Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167357 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 20, 2014, 08:43:12 pm »
Do rud trzeba mieć labory. To jest problem tej gry.
this,
nie zagłębiałem się we wszystkie bonusy z founder paczek czy item stora, ale pamiętam że wjebało mi cały pasek labor po wykopaniu kilku rud xD


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 20, 2014, 08:59:43 pm »
Do wszystkiego musisz mieć labory. Taki dziwny system.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 20, 2014, 09:58:39 pm »
Jakie sa opcje zdobywania LP oprócz czekania ingame (bez PA)?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 20, 2014, 10:17:33 pm »
5 000 LP z takim regenem jaki jest (przy założeniu, że ktoś ma Patrona) do kopania rudy starcza na bardzo długo.

/Edit
Jakie sa opcje zdobywania LP oprócz czekania ingame (bez PA)?

Za codzienne logowanie się do gry otrzymuje się Loyalty Token ( 5 jeżeli ma się Patrona, bez nie wiem ) za to można kupić potkę Worker's Compensation w cenie 25 LT, która odnawia 1 000 Labor Points. W marketplace można również kupić tą samą potkę za 300 kredytów. CD tej potki to 12 godzin.

Skąd jeszcze nie mam pojęcia.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2014, 10:26:50 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 21, 2014, 12:19:11 am »
I tak każdy kto chce w choćby minimalnie kompetytywny sposób grać to kupi premium

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 21, 2014, 10:00:39 am »
ja nie widze nic zlego w kupnie premium. wole by firma utrzymywala sie z tego niz nowych pay2win itemow jak na NCwest od 2 lat i na Inovie od kilku ostatnich miesiecy. i dobrze wiecie, ze da sie golda nafarmic i kupic premke za golda od innych graczy, w ogole dla mnie stekanie o 10 euro na miesiac to smiech (i dla haterow, nie, nie kupowalem nigdy za $$ nic poza PA i tu rowniez nie planuje). uwazam, ze te 10 euro to uczciwa zaplata dla firmy za zabawe na przyzwoitym poziomie. dla nich to praca, dla nas produkt jaki kupujemy by sie dobrze bawic.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 21, 2014, 02:09:29 pm »
Naito EU? NA?
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 21, 2014, 02:31:11 pm »
jaki sens dla Polaka jest grac na NA to ja tego nie pojme xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 21, 2014, 03:06:27 pm »
uwazam, ze te 10 euro to uczciwa zaplata dla firmy za zabawe na przyzwoitym poziomie. dla nich to praca, dla nas produkt jaki kupujemy by sie dobrze bawic.

Premium to są śmieszne pieniądze za tak dobrą grę, mogłoby to kosztować nawet więcej. LP poty to inna kwestia :D (144$ za miesiąc dostawy; niektóre wykręty już na alfie potrafiły wydawać kasę na złoto od botów, więc co to dla nich 60 potek miesięcznie) 

No ale zobaczymy na otwarciu czy będą one miały aż takie znaczenie, że nastąpi efekt kuli śnieżnej. Mam nadzieję, że nie.

Rozumiem, że oni nie są taką marką jak Blizzard ale czy w ich przypadku subskrypcja by się nie sprawdziła bardziej? Gra jest naprawdę godna uwagi i przebija obecnie chyba wszystkie tytuły na rynku.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 21, 2014, 04:15:26 pm »
jaki sens dla Polaka jest grac na NA to ja tego nie pojme xDDD
Chociażby taki, aby UNIKNĄĆ grania z Polakami?
w L2 zawsze grałem na NA i było OK. Chwilę pograłem na polaczkowie i nie wiem, czy chciałbym powtórzyć to doświadczenie w AA.
I wystarczy poczytać forum i dramy.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 21, 2014, 04:46:02 pm »
Grałem chwilę na eu teraz i ruskie się ogłaszały normalnie cyrylicą, że rekrutują do gildii :p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 21, 2014, 05:58:08 pm »
jaki sens dla Polaka jest grac na NA to ja tego nie pojme xDDD
Chociażby taki, aby UNIKNĄĆ grania z Polakami?
w L2 zawsze grałem na NA i było OK. Chwilę pograłem na polaczkowie i nie wiem, czy chciałbym powtórzyć to doświadczenie w AA.
I wystarczy poczytać forum i dramy.

Pozdrawiam


i jak ci się podobają siege w środku nocy, oli  i inne rzeczy? Już o niższym online w prime time nie wspomnę xD

Poza tym ta gra jest za trudna dla takich typowych lol polaczków o których mówimy, więc chyba twoje obawy są bezpodstawne. Podajesz przykład Lilith, który z góry był lol projektem i typowo polskim, a w AA nie ma dedykowanych serwerów dla poszczególnych krajów w europie : )

A opcja PK tu jest, więc jakieś cwaniaczki łatwo można na ziemię sprowadzić tak czy siak.


@Nerisu

te potki da się kupić od innych graczy za golda na AH, więc jak jesteś obrotny to nie widzę problemu.

Poza tym dla mnei to płakanie o ten sklepik, to porażka. Jakby go nie było, to 100% donatorów kupowałoby golda od farmerów (co tylko zwiększyłoby ilość botów) i byłoby jeszcze gorzej. Donor co chce wydać ileś k euro na grę wyda je tak czy siak. Czy na itemy w sklepiku do resella dla innych graczy, czy na czarnym rynku kupując golda : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 21, 2014, 09:00:18 pm »

i jak ci się podobają siege w środku nocy, oli  i inne rzeczy? Już o niższym online w prime time nie wspomnę xD

Mi to nie przeszkadza, :)
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 21, 2014, 10:55:23 pm »
no mi jednak siege o 02:00 w nocy średnio pasuje, ale jak kto woli, jednak ja na 08:00 do roboty bym zdechł xDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 22, 2014, 06:58:10 am »
Naito EU? NA?

Obecnie gram jako Tank i tak też raczej będzie na live. Czyli zdecydowanie EU. Już na pierwszej lepszej instancji patrz > Hadir Farm widać iż gra z systemem 'action combat' i unikami rodem z Tera Online to to nie jest. Niemniej jednak unikanie specjalnych ataków (w tym przypadku trucizny na pierwszym grubasie) jest wymagane. Mniejsze opóźnienia zdecydowanie jak najbardziej pożądane w mojej sytuacji, więc wydaje mi się iż decyzji innej być nie może.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 22, 2014, 07:54:02 am »
Do instancji jeszcze nie doszedłem :)
Aczkolwiek w Terze bardziej mi odpowiada system braku lockowania targetów. WYDAJE mi się, że dzieki temu jest/będzie mniej botów. Jak targetujesz cel, to mozna to oskryptować. Jak napisać skrypt na coś co widzisz? :) Ale nie jestem guru radarow i innych takich wiec to jest tylko moje "WydajeSię".

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 22, 2014, 03:01:32 pm »
No faktycznie zaden z Ciebie guru bo nie ma roznicy czy w skrypcie bedzie "OnTarget(Action)" czy "inRanger(action)".

Co do Archeage gra zapowiada sie ciekawie. Jedynym problemem jest LP a raczej potion ktory odnawia LP co 12h/per character - co jest oczywista forma pay2win.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 22, 2014, 06:02:03 pm »
No faktycznie zaden z Ciebie guru bo nie ma roznicy czy w skrypcie bedzie "OnTarget(Action)" czy "inRanger(action)".
Wyobraź sobie, że to akurat wiem, ale
- jak chcesz trafić w przeciwnika/moba waląc na oślep dookoła? Można jechać AoE, ale te mają mniejszą (z reguły) siłę rażena no i dużo mniejszy zasięg.
- chcesz powiedzieć, że taki np. root z L2 możesz rzucić na "nikogo"?

Ma ktoś IP serwerów EU/NA coby sobie pingi sprawdzić?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2014, 06:05:00 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 22, 2014, 06:07:35 pm »

Co do Archeage gra zapowiada sie ciekawie. Jedynym problemem jest LP a raczej potion ktory odnawia LP co 12h/per character - co jest oczywista forma pay2win.

ale jest też możliwość kupić te potki od innych graczy na AH. Generalnei idea w MMO jest prosta, jeżeli donor chce kupić golda, to go kupi, czy przez sprzedawanie Store in game, czy przez kupno na rynku RMT. Wolę, by to skończyło się na potkach na LP co 12 h, niż jak w l2 na butelkach na antharasa / valakasa / PvP stonach do broni itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 22, 2014, 06:53:20 pm »
Sama pota i mozliwosci jej kupna nie jest problemem. Problemem jest to, ze w grze gdzie Labor jest wszystkim mozliwosc kupna potki ktora daje 1k Labor na 12h per POSTAC na koncie jest przegieciem. Gdyby to bylo per konto albo per postac ale bez wspoldzielonych LP to co innego. W tym rozwiazaniu ktore mamy teraz jest to zbyt OP.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 22, 2014, 07:17:11 pm »
tak, zgodzę się, myślę, że z tym aspektem coś zrobią jeszcze.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 22, 2014, 08:49:30 pm »
Wystarczyłoby żeby cooldown był na całe konto. 2 potki na dzień to nic wielkiego chociaż wciąż to jest niemały wydatek patrząc na miesiąc(144$), ale za duże pieniądze są do zgarnięcia żeby z czegoś takiego zrezygnowali.

W sumie taniej jest założyć drugie konto z patron buffem niż kupować te potki  :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 22, 2014, 09:04:18 pm »
Punkty pracy są jedne i te same dla wszystkich postaci na koncie, bez względu na serwer na którym postać jest utworzona. Dom aukcyjny również jest wspólny dla wszystkich serwerów. Potki jeszcze nie testowałem, ale na podstawie tego co wcześniej napisałem wydaje mi się iż jej CD liczone jest na konto a nie na postać. Jak mi braknie LP to sprawdzę :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 23, 2014, 07:32:35 am »
(...) Dom aukcyjny również jest wspólny dla wszystkich serwerów. (...)
Hmm czy to oznacza, ze moge cos sprzedac na serwerze A a kase odebrac na serwerze B? :) Albo transferowac kase/rzeczy pomiedzy serwerami? Czy jest tylko jedna pojemnosc "okna" sprzedazy dla konta i jakos to jednak rozdziela pomiedzy postacei i serwery?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 23, 2014, 07:33:37 pm »