Witaj
Gość

Wątek: Warlord [WL]  (Przeczytany 186590 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #625 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:42:26 pm »

Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.

20-40 lvl ant nest dostajemy weaknes na insekty a mobki padaja na 2 skile
40-48 tanor canyon, duzo mobkow grupkach
48-55 - FL pieski (od 53 mamy wypas q na adene/CL/steel/cbp)
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
70+ zalezy juz od wersji gry, na freya polecam SV moby sa twarde ale dropia duuuzo herbow wiec chodzimy caly czas na vit ehrbie z full mana i hp
80+ COD


czy do l2 gracia epilog pasuje rozpiska tych spotow?
yyy po lekturze tego postu wnioskuje, ze polecasz wykastrowanie WLa i bicie mobow _pojedynczo_...
lol....
GL z lvlownaiem Twojego WLa :D
buahahahah

Pozdrawiam

Gdzie tu pojedyncze moby?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #626 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:43:11 pm »
6x można już pavel ruins, a potem koło oren zamiast tego sv


Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #627 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:48:36 pm »

Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.

20-40 lvl ant nest dostajemy weaknes na insekty a mobki padaja na 2 skile
40-48 tanor canyon, duzo mobkow grupkach
48-55 - FL pieski (od 53 mamy wypas q na adene/CL/steel/cbp)
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
70+ zalezy juz od wersji gry, na freya polecam SV moby sa twarde ale dropia duuuzo herbow wiec chodzimy caly czas na vit ehrbie z full mana i hp
80+ COD


czy do l2 gracia epilog pasuje rozpiska tych spotow?
yyy po lekturze tego postu wnioskuje, ze polecasz wykastrowanie WLa i bicie mobow _pojedynczo_...
lol....
GL z lvlownaiem Twojego WLa :D
buahahahah

Pozdrawiam

Wszystkie mobki które podał występują w grupkach. Sam koxałem WLa na FL,  antylopy i bufalo rozmnaża się fizycznym skillem po czym zabija skillami... Jak nie na tych spotach to nie mam pojęcia gdzie Ty koxałeś, ale "GL z lvlownaiem Twojego WLa "

Ogólnie ładny schemat. Jednak zamiast SV poszedłbym na pavel, gdzie można spokojnie koxać do 77+, no a później to FOG będzie chyba najodpowiedniejszym miejscem dla WLa. :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 09:50:21 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #628 dnia: Kwiecień 10, 2011, 11:44:11 pm »
Gdzie tu pojedyncze moby?
chociazby SV? Dawno juz nie sa aggro. A marnowac mane na provoke, gdy potrzebujemy jej do skilli. Szkoda. Chyba, ze ma sie ladowarke i/lub kurczaka.
na tym lvlu (70+) to SoS albo juz FoG. No i gl z lataniem non-stop na vit herbie lol. Na spotach z herbami, jak raz-dwa razy dziennie dostane vit herb to gora.
co do pieskow i antylop - sorry, pomylilo mi sie z WoA.
Do Frozen malo latalem odkad w ciagu 2 tygodni grindu wyspoilowalem tylko 2 blady na Wizard's tear.

No i WL to postac do party, a nie solo.
Z tym btb tez bym tak nie przesadzal.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #629 dnia: Kwiecień 11, 2011, 06:39:36 am »
Gdzie tu pojedyncze moby?
chociazby SV? Dawno juz nie sa aggro. A marnowac mane na provoke, gdy potrzebujemy jej do skilli. Szkoda. Chyba, ze ma sie ladowarke i/lub kurczaka.
na tym lvlu (70+) to SoS albo juz FoG. No i gl z lataniem non-stop na vit herbie lol. Na spotach z herbami, jak raz-dwa razy dziennie dostane vit herb to gora.
co do pieskow i antylop - sorry, pomylilo mi sie z WoA.
Do Frozen malo latalem odkad w ciagu 2 tygodni grindu wyspoilowalem tylko 2 blady na Wizard's tear.

No i WL to postac do party, a nie solo.
Z tym btb tez bym tak nie przesadzal.

