.  Jedyne co niszczy ten update to nieśmiertelni magowie jesli on cie nie zabije to na pewno zabijesz sie o niego reflektem :).


               

No niestety tu jesteś w błędzie, graczy na Ramonie nie przybędzie. W przeciwieństwie do Skeltha, Ramona jest F2P czyli full P2W serwerkiem z nadchodzącym kolejnym l2store eventem w postaci Sayha talisman tzw. płać lub giń.

chcesz sie założyć? nie wszyscy na ramonie to Polacy dla przeciętnego mieszkańca EU taka dota to norma. Zreszta nie od dzis wiadomo ze tak jest. Jak ten serwer wstawał bylo wiadomo na 100% ze tak bedzie i mowilem to wszystkim ktorzy zaczynali ale wiekszosc community Polakow wlasnie tak dziala przychodzi graja miesiac dwa oh ah a po 6msc serwer to tylko dota one side quit. Przychodza kolejni a karawana jedzie dalej. Najlepszym tego obrazem byl polski EU ktory zabilo wlasne community...


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 10, 2017, 06:40:27 pm »
ehhh jak czytam te wasze wypociny... Enemy jest do dupy ale to tylko dlatego ze nie ma charyzmatycznego lidera tylko zgraja graczy z których każdy robi pod siebie.
   Na core przez bardzo długi czas HB/BS robiło wszystko potem powstał drugi side BA ale dlatego ze znaleźli sie do tego odpowiedni ludzie. Rowniez wchodzili z ziemi, ba nawet potrafili sie nawzajem wybic pod sercem :) ale poł roku pozniej stanowili juz bardzo duze zagrozenie. Ramona jest jaka jest ale za pol roku ten serwer odżyje bo beda przychodzili nowi.Jakby to powiedział Alarion "psy szczekają karawana jedzie dalej" skelth po 4 miesiącach gry spadł z online z 4k do 300 po czym znowu przezywał renesans.  Jedyne co niszczy ten update to nieśmiertelni magowie jesli on cie nie zabije to na pewno zabijesz sie o niego reflektem :).


               

No niestety tu jesteś w błędzie, graczy na Ramonie nie przybędzie. W przeciwieństwie do Skeltha, Ramona jest F2P czyli full P2W serwerkiem z nadchodzącym kolejnym l2store eventem w postaci Sayha talisman tzw. płać lub giń.

chcesz sie założyć? nie wszyscy na ramonie to Polacy dla przeciętnego mieszkańca EU taka dota to norma. Zreszta nie od dzis wiadomo ze tak jest. Jak ten serwer wstawał bylo wiadomo na 100% ze tak bedzie i mowilem to wszystkim ktorzy zaczynali ale wiekszosc community Polakow wlasnie tak dziala przychodzi graja miesiac dwa oh ah a po 6msc serwer to tylko dota one side quit. Przychodza kolejni a karawana jedzie dalej. Najlepszym tego obrazem byl polski EU ktory zabilo wlasne community...

Jaka karawana ? O end-game bossy/content biją się 2-3pt a side, który trzyma 3 zamki miał ostatnio 30-40 osób w CC. Zostały tylko donor randomki biegające w Aden. Przeciętny mieszkaniec EU nie gra w l2off, bo nawet o nim nie wie + znakomita większość woli iść na priva wydać 1k euro i zamiatać wszystko i wszystkich, niż dostać 1 część end-game contentu na dead Ramonie xD

W sumie niech ta karawana jedzie dalej, ale beze mnie :D
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 11, 2017, 11:10:08 am »
https://eu.4gameforum.com/threads/653572/#post-9125879   YEY ZNOWU RZEKA EURO PŁYNIE :))))) WINCYJ EURO LF  DONATION.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 12, 2017, 06:07:36 pm »
Dwie pierwsze frag. broni już są (Core) : Valakas Dual Blunt + Shaper

« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2017, 06:40:31 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Oficjalny QQ temat Ramony
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 12, 2017, 09:49:34 pm »
Dwie pierwsze frag. broni już są (Core) : Valakas Dual Blunt + Shaper

Antharas Dual blunt + Valakas retributer (Ramona)
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]