Witaj
Gość

Wątek: Warlord [WL]  (Przeczytany 186598 razy)

  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #525 dnia: Styczeń 01, 2011, 03:01:06 pm »
podstawowy buff songi dzida z health masz 15k hp + battle roar odnowi ci 6k i revival 15k wiec napewno zdazysz :)
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #526 dnia: Styczeń 01, 2011, 03:59:04 pm »
Slow i nie zdążysz.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #527 dnia: Styczeń 01, 2011, 04:28:13 pm »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.

20-40 lvl ant nest dostajemy weaknes na insekty a mobki padaja na 2 skile
40-48 tanor canyon, duzo mobkow grupkach
48-55 - FL pieski (od 53 mamy wypas q na adene/CL/steel/cbp)
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
70+ zalezy juz od wersji gry, na freya polecam SV moby sa twarde ale dropia duuuzo herbow wiec chodzimy caly czas na vit ehrbie z full mana i hp
80+ COD

Jezeli chodzi o gre w pt najwazniejszy jest SE, SWS gdyz wli tak glownie bije ze skili wiec potrzeba mu raczej defa nic dmg.
Mam nadzieje ze komus pomoglem :)
aha mega trainy tez bijesz skillami? trainuje sie tylko melle dmg'em zeby vampiry działaały chyba ze ja czegos nie wiem.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #528 dnia: Styczeń 01, 2011, 04:44:40 pm »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.

20-40 lvl ant nest dostajemy weaknes na insekty a mobki padaja na 2 skile
40-48 tanor canyon, duzo mobkow grupkach
48-55 - FL pieski (od 53 mamy wypas q na adene/CL/steel/cbp)
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
70+ zalezy juz od wersji gry, na freya polecam SV moby sa twarde ale dropia duuuzo herbow wiec chodzimy caly czas na vit ehrbie z full mana i hp
80+ COD

Jezeli chodzi o gre w pt najwazniejszy jest SE, SWS gdyz wli tak glownie bije ze skili wiec potrzeba mu raczej defa nic dmg.
Mam nadzieje ze komus pomoglem :)
aha mega trainy tez bijesz skillami? trainuje sie tylko melle dmg'em zeby vampiry działaały chyba ze ja czegos nie wiem.

może ma rechargerów + bisha :D


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #529 dnia: Styczeń 04, 2011, 09:30:55 pm »
Zazwyczaj nie oplaca sie bic skillami przy trainach, lepiej zostawic mp na provoka. Ale to zalezy jak szybko bijesz i jak czesto go uzywasz... Ja trainuje na wilku i uzywam okolo 10razy provoka- 10sal w katach. Idealnie podczas bicia reguje mi sie mp i nie uzywam skilli (5min stalbym czekajac na respawn mobkow).
Co do wypowiedzi powyzej... mozliwe ze tak owy wl ma vampira mp z certyfikacji... wtedy bicie skillami to raczej maly problem :)
Speed WL- chyba jego najwiekszy minus... duzo klas nie ma szans w bezposrednim starciu... jednak block ww... albo po prostu wiekszy speed przeciwnika prowadzi do kleski (jest szansa na shock blasta, ale roznie z nim bywa). Na speeda mogą nam pomoc- buff, klan skill, talizman oraz flagi z TW. Jednak jesli przeciwnik przemysli jak walczyc z WL (odpowiedni resi stun/zwiekszony speed) to moze sie to skonczyc zle :P
l2Cerberus
Dreadnought 85lvl.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #530 dnia: Styczeń 09, 2011, 09:11:06 am »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.

20-40 lvl ant nest dostajemy weaknes na insekty a mobki padaja na 2 skile
40-48 tanor canyon, duzo mobkow grupkach
48-55 - FL pieski (od 53 mamy wypas q na adene/CL/steel/cbp)
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
70+ zalezy juz od wersji gry, na freya polecam SV moby sa twarde ale dropia duuuzo herbow wiec chodzimy caly czas na vit ehrbie z full mana i hp
80+ COD

Jezeli chodzi o gre w pt najwazniejszy jest SE, SWS gdyz wli tak glownie bije ze skili wiec potrzeba mu raczej defa nic dmg.
Mam nadzieje ze komus pomoglem :)
aha mega trainy tez bijesz skillami? trainuje sie tylko melle dmg'em zeby vampiry działaały chyba ze ja czegos nie wiem.

btb?
Do 70 bije tylko i wylacznie whirlwindem bo zjada malo many i dosyc mocno bije, a potem np na cod mam juz wykoxany suport to bije z lapy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 09:14:16 am wysłana przez Brianoc »
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #531 dnia: Styczeń 14, 2011, 05:04:52 pm »
haste holy i jazda do fog, za kamyczki kupujesz icarus trident+critical stun.

Kamyczki w Fog? Jakiś quest to jest, czy też kamyki zaczęły lecieć  tam? Myślę, że jednak chodziło o cata/necro.

Napiszcie mi jeszcze coś o skilach z subclassy. Mam wl na 80 lvl i tyrka 61. Zamierzam tyrka dociągnąć do 75 i wziąć certyfikat na atack speed. czy oprócz certyfikatu można wziąć jeszcze 2 skille pasywne z każdej suby? Jak to jest, bo czytam i do końca nie wiem o co tu chodzi.

