Witaj
Gość

Wątek: Drop/Spoil/Box patch  (Przeczytany 2810 razy)

  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Drop/Spoil/Box patch
« dnia: Maj 24, 2018, 09:25:34 pm »
Hej,

Nie wiem jak na to community, ale może się ktoś podepnie, albo wyśmieje:P

Skoro nie możemy edytować plików "systemowych", chciałabym zarequestować o dodanie patcha z dropem/spoilem + lvlem mobków do updatera. Jakby był jeszcze patch na boxy to byłabym w niebie, ale dam rade bez tego żyć :D



  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Drop/Spoil/Box patch
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2018, 12:08:00 am »
Hej,

Nie wiem jak na to community, ale może się ktoś podepnie, albo wyśmieje:P

Skoro nie możemy edytować plików "systemowych", chciałabym zarequestować o dodanie patcha z dropem/spoilem + lvlem mobków do updatera. Jakby był jeszcze patch na boxy to byłabym w niebie, ale dam rade bez tego żyć :D



Boxów u nasz nie rozróżnisz poprzez system :) Mamy to zrobione zupełnie inaczej, działa jak powinno, liczy się fart ;)
Specjalnie napisaliśmy dla was drop kalkulator, a wy chcecie jeszcze in game? :P
Szczerze mówiąc to te in game to są... No słabe... Do tego nie są dopasowane do rate serwera, a nasz Drop Kalkulator jest :)



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Drop/Spoil/Box patch
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2018, 07:22:10 am »
Kurcze kurcze, no niech będzie no :( będę surfować po drop calcu :P


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Drop/Spoil/Box patch
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2018, 09:45:30 am »
Panie ten drop kalk o chuj rozbic na stronie, przyklady na kazdym kroku np spellbook death spike brak dropa a leci z unicorna czego niema na stronie na jego drop list, dziesiatki bledow przy kilku wyszukiwanych rzeczach a pewnie sa setki, ale nie bierz sie juz zato bo to syzyfowa robota wyjebac calkiem ten drop kalk lepiej bo w grze jest ok.
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Drop/Spoil/Box patch
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2018, 10:09:48 am »
Panie, a zauważyłeś pan ze nie ma w ogole żadnego spellbooka?

Dzis rano chciałem zaktualizować bazę danych, puściłem kopiowanie ale nagle mój dostawca internetu stwierdził ze po chuj mi internet...
No i skopiuje ja dopiero wieczorem... (skopiowało sie tylko 50% droplisty)

Anyway, ten drop kalkulator jest oparty o bazę serwera, wiec drop zgadza sie w 100%, jak czegoś brakuje to wystarczy napisać a dodam, wiesz mogłem zapomnieć o jakimś typie przedmiotu i nie dodać go do skryptu, wtedy nie zostanie on wyświetlony :)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 10:13:17 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Drop/Spoil/Box patch
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2018, 12:32:16 pm »
O Panie to zesz musial byc zly jak pies  dc/tallum partsy tez nie wszystkie moby co dropi wyswietla z tego co pamietam, ale na serwerze jest ok to najważniejsze
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Drop/Spoil/Box patch
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2018, 12:48:05 pm »
O Panie to zesz musial byc zly jak pies  dc/tallum partsy tez nie wszystkie moby co dropi wyswietla z tego co pamietam, ale na serwerze jest ok to najważniejsze

Niebawem będę w domu to wszystko będzie wyświetlać :)

//edit.
Zrobione :)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 01:59:35 pm wysłana przez Asgota »