Witaj
Gość

Wątek: Teon, nowy gracz. :)  (Przeczytany 2076 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Teon, nowy gracz. :)
« dnia: Kwiecień 04, 2009, 06:16:29 pm »
Witam wszystkich. :) Właśnie dzisiaj zrobiłam sobie trialowe konto (które mam zamiar oczywiście przedłużyć), więc moje pytanko jest takie:
czy są na Teonie klany, które biorą ludzi do akademii, a po jej opuszczeniu wypłacają jakąś nagrodę lub pomagają zdobyć jakiś sprzęt c grade? :)
Jeśli znacie jakiś taki klan (obojętne - polski czy międzynarodowy), to dajcie mi namiary proszę. :)

Jakieś info o sobie, cóż przegrałam około 4,5 lat na privach, mam zamiar grać spsem (na razie mam 12 lvl :D ), ponieważ to moja ulubiona klasa jest, a nick w grze jest taki sam jak na forum. :)

Do zobaczenia. :)



  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Teon, nowy gracz. :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2009, 06:25:56 pm »
Witam wszystkich. :) Właśnie dzisiaj zrobiłam sobie trialowe konto (które mam zamiar oczywiście przedłużyć), więc moje pytanko jest takie:
czy są na Teonie klany, które biorą ludzi do akademii, a po jej opuszczeniu wypłacają jakąś nagrodę lub pomagają zdobyć jakiś sprzęt c grade? :)
Jeśli znacie jakiś taki klan (obojętne - polski czy międzynarodowy), to dajcie mi namiary proszę. :)

Jakieś info o sobie, cóż przegrałam około 4,5 lat na privach, mam zamiar grać spsem (na razie mam 12 lvl :D ), ponieważ to moja ulubiona klasa jest, a nick w grze jest taki sam jak na forum. :)

Do zobaczenia. :)


mała rada - jeśli chcesz dostać się do jakiejś akademii to nie przekraczaj 14 levela - dostaniesz mniej kasy ;)
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Teon, nowy gracz. :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2009, 06:30:02 pm »
Spoko, stuknęłam 13lvl i na tym na razie poprzestanę, aż jakiejś akademii nie znajdę. :D


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Teon, nowy gracz. :)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2009, 07:29:23 pm »
może aristocracy z Polskich klanów ale musiał byś z kimś od nich pogadać
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Teon, nowy gracz. :)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2009, 01:22:57 pm »
Witam wszystkich. :) Właśnie dzisiaj zrobiłam sobie trialowe konto (które mam zamiar oczywiście przedłużyć), więc moje pytanko jest takie:
czy są na Teonie klany, które biorą ludzi do akademii, a po jej opuszczeniu wypłacają jakąś nagrodę lub pomagają zdobyć jakiś sprzęt c grade? :)
Jeśli znacie jakiś taki klan (obojętne - polski czy międzynarodowy), to dajcie mi namiary proszę. :)

Jakieś info o sobie, cóż przegrałam około 4,5 lat na privach, mam zamiar grać spsem (na razie mam 12 lvl :D ), ponieważ to moja ulubiona klasa jest, a nick w grze jest taki sam jak na forum. :)

Do zobaczenia. :)



pm zakkoo, CL Aristocracy, nie wiem czy płacą za akademię, ale może ci się tam spodoba i zostaniesz na dłużej. O ile pamietam to mają CH Bandit Stronghold. W ogóle nie wiem, czy na teonie jest zwyczaj płacenia za akademię, ja nic takiego w każdym razie nie słyszałem. Jak już to klanowicze sami expią alty, robią forty, siege, donatują fame etc :)

Aha i jak nie jesteś bardzo przywiązana do tej profki to radzę jakiś support, spsów jest -bez urazy- jak psów.

Jak chcesz zarobić, dobij te 6x (w common sprzęcie nawet) i dogadaj się z 1-3 osobami żeby chodzić na forty, z KE wyciągniecie taką 2-4 osobową grupą ok 20kk dziennie, czyli chyba nie tak źle.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 01:26:36 pm wysłana przez Falconek »