Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622121 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3275 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:26:30 pm »
Cytuj
Z mojego dosc dlugiego doswiadczenia wiem ze na oli(szcegolnie teraz z smartem na plecach) kazdy nuk do pokonania bez wiekszych klopotow

Olly to tam olly skoro SK/TK od 80 potrafia nakopac warriorowi to niezla drama jest w tym L2.

Cytuj
a w polu sk>nuk (szcegolnie w dobrym na pvp sprzecie fb,tallum i haste w sa xD)

Na otwartej przestrzeni? Starczy ze nuker ciebie zakituje na smierc i bedzie odswiezal slowa.

*uderza gazeta w tyl glowy* do FB nie daje sie haste tylko focus za kare bedziesz czytac caly temat od poczatku i poprosze modow zeby tez spam wrzucili spowrotem potem masz mi napisac streszczenie kazdej strony.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3276 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:44:53 pm »
a w polu sk>nuk
a ja jestem Świętym Mikołajem


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3277 dnia: Styczeń 08, 2009, 09:24:05 pm »
Yoker to jest normalny dmg na mobach na takich buffach ...

Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3278 dnia: Styczeń 09, 2009, 02:53:02 am »
Yoker to jest normalny dmg na mobach na takich buffach ...


LOL?
masz jakis uber augment czy to elementale daja az takiego kopa? mialobyc niby +50% dmg...
Moim zbuffowanym na maxa na crt dmg titanem w moba, ktory ma na sobie hexa wyciagam ~2500dmg (HD, 47str).


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3279 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:39:08 am »
Ja mam tylko 25 water, więc skoku w dmg nie ma prawie w ogóle (kilka procent). Screen bez elementu, wtedy nie miałem :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3280 dnia: Styczeń 09, 2009, 12:37:47 pm »
Niechce psuc marzen Deva, ale nie wiem czym sie podniecacie. Jak bijesz po 3,5k w Pagan to ludzi na PvP po 700-1,5k? Ja w Pagan bilem po 5-6k z 50 ele to na PvP wychodzilo 1-2k w porywach 3k (jakis dc robe :)) z luku po 3-5k, czasami jak mieli resista na luk to wiecej sie zadaje z miecza np. siege.

PS. Do dzisiaj nie wiem jakim cudem (moze byl po cancelu) w Sorca w Arcana Robe uderzylem z luku za 9k :D


PS2. Pomyslec, ze to tylko 45 ele na FB ;(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 12:53:06 pm wysłana przez Virandile »
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3281 dnia: Styczeń 09, 2009, 03:33:29 pm »
Hmm wiec wedluh kolegi co odpowiedzial na moj post SK nie ma szans z wojem na oli ta?
Po pierwsze ma duze , po drugie ja nie mowielm o nuku co cie znukuje znaim ty bedziesz wiedzial co sie dzieje jak sobie expasz :D ( na dobieganie starcza shield of faith)

Co do Sa sadzisz ze haste zly pomysl to widac ze malo grales SK :P Kazdy ma offcoz swoj styl wlasnie taka to postac i nei ebde sie klocil co lepsze :D ale wiem  ze i tak ma duzy dmg z crita i czesto siadaja (z racji rasy) , a z haste czesto(szcegolnie na oli) pojedziesz klasy z ktorymi ciezko jak posiadasz focusa.
Kolejna sprawa ok ja sam wiem ze focus dobre jak masz talluma i dye do dex+dobry buf w postaci dancow i ,,dopalacza" lub samego dopalacza, ale biorac tych co graja w IC i maja bron z focus to nie dziwie sie ze nie mozecie pokonac nukera :P
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3282 dnia: Styczeń 09, 2009, 03:54:28 pm »
Hmm wiec wedluh kolegi co odpowiedzial na moj post SK nie ma szans z wojem na oli ta?
Po pierwsze ma duze , po drugie ja nie mowielm o nuku co cie znukuje znaim ty bedziesz wiedzial co sie dzieje jak sobie expasz :D ( na dobieganie starcza shield of faith)

Co do Sa sadzisz ze haste zly pomysl to widac ze malo grales SK :P Kazdy ma offcoz swoj styl wlasnie taka to postac i nei ebde sie klocil co lepsze :D ale wiem  ze i tak ma duzy dmg z crita i czesto siadaja (z racji rasy) , a z haste czesto(szcegolnie na oli) pojedziesz klasy z ktorymi ciezko jak posiadasz focusa.
Kolejna sprawa ok ja sam wiem ze focus dobre jak masz talluma i dye do dex+dobry buf w postaci dancow i ,,dopalacza" lub samego dopalacza, ale biorac tych co graja w IC i maja bron z focus to nie dziwie sie ze nie mozecie pokonac nukera :P
rozbrajasz mnie swoim wypowiedziami, nie ma to jak znać l2 tylko z lol x999999 privów


