Witaj
Gość

Wątek: gm spam on rampage ;P  (Przeczytany 18417 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:03:30 pm »
Prawda Aion zapowiada się super, sam spróbuję ale jedyne co mnie tam odstrasza to wygląd PVP :D

Edit. Czy w Aionie będzie coś takiego jak widziałem w WOW-ie? Chodzi mi o to czy muszę stać zawsze oczami do przeciwnika by go atakować? Czy będzie to jak w L2 że postać obróci się automatycznie? Monte może byś sprostował dostałeś Bana czy nie? :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2009, 05:05:29 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:15:37 pm »
tak panowie, zostałem zbanowany. Niewątpliwe to cieszy niektórych ale to już taki typ człowieka.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:27:02 pm »
Sorki >< nie przeczytałem, przepraszam. No też poznałem kilka typów takich ludzi których bardzo cieszył mój Ban ;) nie jestem sam jak widzę




  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:53:05 pm »
Gdyby mnie zbaowali to ja sam bym sie z tego cieszyl ;)
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 26, 2009, 06:19:58 pm »
Bo co? Bo byś przestał grać? To już lepiej sprzedaj konto... przynajmniej będzie troszkę kasy




  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 26, 2009, 06:22:27 pm »
Bo co? Bo byś przestał grać? To już lepiej sprzedaj konto... przynajmniej będzie troszkę kasy

Alarion by mu nie dał żyć. xd
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 26, 2009, 06:25:04 pm »
Bo co? Bo byś przestał grać? To już lepiej sprzedaj konto... przynajmniej będzie troszkę kasy
Troche w tym bylo sarkazmu ale i
Cytuj
Alarion by mu nie dał żyć. xd
:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 26, 2009, 07:24:54 pm »
Ja czekalem na bana bo juz nie chcialo mi sie grac bishem i chcialem pograc na peniksie nukerem albo w nuker party, a tu taka niespodzianka dwa konta z pt zbanowane i prawie calym skladem przeszlismy na peniksa  :).

PS: Elenestir zaczynasz gre od nowa?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 26, 2009, 07:25:26 pm »
Ponoc w aionie postac ci sie sama odwraca w strone twojego celu takze lipton :x
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 26, 2009, 07:35:54 pm »
Ponoc w aionie postac ci sie sama odwraca w strone twojego celu takze lipton :x
no wai, nie niszcz moich marzeń : <
I'm offline.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:45:37 pm »
Varka o trzciejciej w nocy? xP

Varka przed maitenance :D BTW. Nie wiem czy wrócę bo dostałem bana w bardzo niewygodnym momencie :/ jak wyhaczę jakiegoś PP 78 (bo pp też dostał w płuco :P) to zacznę ale tym razem 24/7 od samego początku więc pójdzie o wiele szybciej ;) Ale z drugiej strony Aion dopiero za miesiąc, bo nie kupuję preorder a nóż mi się spodoba i co będzie? :D Kapa wtedy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2009, 10:24:59 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:22:14 pm »
Varka o trzciejciej w nocy? xP

Varka przed maitenance :D BTW. Nie wiem czy wrócę bo dostałem bana w bardzo niewygodnym momencie :/ Niby mam na oku PP 78(bo pp też dostał w płuco :P) może go wyhaczę i zacznę ale tym razem 24/7 od samego początku więc pójdzie o wiele szybciej ;) Ale z drugiej strony Aion dopiero za miesiąc, bo nie kupuję preorder a nóż mi się spodoba i co będzie? :D Kapa wtedy

Ja czekam na Aion'a jak się podoba zostaję jak nie idę pograć w l2 na offie :P
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:36:24 pm »
Varka o trzciejciej w nocy? xP

Varka przed maitenance :D BTW. Nie wiem czy wrócę bo dostałem bana w bardzo niewygodnym momencie :/ Niby mam na oku PP 78(bo pp też dostał w płuco :P) może go wyhaczę i zacznę ale tym razem 24/7 od samego początku więc pójdzie o wiele szybciej ;) Ale z drugiej strony Aion dopiero za miesiąc, bo nie kupuję preorder a nóż mi się spodoba i co będzie? :D Kapa wtedy