Pozdrawiam

Mana na provoke podczas gdy lecą herby?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #630 dnia: Kwiecień 11, 2011, 04:57:36 pm »
tylko:
po 1sze - na SV Mana herby nie dropia w takich ilosciach jak na dv. O Recovery nie wspominajac.
po 2gie - na SV _nie masz_ mobow na 2-3 skille, a zdziebko wiecej. Chyba, ze posiadasz pole wiecej niz +10, to moze. Ale watpie. A z powyzszego wynika, ze mozesz byc co kilka trainow bez wystarczajacej ilosci many.
po 3cie - provoke i targasz na sobie wszystkie moby - wlacznie z tymi trujacymi = murowany poison. A ten troche boli na sv. Bijac ze skilli bezuzyteczny jest VR.

Jak nie na tych spotach to nie mam pojęcia gdzie Ty koxałeś, ale "GL z lvlownaiem Twojego WLa "
Tanor canyon do B gratow
Cmentarz i orki do A gratow
Ancient battleground do 68
obecnie stakato na SoS
A pozniej sie przeniose do FoG :D

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 05:01:45 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #631 dnia: Kwiecień 11, 2011, 05:17:16 pm »
 ale pomijając i tak najlepszy zarobek to do 3rd to koks w odpowiednich katach/nekro - farma seal stone i aa


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #632 dnia: Kwiecień 11, 2011, 06:00:12 pm »
ale pomijając i tak najlepszy zarobek to do 3rd to koks w odpowiednich katach/nekro - farma seal stone i aa
Odkad mamy aa z NPC to nie jest tak rozowo. A wrecz twierdze, ze patrzac po ilosci szotow potrzebnych na ten koks + HP poty wrecz malo oplacalna. o ile w ogóle. I jak najszybsze wejscie do FoG i kamyki :D
Lepszy zarobek na handlu.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #633 dnia: Kwiecień 11, 2011, 06:25:54 pm »
Od FoGu dużo lepsze jest Giant's Cave :O


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #634 dnia: Kwiecień 11, 2011, 07:14:32 pm »
ale pomijając i tak najlepszy zarobek to do 3rd to koks w odpowiednich katach/nekro - farma seal stone i aa
Odkad mamy aa z NPC to nie jest tak rozowo. A wrecz twierdze, ze patrzac po ilosci szotow potrzebnych na ten koks + HP poty wrecz malo oplacalna. o ile w ogóle. I jak najszybsze wejscie do FoG i kamyki :D
Lepszy zarobek na handlu.

Pozdrawiam

AA z NPC? WTF?! O czym ty gadasz?

Proszę o bliższe info odkąd wprowadzone.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #635 dnia: Kwiecień 11, 2011, 07:32:47 pm »
tylko:
po 1sze - na SV Mana herby nie dropia w takich ilosciach jak na dv. O Recovery nie wspominajac.
po 2gie - na SV _nie masz_ mobow na 2-3 skille, a zdziebko wiecej. Chyba, ze posiadasz pole wiecej niz +10, to moze. Ale watpie. A z powyzszego wynika, ze mozesz byc co kilka trainow bez wystarczajacej ilosci many.
po 3cie - provoke i targasz na sobie wszystkie moby - wlacznie z tymi trujacymi = murowany poison. A ten troche boli na sv. Bijac ze skilli bezuzyteczny jest VR.

Jak nie na tych spotach to nie mam pojęcia gdzie Ty koxałeś, ale "GL z lvlownaiem Twojego WLa "
Tanor canyon do B gratow
Cmentarz i orki do A gratow
Ancient battleground do 68
obecnie stakato na SoS
A pozniej sie przeniose do FoG :D

Pozdrawiam

Już mniejsza o te sv, ale wyśmiałeś widelca sam się kompromitując, gdzie on wypisał bardzo przydatne porady. Jednym przypadnie do gustu SV, innym SoS, nie mniej jednak na takim lvlu trochę wyboru jest.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #636 dnia: Kwiecień 11, 2011, 08:32:17 pm »
widelec, widac, ze grasz na privacie. :P Stad Twoje spoty i perma Vita herby...

Ostatni update - Black marketer of Mammon - wymiana 1:4 - max 500k AA na postac - wymiana raz na 24 godziny w okreslonych godzinach (na US serwerach jest to bodajze 3-6am.

Od FoGu dużo lepsze jest Giant's Cave :O
Do FoGu mozesz sie "zalapywac" od 7x. niekoniecznie od S gratow. A GC? Po 1 sze _nikt_ przy zdrowych zmyslach nie wezmie cie do party. Praktycznie minimum 80+ top sprzet (min 150 element etc). Chyba, ze nie mowimy o trainach GC...