Co po tyrku wybrać? Jakiegoś daggera na krytyki i do którego lvl muszę go dociągnąć, też do 75?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #532 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:01:34 pm »
Ta Kamyki w fog. I nie chodzi mu o seal stony. Tak możesz jeszcze wziąśc 2 pasywne pdef/mdef/patak, jak dla WL'a to bym zabrał bd/sws/wc żeby celke mieć.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #533 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:03:25 pm »
cd. certów jest wersji że hoho, zazwyczaj pojawia się celka/haste/UD lub spirit. Zależy też gdzie grasz, na jakiej kronice, w jakim party etc.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #534 dnia: Styczeń 14, 2011, 09:02:52 pm »
Gram na rpgx5. Serwer stoi dość długo ja zacząłem jakoś w październiku. Co do pt to raczej mam pod dostatkiem wszelakiego supportu. Klan jest dość duży więc support do wyboru i koloru.

Odpiszcie jeszcze co to za kamyczki, bo być może nie ta kronika i się "dziwuję". Dość często jestem w fog więc warto byłoby dorobić.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #535 dnia: Styczeń 15, 2011, 10:49:45 am »
chodzi o elemental stony ale z tego co pamiętam one w fog zaczęły lecieć dopiero od g epilog , a na rpg jest gf
chociaż na 100% pewny nie jestem
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #536 dnia: Styczeń 15, 2011, 01:40:59 pm »
chodzi o elemental stony ale z tego co pamiętam one w fog zaczęły lecieć dopiero od g epilog , a na rpg jest gf
chociaż na 100% pewny nie jestem

+1
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #537 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:47:37 am »
Jak wygląda sytuacja z certyfikatami? Jeśli załączy mi się celka to nie dostanę w tym czasie innego certyfikatu? Czy w ogóle można mieć w tym samym czasie dwa lub trzy certyfikaty? Już wybrałem co wezmę, więc tak Counter Barrier, Counter Spirit i Counter Haste. Trochę się waham między celką a Critical Chance, ale to zależy od Waszej odpowiedzi jeszcze.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #538 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:33:19 pm »
W ogóle to można mieć wszystkie certy odpalone na raz:P
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #539 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:39:34 pm »
Każda celka jest od siebie niezależna. Jeżeli spełniasz wymogi by celka sie odpaliła to się może odpalić. Co do WLa nie znam się u niego na celkach , musisz ten topic przeglądnąć
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #540 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:41:53 pm »
Jak wygląda sytuacja z certyfikatami? Jeśli załączy mi się celka to nie dostanę w tym czasie innego certyfikatu? Czy w ogóle można mieć w tym samym czasie dwa lub trzy certyfikaty? Już wybrałem co wezmę, więc tak Counter Barrier, Counter Spirit i Counter Haste. Trochę się waham między celką a Critical Chance, ale to zależy od Waszej odpowiedzi jeszcze.

dobrze robisz, na mega trainy jest ok

(a jak grasz na jakimś privie gdzie wiem, że celka działa jak chce to praktycznie jesteś nieśmiertelny trainując  :D )


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #541 dnia: Styczeń 21, 2011, 03:42:15 pm »
rpgx5

Podobno jest to serwer gdzie w zasadzie wszystko działa ok. Wkrótce ma wejść Freya


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #542 dnia: Styczeń 21, 2011, 03:52:31 pm »
rpgx5

Podobno jest to serwer gdzie w zasadzie wszystko działa ok. Wkrótce ma wejść Freya

I wtedy przestanie być ok ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #543 dnia: Styczeń 21, 2011, 06:04:29 pm »
Oby nie. Nie spieszą się z tą Freyą, więc może chcą dopracować all ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #544 dnia: Styczeń 21, 2011, 06:06:36 pm »
Oby nie. Nie spieszą się z tą Freyą, więc może chcą dopracować all ;)
Okłamuj się dalej XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #545 dnia: Styczeń 21, 2011, 06:41:18 pm »
Czas pokaże, jeśli utrzymają obecny poziom nie będzie źle. Z drugiej strony zasady(bugi) na serwerze dotyczą wszystkich tam grających, więc wszyscy grają według tych samych reguł.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #546 dnia: Styczeń 22, 2011, 01:59:34 am »
Ale jak wszyscy mają źle, to znaczy, że ogólnie jest dobrze?

A co do RPG -Freya:

Wiecie dobrze, że RPG ma dobre GF, bo ten klient udało się niemal w całości zdobyć z oficjlanego PTS-a. Z tego co wiem, to nie ma żaden priv skradzionego/zdobytego innej kroniki, więc jedyne co może być, to jakieś admin/Developer "L2 Freya Wannabe". Jeżeli to wprowadzą, to może będzie trochę jak na cerberusie, ale ogólnei w porównaniu do ofa/ ru ofa i tak wielka tragedia. Nie zobaczysz różnicy póki nie zagrasz na prawdziwych plikach.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #547 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:51:51 pm »
Zgadzam się z Tobą w zupełności.
Jednak dajmy na to że, jeżdżąc np. Fiatem wiesz o tym, że Lexus jest lepszy. Jednak masz pełne porównanie dopiero wtedy, gdy się nim przejedziesz. Ja bynajmniej nie mam zamiaru iść gdziekolwiek na offa. No chyba, że będzie za free ^^ i absolutnie nie wynika to z braku pieniędzy. Ot z zasady


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #548 dnia: Styczeń 23, 2011, 04:50:12 pm »
rpgx5

Podobno jest to serwer (...)

Słowo-klucz
Każdy priv jest prawie jak Żywiec :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #549 dnia: Luty 15, 2011, 01:05:59 pm »
Witam wszystkich ;]
Zacząłem grać WL i podoba mi się ta postać ;]

Jakie Dye dla WLa na PVP?
-----------==------------ EXP?