Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167371 razy)

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 03, 2014, 02:02:14 pm »
1. Warto robić daily oraz elity?
tak, elity dropia np. archeony potrzebne do kraftu lepszych itemkow setowych
2. Jak zrobić SOE krok po kroku..
skills -> 2nd zakladka
3. Na którym lev są pierwsze RB ( 30?)
10?
4. Jest sens robić wszystkie qusty czy po prostu te co szybciej exp dają?
Robisz wszystko, bo i tak po kolo 50 (zakladajac ze expisz all questy z overachive'ami czasami nawet wiecej zabijesz) czeka Cie grind


Ja robie tak(1st rule) expimy w min. 2 osoby robimy cala kampanie na mapie do momentu przekierowania na nast. wracamy na poczatek mapy, robimy all q z overachieve'ami i po sprawdzeniu czy all zrobilismy(robimy tez daily na zabijanie, nie robimy ELITE Questow chyba ze akurat jest do tego ekipa i sa aktywowane)

i tak wlasnie sie expi :)

Priorytet :
1. Fabularne
2. Normale z Overachie'veami
3. Wszystkie daily na zabijanie
4. czasami elite



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 03, 2014, 02:27:16 pm »
1. Warto robić daily oraz elity?
tak, elity dropia np. archeony potrzebne do kraftu lepszych itemkow setowych
2. Jak zrobić SOE krok po kroku..
skills -> 2nd zakladka
3. Na którym lev są pierwsze RB ( 30?)
10?
4. Jest sens robić wszystkie qusty czy po prostu te co szybciej exp dają?
Robisz wszystko, bo i tak po kolo 50 (zakladajac ze expisz all questy z overachive'ami czasami nawet wiecej zabijesz) czeka Cie grind


Ja robie tak(1st rule) expimy w min. 2 osoby robimy cala kampanie na mapie do momentu przekierowania na nast. wracamy na poczatek mapy, robimy all q z overachieve'ami i po sprawdzeniu czy all zrobilismy(robimy tez daily na zabijanie, nie robimy ELITE Questow chyba ze akurat jest do tego ekipa i sa aktywowane)

i tak wlasnie sie expi :)

Priorytet :
1. Fabularne
2. Normale z Overachie'veami
3. Wszystkie daily na zabijanie
4. czasami elite


Dziki za info ale z tym SOE się nie rozumieliśmy chodziło mi o opis jak zrobić 1k itemków do swobodnego przemieszczania sie po mapie.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 03, 2014, 04:05:53 pm »
Nie trzeba robić wszystkich questów, a tym bardziej overachieve. Na starcie live bardziej korzystne będzie omijanie przeludnionych questów, a tym bardziej tych gdzie trzeba zbierać itemy, a są ze 3-4 respawny na 500 ludzi.
Ja na alphie nie robiłem overachieve na niczym i wbiłem 50lvl nie docierając nawet do 2 ostatnich lokacji. Lvlowanie przyspiesza zużywanie całego labour codziennie (nie trzymanie labour na capie).
Na becie i potem na live cap lvl będzie 50, a nie 55 (55 maja odblokować dopiero po jakimś czasie) i nie da się wbić 50lvl i 100% tak jak w L2, więc nie ma sensu robić każdego questa z myślą o braku questów na 50+. Do tego moby na, których będzie się wbijać lvl 50->55 po odblokowaniu capu dają więcej expa niż quesy na lvlach 1->50 (1 mob daje więcej niż cały quest).

SOE (Hereafter stone) robi się na Stonemason Workbench (można zaznaczyć żeby pokazywało na mapie w zakładce infrastructure).
Na 3 potrzeba 3x Stone brick (czyli 9 Raw stone, które zdobywamy kopiąc Iron Veins) i 1x Shatigon's Wedge, które można kupić u general merchanta.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2014, 04:08:37 pm wysłana przez Obsess »


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 04, 2014, 04:22:18 pm »
postacie z cb zostana na ob?


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 04, 2014, 06:05:10 pm »
nie zostaja

CB (I, II, III, IV (...))>> wipe >> OB >> wipe >> live
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpień 04, 2014, 06:54:02 pm »
nie zostaja

CB (I, II, III, IV (...))>> wipe >> OB >> wipe >> live

ciekawe, juz raz cię prosiłem, żebyś podał źródło tej informacji, bo ja słyszałem coś zupełnie innego...