Tirius
Powiedzialem, ze antylopy i wilki mi sie pomylily z WoA. Reszta jego "pomyslow" (SV, perma vita herb, MP herby na SV) tez jakos z innej bajki.

NVM kazdy z nas i tak wie lepiej :P

Pozdrawiam
PS zaraz ide sprawdzic tankiem 52 te "super spoty" na FL...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 08:38:03 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #637 dnia: Kwiecień 11, 2011, 09:06:56 pm »

Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.

20-40 lvl ant nest dostajemy weaknes na insekty a mobki padaja na 2 skile
40-48 tanor canyon, duzo mobkow grupkach
48-55 - FL pieski (od 53 mamy wypas q na adene/CL/steel/cbp)
55-60 - FL antylopy
60-70 - FL bufalo
70+ zalezy juz od wersji gry, na freya polecam SV moby sa twarde ale dropia duuuzo herbow wiec chodzimy caly czas na vit ehrbie z full mana i hp
80+ COD


czy do l2 gracia epilog pasuje rozpiska tych spotow?
I nagle się obudziłeś..
4 przykłady:
Nuker na enli, ściśnie cię zanim podejdziesz.
Zerk będzie Cie trzymał na perma Disarm/stunie
Tyrant zje Cie na combo ew. kite + i kulki

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #638 dnia: Kwiecień 11, 2011, 09:32:18 pm »
Arimas to 3 przykłady  :P
Prawda jest taka, że od h5 wl zaczyna coś poważniejszego w pvp znaczyć, bo teraz ma szansę do przeciwnika dobiec w ogóle.
To co Widelec pisał chyba miało się tyczyć low lvli gdzie faktycznie wl jak już kogoś dopadł to mógł zabić nie wypuszczając ze stuna


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #639 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:03:24 pm »
PS zaraz ide sprawdzic tankiem 52 te "super spoty" na FL...
no i nadal podtrzymuje zdanie, ze malo wiecie o L2 lol.
Frozen Labirynth dobry spot? lol.
Poszedlem tam Paladinem 52, +6 Great Axe CritStun, BW heavy czesciowo +6 (doom w plecaku, ale rzadko go ubieram :P) +2boxy - 52 wc i 52 EE, tak, zeby WLowi nie bylo smutno :P
Nevit 50%, vit 2 lvl
Pieski znalazlem jedne. 4k expa z pieska? grupa 5 pieskow? Jedna grupa na spocie?  jakis zart.
pantery? troche lepiej z expem, ale WTB more mooobs!! Trzeba sie ich naszukac, a jak sie stoi na jednym spocie, to trzeba czekac na respawn.
W koncu zaczalem bic te grozne antylopy (co to sa niby od 55). no, 5k expa jeszcze ujdzie w tloku. ale i tak jakies 0,7-0,8% z grupki. Zero herbow, wiec trzeba sie leczyc EE/wc
Herby lecialy jedynie z pojedynczych mobow, tych ktorych nie bralem do traina, bo po co.
Wrocilem na cmentarz.
po 1sze - herby leca pieknie - hp i mp
po 2gie - na 53 lvlu, przy ciagnieciu orkow z jednego prostokata - 0,5% bez koniecznosci zewnetrznego leczenia. Na UD ciagnalem 3 prostokaty +1,2%, z zewnetrznym leczeniem 2 prostokaty bez UD i 4 prostokaty jak UD bylo gotowe do uzycia.
po 3cie - mozna ciagnac non stop, bez czekania na respawn. Zanim sie wybije jeden prostokat drugi sie respawnuje.

A z expem, to chyba nie byliscie nigdy na Ancient battleground z pole w lapie jesli nadal twierdzicie, ze FL to dobry spot...