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3283 dnia: Styczeń 09, 2009, 03:58:53 pm »
no to grasz na pr0 serwie...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3284 dnia: Styczeń 09, 2009, 04:14:36 pm »
focus w broni = self song of hunter GG.
 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3285 dnia: Styczeń 09, 2009, 05:38:09 pm »
Hmm wiec wedluh kolegi co odpowiedzial na moj post SK nie ma szans z wojem na oli ta?
Po pierwsze ma duze , po drugie ja nie mowielm o nuku co cie znukuje znaim ty bedziesz wiedzial co sie dzieje jak sobie expasz :D ( na dobieganie starcza shield of faith)

Co do Sa sadzisz ze haste zly pomysl to widac ze malo grales SK :P Kazdy ma offcoz swoj styl wlasnie taka to postac i nei ebde sie klocil co lepsze :D ale wiem  ze i tak ma duzy dmg z crita i czesto siadaja (z racji rasy) , a z haste czesto(szcegolnie na oli) pojedziesz klasy z ktorymi ciezko jak posiadasz focusa.
Kolejna sprawa ok ja sam wiem ze focus dobre jak masz talluma i dye do dex+dobry buf w postaci dancow i ,,dopalacza" lub samego dopalacza, ale biorac tych co graja w IC i maja bron z focus to nie dziwie sie ze nie mozecie pokonac nukera :P
no i sie pośmiałem, jakto w początek weekendu :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3286 dnia: Styczeń 09, 2009, 05:52:20 pm »
Polozyc nukera ? Chyba jak stoi afk ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3287 dnia: Styczeń 09, 2009, 05:58:08 pm »
położyć nukera w devotion secie? hard, but possible...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3288 dnia: Styczeń 09, 2009, 09:24:42 pm »
Cytuj
Hmm wiec wedluh kolegi co odpowiedzial na moj post SK nie ma szans z wojem na oli ta?

Gdzie ci ktos to napisal?

Cytuj
po drugie ja nie mowielm o nuku co cie znukuje znaim ty bedziesz wiedzial co sie dzieje jak sobie expasz Very Happy ( na dobieganie starcza shield of faith)

Ja jestem osoba ktora nukerami nie gram za czesto skoro potrafilem zatluc 2 tankow i archera to raczej sadze ze 1 tank mi gowno zrobi.

Cytuj
Co do Sa sadzisz ze haste zly pomysl to widac ze malo grales SK

*smiech* ok...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3289 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:03:36 pm »
Haste, tallum oraz +dex sa dobre na privach, gdzie bash ma 100% na sciagniecie targetu, target stoi na perma detargecie praktycznie (w c4), dlatego SK byl dosyc dobry w ustawianych walkach. Teraz jest troche gorzej, ale caly czas SK daje rady. Bez buffow jest tragedia, ale z buffami jeszcze da rade polozyc kilka klas ( <3  tod... wtb 90% ;D)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3290 dnia: Styczeń 10, 2009, 12:49:51 pm »
Vir, skoro Ty ludzi bijesz za 5-9k z DB to za ile bijesz moby np. w IT? 20k? :O
niedawno bylem subą w IT party lucznikow, kazdy z nich sie chwalil dmgem. SR wyciagal 8,5k. HE (AQ) blisko 11k, itp wartości. Z buffow na crt dmg mieli wszysto co dostepne w IL: dw, dof, cov, cat buff. P.atk jeszcze mogli wysrubowac buffami (2lvl zerka gdyby byl PP, dance of warrior, ew. jakis field). Zadnego hexa, real targeta itp. rzeczy.

PS.
co to za buff w 4tym wierszu? (pod disco barem)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3291 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:04:25 pm »
Po pierwsze nie gram na 9999x privach tylko na low rate gralem na roznych i tez gralem na officjalu i wiem jak Sk potrafi walczyc. Od 3 lat ustawienia szukalem.

Wiec po co te klotnie??

ja znalazlem swoje ustawienie i wiem co robilem nawet na offie wiec chyba se nie wymyslam...

Jak widze SK w IC i bronia z focusem , co gorsza dye na con to nie dziwie sie ze nie dojdzie nawet do woja.

PS: na moim serwie i offie gralem na ch buffie.

poza tym widzialem na offie akcje niektorych ogarnietych SK i dziwia mnie komentarze ,,oslabiajace" profe.

Dziwi mnie to ze osoby lubia podwazac testy bo nie idzie im np. To takie samo jak pokonac kogos a on cie wyzwie ze jestes *******noobem

Na oli profa jak kazda inna z wiekszoscia wyrownane szanse , sa klasy co ownuje i sa takie co nie da sie pokonac. W polu solo ciezko przegrac.
Jesli chodzi o serwy to gralem wiekszosc czasu na serwie gdzie tanki sa oslabione , nuki i glady overpowered i walczylem na safe enchancie z doterami.
teraz gram na dex x4 i o wiele latwiej mi sie gra niz na bugach i dotach.

Zapominacie ze ktos moze wycwiczyc klase sobie i to sie da zrobic, fakt slabo idzie na poczatku w wiekszosci przypadkow, ale na 81 lvlu z skilami na + SK potrafi ownowac.

