Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167317 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 23, 2014, 08:56:42 pm »
@MastJedi Kasę odbiera postać, która wystawiła coś na aukcję. Aczkolwiek istnieje możliwość dogadania się z kimś i przekazania przedmiotu z serwera A na serwer B za pomocą Domu Aukcyjnego. Obecnie wygląda to tak, że mówisz znajomemu na Team Speak 3 co będziesz wystawiał i za jaką cenę. Najlepiej najmniejszą lub największą, aby szybko odświeżyć i wyszukać przedmiot na liście. Jeżeli akcja się uda to przedmiot otrzymany z serwera B sprzeda się na aukcji postacią z serwera A i nią odbierze kasę.

/Edit

Aha i info odnośnie tej potki na punkty pracy. CD liczony obecnie jest na postać, więc można co 12 godzin odzyskać 4 000 pkt pracy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2014, 12:34:34 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 24, 2014, 05:44:41 am »
Poza tym ta gra jest za trudna
rozbudowana nie idzie w parze z trudna, rzekłbym raczej, że jest casualowa xD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 24, 2014, 08:43:38 am »
zobaczysz jak przyjdzie do craftu i ubierania się w end game, co wtedy zrobisz jak nie będziesz miał w miarę ogarniętego CP z jakimś sensownym planem działania : )

A PvP jest ewidetentnie trudniejsze niż w L2, które pod tym kątem zostawało mocno prymitywne względem innych tytułów. O ile aspekt  PT vs PT dawał jeszcze radę, to 1 vs 1 i inne szczególnie w dawnych kronikach to porażka.

https://www.youtube.com/watch?v=1ISSih1e3FI    chcesz mi tu poziom ogaru zbliżyć do L2? xDDD 

To i tak jeszcze nie to samo co w WoW, gdzie liczba bindów dla dobrego playera przekracza sporo ponad 100, ale tutaj z 50+ aktywnych spokojnie da się zoptymalizować skutecznie pod siebie. Dlatego wreszcie zastosowanie np. takiej klawki lub myszki:
http://img7.gram.pl/20111012212336.jpg
http://bitcomputer.pl/userdata/gfx/5caf02ad503f5024da88c7d2c8f89f66.jpg
ma sens.  W L2 na 32 bindy wystarczyła zwykła klawka i myszka z 2 bocznymi przyciskami. tam 4 pasek był nawet niebindowalny...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 24, 2014, 01:00:06 pm »
Ktoś ma jakieś informacje dotyczące setup'u party pod pve/pvp? Ciekawi mnie kwestia czy będzie potrzeba posiadania dwóch healer'ów i jak wygląda sprawa supportu.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 24, 2014, 01:42:13 pm »
1 healer na pt, jeden buffer na 2 pt, reszta to DD/nuke/crowd control. w CC przydaje sie cos tanowego w heavy, ale na pve moze to byc healer nawet
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 24, 2014, 03:05:00 pm »
Ahaha, moja klawiatura alarion :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 24, 2014, 04:35:40 pm »
tez ja juz mam i teraz musze ogarnac jak z niej wycisnac na maksa, to juz nie jest taka dziecinada jak w L2 xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 25, 2014, 03:12:51 am »
@up zaczyna mnie bawić twoje wrzucanie na l2 w każdym poście po tym jak postanowiłeś poświecić resztę życia na AA. Farmiąc sam gainak in war o 5tej nie myślałeś o tym, że jest taka zła? xDD

on topic: http://www.twitch.tv/trionworlds/b/550862348
kilka ciekawostek included


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 25, 2014, 06:51:35 am »
nie bede sie wypieral l2 i ze jak CP gralismy dlugo. Nadal lubie wiele elementow, ktore ta gra miala, ale nie znaczy ze bylem slepy i nie widzialem jej wad. Oprocz tego to wina w sporej mierze koreancow do czego dorpowadzili teraz i w jakim kierunku idzie to dalej.

Odnosnie gainaka o 05:00 to nie do mnie. W CP kazdy mial passy na kazdego, a moj wynn na dual classie byl latwy do zboxowania. Ja wstawalem do pracy i na studia, chyba bym zdechl robiac o 05:00 gainak. Co nie znaczy, ze bede bronil innym.

I mozesz sobie hacik odpuscic, chcesz zostan przy L2, nie bede tam przychodzil i wrzucal, tak jak prawie nigdy nie wypowiadalem sie na temat polaczkowegoPL ktory wszyscy wiemy jak skonczyl xDDD

W CP zawsze stawialem na regularnosc i dobry sklad. Po wielu latach nauczylem sie, ze im bardzije osoba jest nolifem (bo brak innych obowiazkow) tym gorzej dla CP, bo po pewnym czasie zaczyna dramowac sie o byle glowno. Nauczylem sie tez, ze international CP >> polaczkowe CP i dzieki temu zachowujac pewne zdrowe umiary mozna sie swietnie bawic ))))))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 25, 2014, 03:14:14 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 25, 2014, 07:13:45 pm »
na którym servie ma grac polska husaria gimbów?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 25, 2014, 07:36:36 pm »
raczej nie bedzie reguly. Nie wiadomo ile w ogolew bedzie serwerow EU poki co. my w CP wbijamy na pierwszy z listy EU serwer liczac, ze najwiekszy hardcorzy z PvP i klany tez tam ida bez careberowania po PvE serwerach xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 26, 2014, 12:38:05 am »


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 26, 2014, 10:55:47 am »
L2 iz dead od dawna :D Tylko, że nie ma jeszcze nic innego na rynku. Will see jak to będzie z AA ;)


Ale imo jak w przypadku Wildstara, czekam 2-3mc od startu, zobaczyć jak się będzie gra w eu trzymała :D


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 28, 2014, 10:09:32 am »
Będzie ktoś grał na tej becie żeby można byli razem pobiegać (TS/MUMBLE?)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 28, 2014, 11:02:51 am »
Będzie ktoś grał na tej becie żeby można byli razem pobiegać (TS/MUMBLE?)

Siema, ja będę pykał.

Pytanie dla tych co grali w beta 1 /mają widzę.

1. Czy to prawda, iż na beta 2 będą dostępne "serwery" z wcześniejszych testów. ? (inne niż dla beta2)
 (Europe)
• Shatigon
• Kyprosa
• Eanna)
 2. Czy podczas beta 2 będzie można przetestować to samo co na beta 1? Czy to może jest tak że każda beta to inny kawałem mapy, inny tryb rozgrywki etc.
3. Powiedzcie mi czy to w ogóle możliwe aby nie grać piratami. Są dwie wysypy, wybieramy obojętnie którą, następnie chyba 99% grać nie wytrzyma i ubije jakiego barana na PK... czyli z czasem i tak musi się być piratem :P Czy kto wie czy "warto" nim nie być?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 28, 2014, 11:25:58 am »
masz ts;a jakeigos? jak nie to ja mam mumble swoje:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 28, 2014, 01:00:22 pm »
Coś tam się znajdzie, 30 zgadamy się.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 28, 2014, 02:08:04 pm »
Będzie ktoś grał na tej becie żeby można byli razem pobiegać (TS/MUMBLE?)

Siema, ja będę pykał.

Pytanie dla tych co grali w beta 1 /mają widzę.

1. Czy to prawda, iż na beta 2 będą dostępne "serwery" z wcześniejszych testów. ? (inne niż dla beta2)
 (Europe)
• Shatigon
• Kyprosa
• Eanna)
 2. Czy podczas beta 2 będzie można przetestować to samo co na beta 1? Czy to może jest tak że każda beta to inny kawałem mapy, inny tryb rozgrywki etc.
3. Powiedzcie mi czy to w ogóle możliwe aby nie grać piratami. Są dwie wysypy, wybieramy obojętnie którą, następnie chyba 99% grać nie wytrzyma i ubije jakiego barana na PK... czyli z czasem i tak musi się być piratem :P Czy kto wie czy "warto" nim nie być?

1) tak beda te same servery + mozliwe ze nowe. wiekszosc z nas siedzi na 1 sporo na west side
2) progress ten sam i nie ma szczegolnych kawalkow mapy. w zasadzie poza lokacjami 51-55 wszystko dostepne
3) piratem zostaniesz tylko majac 3k criminal points a to znaczy, ze musisz sporo sie naPKowac nim zostaniesz nim. sa tez questy obnizajace ten wskaznik jak w L2, ale jak juz raz dobijesz do 3k to juz jestes piratem na zawsze
4) granie piratem uznawam tylko najwiekszych hardcorow. to tak, jakbys w L2 gral na perma karmie troche
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 28, 2014, 03:10:04 pm »
Serwerow dla Europy podczas CBT2 ma byc bodajze 4. Wiekszosc wiary gra na Shatigon.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Archeage online
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 28, 2014, 09:52:12 pm »
Jak ktoś szuka ekipy do pogrania na becie to zapraszam na pm, wyślę namiary na mumble, już pare osób jest :)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 29, 2014, 01:25:28 am »
2os szukaja ekipy, studenci aktualnie wolne


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 29, 2014, 03:56:03 am »
Gram w AA od kilku miesięcy na NA Alphie i jeszcze mi się nie znudziło, a to dużo znaczy :> Taka Tera wyleciała po tygodniu od headstartu i wbiciu max lvla.

Największym problemem są w tym momencie hacki, od speed hacków i teleportów do summonowania NPCy. Podobno maja to fixnąć przed startem i mam nadzieję, że im się uda...

Co do lvla to wbicie 50 nie jest problemem i grając kilka godzin dziennie wyrobimy się w tydzień. Problemem jest natomiast lvl 50->55, gdzie exp potrzebny na wbicie 50->51 przekracza ten potrzebny na lvl 1-50, o kolejnych nawet nie wspominając. Do tego lvle 50->55 trzeba grindować w Library, która jest peace zone więc nawet PvP nie uświadczysz przez najdłuższe lvle.

Bardzo dobrym pomysłem (a zarazem największym powodem do płaczu PvE loczków) są wspólne lokacje dla obu frakcji od 30 poziomu. Konkretnie lvlując sobie spokojnie i zmieniając zony co kilka poziomów podążając za sznurkiem questów trafimy w okolicach 30lvla do lokacji, do której questy prowadzą także frakcję przeciwną (z którą oczywiście można bez ograniczeń walczyć).
Lokacje te są jedyne na dane przedziały lvlowe i nie ma sposobu ich ominąć (chyba, że ktoś chce wbijać 30->50 na samym krafcie co jest oczywiście możliwe ale ogranicza nas Labour). I tak aż do 50lvla!
Nawet grając na Alphie, do której dostęp jest mocno ograniczony, a co za tym idzie populacja jest niższa niż na normalnym serwerze ciężko było zrobić 2 questy z rzędu bez PvP, a często krótkie questy przeciągały się do kilkudziesięciu minut przez ciągłe walki. Naprawdę nie mogę się doczekać tego co będzie na live serwerze :>


Stark wejdę jutro na mumbla to pogadamy, od nas ma z 6 osób coś pograć na tej becie. Jak startowała Tera to Tazman nie chciał grać, bo mu się nie spodobała animacja bandaży na 3 lvlu, tu nie ma bandaży więc jest szansa, że coś pogramy ;p


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 29, 2014, 05:20:59 am »
Gram w AA od kilku miesięcy na NA Alphie i jeszcze mi się nie znudziło, a to dużo znaczy :> Taka Tera wyleciała po tygodniu od headstartu i wbiciu max lvla.

Największym problemem są w tym momencie hacki, od speed hacków i teleportów do summonowania NPCy. Podobno maja to fixnąć przed startem i mam nadzieję, że im się uda...

Co do lvla to wbicie 50 nie jest problemem i grając kilka godzin dziennie wyrobimy się w tydzień. Problemem jest natomiast lvl 50->55, gdzie exp potrzebny na wbicie 50->51 przekracza ten potrzebny na lvl 1-50, o kolejnych nawet nie wspominając. Do tego lvle 50->55 trzeba grindować w Library, która jest peace zone więc nawet PvP nie uświadczysz przez najdłuższe lvle.

Bardzo dobrym pomysłem (a zarazem największym powodem do płaczu PvE loczków) są wspólne lokacje dla obu frakcji od 30 poziomu. Konkretnie lvlując sobie spokojnie i zmieniając zony co kilka poziomów podążając za sznurkiem questów trafimy w okolicach 30lvla do lokacji, do której questy prowadzą także frakcję przeciwną (z którą oczywiście można bez ograniczeń walczyć).
Lokacje te są jedyne na dane przedziały lvlowe i nie ma sposobu ich ominąć (chyba, że ktoś chce wbijać 30->50 na samym krafcie co jest oczywiście możliwe ale ogranicza nas Labour). I tak aż do 50lvla!
Nawet grając na Alphie, do której dostęp jest mocno ograniczony, a co za tym idzie populacja jest niższa niż na normalnym serwerze ciężko było zrobić 2 questy z rzędu bez PvP, a często krótkie questy przeciągały się do kilkudziesięciu minut przez ciągłe walki. Naprawdę nie mogę się doczekać tego co będzie na live serwerze :>


Stark wejdę jutro na mumbla to pogadamy, od nas ma z 6 osób coś pograć na tej becie. Jak startowała Tera to Tazman nie chciał grać, bo mu się nie spodobała animacja bandaży na 3 lvlu, tu nie ma bandaży więc jest szansa, że coś pogramy ;p
+1


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 29, 2014, 08:00:42 am »
To co obses, tazman party reaktywacja? Mam nadzieje, ze po przeciwnych stronach (my raczej zachodnia)  i bedziemy mogli pobic sie nie jeden raz, bo z core podwineliscie ogon, na polaczkowie pobotowaliscie, potem na core siedzieliscie cicho w norce i nie wiem czy do dzis sie ujawniliscie? : )

Dacie rade bez cheatow grac w AA btw, czy ten sam syf co w l2 bedziecie uprawiac? xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker