Witaj
Gość

Wątek: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???  (Przeczytany 14920 razy)

  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« dnia: Lipiec 08, 2009, 03:22:37 pm »
Cześć!Ostatnio zainteresowałem się daggerami.
Ponieważ zawsze grałem albo HE albo SH lub necro po prostu gra nimi jak i "zabawa" na HR mi się znudziła :P
Server już prawdopodobnie znalazlem. Albo 1.L2 Tafel x4000 4fun^^ albo 2.L2 reloaded x15 dla expa i zabawy^^

I tu potrzebuję taktyki.
Problem w tym że nie wiem kim grać. :///

AW lub TH Patrząc na server
Wiadomo TH może być dobry na x15 bo tak czy siak^^ jest dobry :P
AW bardzo mnie fascynuje i myślę że mógłby się nie źle sprawdzić na x15 jak i x4000^^

Tylko że daggerem grałem bardzo mało ://

I kompletnie nie wiem jak grać.
Więc proszę jakiegoś pr0 lub specjalistę od daggera żeby mi tu wszystko "wyostrzył" :P
Czyli jak walczyć,w co celować,czym zaczynać,i w co inwestować (zbroja,skille,broń)???
TO takie podstawowe pytania ale każdą pomoc przyjmę z miłą chęcią :P

Z góry dziex ;]

Pozdrawiam

DonKoks


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2009, 03:51:32 pm »
IMO AW>TH

Focus Death masz mieć włączony cały czas. Starasz się jeden po drugim zabijać robe (healerów/nukerów) oraz light userów (daggerów/łuków itd.) Wpieprzasz się im na plecy i ładujesz blowy. Dagger najszybciej ściąga właśnie postacie typu nuker/healer oraz wszystko co nosi lekkie zbroje. Ważny u daggera jest element. Przykładowo masz na pvp np. swojego ASa z CD - ładujesz do niego elemental stony. (załóżmy, że Earth) Wszystkie swoje blowy enchantujesz giant codexami + earth attack (oczywiście w broni masz earth - jeśli masz np. water - to blowy też enchantujesz na water attack). No i nadal żadna filozofia, szukasz target do zabicia, wchodzisz mu na plecy i bijesz... Dobrze będziesz gospodarował maną i powinno być OK (mass pvp).

Zbroje:
A grade - maj i tylko maj pvp - expić możesz w lekkim DC, jak masz zbyt dużo kasy.
S draco - resisty
Dalej - wiadomo
Bronie: IMO możesz do S grade dobijać BO z focus lub SSem z CD - SS jest niby lepszy w pvp, a BO trochę szybciej expisz.
S grade i wzwyż - tylko i wyłącznie daggery z CD (od Gracii Final, chociaż wcześniej raczej też :p) z oczywiście max elementem.

Jak dobijesz sensowny lvl to 1 na 1 będziesz mógł z dobrym sprzętem i enchantowanymi skillami pokonać prawie każdą postać.
W 1 na 1 niesamowicie przydają się skille typu UE, czy nawet to nieszczęsne CA z 79 lvla. Na 83 masz cziterski skill, na którym (w połączeniu z Focus Death) w ciągu pół minuty siada prawie każdy blow, w dodatku dostajesz spory resist na cancel i unikasz sporą część dmg (w połączeniu z UE - świetne m.in. na oly)
Dagger z enchantowanymi blowami, dobrym stuffem i epikami powinien zamiatać prawie wszystko, ale to widzisz... zależy od serva. Jeżeli będziesz na servie >x20 koxać daggera, to nie ma mowy żebyś po osiągnięciu sensownego levela nie potrafił nim operować... Praca czyni mistrza :P


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2009, 03:54:40 pm »
Aw i th sa baardzo dobrymi klasami, wymagaja jako takiego ogarniecie blowow+obejsc+ zmiany targetow np na mobka. Mysle, iz th jest ciezsza postacia do ogarniecie z powodu dwoch rodzajow detargetow, fake death, crt blow. mirage.

Osobiscie kocham aw i jesli mialbym wybierac wybralbym czarnucha :) Dlaczego?


Focus death +90%dmg od tylca (^^), mnie hp za to lepszy m.def itd.

Th jest lepszym sztyl;eciarzem na male ganki z racji wiekszej ilosci hp.

btw na jakiej kronice bedziesz gral?

EDIT: Zrozumialm ze posisz o wyjasnienie jako taki roznic miedzy tymi dwoma klasami. Moze troche failed ale powinno tez ci pomoc.

zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:13:55 pm »
hej nienawidzehomikuw czy możesz mi coś powiedzieć o sprzęcie s84 dla TH bo będe grał na Gracia Final i mimo opinii innych mi ta kronika się podoba :P


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:17:16 pm »
Zbyt dużego wyboru nie masz. Light s84 armor + dagger z CD full-elementowany. Wszystko co pisałem, pisałem z myślą o Gracii Final własnie.

