Witaj
Gość

Wątek: Która klasa najlepsza ?  (Przeczytany 3099 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Która klasa najlepsza ?
« dnia: Lipiec 29, 2009, 02:16:08 am »
Witam !
Mam ostatnio dylemat co do klasy którą będę grał na serverze x7. Wiem na pewno, że ma to być klasa która jest dobra w zabijaniu mobów jak i na pvp ( gdy ktoś znienacka zaatakuje ).
Na plecach będę miał zawsze bishopa o takim samym lv co ja. Nie może być to łucznik,dagger,mag,destro,gladiator, tyrant, bo tymi postaciami już się nagrałem. Jak nie uda się znaleźć takiej postaci, można włączyć w to tyranta i gladiatora. Dodam, że dobrze by było jak by to była ciekawa postać :)
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 02:17:50 am wysłana przez victorarmy »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2009, 02:22:29 am »
Hmm sa dwie opcje:
Pograj supportem, ktory w pvp ( zazwyczaj) nic nie zabije albo
zmien gre albo
Graj ty ew. destro. Jesli chcesz koxac tylko z bp to gl
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2009, 08:14:05 am »
Twoja wypowiedz sie wzajemnie wyklucza bo:
Witam !
Mam ostatnio dylemat co do klasy którą będę grał na serverze x7. Wiem na pewno, że ma to być klasa która jest dobra w zabijaniu mobów jak i na pvp ( gdy ktoś znienacka zaatakuje ).

a potem:
Cytuj
Na plecach będę miał zawsze bishopa o takim samym lv co ja. Nie może być to łucznik,dagger,mag,destro,gladiator, tyrant, bo tymi postaciami już się nagrałem.

To juz nie wiem kogo moglbym Ci polecic.

Cytuj
Jak nie uda się znaleźć takiej postaci, można włączyć w to tyranta i gladiatora.

No widzisz.Genialnie.Sam sobie odpowiedziales.Teraz wyjmij monete,podporzadkuj postaci do rewersu i awersu,rzuc nią i graj ;)

Cytuj
Dodam, że dobrze by było jak by to była ciekawa postać :)
Kazda postac jest ciekawa.
Tak,serio to poczytaj troche forum.Juz chyba wiecej sie nie da napisac o kazdej postaci.Jest tu wszystko-jak,co,gdzie,po co i dlaczego.Czemu zakladasz nowy temat,ktory ma bezsensowny tutul?NIE MA NAJLEPSZEJ KLASY!!.Nie sadzisz,ze gdyby tak bylo,gdyby istniala najlepsza klasa to kazdy by nia gral,a co za tym idzie zbedne byly by pozostale klasy?

Cytuj
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Proszszsz...

P.S. Moim zdaniem "kłódka"

« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 08:15:42 am wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2009, 08:32:47 am »
Kamael...


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2009, 08:44:01 am »
Zrób warlocka, jest świetny w PVE Z buffami jak i bez buffów, tani w utrzymaniu i w pvp też sie wybroni :)
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2009, 09:48:59 am »
Kimś, kim baardzo mało grałem a myślałem, że sprawdzi się na expienie i pvp.
Temat wg. mnie też do zamknięcia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 09:56:04 am wysłana przez victorarmy »


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 29, 2009, 10:01:14 am »

Z tego co widzęto raczej Ty tam powinieneś wrócić razem z swoimi głupimi tekstami i w ogóle nie wiem czym sobie zasłużyłem od razu na obelgi. Netykietę znam zapewne tak samo jak Ty, tak samo zresztą jak zasady forum. Założyłem temat dlatego, że myślałem nad SK i Paladynem. Nie napisałem tego posta w ten sposób: " Który lepszy pomóżcie mi SK czy paladnym do koszenia mobków i na pvp.", bo wtedy będziecie wybierać między dwoma klasami a nie wszystkimi. Na pewno się też nie zrozumieliśmy, bo chciałem wam jak najbardziej opisać o co mi chodzi nie dając przykładów klas.
Pozdrawiam.
Eee...yyy....czekaj,bo sie zakrecilem lekko.Wspominales cos o tyrku i gladzie.Teraz SK i Palladyn :/ Hmm...badz bardziej zdecydowany,bo moze sie okazac,ze L2 nie moze zaoferowac Ci zadnej postaci.

