Witaj
Gość

Wątek: gm spam on rampage ;P  (Przeczytany 18435 razy)

  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 27, 2009, 08:41:47 pm »
ale ty jestes glupi >,< taaa jaaaasne juz tak wiele razy bylem na afk asyscie jak nas gangowaliscie suuure;p fyi afk asisst odpalam na nostromo jak ide sie odlac/po piwo do lodowki/do kibla/etc ;P anyway wierz lub nie ale lvlowalem legit przynajmniej od 80 -> 83 i tak jak pisalem, TAK botowalem sobie w it ale to bylo 77->80 i tak sam pisalem, niemal kazdy jasiowal, czytaj ze zrozumieniem czlowieku >,<
moj post nie byl o tym ze ja jestem legit as fck ale o tym ze TAK jest to MOZLIWE aby wbic taki lvl legit, lapiesz? teraz idz plakac na goha zeby ludzie pisali petycje aby cie odbanowac )))))))))))))))))))


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 27, 2009, 08:44:57 pm »
lol...hejter detected :oops:

down/YaYaYami - ROTFL! szczere xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2009, 09:01:30 pm wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 27, 2009, 08:45:51 pm »
a Mi Ciebie szkoda ze Motezumeczko dostałeś bana :< nie dość że grałeś BP , to jednak nie byles tylko kolejnym PLgraczem, i po cichu liczyłem że wkoncu zamienisz ten swoj wooden pc i zaczniesz frapsować, oooj tak! (wstajesz rano wchodzisz na forum, patrzysz o nowy fraps Montezuma pov BP i juz nastrój... ale co to idziesz dalej kolejny topic a tu Coshoo daje nowego frapsa EE... i juz dostaje mini orgazmu przed kompem za takie combo z rana.)

i co teraz /quit l2 czy ogarniasz jakies konto itp?


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 27, 2009, 08:57:26 pm »
fro masz racje, zojka zawsze mowil ze legit i gra na nostromo nawet jak hardcore bot w pagan lecial to on swoje :> nie ma jak OWNED V GAVNO! ;p
a co do legit 84+ da sie spokojnie grajac w top klanie, np ja legit, czytaj recznie, wbilem  np 80 -> 83, niedlugo 84 ;P tak botowalem sobie troche jak niemal kazdy ale tak jak mowie da rade recznie wbijac lvle 80+

A masz dziewczynę? xaoaxo
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 27, 2009, 09:05:52 pm »
ale ty jestes glupi >,< taaa jaaaasne juz tak wiele razy bylem na afk asyscie jak nas gangowaliscie suuure;p fyi afk asisst odpalam na nostromo jak ide sie odlac/po piwo do lodowki/do kibla/etc ;P anyway wierz lub nie ale lvlowalem legit przynajmniej od 80 -> 83 i tak jak pisalem, TAK botowalem sobie w it ale to bylo 77->80 i tak sam pisalem, niemal kazdy jasiowal, czytaj ze zrozumieniem czlowieku >,<
moj post nie byl o tym ze ja jestem legit as fck ale o tym ze TAK jest to MOZLIWE aby wbic taki lvl legit, lapiesz? teraz idz plakac na goha zeby ludzie pisali petycje aby cie odbanowac )))))))))))))))))))

wiec podaj mi nick 1soby która wbiła legit  83+ w itt/X czyli 1-83 bez box/auto asist/bot, nie ma takiej. Problem z tobą jest taki ze dla ciebie l2 to zycie a dla mnie fun. Jak wyżej napisałem botowalem bo nie chciałem spędzić xxxx godzin przy monitorze bijać moby i tego nie żałuje mimo ze zostałem zbanowany. Dla mnie ban to tylko ban, są inne rozrywki, dla ciebie l2 to życie, smutne. Mas petycje nie były moim pomysłem i nie wierze ze to cokolwiek zmieni wiec idź lepiej QQ na blah.

a Mi Ciebie szkoda ze Motezumeczko dostałeś bana :< nie dość że grałeś BP , to jednak nie byles tylko kolejnym PLgraczem, i po cichu liczyłem że wkoncu zamienisz ten swoj wooden pc i zaczniesz frapsować, oooj tak! (wstajesz rano wchodzisz na forum, patrzysz o nowy fraps Montezuma pov BP i juz nastrój... ale co to idziesz dalej kolejny topic a tu Coshoo daje nowego frapsa EE... i juz dostaje mini orgazmu przed kompem za takie combo z rana.)

i co teraz /quit l2 czy ogarniasz jakies konto itp?

jak pisałem wyżej, nie planuje powrotu do L2, mam w planach spróbowanie Aion. natomiast jeżeli Aion mi się nie spodoba to kto wie, możne za 2-3miesace znowu pogram w l2 ale tym razem postacią nastawiana na open Olimpad żeby sobie pofarmic. :)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 27, 2009, 09:09:37 pm »
a ja ci powiem ze imo lepsze jest pulowanie chimer i "one by one" wybijanie, pole w cita overrated imo ;p

AOE towers >>> all ale trzeba mieć end game destro. Chimery są za to bardziej dochodowe.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 27, 2009, 09:35:40 pm »
Monte idziesz na Aion-a/wracasz do L2 w jakimś 24/7? Czy raczej ani to ani to?




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 29, 2009, 11:02:55 am »
Słyszałem, że GMi z Teona wchodzą do Red Sky na vent, dlatego tylko ITT dostaje bany, LF confirmation;)

Swoją drogą ciekawe, jaka jest opcja szybkiego levelowania dla łucznika 80+


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 29, 2009, 08:35:07 pm »
24/7 OOP support boss room/ashkenasy dziala calkiem niezle dla kazdego dd :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 29, 2009, 09:32:26 pm »
Swoją drogą ciekawe, jaka jest opcja szybkiego levelowania dla łucznika 80+

AOE pagan (darkness room) z lancą.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 30, 2009, 11:40:32 am »
lanca? chyba troche ciezko bedzie szlo z B grade pole xDDD


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 30, 2009, 05:01:21 pm »
hmm, znazlem wczoraj ten topic jak uzylem szukaj (no bo zawsze uzywam szukam niz napisze :)), ale po pierwszej stronie nie sadzilem, ze to ma zwiazek z tematem. Czy idzie cos z tym zrobic? jakis unban czy cos? 84lvl z takim eq...

Przeniesione z wątku "Nasze postacie", w sekcji retaila.
/Fro
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2009, 11:11:28 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 30, 2009, 06:04:58 pm »
shopy w mieście z "Unban zoja"  :P
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 30, 2009, 08:15:44 pm »
Kto tu usuwa posty? Jeśli jakiś admin mógłby przynajmniej napisać...




Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 30, 2009, 11:02:14 pm »
shopy w mieście z "Unban zoja"  :P
Ridah + Pellegri "UNBAN ZOJA" akcja, okgo


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 31, 2009, 12:25:30 am »
Coo pellegri :P aż się dziwię, chociaż nie wiem gdzie on był ostatnio :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2009, 12:28:37 am wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: gm spam on rampage ;P
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 31, 2009, 12:38:57 am »
Dawajcie go na forum ;p