Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167443 razy)

  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #250 dnia: Lipiec 30, 2014, 07:22:01 pm »
dajcie znac potem jaki server odpaliliscie  coby sie bylo do kogos odezwac jak sie zamotam na starcie :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #251 dnia: Lipiec 30, 2014, 08:02:55 pm »
Po latach wiecznych zatargów i sporów w końcu wszyscy decydują się spotkać w nowej grze i ostatecznie udowodnić kto ma najszybsze ręce. Takiej dramy jeszcze świat nie widział!

Najlepszym być naprawdę chcę, jak nigdy dotąd nikt...  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #252 dnia: Lipiec 30, 2014, 08:05:41 pm »
i tak tazie będą bali się grać na tym serwerze po przeciwnej stronie od mojego CP, zobaczysz : ) Nawet nie będą w stanei napisać czy grają i pod jakim nickiem xDDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #253 dnia: Lipiec 30, 2014, 08:09:38 pm »
DZIAŁA WAM?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #254 dnia: Lipiec 30, 2014, 08:16:10 pm »
Temat częściowo wyczyszczony. Teraz proszę ładnie bez flejmu, bo pożegnamy się na nieco dłużej niż 24h


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #255 dnia: Lipiec 30, 2014, 08:21:02 pm »
UP :D jaki server? jaką stronę bierzecie?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #256 dnia: Lipiec 30, 2014, 08:22:42 pm »
@aralion każda z twoich odpowiedzi ma się ni jak do moich cytatów i teraz pytanie czy specjalnie próbujesz trollować, czy nie umiesz czytać?
Nie będę cię cytował, bo widzę tam znowu tylko marną próbę odbicia piłeczki używając szablonu "kłamstewka, bajeczki, norki i szczury", także wypisze ci w punktach:

- 1 czy 2 winy przez pół roku, dalej pozostawiają twoje polaczkowe gówno pt poza top
- kronika była nudna, bo z onlinem 900 pve loczków w tamtej chwili (tu pogrubiam bo tego nie zrozumiałeś) na core nie było nic do roboty.
- lilith miła tą samą kronikę, ale o większy online i był przez te ~5 miesięcy zdecydowanie ciekawszą opcja niż bicie z tobą mobków na core, albo oglądanie jak obija cię dziewczyna na oly.
- sam napisałeś (pare postów wczesniej), ze wymieniłeś 2 osoby bo były dla ciebie za słabe, a pewnie ogółem przez twoje gówno cp, które na początku było polaczkowe, przewinęło się z 20 osób. Try hard lvl 1000 XD
- czekałeś na nasze zaproszenie, którego byś nie dostał bo każdy ma na ciebie wyjebane, wiec stwierdziłeś, że się przed tobą chwalimy? doprawdy logiczne grubasku XD
- samo domaganie się pvp z osobami które grały 2 mc pokazuje, że chyba jednak jesteś chory psychicznie :D Gdybyś nie quitną zaraz po tym jak zaczęliśmy, to na pewno mielibyśmy takie pvp prędzej czy później, ale widocznie "wolałeś się schować w norce jak szczur" XD

edit: kamal taki ładny topic był :C

//Robi mi się niedobrze jak czytam te wszystkie pomyje o Core; nie widzę żeby temat miał gdzieś w tytule "Core - flame, spam, PvP"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2014, 08:42:00 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #257 dnia: Lipiec 30, 2014, 09:22:21 pm »
Temat częściowo wyczyszczony. Teraz proszę ładnie bez flejmu, bo pożegnamy się na nieco dłużej niż 24h

Kolejny laureat nagrody darwina, forum ożywa na kilka chwil bo jest śmieszny flame a jakiś pół debil czyści temat z połowy postów czyniąc drugą połowę bezużytecznym bełkotem wyrwanym z kontekstu. Lepiej się ciesz że jest tutaj rozmowa o core bo to core jest tematem przewodnim tego forum gdyby nie core to teraz byś był sobie sam pisał posty a potem je moderował.


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #258 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:24:39 pm »
Temat częściowo wyczyszczony. Teraz proszę ładnie bez flejmu, bo pożegnamy się na nieco dłużej niż 24h

Kolejny laureat nagrody darwina, forum ożywa na kilka chwil bo jest śmieszny flame a jakiś pół debil czyści temat z połowy postów czyniąc drugą połowę bezużytecznym bełkotem wyrwanym z kontekstu. Lepiej się ciesz że jest tutaj rozmowa o core bo to core jest tematem przewodnim tego forum gdyby nie core to teraz byś był sobie sam pisał posty a potem je moderował.

Akurat musze sie zgodzic, gdyby nie topic core, troche spamerow w l2java i ten topik to forum mozna juz zaliczyc do martwych :D


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #259 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:09:45 am »
działa Wam gierka? wyrzuca mnie na pulpit po reklamach  :? a ruski mi chodził btw


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Archeage online
« Odpowiedź #260 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:43:47 am »
Mnie działało, ale jakoś nie urzekło mnie aby siedzieć dłużej niż zajmuje wbicie 7 lvl :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #261 dnia: Lipiec 31, 2014, 01:53:28 am »
trzeba wbic 30-40 zeby moc ocenic, imo l2 is over


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #262 dnia: Lipiec 31, 2014, 10:02:14 am »
trzeba wbic 30-40 zeby moc ocenic, imo l2 is over
To spitalaj sobie grać i skończ ten płacz wieczny że l2 jest dead, zobaczymy po tych betach czy AA będzie "super uper" czy zaraz wrócicie  :D


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #263 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:56:03 pm »
wont cebularzu do siebie, nie placz mi tutaj o jakims ujowym core z bociarnia p2w i silnikiem z unrealea