Ja czekam na Aion'a jak się podoba zostaję jak nie idę popatrzec na kwadraciki na offie :P
fixed!!
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:03:53 pm »
Nie, nie. Tym razem nie będę patrzył na kwadraciki :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2009, 11:15:26 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:31:51 pm »
A ja myślałem, że montezuma nie grał na kwadratach :p Głowę bym dał, że pisał zawsze, że jest 100% legit ;<

Elenestir ty lepiej opowiedz w jakich okolicznościach ty dostałeś bana muahahaha
I second that! :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2009, 11:34:41 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:58:11 pm »
A ja myślałem, że montezuma nie grał na kwadratach :p Głowę bym dał, że pisał zawsze, że jest 100% legit ;<
84 legit to raczej...hardstyle?
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:04:32 am »
84 legit to raczej...hardstyle?
Wiesz, topowy klan + monte grał support charem. Do tego chyba biegał w dagger party (lethal party w Cytadeli = win). Albo mógł expić w jakimś AoE na HB, etc. Byłem optymistą :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:07:12 am »
A ja myślałem, że montezuma nie grał na kwadratach :p Głowę bym dał, że pisał zawsze, że jest 100% legit ;<

Elenestir ty lepiej opowiedz w jakich okolicznościach ty dostałeś bana muahahaha
I second that! :P

Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :D, a tak po prawdzie wracając teraz do L2 i jeśli miałbym grać normalnie to chyba jak by mi pistolet do skroni przystawili :D i byli 2 na 2 :D inaczej nie ma mowy żebym nie oglądał kwadracików :P i to o każdej porze dnia i nocy :D




  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:07:40 am »
Byłem optymistą :)
sry, ale nie mogę się powstrzymać - brzmi jak gadka na spotkaniach:
"witam, jestem Frohike i jestem uzależniony.
*brawo*witamy cię, Frohike!"
xD
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:16:34 am »
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :D
Fro > najstarsi górale :D

sry, ale nie mogę się powstrzymać - brzmi jak gadka na spotkaniach:
"witam, jestem Frohike i jestem uzależniony.
*brawo*witamy cię, Frohike!"
xD
Lol :P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:18:46 am »
z forum to chyba falconem i fro wiedzą tylko :D fro a ty mi mówiłeś że ja jestem uzależniony! xD




  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 27, 2009, 06:46:15 pm »
fro masz racje, zojka zawsze mowil ze legit i gra na nostromo nawet jak hardcore bot w pagan lecial to on swoje :> nie ma jak OWNED V GAVNO! ;p
a co do legit 84+ da sie spokojnie grajac w top klanie, np ja legit, czytaj recznie, wbilem  np 80 -> 83, niedlugo 84 ;P tak botowalem sobie troche jak niemal kazdy ale tak jak mowie da rade recznie wbijac lvle 80+


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 27, 2009, 07:57:41 pm »
Oczywiście że sie da i to dużo szybciej niż botując tylko trzeba mieć możliwości (czyt. AOE destro towers party).
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 27, 2009, 08:21:22 pm »
a ja ci powiem ze imo lepsze jest pulowanie chimer i "one by one" wybijanie, pole w cita overrated imo ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 27, 2009, 08:34:38 pm »
fro masz racje, zojka zawsze mowil ze legit i gra na nostromo nawet jak hardcore bot w pagan lecial to on swoje :> nie ma jak OWNED V GAVNO! ;p
a co do legit 84+ da sie spokojnie grajac w top klanie, np ja legit, czytaj recznie, wbilem  np 80 -> 83, niedlugo 84 ;P tak botowalem sobie troche jak niemal kazdy ale tak jak mowie da rade recznie wbijac lvle 80+

blabla, te moje 'legit" to bylo ironiczne, i tak wszyscy wiedzieli co robie. Nie żałuje, zaoszczędziłem masę czas, miale fun i jestem zadowolony.

O swoim legit to lepiej nie pisz, nie jeden raz kiedy  ganowalismy chimeras ty byleś afk na auto asist nie wspominając twojego botowania w IT. Niestety jesteś już takim typem człowieka co się cieszy jak ludzi z wrogiego klanu banuja a później placze ze nie ma pvp.

nie znam legit  z redsaky/itt 83+, wszyscy botowali albo byli na box/auto asist w czasie exp, bez wyjątków, wiec proszę bez hipokryzji.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.