Witaj
Gość

Wątek: Postacie w Kamaelu (T1)  (Przeczytany 2102 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Postacie w Kamaelu (T1)
« dnia: Styczeń 13, 2008, 11:51:45 am »
Witam wszystkich...
Mam pytanie dotyczace kroniki t1. Doradzcie mi jaka postacia sobie zagrac na servie low rate pozniewaz w roznych kronikach rozne postacie sa "uprzywilejowane". nie znam nowej postaci(kamaela) i nigdy nia nie gralem... na mane tesh nie zwracajcie uwagi... chodzi mi o postac jakas ofensywna (najlepiej nukera), i jak np wyglada sprawa necro hmm?? prosze was o rade.. kim wy byscie grali na moim miejscu :)chcialbym zeby to byla postac ktora szybko expi :)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Postacie w Kamaelu (T1)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:08:24 pm »
Witam wszystkich...
Mam pytanie dotyczace kroniki t1. Doradzcie mi jaka postacia sobie zagrac na servie low rate pozniewaz w roznych kronikach rozne postacie sa "uprzywilejowane". nie znam nowej postaci(kamaela) i nigdy nia nie gralem... na mane tesh nie zwracajcie uwagi... chodzi mi o postac jakas ofensywna (najlepiej nukera), i jak np wyglada sprawa necro hmm?? prosze was o rade.. kim wy byscie grali na moim miejscu :)chcialbym zeby to byla postac ktora szybko expi :)

gz...

///Dev: Moglbyś się więcej rozpisywać ? - za bezsensowne posty ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2008, 02:00:07 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Postacie w Kamaelu (T1)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:18:49 pm »
Zamykam. Jest przyklejony temat "Kim grac? dylematy"
Następnym razem - ostrzeżenie.

@Tyr do Ciebie tez sie to tyczy, jeśli masz pisać "gz" to lepiej nic nie pisz, lepiej na tym wyjdziesz.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain