Witaj
Gość

Wątek: Warlord [WL]  (Przeczytany 186437 razy)

  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 1

  • HOoLiGanS
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #650 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:05:02 pm »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.
bzdura, ja moim DA jem na sniadanie outgearujacych mnie WLow. Jak mi zdejmie CP to jest dobrze. Gram na GF, gdzie DA jeszcze nie jest mega mocny (czekam az bedzie kot dostawac moje buffki :>)
Załatw sobie Bowa i masz zaje.bistą postac do PvP :p
o shit xD... ja wl'a robie jako char na pvp, a wy mi mówicie że to postać pve :<...
Czyli co mam reroll na berka robić?
Sory za Błędy xD .


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #651 dnia: Kwiecień 13, 2011, 11:05:19 pm »
Na solo wl jest nie do zjechania, ew moze ktos go wybiegac. WL posiada 3 stuny (stomp 80% base landrate, thunderstorm 50%, blast 30%) dzieki czemu nasz przeciwnik stoi na stunie cala walke. Co do expa polecam box SE poniewaz posiada on btb ktore czyni nas niezniszczalnym.
bzdura, ja moim DA jem na sniadanie outgearujacych mnie WLow. Jak mi zdejmie CP to jest dobrze. Gram na GF, gdzie DA jeszcze nie jest mega mocny (czekam az bedzie kot dostawac moje buffki :>)

o shit xD... ja wl'a robie jako char na pvp, a wy mi mówicie że to postać pve :<...
Czyli co mam reroll na berka robić?

Przy dobrym enchancie stunow i skilli, z dobrym buffem przy waskich przejsciach robisz masakre na final secret, jak i dmg tak i stunami. I nikt mi nie powie ze tak nie jest :)
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #652 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:04:58 pm »
Cytuj
Nuker na enli, ściśnie cię zanim podejdziesz.
Zerk będzie Cie trzymał na perma Disarm/stunie
Tyrant zje Cie na combo ew. kite + i kulki

Niby tak, tylko że wl nie jest do takich walk. Na oly obecnie wl ma spore szanse - rush, 10% land rate stunów - spore wzmocnienie.
Napewno nie jest to farmer przegrywający 5 na 100, ale dobrze zrobiony spokojnie może coś zdziałać i o swoje punkty się zatroszczyć nie bojąc się panicznie open jak niektóre inne klasy. Natomiast jest to typowa postać do walki w grupie. Na full buff, ze swoim hp/cp, ze wsparciem healera, ustoi powyżej wspomniane ataki spokojnie. A zmienić w walce może dużo. Może dożucić bardzo przyzwoity dmg na single target, może nieźle kontrolowac tłum - stuny, cancel target, debuffy, aoe, single target spamowalne skille z możliwością criticala.
Kwestia konfiguracji i podobnie jak u glada trzeba zadbać o modyfikator pvp i STR. To jest niestety kosztowne i dość trudne. Dlatego tak jak na moim serwerze jest może 3-4 dobrze zrobionych gladów, tak jeszcze mniej przygotowanych do pvp warlordów.
WL to bardzo droga postać, ale pocieszające jest to, że ma ogromny potencjał do robienia adeny. W nowym dv/loa jest wyjątkowo skuteczny.
Skala aoe we współpracy z titanem, może niejednego doświadczonego gracza zaszokować.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #653 dnia: Maj 06, 2011, 05:00:05 pm »
Hm... to prawda ze p def WLa w h5 zostaje masakrycznie zmniejszony??  :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #654 dnia: Maj 06, 2011, 05:08:31 pm »
Hm... to prawda ze p def WLa w h5 zostaje masakrycznie zmniejszony??  :shock:
eee nie?


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #655 dnia: Maj 06, 2011, 09:32:14 pm »
A to jakies zle info mam...


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #656 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:17:25 pm »
Cześć. Gram na kronice gracia final (l2off) i zastanawiałem się jaką postać stworzyć pod farmę, zarówno w party i jak solo (z ewentualnej konieczności) i postanowiłem zrobić warlorda. za bufferów będzie miał SE i PP ( nigdy nie robiłem OLA albo WCka , jeśłi któryś z nich pasowałby lepiej to prosiłbym o zwrócenie na to uwagi :>) Co mnie interesuje to to, czy z tymi buffami, na tej kronice z bronią S grade 150 attri jest w stanie zawojować solo na hellboundzie/ w high lvlowych katakumbach a także jak czy warlord/dreadnought łatwo znajdzie pt? tutaj mam na myśli szczególnie party w instancjach w których dropią finałowe itemy na tej kronice czyli vespery. Ciekawi mnie też czy warlorda chętnie wezmą w party na rb, wiem że sporo pytań ale liczę na życzliwą pomoc :>


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #657 dnia: Czerwiec 06, 2011, 12:11:46 am »
instancje =nie (poniewaz kazdy inny dd: glad, tyr, deska, tank, dagger, zerk sprawdza sie lepiej, gdybym juz mial marnowac slota to wolalbym kota/pp/se)
rb=nie (j.w.)
sod= na upartego
bez s/d nie ma co liczyc na jakies w miare znosne aoe, na buffie pp + se to mozna meczyc cata
lepiej zrob wc +bd
o zawojowaniu solo HB zapomnij :P


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #658 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:44:55 am »
instancje =nie (poniewaz kazdy inny dd: glad, tyr, deska, tank, dagger, zerk sprawdza sie lepiej, gdybym juz mial marnowac slota to wolalbym kota/pp/se)
rb=nie (j.w.)
sod= na upartego
bez s/d nie ma co liczyc na jakies w miare znosne aoe, na buffie pp + se to mozna meczyc cata
lepiej zrob wc +bd
o zawojowaniu solo HB zapomnij :P


huhm to mnie uświadomiłeś xD. o zawojowaniu solo hb mogę zapomnieć również tyrkiem gladem albo innym dd? jeśli tak to... to robię tylko maina (maga) + powiedzmy se  i BD którym będę łapał party na te intstancje/hb. no chyba że jest jednak postać odpowiednia do kata i farmienia na hb z lepszym buffem? :P


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:01:40 am »
instancje =nie (poniewaz kazdy inny dd: glad, tyr, deska, tank, dagger, zerk sprawdza sie lepiej, gdybym juz mial marnowac slota to wolalbym kota/pp/se)
rb=nie (j.w.)
sod= na upartego
bez s/d nie ma co liczyc na jakies w miare znosne aoe, na buffie pp + se to mozna meczyc cata
lepiej zrob wc +bd
o zawojowaniu solo HB zapomnij :P
z full supportem wl zjada chimery na 2-3 kryty  hahaha
@vun, zrób jakiegoś noża/tyrka i będziesz mieć dość łatwo o pt na hb, soi, czy inne cuda na kijku :P


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #660 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:36:46 am »
instancje =nie (poniewaz kazdy inny dd: glad, tyr, deska, tank, dagger, zerk sprawdza sie lepiej, gdybym juz mial marnowac slota to wolalbym kota/pp/se)
rb=nie (j.w.)
sod= na upartego
bez s/d nie ma co liczyc na jakies w miare znosne aoe, na buffie pp + se to mozna meczyc cata
lepiej zrob wc +bd
o zawojowaniu solo HB zapomnij :P
z full supportem wl zjada chimery na 2-3 kryty  hahaha
@vun, zrób jakiegoś noża/tyrka i będziesz mieć dość łatwo o pt na hb, soi, czy inne cuda na kijku :P

aaa wszystko od plików i ustawień na danym serwie zależy wcześniej na nw(vindication) można było faktycznie solo hb a ostatnio coś fighterzy mówią że ciężko, i właśnie nie wiem czy tyrkiem/daggerem/ a najlepiej gladem albo czymkolwiek da tam radę xD a to tylko i aż pod farm musi, w sumie do wszystkiego oprócz pvp Oo więc musi być to coś co polubię phih.  Paskudny Tyrka mi radzono wcześniej, jeśli w kata i na hb może i w instancjach o pt nietrudno no git, chociaż jeśli glad sprawdzi się podobnie, wezmę glada.. dzizyz ja to mam dylematy


P.S spróbuje jednak maina (maga) wbić na 76 i na subie tego tyrka, oby poszło szybko :>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 11:30:51 am wysłana przez vun »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #661 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:47:00 am »
ja tam tyrkiem soluje himery... oczywiscie wc+bd

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #662 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:40:49 pm »
suba=/=main, a nie wiem jak tam u Ciebie na serwie z magami jest, ale przeważnie to ciężko jest złożyć random mage pt :>


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #663 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:50:58 pm »
full support =/= solo ....


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #664 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:06:37 pm »
full support =/= solo ....
ta chyba biszkoptem czy innym supportem, ale każdy dd z full supportem(czyt. cc,kot,craft,d/s,wc buff) jedzie chimery jak chce ;)


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #665 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:21:22 pm »
tyle ze gosc pyta o gre SOLO a nie o full support  :P


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #666 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:24:42 pm »
tyle ze gosc pyta o gre SOLO a nie o full support  :P
kto Ci broni zrobić sobie użyteczny support i go logować  ?


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #667 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:27:58 pm »
acc limit na tymże serwie :P


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #668 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:30:03 pm »
tyle ze gosc pyta o gre SOLO a nie o full support  :P
kto Ci broni zrobić sobie użyteczny support i go logować  ?
+1
Jak dla mnie solo = 1 żywa osoba, nie ważne ile boksów

Chyba, że gość zaznaczy, że ma być bez boxów..

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #669 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:42:57 pm »
tyle ze gosc pyta o gre SOLO a nie o full support  :P
kto Ci broni zrobić sobie użyteczny support i go logować  ?
+1
Jak dla mnie solo = 1 żywa osoba, nie ważne ile boksów

Chyba, że gość zaznaczy, że ma być bez boxów..

limit 3 clientow, za to przyjemne raty do expa. bedzie dwóch bufferów + bd + sws. teraz bedzie noobowskie pytanie, pytanie nie wiem bo u mnie fighterzy to tylko do manora zawsze byli , wiec jak suba tyrka na 80 lvla starczy  (do hb/instancje pt)? te na wyzszych  lvlach skille u fighterow tez do pvp glownie nie?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 02:47:01 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #670 dnia: Czerwiec 06, 2011, 04:05:34 pm »
to jest klient gf i wyżej, jeżeli tak to nawet nie opłaca się robić tyrka na subę, a raczej coś pod certy, a tak jak mówiłem, jeżeli macie sporo magów na serwie to może nie będzie problemu do farmienia hb itp :>
a tyrek na 80, z icarus fistami i dynasty setem powinien dawać radę, chyba że macie moirai sety, to jeszcze lepiej ;>
bufferzy bd i sws ?oO nie lepiej bd+ wc ?:P


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #671 dnia: Czerwiec 09, 2011, 02:24:36 am »
to jest klient gf i wyżej, jeżeli tak to nawet nie opłaca się robić tyrka na subę, a raczej coś pod certy, a tak jak mówiłem, jeżeli macie sporo magów na serwie to może nie będzie problemu do farmienia hb itp :>
a tyrek na 80, z icarus fistami i dynasty setem powinien dawać radę, chyba że macie moirai sety, to jeszcze lepiej ;>
bufferzy bd i sws ?oO nie lepiej bd+ wc ?:P

tak właśnie robie teraz bd wc i se , i taki pomysł wpadł mi do głowy, że może bd na hb będzie mógł ;d tak przynajmniej na sd lata tam pewien hero, pytanie czy dla sd wystarcza icarusy czy bez vespera nicho ho


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #672 dnia: Czerwiec 09, 2011, 01:50:57 pm »
to jest klient gf i wyżej, jeżeli tak to nawet nie opłaca się robić tyrka na subę, a raczej coś pod certy, a tak jak mówiłem, jeżeli macie sporo magów na serwie to może nie będzie problemu do farmienia hb itp :>
a tyrek na 80, z icarus fistami i dynasty setem powinien dawać radę, chyba że macie moirai sety, to jeszcze lepiej ;>
bufferzy bd i sws ?oO nie lepiej bd+ wc ?:P

tak właśnie robie teraz bd wc i se , i taki pomysł wpadł mi do głowy, że może bd na hb będzie mógł ;d tak przynajmniej na sd lata tam pewien hero, pytanie czy dla sd wystarcza icarusy czy bez vespera nicho ho
koleżanka niszczyła chimery na plecach z inspektorem i pp, bez cc był jeszcze, miała dino seta 60 atri i vesper duale +4 150 atri, gf pts pliki : >
zabijała szybciej niż ja tyrkiem bez zealota mając wc buff i dance :P


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #673 dnia: Czerwiec 09, 2011, 05:05:25 pm »
Fajne te wasze serwery...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Warlord [WL]
« Odpowiedź #674 dnia: Czerwiec 09, 2011, 07:11:41 pm »
lepsze niż Twój gdzie większość ludzi lata na programach, a Tobie gratuluję inteligencji, bo chyba nie widzisz dużych plusów po stronie bd, hex+cw(od inspektora)+2zerk(co 2 dance)+appetite of destruction, też co jakiś czas, do tego lepszy critical rate, a tyrek bez limitów co ma do zaoferowania ?