Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167468 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 19, 2014, 12:42:26 am »
to jest pierwsza wieksza beta wiec nie dziwne ze nie chca wszystkiego od razu pokazac, beta ma sluzyc teoretycznie do szukania bledow, to tez nie oddadza nam calego contentu bo nie ogarnelibysmy tego od razu.

jest odpowiednik tego forum "priv" o L2 do ArcheAge?
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 19, 2014, 01:02:42 am »
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 19, 2014, 07:31:09 pm »
Gra by była zajebista tylko te labor pointsy  :| i już nie jest taka zajebista.



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 19, 2014, 07:44:09 pm »
Gra by była zajebista tylko te labor pointsy  :| i już nie jest taka zajebista.


Bot nie postawisz? :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 19, 2014, 08:12:24 pm »
Hę? Rozumiem, że Tobie to odpowiada i już subskrypcja na bota poszła, czy o co chodzi w tej zaczepce?

Naprawdę odpowiada Ci to, że grając 10/14h z patron buffem masz około 2000 LP a drugie tyle masz z 2 labor point potionów(120$ miesięcznie jakby ktoś chciał codziennie tego używać) i patrząc pod kątem ilości LP to jesteś dzień do przodu.

Nie grałem na alphie ale ludzie, którzy grali mówią, że regen 10 LP na 5 minut to jest za mało a 20 za dużo i powinno być 15.

No zawsze można postawić bota i 2800 LP easily.

W ogóle patrząc na ten sklepik to jest trochę p2win. Już wolałbym wydać 30$ na subskrypcje i dodatkowo kupić grę w pudełku za 200 zł.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2014, 08:18:08 pm wysłana przez Nerisu »


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 19, 2014, 08:17:55 pm »
@Nerisu Z czegoś muszą przecież grę utrzymywać... Swoją droga za darmo już dawno umarło co chociażby dobrze widać na przykładzie World of Tanks. Bez premki to jest męczenie gry, a nie w nią granie i czerpanie przyjemności z niej.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 19, 2014, 08:18:24 pm »
Uh ah, jaki agresywny ale pomyliłeś adres kolego.
Get a life

Ah no tak, bez grania 20 godzin dziennie nie ma co startować

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 19, 2014, 08:24:51 pm »
Ja? Agresywny? Meh. Pewnie źle to odebrałeś  :D . No ale skoro musisz się zmagać z codziennym hatem trolli z L2 to rozumiem, że mogłeś się pomylić w interpretacji.

Uhm, ale ja to dobrze rozumiem, że nie ma nic za darmo. Mogli nie ogłaszać po prostu gry jako free to play bo to w sumie trochę zniechęci graczy.

To był po prostu przykład HC graczy jak mogą odstawić resztę, nie było mowy o 'bez grania 20 godzin dziennie nie ma co startować'.

Gra mi się podoba tylko możliwości ze sklepikiem są po prostu za duże. Już lepiej byłoby zrobić subskrypcje + zakup gry niż nieskończoną dotę.

Sam pewnie kupie któregoś z packów(pewnie silver/gold chociaż 320 zł  :oops:) i nie będę poświęcał więcej niż 5/6 godzin dziennie max i to nie codziennie, więc trochę nie trafiłeś ani z botem ani z get a life :(

« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2014, 09:10:35 pm wysłana przez Nerisu »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 19, 2014, 08:45:36 pm »
Prawda jest taka, że nawet jakby nie było żadnego sklepu ani nic to i tak ludzie z master card mieli by wsio top.
Zwyczajnie nie ma się co spinać i grać swoje

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 19, 2014, 09:02:22 pm »
Wiadomo tym bardziej, że gra ma naprawdę potencjał i mam nadzieję, że tego nie zepsują.

Jednak niektórych może to zniechęcić. Poza tym pomyliłem się bo potka nie jest przypisana do konta tylko do postaci i łącznie dziennie można uzyskać 12000 LP . Taka ciekawostka dla najbogatszych :D.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2014, 09:34:45 pm wysłana przez Nerisu »


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 19, 2014, 11:13:50 pm »
Piszesz potencjal i masz w zamysle ze cos wielkiego sie zmieni, otoz przypominam ze gra jest na rynku 2 lata, zadne olbrzymie dodatki/zmiany nie sa planowane :)

"Takze" wypowiedzi dot. "potencjalu" sa troche nie na miejscu.


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 19, 2014, 11:28:38 pm »
No jest zapowiedziany patch 1.7, więc potencjał jest skoro tak daleki numerek został zapowiedziany(jk). Wiadomo, że w Europie to będzie za X lat  :D .

O potencjale ciężko rozmawiać odnośnie np. Lineage 2 ale tutaj jak najbardziej można.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 20, 2014, 01:24:56 am »
W grze zajęć nie brakuje i co najważniejsze, nie ma szansy po kilku miesiącach powiedzieć : "Wygrałem serwer, mam wszystko". Jest ekonomia (na bardzo wysokim poziomie) jest z tym związane od chu** PvP i tych small case i mass pełną gębą. Fani oli z L2 też znajdą coś dla siebie w arenach 1 vs 1 i 5 vs 5 rankingowanych, są siege, więc dla każdego coś miłego i najważniejsze, że nie odseparowali PvE od PvP tak jak w wielu innych popularnych tytułach (np. WoW albo GW 2). Dla mnie też olbrzymim plusem jest fakt, że jest pole do popisania się z organizacją CP. To nie tylko kwestie związane z PvP, ale również podziałem obowiązków i wspólnej pracy z aspektami ekonomicznymi. Jeżeli grasz wszystko solo, to dużo trudniej (a może nawet niemożliwym) jest ogarnięcie end game sprzętu.

Kolejna ważna sprawa, że przyszłe updaty (choćby 1.7) w dalszym ciągu idą w stronę open PvP, więc to dobrze wróży grze. Jestem zatem optymistą : )

Btw te updaty będą szły tak samo jak w L2. + - pół roku od wyjścia w korei do EU / NA / RU, także nei siejcie plotek, że za nie wiadomo ile ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 20, 2014, 02:23:53 am »
gl&hf
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2014, 04:31:23 am wysłana przez PepsiQQ »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 20, 2014, 04:32:43 am »
poquestowałem sobie do 20go lvlu i się chyba już nagrałem w AA :D
osoby które długo grały w wowa, dojdą do wniosku ze aa jest w 60% podobne, tyle że o wiele bardziej rozbudowane i sandboxowe, chociaż z 2giej strony gdyby wyciąć z tego uprawianie ziemniaków i pomidorów, to różnica będzie mniejsza xD

w każdym razie patrząc na brak tłumaczenia w wielu miejscach, pewnie jeszcze sobie poczekamy na oficjalne wydanie.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 20, 2014, 08:34:17 am »
@kornes To się nagrałeś... z tą grą jest podobnie jak z Tera Online gra zaczyna się po osiągnięciu maksymalnego poziomu doświadczenia, który zdobywa się stosunkowo łatwo.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 20, 2014, 11:27:17 am »
JEST
http://archeageonline.pl/


Dzieki.
@20lv nabiles w 4 dni? ponoc max lvlv wbija sie nawet 4 miechy :D kolejny system z L2, ze ostanie lvl klepie sie i klepie? :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 20, 2014, 12:02:16 pm »
JEST
http://archeageonline.pl/


Dzieki.
@20lv nabiles w 4 dni? ponoc max lvlv wbija sie nawet 4 miechy :D kolejny system z L2, ze ostanie lvl klepie sie i klepie? :D

Lemp prawie w ogole nei gra. Ja gdybym chciał, już miałbym + - 45 mimo, że nie mam czasu na no life. Ale siedzę też w miejscu praktycznie, czekam na resztę CP i w między czasie załatwiamy sprawy organizacyjne (tak jak i Lemp), żeby ogarnąć swoje CP jak najlepiej. Dobrze presperujące CP w AA mają+10 osób i spraw technicznych jest 100 x więcej niż w L2.

LvL w tej grze dla no life'a, to 50 lvl w 3-4 dni. Nazywasz to długo? ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 20, 2014, 01:54:23 pm »
Lol, jakby lvl w l2 był problemem, problemem był sprzęt na TEN lvl :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 20, 2014, 02:36:56 pm »
w danych kronikach (poza h5 i ostatnimi kronikami GoD'a) lvl byl duzym problemem....
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 20, 2014, 02:54:00 pm »
Rosjanie po miesiacu mieli wszystko :) jakie 4mc xD Nie no nie jest zle na tle gw2 itd. ale l2 hard farm to to nie jest


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 20, 2014, 03:26:46 pm »
@20lv nabiles w 4 dni? ponoc max lvlv wbija sie nawet 4 miechy :D kolejny system z L2, ze ostanie lvl klepie sie i klepie? :D
w 2,5 dnia na samych questach z 3ch lokacji, także idzie bardzo lajtowo i jak później nie rośnie w jakiś psychiczny sposób to pewnie w tydzień idzie wbić xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2014, 03:29:35 pm wysłana przez kornes »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 20, 2014, 04:47:07 pm »
heh przeczytalem gdzies ze max lv wbija sie dlugo to tez zapytalem ^^ pewnie jakis jebany casual sie poplakal :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 20, 2014, 07:47:47 pm »
Poziom wbija się bardzo szybko w kopalniach przy kopaniu rudy żelaza. Niestety te popularne i widoczne na pierwszy rzut oka miejsca są rejonami PvP. Ci co grają na Alpha jakiś czas pewnie wiedzą gdzie są idealne i ogromne złoża w rejonie wolnym od walk. Miejsca nie zdradzam coby za dużo osób na starcie tam nie siedziało :P
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 20, 2014, 08:13:49 pm »
Do rud trzeba mieć labory. To jest problem tej gry.