PS2: na privach nie ma szans na detarget pernament, chyba dawno nie grales na dobrych :D
Stunik SK idealny jak wiesz kiedy uzyc zeby przerwac akcje, choc nie zawsze wchodzi.

Na graci  i hb niezle se radzi ta klasa wedlug mnie ( mowie tez glownie o zalozenie ze nie dostane 5 critow pod rzad od nuka czy lethala na dzien dobry, bo tak patrzac to naprawde nikt nie ma szans z nukiem czy daggerem co nie..)
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3292 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:10:11 pm »
Dev gadanie o PVP przez Cebiee, jak masz ich 7 jest conajmniej nie na miejscu, qq
Yoker Charm of Courage:Sgrade :P Scroll na siege, jak to włączysz to masz to na pasku.
Za przeproszeniem LOL a nie bicie po 5-9k, albo w ludzi bez buffów albo w ludzi z lol levelami. Archer człowieka z fullbuffem bije po 1,6k z cryta, ale ludzie nie uwzględniają po prawie 5ciu latach L2, że jest coś takiego, jak "zróżnicowanie sytuacji".
150Holy i fullbuff w IT i masz kryty PRem na DeadEye po prawie 30k, ale to tylko moby i to tylko w takich dziwnych miejsach taki bonus. wyobraź sobie, że masz zestackowane 7,5 HW na undeadach...duuuuży bonus.
Cytuj
kazdy z nich sie chwalil dmgem.
BCOZ MY PENIZ IS MORE STROGN THEN YOUR PENIZ...zawsze kochałem takie licytowanie się :P
Malekith a ja mówie, że 99% twoich słów to bzdura, a nigdy nie grałem SK na offie i wiesz co? Wszyscy uwierzą mi tutaj, a nie tobie...smutne, ale prawdziwe. Welcome not even one shoot SK w/ Tallum Heavy....
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3293 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:35:59 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3294 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:37:40 pm »
no, lolnełem z tego screena :D
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3295 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:42:09 pm »
Yoker Charm of Courage:Sgrade :P Scroll na siege, jak to włączysz to masz to na pasku.
Za przeproszeniem LOL a nie bicie po 5-9k, albo w ludzi bez buffów albo w ludzi z lol levelami. Archer człowieka z fullbuffem bije po 1,6k z cryta, ale ludzie nie uwzględniają po prawie 5ciu latach L2, że jest coś takiego, jak "zróżnicowanie sytuacji".
150Holy i fullbuff w IT i masz kryty PRem na DeadEye po prawie 30k, ale to tylko moby i to tylko w takich dziwnych miejsach taki bonus. wyobraź sobie, że masz zestackowane 7,5 HW na undeadach...duuuuży bonus.
aaa, Charm ;)
A wiec powiadasz, ze oni maja jakis lolBuff? bo widzisz, ja zalozylem, ze skoro to siege to przeciwnicy maja przynajmniej ten 78 i jakis tam lepszy buff na sobie. Stad sie wlasnie wzielo moje zdziwienie, ze mozna taki dmg wyciagnac tankiem z lukiem. Sam swoim titanem wyciagam jakies 1,5k dmg (DB) a z tego co sie orientuje dmg archerow zostal jeszcze dodatkowo uwalony (song czy tam dance na ressist archer)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3296 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:54:20 pm »
Przez to, że teraz jest taki archer resist, a raczej ogólnie defense buff, dlatego sie biega na pałe z Cancel Stickem, bo jak ludzie maja wszystko na sobie, to nigdy ich nie zabijesz.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3297 dnia: Styczeń 10, 2009, 02:18:28 pm »
Cytuj
teraz gram na dex x4 i o wiele latwiej mi sie gra niz na bugach i dotach.
Tak jakby soft na dexie był dobry O_o
Tyrant/glad/daggerzy zbugowani jak jasny .... :) Wiec watpie ze skille takiej klasy jak sk dzialaja dobrze.
...


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3298 dnia: Styczeń 10, 2009, 02:31:00 pm »
  http://img213.imageshack.us/my.php?image=heroiu0.jpg i wszystko na temat roflmao
no, lolnełem z tego screena :D
keke, nie smiejcie sie :< ja na abyssie x300 C4 tez sworda wzialem!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3299 dnia: Styczeń 10, 2009, 02:37:56 pm »
Cytuj
Dev gadanie o PVP przez Cebiee, jak masz ich 7 jest conajmniej nie na miejscu, qq

Mówi gosc który w zyciu nie grał SK. Moze i mój klan jest lekko dziwny, ale wartagi mamy i dajemy rade. Od dawna wiadomo że SK nie jest od mega pro zabijania i wiesz o tym doskonale raczej. Nie na miejscu jest raczej krytykowanie kogoś nie grając już w ogóle w l2 ...

Cytuj
keke, nie smiejcie sie :< ja na abyssie x300 C4 tez sworda wzialem!

Nie przypominaj mi ... ja też QQ. Bo ja wtedy wiedziałem co to jest cancelstick lol. Tam nie było mass pvp, tam była arena i oly xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired