Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!  (Przeczytany 5451 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
[L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« dnia: Lipiec 02, 2021, 10:48:23 pm »

NIEKOMERCYJNY SERWER LINEAGE II
www.l2sanctuary.pl

Cześć wszystkim! Mam przyjemność zaprezentować wam serwer, który przygotowuję od przeszło pół roku. Unikalny serwer z oryginalnymi pomysłami, których nie zobaczycie nigdzie indziej!

Startujemy z początkiem września. Wcześniej odbędzie się planowana na tydzień otwarta beta, którą rozpoczniemy 23 sierpnia 2021 o 20:00 czasu polskiego i na którą wszystkich serdecznie zapraszam.

Sanctuary będzie przede wszystkim serwerem niekomercyjnym, pozbawionym jakichkolwiek opłat, dotacji i mikropłatności! Cały koszt utrzymania serwera biorę na siebie. Wszystko po to, aby w końcu liczyła się gra i zabawa, a nie zysk.

Na Sanctuary zagramy na kronice HighFive z ratami x2 (spoil x3, quest x4). Szczegóły poznacie na naszej stronie. Poniżej kilka wybranych cech, które wyróżniają Sanctuary.

Rozbudowana personalizacja postaci

Sanctuary posiada bogaty wybór skórek, które umożliwiają dowolną manipulację wyglądem wyposażenia. Przemyślany system zdobywania skórek zapewni dodatkowe godziny zabawy i zbuduje prestiż twojej postaci. Znajdziesz tutaj nowe fryzury, założysz kaptur do dowolnej zbroi, albo ukryjesz płaszcz, jeśli będziesz chciał!

Nowe przedmioty i umiejętności

  • wersje Blessed wszystkich epickich biżuterii i zupełnie nowy naszyjnik Lilith
  • bransoletki Dimensional
  • nowa seria skilli Weight Increase i książki do nich
  • dwa kolejne poziomy Divine Inspiration
  • nowe recepty i materiały kluczowe

Unikalny system wierzchowców

W każdym mieście znaleźć można wierzchowce do wypożyczenia, które stanowią główny środek transportu w grze do 40 poziomu i sprawią, że poczujecie niepowtarzalny klimat i wielkość świata Lineage II.

Przywrócone znaczenie rzemiosła

Rzemiosło w stylu serwerów Interlude powróciło na HighFive! Na Sanctuary znajdziecie recepty i materiały kluczowe do sprzętu TOP S84!

Subklasy tak samo silne jak klasa główna

Dołożyłem wszelkich starań, aby gra subklasą była tak samo sensowna jak gra na klasie głównej. Dlatego możecie rozwinąć subklasy do 85 poziomu, korzystać na nich ze skilli Hero, oraz zdobyć skille z certyfikatów.

Ułatwienia bez niszczenia zawartości gry

Na Sanctuary sam decydujesz, które zadania na zmianę profesji chcesz zrobić, a które chcesz pominąć! Każda postać otrzymuje 2-3 Certificate of Competence, które umożliwiają pominięcie questów. Niewykorzystane certyfikaty można wymienić na nagrody po osiągnięciu trzeciej profesji.

Zachwycający interfejs i kolorowe makra

Na serwerze znajdziecie 77 wielokolorowych ikon makr do wyboru, dzięki którym paski skrótów już nigdy nie będą monotonnie zielone.

Zdrowe zasady

Sanctuary to serwer skoncentrowany na tworzeniu zdrowej społeczności graczy, bo serwer to przede wszystkim ludzie. Dzięki swojej niekomercyjnej naturze nie mamy związanych rąk opłacalnością całego przedsięwzięcia i możemy bez przeszkód walczyć o zasady, szacunek i dobrą atmosferę na serwerze.

Uczciwa olimpiada

Olimpiada jest sercem każdego serwera, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby status bohatera był wynikiem wyłącznie umiejętności i szczęścia. Skoncentrowanie kluczowych walk o Hero w jednym dniu zminimalizuje ryzyko ich ustawiania i zapewni odpowiednią losowość przeciwników, a tygodniowy okres trwania statusu sprawi, że każdy będzie miał szansę wygrać. Pozostałe dni poświęcone zostały innym, egzotycznym pojedynkom, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności na subklasach i w walkach drużynowych.

System ochrony współdzielonych kont

Mimo iż nie zalecamy współdzielenia kont to doskonale zdajemy sobie sprawę, jaka jest praktyka i potrzeby graczy. Dlatego stworzyliśmy system ochrony współdzielonych postaci, który umożliwi korzystanie z twojej postaci innym, bez obawy o stratę konta lub ekwipunku!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2021, 11:05:41 pm wysłana przez Sayha »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2021, 12:46:47 pm »


Pied Piper of Dion - Pierwszy event zapowiedziany! Wejdź na forum, poznaj szczegóły i podziel się swoją opinią.

www.l2sanctuary.pl/forum


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2021, 11:34:55 pm »
Jest za co pochwalić, ale myślę, że zdecydowanie za wcześnie na to.

Nie bardzo jednak chce mi się wierzyć, że przychodzi osoba z lasu i nagle stawia "fajny" serwer. Nowe konto na lineage 2 forum = nowy ja - ok, co zrobić. Tym bardziej dolewa oliwy do ognia fakt, że nie będzie żadnych vipów, mikropłatności (a przynajmniej oficjalnie - i może o to chodzi! - żartuje, jeszcze).

"Jeśli coś jest możliwe, może się wydarzyć" -  Nędzny Szczur, 2021.

Załóż discorda, zrób stronę po rusku (oni kochają customy) i będzie ogień. Trzymam kciuki, jak za prawie każdy projekt PL.

i na koniec pytanie, czy ja dobrze wyczytałem, że nie będzie commonów?




  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2021, 01:34:33 am »
Cześć, rozumiem nieufność, choć nie wydaje mi się, żeby elf z lasu to było coś szczególnie dziwnego :)

Nie miałem do tej pory konta na tym forum, bo nigdy nie było potrzeby, żeby coś tu napisać, ale niejednokrotnie sam szukałem tutaj serwerów do gry.

Z Lineage II jestem związany od 2005 roku, od pierwszych polskich serwerów tej gry, jako gracz i lider klanu. Grałem przeważnie na polskich serwerach, zawsze jasnym elfem (SR, SwS, EE).  Niektórzy może skojarzą nick Seaniel, którego używam w grze - niestety na tym forum był już zajęty.

Nigdy nie byłem GMem i jest to pierwszy serwer, jaki stawiam, więc może nie wszystko będzie idealnie, ale myślę, że jestem wstanie zrobić trochę dobrego dla społeczności L2.

Płatności nie będzie żadnych i rozumiem, że może być ciężko w to uwierzyć, bo sam przez te naście lat grania wiele takich serwerów nie widziałem.

Zgadza się, commonów do kupienia nie ma wcale. Zostały jedynie commony B i A grade, które lecą z mobów. Shadowów również nie ma.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2021, 10:27:05 am »
Ja i tak czekam na opinie naszego lokalnego experta Li


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 19, 2021, 02:02:51 pm »
Ciekawy projekt choć muszę zauważyć że bez dobrej reklamy może długo nie pociągnąć.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 23, 2021, 07:16:22 pm »
Ciekawy projekt choć muszę zauważyć że bez dobrej reklamy może długo nie pociągnąć.

Dzięki. Oczywiście, to dotyczy każdego serwera.

Pozostał miesiąc do startu Open Bety!

Zapraszam na stronę i forum:

www.l2sanctuary.pl
www.l2sanctuary.pl/forum/



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2021, 12:13:40 pm »
Już za dwa tygodnie wystartuje Open Beta!

Zapraszamy na nasze forum i serwer Discord:

https://www.l2sanctuary.pl/forum
https://discord.gg/zQX2wa2T



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2021, 05:38:52 pm »
domena i konto na forum zarejestrowane w tym samym tygodniu czerwca, wiec specjalnie pod reklamowanie tego serwera
nie wierze ze ktoś kto siedzi w l2 od 20 lat nie miał tu konta, wiec to pewnie Li i jego serwer :D


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2021, 07:18:05 am »
haha dobre  :D


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 17, 2021, 07:05:16 pm »
Wcześniej po prostu udzielałem się na swoim własnym forum i na forach serwerów, na których grałem. Li znam tylko z awatara i postów, które tu czytałem (pozdrawiam, jeśli to czyta) i jak ostatnio sprawdzałem to nie byłem krasnoludką lubiącą cygara, ale zobaczę jeszcze jutro :)

Do Open Bety został już niecały tydzień! Zapraszamy!

Website: https://www.l2sanctuary.pl
Forum: https://www.l2sanctuary.pl/forum
Discord: https://discord.gg/z7aNr3XqFV


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 18, 2021, 11:17:48 pm »
Wcześniej po prostu udzielałem się na swoim własnym forum i na forach serwerów, na których grałem. Li znam tylko z awatara i postów, które tu czytałem (pozdrawiam, jeśli to czyta)

Dzięki i nawzajem.
Pajacami się nie przejmuj, jednego najwyraźniej pizda swędzi i nie wie jak się podrapać(Niquez) a drugi musiał sobie kiedyś nazwę konta na forum zmienić, tak  było skompromitowane durnymi wypowiedziami(JamesDoakes).

H5 nie moja bajka, może akurat trafisz i serwer wypali. Jest jeszcze trochę normalnych graczy.

Życzę Ci powodzenia.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 19, 2021, 02:39:03 pm »
musiał sobie kiedyś nazwę konta na forum zmienić, tak  było skompromitowane durnymi wypowiedziami

moje durne posty nadal tam są, ale lepiej było mieć inny nick niż w grze jak się sellował/kupowało itemki :D


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2021, 10:30:27 am »


Open Beta pomyślnie zakończona!

GRAND OPENING już w piątek, 3 września 2021 o godzinie 20:00. Zapraszamy!


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 02, 2021, 01:45:46 pm »
Wbiję jutro, żeby sprawdzić. Jeśli online utrzyma się na poziomie około 200 osób, to będzie wystarczająco na 2-3 miesiące dobrej zabawy.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 02, 2021, 09:20:07 pm »
Zastanawiam się dlaczego za każdym razem jak pobieram Horizon starter, wyskakuje informacja o trojanie ? :( o nazwie Agent Tesla  :?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2021, 09:22:14 pm wysłana przez menda7 »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2021, 10:12:36 pm »
Heurystyka. Masz zbyt wrażliwe zabezpieczenia, musisz sobie dodać Starter do wyjątków.

Jeśli używasz Windows Defendera:
https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/dodawanie-wyj%C4%85tku-w-us%C5%82udze-zabezpieczenia-windows-811816c0-4dfd-af4a-47e4-c301afe13b26


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2021, 03:06:32 pm »
Serwer wystartował z sukcesem.
Online w porywach do 200 z boxami.
Jak dla mnie spoko serwer na parę miesięcy zabawy, czego można chcieć więcej w tych czasach od tak starej gry.
Tego typu serwery też mają swój klimat, gdy zrobią się minimum dwie grupki rywalizujących klanów.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2021, 10:06:12 pm »
Server Online

Przegapiłeś start? Nie martw się! Trwa wydarzenie i maksymalny level jest ograniczony.
Zagraj teraz! Czekamy na ciebie!

Event: https://www.l2sanctuary.pl/forum/showthread.php?tid=4

Proszę o przeniesienie do działu L2j.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2022, 09:36:16 pm »
Serwer niezły. Można sobie spokojnie pograć. Niestety nie ma za wielu graczy, ale może to jest też plus bo można coś tam pomysleć o zdobywaniu zamków, bo cześć klanów może być już tylko obecna z nazwy na listach klanów.

Jakby ktoś chciał spróbować to polecam, i do spokojnego grania i jak ktoś by chciał to do takiego poważniejszego grindu. Nie będzie to co prawda serwer z iloscia graczy na poziomie L2 reborna czy ElmoreLab ale uwazam ze projekt jest ciekawy a brakuje mu tylko ludzi. Stoi już kilka miechów i nie zamknieto go jak nie które po 2 miesiącach jak sie administracja wypaliła.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2022, 12:54:58 pm »
NOWA AKTUALIZACJA JUŻ WKRÓTCE!


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

    • Lineage 2 Sanctuary
Odp: [L2J] L2 Sanctuary - H5 x2 OB 23.08.2021!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2022, 04:54:38 pm »


NOWE OTWARCIE i WIELKI UPDATE!

Rozpoczynamy w piątek 6 STYCZNIA 2023 o 20:00 czasu polskiego.

www.l2sanctuary.pl

Na naszym serwerze znajdziecie:

Rozbudowaną personalizację postaci!

Uczciwą olimpiadę!

Cogodzinne eventy!

Handel buffami!

Oblężenia zamków PvPvE!

System ochrony kont!

I wiele innych! Sprawdź: features