No i w cholere tam zimno...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #640 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:24:28 pm »
Zimno, nie zimno, ja musiałem grać na przyciemnionej grafice. Tak mnie oczy bolały.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #641 dnia: Kwiecień 11, 2011, 10:30:40 pm »
Jak na cmentarzu będziesz miał lepiej niż na bufalo na frozen to pozdrawiam.
Btw. posiedz z godzinke na jednym i drugim spocie i sprawdz gdzie szybciej leci lvl, a nie patrzysz na cyferki po każdym zabitym mobie.
Oczywiscie przy zalozeniu, ze masz ze soba recharge (albo chociaż kure), w koncu WL to postac do party. ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 10:33:34 pm wysłana przez Acid »


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #642 dnia: Kwiecień 12, 2011, 04:32:16 pm »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.
bzdura, ja moim DA jem na sniadanie outgearujacych mnie WLow. Jak mi zdejmie CP to jest dobrze. Gram na GF, gdzie DA jeszcze nie jest mega mocny (czekam az bedzie kot dostawac moje buffki :>)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #643 dnia: Kwiecień 12, 2011, 04:35:23 pm »
Wl na gf jeszcze stabow chyba nie ma right?
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #644 dnia: Kwiecień 12, 2011, 04:46:44 pm »
Wl na gf jeszcze stabow chyba nie ma right?
Jakich stabów znowu ?:D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #645 dnia: Kwiecień 12, 2011, 04:55:52 pm »
Wl na gf jeszcze stabow chyba nie ma right?
Jakich stabów znowu ?:D
nowe skille wl, doszly na frei chyba (albo gf nie pamietam dokladnie) maja animacje jakby dźgał włócznia ;p chyba nawet szanse na lethala maja
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #646 dnia: Kwiecień 12, 2011, 05:45:42 pm »
Jak na cmentarzu będziesz miał lepiej niż na bufalo na frozen to pozdrawiam.
Btw. posiedz z godzinke na jednym i drugim spocie i sprawdz gdzie szybciej leci lvl, a nie patrzysz na cyferki po każdym zabitym mobie.
Oczywiscie przy zalozeniu, ze masz ze soba recharge (albo chociaż kure), w koncu WL to postac do party. ;)
Moj WL niestety za wysoki juz na cmentarz (69) dlatego poszedlem tam tankiem (52). WLem siedze na Stakato. Chociaz na razie sie zatrzymalem bo musze podgonic WCta (53) tak, zeby nie dostawal exp penalty za duo z WLem.
Nigdy nie patrzylem na exp z pojedynczego moba. Dlatego podalem z jednego traina, gdzie nw FL musialem czekac na respawn mobow (moze nie znalazlem wlasciwego spota, nie wiem) a na cmentarzu ganialem non stop, z przerwami na rebuf :)
No i jak mowilem na cmentarzu leci od groma herbow. Na FL ich nie zauwazylem nawet, tak duzo ich bylo. A taki herb potrafi uratowac d... szczegolnie po dluzszym stunie :D
A co do porownywalnych spotow - na AB z activ healerem mialem 1,5-2% z traina. A jak sie zaszalalo to i 3 potrafily wskoczyc :D. W trio nigdy nie schodzilismy ponizej 1% z traina. non stop. Oczywiscie vit 4 i nevit +50%. Wyciagniesz tyle na FL?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #647 dnia: Kwiecień 12, 2011, 05:59:34 pm »
Wl na gf jeszcze stabow chyba nie ma right?
Jakich stabów znowu ?:D
nowe skille wl, doszly na frei chyba (albo gf nie pamietam dokladnie) maja animacje jakby dźgał włócznia ;p chyba nawet szanse na lethala maja
Na gf doszedł tak wyglądający skill :P


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #648 dnia: Kwiecień 12, 2011, 06:19:19 pm »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.
bzdura, ja moim DA jem na sniadanie outgearujacych mnie WLow. Jak mi zdejmie CP to jest dobrze. Gram na GF, gdzie DA jeszcze nie jest mega mocny (czekam az bedzie kot dostawac moje buffki :>)

o shit xD... ja wl'a robie jako char na pvp, a wy mi mówicie że to postać pve :<...
Czyli co mam reroll na berka robić?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #649 dnia: Kwiecień 12, 2011, 06:45:27 pm »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.
bzdura, ja moim DA jem na sniadanie outgearujacych mnie WLow. Jak mi zdejmie CP to jest dobrze. Gram na GF, gdzie DA jeszcze nie jest mega mocny (czekam az bedzie kot dostawac moje buffki :>)

o shit xD... ja wl'a robie jako char na pvp, a wy mi mówicie że to postać pve :<...
Czyli co mam reroll na berka robić?
IMO tyranta

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.