I się powtórzę, że AW>TH wg. mnie :<


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2009, 05:23:59 pm »
Czy ja wiem? Skile th w graci final troche lepsze od tych co ma Aw. Jednak Skil(nie pamietam nazwy), ktory stunuje przeciwnika podczas uniku(jakis %% szansy na to jest) jest zajebisty tak samo jak ghost walking.
Ciekawe ile z tej Graci final bedzie dzialalo na ym twoim privie. :<
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2009, 05:43:58 pm »
TH w Gracii dostał gorszy skill niż AW (exciting adventure)
skille z 83:
PW>AW>TH
ale AW ma syf na 79


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2009, 07:43:17 pm »
Cytuj
Mysle, iz th jest ciezsza postacia do ogarniecie z powodu dwoch rodzajow detargetow

To wymaga bardzo duzego ogarniecia!


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2009, 07:52:51 pm »
TeJP To skill bluff, ten co obraca^^

Już go ostatnio sprawdziłem i mnie to zdziwiło że obraca zioma i jeszcze stunuje :P

Chyba że chodzi tu o jakiś inny skill :P

///edit a tak w ogóle co myślicie o dual-dagger. Bo na tym servie są...opłaca się je brać??? jak one działąją co backstab i /attack ?????? :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 08:07:48 pm wysłana przez DonKoks »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2009, 08:49:24 pm »
Duale daggery są lepsze do expa IMO.

Pure pod blowy brałbym dagger z CD.


:( Twój Stary


Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2009, 09:24:03 pm »
TeJP To skill bluff, ten co obraca^^

Już go ostatnio sprawdziłem i mnie to zdziwiło że obraca zioma i jeszcze stunuje :P

Chyba że chodzi tu o jakiś inny skill :P

///edit a tak w ogóle co myślicie o dual-dagger. Bo na tym servie są...opłaca się je brać??? jak one działąją co backstab i /attack ?????? :P
jemu chodzilo o evasion counter a nie bluff


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:22:30 pm »
Jeżeli nie wiesz jak walczyć daggerem obejrzyj parę dobrych frapsow z retaila.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 08, 2009, 10:28:55 pm »
Świetny pomysł oglądać jak AW/TH z 300 ele w broni podbiega do maga w A z tyłu. Ciekawe co się może stać :P


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:44:08 am »
Nie da sie nauczyc kogos jak grac jakas klasa. Musisz sam pograc nia chwile i ogarnac wszystkie skille i tricki jakie dana klasa oferuje :)

Kazdy z daggerow ma swoje + i -. Nie mozna jednoznacznie powiedziec, ze XX dagger jest najlepszy. Wszystko zalezy od tego kto kieruja ta postacia.


Ja jestem TH fanboi :P wiec zawsze bede polecal tego daggerka :)

Ma swietny wyglad, praktycznie 4 detargety (trick, switch, bluff i mirage), duzo cp i hp, wiekszy udzwig.
Moze i EA, FP jest gorsze od GW i WRiding oraz FD ale to nie przeszkadza. W zupelnosci wystarcza to do szybkiej eliminacji wroga :)

Nie wiem dlaczego ale mnie sie zawsze podobal TH. Moze jakbym kiedys dawno temu nie ogladnal filmu kgn/gustavsa/squeez to bym tak TH nie uwielbial :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2009, 01:21:39 am »
Cytuj
Mysle, iz th jest ciezsza postacia do ogarniecie z powodu dwoch rodzajow detargetow

To wymaga bardzo duzego ogarniecia!
Widzialem na wielu produkcjach train mobkow+detargetowanie na mobki+fake death. Jesli dla ciebie jest wszystko takie banalne to znaczy, ze albo jestes uber-pr0-haxor albo nab  :)
zzOMGzz AW/sk


Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 09, 2009, 01:41:17 am »
Cytuj
Mysle, iz th jest ciezsza postacia do ogarniecie z powodu dwoch rodzajow detargetow

To wymaga bardzo duzego ogarniecia!
Widzialem na wielu produkcjach train mobkow+detargetowanie na mobki+fake death. Jesli dla ciebie jest wszystko takie banalne to znaczy, ze albo jestes uber-pr0-haxor albo nab  :)
nie no, sry 2 detargety a 1, wielka mi roznica


aaaa i pytanie, po co detargetowac moby jak fake death masz zamiar zrobic?