Kimś, kim baardzo mało grałem a myślałem, że sprawdzi się na expienie i pvp.
Znaczy pytasz sie nas kim malo grales czy jak?Odpowiedz sobie sam kim malo grales,zrob selekcje itp. Myslisz nad Pal'em,tak?Paladynem sie nie koksa za wesolo.Jedynie pt,a pvp?....hmm....cienko to widze imo.
Tak jak mowie.Skrytykowalem Pala do pvp,ale zaraz moze ktos odpowiedziec "Jenna glupi jestes,bo dobrze prowadzony Pal wymiata..." itp,itd. Tak jak mowie.Nie ma najlepszej postaci,jeden lubi to,drugi co innego....
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2009, 10:05:34 am »
Cytuj
Eee...yyy....czekaj,bo sie zakrecilem lekko.Wspominales cos o tyrku i gladzie.Teraz SK i Palladyn :/ Hmm...badz bardziej zdecydowany,bo moze sie okazac,ze L2 nie moze zaoferowac Ci zadnej postaci.

O tyrku i gladzie wspomniałem jakby się nie znalazła klasa, która spełniała by te wymagania ( czyli wtedy bym wiedział, że mam nie brać Pala i sk czy kogoś innego ).

Cytuj
Znaczy pytasz sie nas kim malo grales czy jak?
Nie, poprostu opisałem jak wygląda u mnie sprawa z klasami typu SK, pal itp.
Cytuj
Odpowiedz sobie sam kim malo grales,zrob selekcje itp.
Robiłem, i dużo czasu nad tym spędziłem, i naprawdę już nie mam pomysłu.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 29, 2009, 10:12:22 am »
Znaczy pytasz sie nas kim malo grales czy jak?Odpowiedz sobie sam kim malo grales,zrob selekcje itp. Myslisz nad Pal'em,tak?Paladynem sie nie koksa za wesolo.Jedynie pt,a pvp?....hmm....cienko to widze imo.
Tak jak mowie.Skrytykowalem Pala do pvp,ale zaraz moze ktos odpowiedziec "Jenna glupi jestes,bo dobrze prowadzony Pal wymiata..." itp,itd. Tak jak mowie.Nie ma najlepszej postaci,jeden lubi to,drugi co innego....


Jenna gupia...Pal to nie zwykly tank...to czysta rzywa  POTE NGA :)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2009, 10:30:50 am »
Cytuj
Jenna gupia...Pal to nie zwykly tank...to czysta rzywa  POTE NGA :)

Właśnie takie osoby jak Ty nie powinny się wypowiadać w temacie. Jeżeli byście powiedzieli: " Pal jest najlepiej expiącym tankiem, jak na tanka szybko ubija moby, ale na pvp jest marny. Za to DA troche gorzej radzi sobie z mobami, ale za to jest o wiele lepszy na pvp" to wtedy bym DA wziął (dla osób która zbytnio nie rozumieją to co napisałem w cudzysłowiu: to są przykłady, które wymyślałem na szybko). Tak jak mówiłem wcześniej nie zrozumieliśmy się (Ale mimo tego nie zasłużyłem na obelgi) , temat do zamknięcia.


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2009, 10:38:19 am »
Zrob bersekera....


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2009, 10:38:36 am »
jak grasz na offie, zrób winged emo, ala berserk, pozabijasz oj dużo mobów a w small pvp też całkiem RZONDZI. Jak grasz na prv, to tego nawet nie rób =p
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2009, 11:57:02 am »
Hawk Renger.


  • Banned
  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: -10

  • One_Hit_Killer
Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2009, 01:22:09 pm »
Każda postać jest dobra na exp i pvp, jak się umie grać :D
ja gram w lineage 3 mies. chodze na boared keltir i mam 21 lvl =D
Epic fail :)


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2009, 03:05:01 pm »
Każda postać jest dobra na exp i pvp, jak się umie grać :D
szczególnie TK się zajebiście expi, trzeba nieźle umieć grać i koxasz jak destro.

BTW. zrób paladyna, bo to potenga, co nie?


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Która klasa najlepsza ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 30, 2009, 01:43:45 pm »
Ok, wystarczy.

Punkt 1 regulaminu:
Cytuj
1. Zabrania się zakładania tematów "Proszę o pomoc z doborem postaci", "Jaka postać najlepsza?" i wszelkich o podobnej tematyce "Kim mam grać?".

Zamykam.