Witaj
Gość

Wątek: Błąd z NPC  (Przeczytany 1695 razy)

  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Błąd z NPC
« dnia: Styczeń 15, 2008, 10:52:09 pm »
Zrobiłem upadate wszystko jak "Bóg przykazał" i sobie gram. Chodze sobie po świecie oglądam Kameala itp. Postanowiłem kupić coś w grocery - podszedłem do NPC i dwa razy na niego kliknąłem, oto rezultat :


Cytuj
2008.1.15 22:46:14
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : GenuineIntel Unknown processor @ 2135 MHz with 1023MB RAM
Video : NVIDIA GeForce4 MX 440SE with AGP8X (Microsoft Corporation) (5673)
PosCode : 19303:146120:-3071 1/0

General protection fault!

History: FD3DRenderInterface::GetRawData <- FCanvasUtil::EndCapture <- UCanvas::EndCapture <- UCanvas::DrawTexture <- NCGDevice::DrawTexture <- NCButton::DrawButton <- NCButton::OnPaint <- NCVirtualWndMain::DrawChildWindow <- NCVirtualWndMain::DrawChildWindow <- NCVirtualWndMain::DispatchWndMsg <- NConsoleWnd::ConsolePostRender <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


Wywaliło mnie do Windowsa i wyskoczył ten błąd powyżej :/ Zawsze tak jest gdy próbuje rozmawiać z NPC. Co dziwne teleportować się mogę, ale wszelkie akcje związane z NPC kończą się wywaleniem do Windowsa i powyższym błędem (np. atak na guarda).

PS : Tylko się nie śmiejcie z takiej karty graficznej xD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2008, 11:34:04 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2008, 07:01:36 pm »
Ehhh mam niestety to samo :( nie wiem co robić ;/


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2008, 07:22:20 pm »
znaczy się masz ten błąd tylko jak gadasz z npc ? (:P)
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2008, 07:24:36 pm »
Ogólnie wyskakują mi dosyć często errory, a za każdym razem gdy próbuje coś kupić u NPC w Grocery w Gludio.


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:09:34 am »
Ehhh i Vip nie wie co się robi z takim problemem?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2008, 04:09:12 pm »
Ehhh i Vip nie wie co się robi z takim problemem?

O.o no jasne bo ja jestem Młodym Bogiem, wszystkowiedzącym i (jak kto woli) wszechmocnym... VIP dostaje się za całokształt pracy na forum pomaganie użytkownikom itp. nie jestem specjalistą od L2...

PS : Jak by co to ja pomagałem Nc Softowi w tworzeniu L2, teorytycznie Kamael to mój pomysł ;) I oczywiście znam wszystkie pliki na pamięć. To tak samo jak powiedzieć

"Ehhh o zwykły użytkownik nie wie co się robi z takim problemem ?" - pomyśl pierw co napiszesz (ironia, ale tylko dla wtajemniczonych xD ) Poza tym dzięki za uwagę, napewno dzięki niej sobie poradze z tym błędem...

PS : Ja tylko pstrykne a do pokoju wpada cała ekipa Nc Softu i robi to co zechcę (ostatnio mi się nudziło więc wymyśliłem Kamaela, i mogę zapowiedzieć że w następnej kronice dorobie jeszcze Ciemnych Kamaelów...)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 04:14:32 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2008, 05:36:52 pm »
Nie o to mi chodzi ,że jak jesteś vipem to musisz znać wszystkie pliki na pamięć lub być w ekipie programistów NCsoftu. A zgadnij co można poradzić na ten problem ? Wypisz mi te 32432432423432432423 możliwości które ty znalazłeś. Bo widzisz co ty chciałeś z tym robić ? Kupić nowego kompa ,a tego wywalić przez okno czy ? To co tam skopiowałeś to nic innego jak zwykły pospolity błąd l2 i nie było sensu go kopiować. No ,bo powiedz mi jakie są inne możliwości niż reinstalka m format lub usuwanie części plików i robienie upgade ,bo widzę ,że masz kamela. Nie mówię nic o sterownikach czy innym shicie ,bo tylko ci się klient zepsuł i tyle.

Napisałem "usuwanie części plików i robienie upgade" Bo mogłeś nie mieć klienta ct1 na kompie tylko z c4 robić ,a jeżeli tak to bym współczuł ^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 05:52:26 pm wysłana przez Hermit »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2008, 05:50:42 pm »
Niekoniecznie musi to być to... Nie wiem o co chodzi z tym błędem, ale wiem że czasami są to spowodowane jakimiś głupimi usterkami typu "coś zmienić w opcjach"...

//teorytycznie temat skończony, właśnie robie reinstalkę więc proszę o nie blokowanie tematu.
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2008, 07:23:36 pm »
Ja rozwiązałem swój problem, nowe sterowniki pomogły :D Bardzo się cieszę :) Ty zrób to samo - ściągnij najnowsze sterki i all będzie działać!:)


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2008, 07:52:57 pm »
Nemath super :D Właśnie mam troszkę za słabą karte graficzną - kupuje sobie nową a co za tym idzie także sterowniki do niej :D Czyli problemy z NPC skończyły się u ciebie ???? :D
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Błąd z NPC
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:05:14 pm »
Tak! I z tego co widzę nie musisz sobie kupować nowej karty bo ze screenu który umieściłeś wnioskuje że masz GeForce 4MX mam racje? Ja posiadam dokładnie ten sam model

Proszę bardzo tutaj masz link do sterowników które ja ściągnąłem i pomogło. Nie są co prawda jakieś najnowsze, ale tak jak mówie - spróbuj - u mnie pomogło.

Pozdrawiam



Plus na życzenie :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2008, 10:34:25 am wysłana przez Siena »


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....