Choćby tu: http://forums.archeagegame.com/showthread.php?23234-ArcheAge-CB-characters-will-be-allowed-in-Open-beta&highlight=wipe+CB+OB

więc nie gadajcie jak nei wiecie proszę...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2014, 07:12:58 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpień 04, 2014, 07:23:45 pm »
wipe bedzie tylko przed faktycznym startem przed open beta nie beda zadne postaci kasowane
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpień 04, 2014, 10:10:50 pm »
nie zostaja

CB (I, II, III, IV (...))>> wipe >> OB >> wipe >> live

Ogarnij temat zanim zaczniesz sie wypowiadac.


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpień 04, 2014, 11:37:43 pm »
;) 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 05, 2014, 12:14:14 am »
dla tych co nie widzieli, a calkiem fajnie wyszlo im jak na spontanie pelnym: https://www.youtube.com/watch?v=AYbFo7UNj58
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 05, 2014, 12:29:07 am »
nie zostaja

CB (I, II, III, IV (...))>> wipe >> OB >> wipe >> live

Ogarnij temat zanim zaczniesz sie wypowiadac.

tak sie sklada ze nie mam w zwyczaju wypowiadac sie gdy nie jestem czegos pewien, Lempartus tez nie podal zrodla skad czepie takie info wiec skad pewnosc ze on sie nie myli? nie mniej jednak doczytalem i ma racje.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpień 05, 2014, 12:29:38 am »
dla tych co nie widzieli, a calkiem fajnie wyszlo im jak na spontanie pelnym: https://www.youtube.com/watch?v=AYbFo7UNj58
wszystko wygladalo zajebiscie do momentu az zobaczylem jak ich statek zatrzymuje sie w miejscu w sekunde i zaczyna zapieprzac na wstecznym, rozumiem ze to mmo ale kurwa bez przesady


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 05, 2014, 03:34:50 am »
@Bula To co zostało pokazane na tym filmie działa na plikach w wersji 1.2, które są wykorzystywane przy serwerach EU/NA Alpha i Closed Beta. Z tego co słyszałem koreańczycy planują już wypuszczenie na światło dzienne grę w wersji 1.7

Pomiędzy poprzednią wersją na serwerze EU/NA (bodajże 1.0) a tą, która jest obecnie patrz > 1.2 była taka przepaść, że aż szkoda dyskutować na ten temat. Dla przykładu coś co mnie spotkało a nie występuje już po aktualizacji. Czyli migotanie drzew i roślin.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=slq9hKIlSTI[/youtube]

Przy zmianie z 1.0 na 1.2 zmieniło się bardzo, bardzo wiele, włącznie z podstawą napędzającą ekonomię gry. Przy zmianie z 1.2 z całą pewnością równie wiele zmieni się na lepsze. Czy akurat to z czym Masz problem nie wiem, aczkolwiek istnieje spora szansa iż tak.

Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2014, 03:38:42 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpień 05, 2014, 03:49:45 am »
W 1.7 można w trakcie bitwy morskiej niszczyć poszczególne części statku (w 1.2 statek liczy się jako całość), np. zniszczenie masztu zmniejszy prędkość, zniszczenie płetwy steru zmniejszy sterowność itp. Statek można też będzie modernizować w celu zwiększenia jego parametrów kupując lepsze żagle, działa itp.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 05, 2014, 08:40:06 am »
w 1.7 nastepuje niemal pelna customizacja statku z setkami mozliwosci. Zgadzam sie Bula, nie wszystko jest 100% zajebiscie, ale porownujac mozliwosci oferowana przez ta gre do innych MMO (i nie mowie o grafice czy nowych super animacjach) to jednak mozna byc niemal pewnym, ze losu Aiona czy tery, czy gw2 to nie podzieli. Inna sprawa zobaczymy jak szybko TRION bedzie lapal patche od XLgames, wydaje mi sie, ze moze to byc szybciej niz przecietnie szedl update l2 z korei do nas...


nie zostaja

CB (I, II, III, IV (...))>> wipe >> OB >> wipe >> live

Ogarnij temat zanim zaczniesz sie wypowiadac.

tak sie sklada ze nie mam w zwyczaju wypowiadac sie gdy nie jestem czegos pewien, Lempartus tez nie podal zrodla skad czepie takie info wiec skad pewnosc ze on sie nie myli? nie mniej jednak doczytalem i ma racje.

Choćby tu: http://forums.archeagegame.com/showthread.php?23234-ArcheAge-CB-characters-will-be-allowed-in-Open-beta&highlight=wipe+CB+OB
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 05, 2014, 02:34:24 pm »
:D 2 tygodnie wakacji i znowu koks, ahh szkoda ze wbilismy dopiero w cz. na 2ke tak juz by z 50 bylo:D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 05, 2014, 03:51:13 pm »
spokojnie, jeszcze OB nie ma nawet, wiec bedziecie meic sporo czasu by na tych 50-kach potestowac
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 05, 2014, 03:53:47 pm »
Zgadza się ale zapewne betę później niż Wy:D


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 06, 2014, 06:34:41 pm »
Jakies info kiedy cbt 3 ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 06, 2014, 07:33:06 pm »
zapewne za + - tydzień
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 06, 2014, 08:51:13 pm »
nie zostaja

CB (I, II, III, IV (...))>> wipe >> OB >> wipe >> live

Ogarnij temat zanim zaczniesz sie wypowiadac.

tak sie sklada ze nie mam w zwyczaju wypowiadac sie gdy nie jestem czegos pewien, Lempartus tez nie podal zrodla skad czepie takie info wiec skad pewnosc ze on sie nie myli? nie mniej jednak doczytalem i ma racje.

Choćby tu: http://forums.archeagegame.com/showthread.php?23234-ArcheAge-CB-characters-will-be-allowed-in-Open-beta&highlight=wipe+CB+OB
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 07, 2014, 07:40:20 am »
Start 14 sierpnia, w czwartek o godz. 19:00 polskiego czasu (czas trwania tak jak CBE2)

Scapes "No, CBE3 is not our last event of the test phase. "

Czyli tak jak mówiłem, będzie 5 CBE i mogę wam podać od ręki czas startu gry na bazie tego co się działo w Korei, Rosji i Chinach.

CBE 3 - 14-18 sierpnia
CBE 4 - 28 sierpnia - 1 września
CBE 5 (ostatnia faza beta testów) - 11-15 września.

Start OBT 22-29 września, przybliżony czas trwania 1 miesiąc (lub wątpliwe 2 tygodnie), wipe i headstart czyli

a) Headstart 28-31 października (oficjalny start 1 listopada)
b) lub 2 tyg wcześniej



Przypominam, że na OBT nadal będą istniały nasze postacie z CBT, teraz na CBT3 będzie rozesłanie 2x tyle wejściówek co na CBT2 i 4x tyle co na CBT1 - więc radzę domki, farmy, budowę statku ogarnąć na tej lub następnej :)


Trion to bardzo mocny wydawca, nie tylko sprawdzają load serwerów ale także ile % community rezygnuje/kontynuuje ;) W ten sposób będą mieli naprawdę solidne dane do czasu head startu dot. zapotrzebowania na serwery i przynajmniej nie będzie
mergów przez pierwsze 3 miesiące :)




###############################
Nasze CP możliwe, że będzie szukać 2 osób (w związku ze zmianem trybu pracy naszych 2 kolegów) jak są chętni to prime 19-24/20-24/19-23 i wymagany mocny blaszak ;) + headstart
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2014, 10:13:19 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 11, 2014, 07:38:12 pm »
Jak ktoś jest zainteresowany jesio founder packiem, to na tej stronce jest wyjątkowo tanio :)

Gold: https://www.g2a.com/r/archeage1
Archeum: https://www.g2a.com/r/archeage3
Silver: https://www.g2a.com/r/archeage2

Ceny skaczą, na stronie przy kwocie jest taka mała strzałeczka i tam często są jeszcze niższe kwoty niż od samego g2a, np gold za 201 zł był wczoraj.
działa to na zasadzie gift kodu, dostajecie link, wklejacie w przeglądarkę i automatycznie dostajecie prezent na swojego steama :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 11, 2014, 08:14:15 pm »
od jutra maja rozdawac kolejne keye na 3rd closed betę więc jak ktoś zauważy to niech wrzuca linki też tutaj, zawsze można podesłać linka znajomym
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 12, 2014, 11:05:46 am »
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?25595-ArcheAge-Closed-Beta-Event-3

takze szukac kto chce keya i dawac linka znajomym : )

Zapraszamy na serwer Shatigon (1 z listy EU) na którym gra najwiecej wszystkich ludzi z L2 / Core / Lilith etc etc
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker