Witaj
Gość

Wątek: Najciekawsza klasa  (Przeczytany 45960 razy)

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 25, 2007, 02:43:23 pm »
A ja polecam w szczególności BOUNTLY HUNTER ,

... jesli juz to - Bounty Hunter  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 25, 2007, 04:17:28 pm »
A ja polecam w szczególności BOUNTLY HUNTER ,

... jesli juz to - Bounty Hunter  :P

Czepiasz sie i tyle,widać szybko pisał i z podniecenia L mu wskoczyło  :P BH żądzi  :D





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 25, 2007, 05:18:19 pm »
...peeewnie  :D ... sam chwale BH  :D

ale to tak smiesznie wygladalo - w duzym, tlustym druku - no nie moglem sie opanowac
- sry Night  :bangin: :cheers: :bangin:


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 25, 2007, 05:54:01 pm »
Grałem AW ale to ma za mało hp. Jedynei z kim wygrałem nim to - sorc ( wszedł bow stun) i drugi AW (wszedł bow stun) ;p

to coś słabo grasz :P

Dla mnie również AW ftw, postać która naprawde dostarcza mase fun'u. Może nie ownuje tak jak necro w c4 itp, ale gra się bardzo przyjemnie i na pvp też można coś podziałać, jednak target od nukera , nie tego który jest Twoim celem zazwyczaj  = zgon
League of Legends


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 02, 2007, 09:38:51 pm »
A ja mam takie konkretne pytanie do osób specjalizujących się w daggerach.Grałem wieloma postaciami jednak daggerem nigdy...więc zdecydowałem się na stworzenie daggera...tylko jak to bywa nie wiem którego.Potrzebuję tego który jest najbardziej klimatyczny i nie znudzi się szybko.Nastawiony jestem głównie na pve solo więc proszę o poradę który z nich da mi najwięcej przyjemności z expienia i w ogóle( pvp raczej nie jest u mnie ważne).Gram na C4 gdzie podobno daggerzy zostali osłabieni...prawda to??


Dodam tylko że TH u mnie odpada (mam dość gry rasą ludzką) także mam dylemat czy PW czy AW.Z góry dziekuję za wszystkie porady  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2007, 09:53:02 pm wysłana przez Lookas84 »


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 02, 2007, 09:53:17 pm »
Daggerzy zostali oslabieni w C3, gdzie zmieniono szanse na wejscie blowa z critcala na dexa, w C4 sa nadal silni, zwlaszcza na wysokich lvlach. Klimat, hmmm- Osobiscie wybralbym AW/TH, nie wiem dlaczego. Sam nie przepadam za gra sztyleciarzem, jak dla mnie gra nim zbyt bardzo bazuje na f1+f2+f3+luck.




  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 02, 2007, 10:00:35 pm »
Zależy Ci na klimacie to bierz AW. Będziesz "cichym" zabójcą :) Na PvE nie będziesz narzekać - Health Drain do regeneracji HP, Power Break i Hex do "zmiękczania" mobków. Wyróżnia się nieprzeciętną siłą, niezłą zręczością oraz niestety małą ilością HP. Blowy jego jak wejdą to niszczą. Uważam go za najciekawszego sztyleciarza ;)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 02, 2007, 10:05:11 pm »
Dzięki...utwierdziliście mnie w przekonaniu że AW będzie chyba najodpowiedniejszy dla mnie :) A korzystając z okazji...jeszcze jedno pytanie...jak pve solo radzi sobie WC??Postać wydaje się ciekawa i zarazem trudna (nie grałem nią a też mnie interesuje).Więc klimatyczna chyba jest a jak z tym expieniem solo bedzie??Proszę o odpowiedź


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 02, 2007, 11:01:56 pm »
Z expem solo dasz sobie rade, tylko po co?


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 03, 2007, 12:15:01 pm »
WC daje sobie sam rade, ale wlasnie - po co? WC nie ma problemu ze znalezieniem party, szczegolnie z klasami meele i lucznikami (focus, death wisper, vampir, haste, guidance ;) tylko wind walka nie ma do szczescia), ale AW da ci wiecej frajdy - klimat mordercy, ktory nie tak szybko sie nudzi, a jak chcesz cos co na bank sie nie znudzi to wez SK :)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 03, 2007, 12:47:52 pm »
Mi sie SK znudzil, jakos nie podpasowala mi ta postac^^


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 03, 2007, 02:14:09 pm »
na razie gram i DE z ktorego chce zrobic sztyleta i orkiem z ktorego chce zrobic WC :P Zobaczymy ktory bedzie ciekawszy.na razie prowadzi DE bo orkiem expienie solo dzieje sie jakos w zwolnionym tempie :) Ale sie okaze za kilka lvl-i ktory jest bardziej...wiadomo ^_^


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 06, 2007, 07:13:12 pm »
Zobacz to:

http://www.youtube.com/watch?v=UfFScbDxQPc


^.^
i wszystko jasnee.... xD


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 06, 2007, 09:35:36 pm »
Ten filmik nic nie pokazuje, koles mial ze 20lvli wiecej od jego ofiar. Rownie dobrze mogl pkowac sorcem, gladem, aw, czy tk.. :/


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 06, 2007, 11:37:15 pm »
i nudny jak flaki z olejem .. (mowie o SH !)
dla mnie najciekawsza postac, jestes fanem sk, sk jest bardzo wytrzymaly ma duzo skili, ktorymi mozna kombinowac, sh jest taki sam mnostwo uzytecznych skili, sh to nie tylko nuke, rzucasz na tego slow na tego silence, surender, nuki (nie jeden rodzaj a kilka) gra sh to ciagle balansowanie na krawedzi mnie nie uratuje ud jeden blad pojawie sie w 1 lini i jestem martwy ach te niskie con, sh to nie nekro:D
jesli uwazasz ze sh jest nudny w expie to znaczy nie w ogóle nie znasz tej klasy, jakos nie potrafie sobie wyobrazic zeby gra sk byla bardziej skomplikowana niz sh, no chyba ze grales w sposob nuke nuke nuke.... i tak do znudzenia, mozna i tak, tak samo jak sk przzwac kuby i naciskac atak tez sie expi, czy to nie jest nudne, wiec nie wypowiadaj sie o klasie o ktorej nie masz zielonego pojecia

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 07, 2007, 03:58:53 pm »
jest bo jesli naparzam innymi skilami, trace mane, ja gram tak zeby tracic mało many -> wiecej kasy mieć i nie tracic drogich bssów ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 07, 2007, 06:25:15 pm »
jest bo jesli naparzam innymi skilami, trace mane, ja gram tak zeby tracic mało many -> wiecej kasy mieć i nie tracic drogich bssów ...
a ja sh gram tak zeby nigdy nie siadac = wiecej kasy szybszy exp(jesli tak sie znasz na sh to wiesz ze dobry sh siada kiedy chce a nie kiedy musi) gra sh efektywnie jest duzo bardziej skomplikowana niz gra sk:D
NIE WIESZ NIE ZNASZ SIE TO PRZESTAN UDAWAC MADREGO

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 07, 2007, 06:54:01 pm »
a ja sh gram tak zeby nigdy nie siadac = wiecej kasy szybszy exp(jesli tak sie znasz na sh to wiesz ze dobry sh siada kiedy chce a nie kiedy musi) gra sh efektywnie jest duzo bardziej skomplikowana niz gra sk:D
NIE WIESZ NIE ZNASZ SIE TO PRZESTAN UDAWAC MADREGO

Ciekawe... By efektywnie i tanio expic wystarczy CDL, BtM i CLD, wiec oswiec mnie co tak komplikuje gre SH? :shock:


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 07, 2007, 07:18:19 pm »
masz racje wtedy expi sie bardzo efektywnie, ja wole cdl, btm pickup:D , tylko ze wystarczy jeden lag i jestes martwy:/ sh mozna expic na kilka sposobow. Moze przesadzilem z tym duzo bardziej skomplikowana.
exp sk
1.jakis czar(nuke, hex)
2.atak(mozesz sobie w tym czasie jesc obiad)
3.pickup
exp sh
1.nuke
2.nuke
3.btm
4.mikstura lub drain
5.pickup
troche sie zagapisz i lezysz:/ i tak przy kazdym mobku, exp zadna postacia nie jest ciekawy ale ze wszystkich postaci jakimi gralem sh bylo najciekawiej, musisz wybierac odpowiednie miejsce do expa a nie chodzic gdzie popadnie, ciagle zycie na krawedzi. wiec jesli ktos mi pisze ze sh jest nudny to mi sie podnosi cisnienie dla mnie najciekawsza klasa i tak samo jak sk pokazuje pazury gdy ja dobrze opanujesz
wiec jesli uwazasz ze sh jest cienki i nudny to po prostu nie umiesz grac ta postacia
ps: ja nie lubie i nudzi mnie gra postaciami walczacymi wrecz za dlugo to u nich trwa a i o party ciezko
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2007, 07:23:19 pm wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 07, 2007, 07:34:20 pm »
jeśli uważasz ze SH jest taki uber ciekawy a gra nim jest wyzwaniem... co wywołało u mnie lekki uśmieszek to co np. powiesz o graniu Sorc'em ?


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 07, 2007, 10:54:29 pm »
jeśli uważasz ze SH jest taki uber ciekawy a gra nim jest wyzwaniem... co wywołało u mnie lekki uśmieszek to co np. powiesz o graniu Sorc'em ?
nie uwazam ze jest "uber ciekawy" :P uwazam ze ludzie pomija wiele aspektow gry ta postacia, jak np wykorzystywanie calego wachlarzu jego skili, ostatnio jeden sh spytal sie mnie czemu expiac chodze a nie biegam to mu odpowiedzialem ze mi sie nigdzie nie spieszy:D
sorc nie ma btm(ma ale nie rozwija po 40 lvl)a ja nie mam cierpliwosci do expienia takich postaci nuke nuke nuke, ogolnie fajna postac  tylko ten exp, nie dla mnie               

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2007, 11:16:22 pm »
ostatnio jeden sh spytal sie mnie czemu expiac chodze a nie biegam to mu odpowiedzialem ze mi sie nigdzie nie spieszy:D                 

dowcipniś...

sorc nie ma btm(ma ale nie rozwija po 40 lvl)

i dlatego jest ciekawiej bo musisz kombinowac troszeczke...zeby duzo zrobic a sie zabardzo nie narobic...
nuke nuke nuke, ,     


zawsze sobie mozesz zapodac jakis  cancel albo slow jak ci sie nudzi

tylko ten exp, nie dla mnie               

bo idziesz na latwizne =p... nie oddzisiaj wiadomo ze SH jest najlepszy w pve


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 07, 2007, 11:49:20 pm »
w pve napewno, ale byc dobrym sh w pvp a szczegolnie mass pvp to juz sztuka, 2 krytyki i lezysz

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 08, 2007, 12:40:05 am »
2 krytyki i lezysz

to chyba kazdy mag taką zależność ma niesądzisz?


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 08, 2007, 12:51:47 am »
2 krytyki i lezysz

to chyba kazdy mag taką zależność ma niesądzisz?

nie sadze<-- :P oj wpadles
nie kazdy nekro nie
co do wczesniejszego twojego postu to co bys wpasnialego i genialnego nie zrobil i tak bedziesz musial regenerowac mane, a sh nie musi, czy ide ma latwizne grajac sh, nie bo to moja pierwsza postac w l2 a zdecydowalem sie na nia bo chcialem grac magiem i podobal mi sie wyglad DE, jestem jej wierny do dzis

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.