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:52:24 am »
Cytuj
Mysle, iz th jest ciezsza postacia do ogarniecie z powodu dwoch rodzajow detargetow

To wymaga bardzo duzego ogarniecia!
Widzialem na wielu produkcjach train mobkow+detargetowanie na mobki+fake death. Jesli dla ciebie jest wszystko takie banalne to znaczy, ze albo jestes uber-pr0-haxor albo nab  :)

imo to jest bez sensu taktyka :d


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:55:30 am »
mdh a więc twierdzisz że TH lepszy? Hmm no to mam do ciebie i wszystkich tych którzy zajrzą jeszcze tu :P

Ponieważ ostatnio grałem na servie l2 G3nesis no to wybrałem WC i było nie źle.

Ale ostatnio na farmie na zwykłych słabych mobach prawie nic nie dropi (gb) ale są jeszcze "ghost'y

Wygląd mają jak te duszki z cemetery :P

I są w h** ciężkie.

I tu się zastanawiam bo jak tam bede gral to raczej z 2 magami i to ja będe brał na klate :P

A więc jaka postać byłaby lepsza na moby które mają bardzo dużo HP i dużo rozwalają??? :P


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:41:42 am »
pewnie grasz na HR, nie znam tego severa...

Do farmy na HRach zawsze bierz nuka albo destro.


Dla mnie lepszy jest TH.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:25:42 am »
Hmmm no z G3nesis to x100 chyba zejde.

Tutaj tylko rozważam nad ex.pl x10 i reloaded x15^^

I chyba będę tam grał TH^^

AW jak dla mnie to postać bardziej na high-rate gdzie na dużym lvl poznaje się jego "tajemnice" :P


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:37:31 am »
Ta, poznawać postać na Hrate- bezcenne :p

Każdy dagger powinien być ok i na low i na hr.


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:05:26 pm »
annaa Czas na moje wywody!

PW > All, wiec zastanawiasz sie nad aw , th... a ja CI powiem go go go PW


zacznijmy , od teog iż ponieważ Wioska Elfów > wszystko, taka prawda ale nie ma to jak walczyć za nasze kochane drzewo! for the mother tree!! (:*Strykuś)! jest to ciężka walka ale za to... hmm kazda wizyta w naszym rodzinnej wiosce i gdy spojrzysz na to kochane drzewko za ktore tyle walczyles, tyle mobkow zabiles, tyle graczy... lezka sie w oku kreci ...

kolejnym aspektem bedzie gdy jak postać wybierzesz na Male elf... ooo masz same bonusiki teraz .. niach niach niach, wiec tak zacznijmy od tego ze masz Ghay wyglad i tego nic nie zmieni, zawsze ebdziesz kojarzony z homoseksualistą i tak bedzie ale.... nie zalamuj sie oj nie nie nie.... to jest TWOJ ATUT, biorac pod uwage, ze wszyscy beda sie z Ciebie smieli, staniesz sie sławny, fakt ze jako lolelf czy lolpw ale jak to mowi pewnie przysłowie "nie ważne co mowia, ważne zeby mowili", kolejny atut to to.. ze beda Cie przepuszczać w kolejce do manoru, czy do sklepiku, nawet jak wystawisz sklep swoj z itemkami ludzie od razu kupia, a jezeli nie... piszesz do Gm'a ze jestes -_-'a dyskryminowany bo co bo jestes ghay tak ? ....i ze nikt od Ciebie nie chce nic kupic, zaraz poleca bany, i ludzie beda CI dawac 10x wartość itemka. Jeżeli zaś wybierzesz female.. mmm kolejnym atutem bedzie To ze poprawi sie dzialaność Twoich narządów rozrodczych. Bo jezeli Dark Elf przyprawia CIe o takie skojarzenia, ze jest to jakas szmata puszczalska, tak Elfka poprostu zachwyci CIe swoja delikatnościa i urodą, wiec bedziesz musial nauczyć sie grać jedną reką bo drugą bedziesz miał dojśc mocno zajętą... (pss... uważaj zeby ktos nie wszedl do pokoju.)
No i teraz... zobacz jak sie ruszaja elfki nasze kochane... widzisz te kocie ruchy? takie Boogie to słuchaj w latach 70 nawet nie potrafili robić jak oni potrafia!
co do skili i tak bedziesz dostawał w dupke i to ostro (bo tak jest na poczatku grania Daggerem) ale no nie zmienia faktu że dla mnie osobiscie FD , Dodge , Wind Riding > Skille AW > TH dla mnie na szarym koncu :<


powodzenia w graniu Daggerem! Uwierz w siebie a wszystkie mobki są Twoje!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:11:49 pm »
annaa Czas na moje wywody!

PW > All, wiec zastanawiasz sie nad aw , th... a ja CI powiem go go go PW


zacznijmy , od teog iż ponieważ Wioska Elfów > wszystko, taka prawda ale nie ma to jak walczyć za nasze kochane drzewo! for the mother tree!! (:*Strykuś)! jest to ciężka walka ale za to... hmm kazda wizyta w naszym rodzinnej wiosce i gdy spojrzysz na to kochane drzewko za ktore tyle walczyles, tyle mobkow zabiles, tyle graczy... lezka sie w oku kreci ...

kolejnym aspektem bedzie gdy jak postać wybierzesz na Male elf... ooo masz same bonusiki teraz .. niach niach niach, wiec tak zacznijmy od tego ze masz Ghay wyglad i tego nic nie zmieni, zawsze ebdziesz kojarzony z homoseksualistą i tak bedzie ale.... nie zalamuj sie oj nie nie nie.... to jest TWOJ ATUT, biorac pod uwage, ze wszyscy beda sie z Ciebie smieli, staniesz sie sławny, fakt ze jako lolelf czy lolpw ale jak to mowi pewnie przysłowie "nie ważne co mowia, ważne zeby mowili", kolejny atut to to.. ze beda Cie przepuszczać w kolejce do manoru, czy do sklepiku, nawet jak wystawisz sklep swoj z itemkami ludzie od razu kupia, a jezeli nie... piszesz do Gm'a ze jestes -_-'a dyskryminowany bo co bo jestes ghay tak ? ....i ze nikt od Ciebie nie chce nic kupic, zaraz poleca bany, i ludzie beda CI dawac 10x wartość itemka. Jeżeli zaś wybierzesz female.. mmm kolejnym atutem bedzie To ze poprawi sie dzialaność Twoich narządów rozrodczych. Bo jezeli Dark Elf przyprawia CIe o takie skojarzenia, ze jest to jakas szmata puszczalska, tak Elfka poprostu zachwyci CIe swoja delikatnościa i urodą, wiec bedziesz musial nauczyć sie grać jedną reką bo drugą bedziesz miał dojśc mocno zajętą... (pss... uważaj zeby ktos nie wszedl do pokoju.)
No i teraz... zobacz jak sie ruszaja elfki nasze kochane... widzisz te kocie ruchy? takie Boogie to słuchaj w latach 70 nawet nie potrafili robić jak oni potrafia!
co do skili i tak bedziesz dostawał w dupke i to ostro (bo tak jest na poczatku grania Daggerem) ale no nie zmienia faktu że dla mnie osobiscie FD , Dodge , Wind Riding > Skille AW > TH dla mnie na szarym koncu :<


powodzenia w graniu Daggerem! Uwierz w siebie a wszystkie mobki są Twoje!

epic story :D

tak naprawde to th=aw=pw i mdh > nienawidzehomikuw  > fedur ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:25:43 pm »
fedur Jest jeszcze jedna sprawa.Bo słyszałem różne rzeczy o pw mój kolega pr0 w l2 mówił że on ma duzo m.def,ostatnio na forum przeczytałem ze jego atutem jest szansa na critical'a. :/
 A więc co on ma najlepszego? Czym można się u niego pochwalić?? Bo raczej nie jest słaby/średni we wszystkim???

A co powiesz o kontakcie pw z łukiem? może na początek będzie on lepszy???

A i jeszcze pytanko jak u niego ze statami typu crit.rate?HP?CP?Własne skille? Poradze sobie sam nim na 10 lub 15?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Taktyka dla daggera.Tylko jakiego???
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 09, 2009, 07:33:39 pm »
fedur Jest jeszcze jedna sprawa.Bo słyszałem różne rzeczy o pw mój kolega pr0 w l2 mówił że on ma duzo m.def,ostatnio na forum przeczytałem ze jego atutem jest szansa na critical'a. :/
 A więc co on ma najlepszego? Czym można się u niego pochwalić?? Bo raczej nie jest słaby/średni we wszystkim???

A co powiesz o kontakcie pw z łukiem? może na początek będzie on lepszy???

A i jeszcze pytanko jak u niego ze statami typu crit.rate?HP?CP?Własne skille? Poradze sobie sam nim na 10 lub 15?

lol

chlopie 5 tys luda to nic dla niego

PW ma dobre skille o ile nie najlepsze na 79+
A co ma najlepszego? to najszybsza postać w grze
HP/CP ma więcej niż AW ale mniej niż TH
pw z łukiem to imo fail, ale łuk do stuna kiedyś się przydawał czy nawet jako 2nd weapon, nie wiem jak teraz. Tak, ma pasywne critical chance
Atutem jest też to, że tak samo jak TH ma fake death, bo AW już tego nie ma
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/