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #264 dnia: Lipiec 31, 2014, 01:02:25 pm »
Ahahahahahahahahahahahhaha  :noob:  :beksa:

Tak się tym AA podniecacie bo coś nowego, tak jak to było z Aionem, GW2, oraz TERĄ. L2 znacie przez lata i dlatego jak widzicie coś nowego to napaleni jak cholera. A po jakimś czasie się okaże że to nowe, to szit jak Metin  :D


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #265 dnia: Lipiec 31, 2014, 01:02:38 pm »
wont cebularzu do siebie, nie placz mi tutaj o jakims ujowym core z bociarnia p2w i silnikiem z unrealea
ArcheAge :
boty : tak
p2w : tak
grafika z metina2 : tak

Zatwierdzone przez hejtera Elena, ale i tak pewnie zagram  :beksa:
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #266 dnia: Lipiec 31, 2014, 02:16:02 pm »
do jakiego lvl rosna skile?
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #267 dnia: Lipiec 31, 2014, 02:20:42 pm »
Ahahahahahahahahahahahhaha  :noob:  :beksa:

Tak się tym AA podniecacie bo coś nowego, tak jak to było z Aionem, GW2, oraz TERĄ. L2 znacie przez lata i dlatego jak widzicie coś nowego to napaleni jak cholera. A po jakimś czasie się okaże że to nowe, to szit jak Metin  :D

masz racje, w aionie bylo 0 end game'u ale nie bylo trego jak sprawdzic wczesniej. teraz inna pilka, kazdy kto zrozumie mechanike gry, zobaczy, ze droga do end game itemow jest dluga i czasochlonna, a zodbywyjac potrzebne rzeczy nie da sie uniknac pvp, ktorego dzieki temu jest w cholere i jeszcze troche. pamietasz kiedys L2? biegalo sie farmilo konkretne keye / recki / matsy i bylo pvp. teraz craft jest dead, wiekszosc ew i tak skromengo profitu pochodzi z instancji. efekt obserwuejmy teraz. a to tylko wierzcholek calosci.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #268 dnia: Lipiec 31, 2014, 05:33:36 pm »
Po kilku dniach closed bety też nie wiesz jaki jest end-game w tym czymś. Wyjdzie w praniu jak będzie LIVE.

Chcesz ogromny end game? Polecam EVE Online  :P

http://www.gram.pl/news/2013/07/11/eve-online-statek-warrty-okolo-9-tysiecy-dolarow-zniszczony-w-zasadzce-przeprowadzonej-przez-innych-graczy.shtml  - na zachęte xD


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #269 dnia: Lipiec 31, 2014, 06:04:28 pm »
Po kilku dniach closed bety też nie wiesz jaki jest end-game w tym czymś. Wyjdzie w praniu jak będzie LIVE.

Chcesz ogromny end game? Polecam EVE Online  :P

http://www.gram.pl/news/2013/07/11/eve-online-statek-warrty-okolo-9-tysiecy-dolarow-zniszczony-w-zasadzce-przeprowadzonej-przez-innych-graczy.shtml  - na zachęte xD

Gry jak tera aion itd nie miały żadnych szans na przejęcie graczy l2 bo są po prostu jednym z tysiąca nowych tytułów nie mających nic co będzie trzymało graczy przy sobie a na pewno już nie graczy l2, tydzień grasz i zapominasz. AA za to zrobiło już pogrom na ruskiej innovie zobaczymy jak im wyjdzie w europie.


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #270 dnia: Lipiec 31, 2014, 07:31:22 pm »
Ahahahahahahahahahahahhaha  :noob:  :beksa:

Tak się tym AA podniecacie bo coś nowego, tak jak to było z Aionem, GW2, oraz TERĄ. L2 znacie przez lata i dlatego jak widzicie coś nowego to napaleni jak cholera. A po jakimś czasie się okaże że to nowe, to szit jak Metin  :D

tera po cb bylo wiadomo ze end gameu nie bdzie
aion bajkowe jak wow

a ww aa gram od kr bety i powiem, ze ma pvp end game stymulowany przez craft/gospodarke.

Jak dla was kupno premki i ew. bagow na starcie za 10 usd to p2w to do roboty cebulaczki, lody cebulowe robic i sprzedawac



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #271 dnia: Lipiec 31, 2014, 07:32:52 pm »
Coś tam sobie już popykałem i mam klika pytań.
1. Czy w AA są walki pomiędzy serwerami coś w stylu GW2?
2. Czy w beta widział ktoś siege, w tej będzie?
3. Czy tp "wczytują się automatycznie" po wejściu do danej lokalizacji?
4. Od kiedy mogę robić PK :P


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #272 dnia: Lipiec 31, 2014, 07:58:42 pm »
1. Chyba nie. Wiem, że jest jak w WoWie. Masz 2 frakcje. W każdej po 2 rasy. Od 30 lvla nieuniknione klepanie się z innymi podczas questowania chyba, że skupisz się tylko i wyłącznie na krafceniu(nie wiem czy jest to tak efektywne jak było w GW2)

3. Raczej podróżujesz(czy to na piechotę, czy to statkiem, masz też tak jakby karocę/bryczkę, która porusza się po głównych drogach)  a jak robisz TP to raczej w bezpieczne miejsce. Doczyt jak zawsze, zależy od Twojego kompa.

4. Chyba od 10 poziomu, ale nie jestem pewien. W każdym razie ctrl+f
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2014, 08:59:35 pm wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #273 dnia: Lipiec 31, 2014, 08:19:20 pm »
2. Żeby zbudować zamek trzeba bardzo dużo czasu i surowców, wątpię czy na becie je zobaczymy. Na Alphie są.


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #274 dnia: Lipiec 31, 2014, 11:28:53 pm »
Obsess, wyrabiacie się z budową farma+domek w cp na osobę poniżej 24h?:D