Witaj
Gość

Wątek: Archeage online  (Przeczytany 167309 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpień 20, 2014, 11:29:34 pm »
jak w każdej grze, ale nie ma większej frajdy niż rozp** takich leszczy legit, co myślą, że odpalą program i są fajni ))))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpień 21, 2014, 12:40:01 am »
Jogibubu OK. Chodziło Ci o asyste po tokenie.
A co za różnica, czy asystujesz po tokenie, czy po czymiś targecie? JEDNA dodatkowa linijka w macro...

A jak Ci nie odpowiada system targetowania, to zacznij grać w Terę. Tam jest no-target system i nikt nikomu po niczym nie musi asystowac. Pełen random i chaos :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpień 21, 2014, 02:46:23 am »
Pełen random i chaos :D

Również tak sądziłem do momentu w którym sam nie zacząłem grać i brać udziału w pvp. Na pierwszy rzut oka wydaje się iż jest random i chaos aczkolwiek w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Sterowanie w Tera Online w połączeniu z systemem tworzenia własnych sekwencji ataków, jak i możliwością czy też koniecznością blokowania lub unikania ataków powoduje iż gra ta pod tym względem jest według mojej opinii zdecydowanym numerem 1.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpień 21, 2014, 10:05:21 am »
CP ma 1 slota 19/20-24, zgłoszeń już cała masa - a My nadal przyjmujemy :)


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 21, 2014, 12:07:33 pm »
Jogibubu OK. Chodziło Ci o asyste po tokenie.
A co za różnica, czy asystujesz po tokenie, czy po czymiś targecie? JEDNA dodatkowa linijka w macro...

akurat jest wielka roznica miedzy asysta po targecie a asysta po tokenie, tak swoim agro nie sciagnie z kogos ze swojego party tokena, ale czyjs target juz tak


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #380 dnia: Sierpień 21, 2014, 01:34:54 pm »
W ogóle Alarion, milan, macie RizzerBOTa w klanie :D. Już wszystko zaplonowane? Serwerownia i abonament od rusków wykupiony na cały rok? Jak można takie ścierwo trzymać w klanie, który uważacie za "legit".


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #381 dnia: Sierpień 21, 2014, 01:44:43 pm »
W ogóle Alarion, milan, macie RizzerBOTa w klanie :D. Już wszystko zaplonowane? Serwerownia i abonament od rusków wykupiony na cały rok? Jak można takie ścierwo trzymać w klanie, który uważacie za "legit".

Alarion ma własną teorię do bycia legit, generalnie można to scharakteryzować prosto:
Boter w jego klanie = legit
Boter w innym klanie = boter
Boter w klanie z "war'em" = o ku**a, ja pier***e idziemy z tego serwera, bo wszędzie boty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2014, 03:50:21 pm wysłana przez Elen »
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #382 dnia: Sierpień 21, 2014, 02:05:22 pm »
czemu wszystkie nowe gry mmo musza wygladac tak pedalsko i kolorowo  :o


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #383 dnia: Sierpień 21, 2014, 03:06:30 pm »
W ogóle Alarion, milan, macie RizzerBOTa w klanie :D. Już wszystko zaplonowane? Serwerownia i abonament od rusków wykupiony na cały rok? Jak można takie ścierwo trzymać w klanie, który uważacie za "legit".

Nie znam typa.

ps. Wciaz szukamy 1x Range DPS i 1 healera. Wiecej info na http://incendies-guild.tk/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #384 dnia: Sierpień 21, 2014, 03:14:46 pm »
W ogóle Alarion, milan, macie RizzerBOTa w klanie :D. Już wszystko zaplonowane? Serwerownia i abonament od rusków wykupiony na cały rok? Jak można takie ścierwo trzymać w klanie, który uważacie za "legit".

mozecie sobie szczekac co chcecie, nigdy na inovie bota nie wlaczylem i w AA tez tego nie zrobie, tak samo jak nikt tego z CP nie zrobi. jezeli sie tylko dowiem, to kick z CP i z klanu instant. mozecie sobie w sygnaturke wrzucic i sobie hacic dalej, ja nie potrzebuje programow by sie dobrze bawic na PvP na sesnownym poziomie. )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #385 dnia: Sierpień 21, 2014, 03:16:52 pm »
o widze INC teraz próbuje sił w AA bo w gw2 po za kilkoma osobami to raczej za wiele nie pokazaliście na czele ze swoim śmiesznym liderem.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #386 dnia: Sierpień 21, 2014, 03:37:30 pm »
o widze INC teraz próbuje sił w AA bo w gw2 po za kilkoma osobami to raczej za wiele nie pokazaliście na czele ze swoim śmiesznym liderem.

Nie wiem kim jestes, ale domyslam sie, ze jakims szczurkiem ktory marzyl zeby pobiegac z INC na borderze, sam bedac w smiesznej PPT gildii ktorej jedynym osiagnieciem bylo bieganiem za Xerkulle i przejmowanie pustych keepow o 3 nad ranem.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #387 dnia: Sierpień 21, 2014, 03:47:00 pm »
o widze INC teraz próbuje sił w AA bo w gw2 po za kilkoma osobami to raczej za wiele nie pokazaliście na czele ze swoim śmiesznym liderem.

Nie wiem kim jestes, ale domyslam sie, ze jakims szczurkiem ktory marzyl zeby pobiegac z INC na borderze, sam bedac w smiesznej PPT gildii ktorej jedynym osiagnieciem bylo bieganiem za Xerkulle i przejmowanie pustych keepow o 3 nad ranem.
akurat grałem chwile w INC na pikenie za czasów Devitza (ach te jego dramy na tsie po przegranym gvg jak dziecko 5 letnie) i jako gvg guildia byliście średni zaś do takich RG czy VII bardzo dużo wam brakowało. Natomiast jeśli chodzi o gre typowo WvW to byliście gorsi nawet od tych SFRJ.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2014, 03:49:06 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpień 21, 2014, 03:52:37 pm »
czemu wszystkie nowe gry mmo musza wygladac tak pedalsko i kolorowo  :o

Trend z zachodu, niedługo w każdej nowej grze mmo będzie obowiązkowo stawiana tęcza na środku miasta. :afro:
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #389 dnia: Sierpień 21, 2014, 04:03:37 pm »
czemu wszystkie nowe gry mmo musza wygladac tak pedalsko i kolorowo  :o

Jakim ujem AA jest kolorowe ; p

Porównując do ostatnich MMO jak Wildstar, TERA czy GW2, Archeage wydaje się przy nich mroczny niczym Darksoulsy ; p


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 21, 2014, 04:15:04 pm »
o widze INC teraz próbuje sił w AA bo w gw2 po za kilkoma osobami to raczej za wiele nie pokazaliście na czele ze swoim śmiesznym liderem.

Nie wiem kim jestes, ale domyslam sie, ze jakims szczurkiem ktory marzyl zeby pobiegac z INC na borderze, sam bedac w smiesznej PPT gildii ktorej jedynym osiagnieciem bylo bieganiem za Xerkulle i przejmowanie pustych keepow o 3 nad ranem.
akurat grałem chwile w INC na pikenie za czasów Devitza (ach te jego dramy na tsie po przegranym gvg jak dziecko 5 letnie) i jako gvg guildia byliście średni zaś do takich RG czy VII bardzo dużo wam brakowało. Natomiast jeśli chodzi o gre typowo WvW to byliście gorsi nawet od tych SFRJ.

No to chyba grales bardzo krotko, a kolo GvG nawet nie stales bo INC tych GvG bardzo nie wiele przegralo. Z drugiej strony nie porownuj czegos o czym nie masz pojecia. Jak typowy polaczek, nie ma stycznosci ale bedzie udawal kumatego. Z drugiej strony wnioskujac po Twoich farmazonach dochodze do wniosku, ze hejtujesz nie tyle z nie wiedzy co poprostu z zawisci. Moze Devitz Cie pozegnal, albo sam poszedles bo to co dla reszty w gildii bylo podloga dla ciebie bylo sufitem.

ps. W RG gralem przez ponad rok, 8 miesiecy w INC i majac okazje grac z tymi i z tymi uwazam ze roznice wcale nie byly wielkie. Takze swoje zupelnie oderwane od rzeczywistosci porownania zostaw dla siebie, tudziez odnotuj w pamietniku.

ps2 INC nigdy nie bylo gildia WvW i nigdy ten aspekt nikogo w INC nie interesowal, tak samo jak kazdej innej powaznej gildii... w przecwienstwie do nie powaznych jak chocby SFRJ. 

Zeby nie bylo offtopa, wciaz szukamy w AA 1x Healer, 1x Range DPS. Zglaszac sie mozna bezposrednio przez http://incendies-guild.tk/


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 21, 2014, 04:18:47 pm »
Cieszę się Alarion :). Szkoda, że jak ktoś z poza CP boci to już ok.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 21, 2014, 04:26:25 pm »
Tak samo jak INC nie było guildia WvW tak samo SFRJ nie było nigdy i nadal nie jest guildia gvg chodz INC się już chyba rozpadło z 10 razy a ci drudzy grają nadal. Z guildi odszedłem sam, co do devitza to jedyne czym mógł się w pewnej chwili pochwalić to ilością kilsów mając wiedze na temat buildów na poziomie podstawowym. INC może coś tam wygrywali 20vs20 ale były i są nadal guildie które wygrywają 15vs50 a INC przynajmniej jak ja grałem u nich czegoś takiego nie byli w stanie dokonać. Ciekaw jestem gdyby była  większa  konkurencja gvg ze strony polskich guildi czy tak samo byście się mianowali najlepszą polską guildia pvp.
Zobaczymy co pokażecie w AA gdy ta konkurencja będzie większa i o ile mi wiadomo to nie za wiele osób będzie tam z guildi grającej obecnie w gw2.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2014, 04:38:29 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 21, 2014, 04:39:43 pm »
Tak samo jak INC nie było guildia WvW tak samo SFRJ nie było nigdy i nadal nie jest guildia gvg chodz INC się już chyba rozpadło z 10 razy a ci drudzy grają nadal. Z guildi odszedłem sam, co do devitza to jedyne czym mógł się w pewnej chwili pochwalić to ilością kilsów mając wiedze na temat buildów na poziomie podstawowym. INC może coś tam wygrywali 20vs20 ale były i są nadal guildie które wygrywają 15vs50 a INC przynajmniej jak ja grałem u nich czegoś takiego nie byli w stanie dokonać. Ciekaw jestem gdyby była  większa  konkurencja gvg ze strony polskich guildi czy tak samo byście się mianowali najlepszą polską guildia pvp.

Czlowieku ale o czym ty piszesz? Ty byles w INC przez ile tydzien? Jak INC powstalo zapewne. I na tej podstawie wypisujesz jakies bzdury kto i w ile jest w stanie kogo pokonac. Jak chcesz zobaczyc wipe 15vs50, wipe RG, VII czy jakiejkolwiek innej gildii przez INC to sprawdz sobie frapsy.


Odp: Archeage online
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 21, 2014, 04:40:41 pm »
guildia jajaja caramba


bo nie ma to jak pisac wall of text z polskimi znakami ale co drugi wyraz jebnac guildia


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Archeage online
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpień 21, 2014, 04:43:06 pm »
jebać gildie
klan > all
hue.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpień 21, 2014, 05:28:14 pm »
jebać gildie
klan > all
hue.

Prosze nie przeklinac bo zglosze do super moderatora, dziekuje


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #397 dnia: Sierpień 21, 2014, 06:16:44 pm »
jebać gildie
klan > all
hue.

Prosze nie przeklinac bo zglosze do super moderatora, dziekuje

Co Judasz to Judasz ;]

Ps. mógłby ktoś podać jakiś dobry range build w aa ;)?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #398 dnia: Sierpień 21, 2014, 06:22:15 pm »
jest kilka i żaden nie jest uniwersalny do wszystkiego. Dopasuj sobie pod playstyle co ci leży, masz Betę, więc możesz potestować kilka klas. Słuchanie porad na forum na temat patcha o którym i tak mało kto wie, bo nawet na ruskim 1.2 weszło w podobnym momencie co na EU Beta mija się z celem. Dodatkowo jakieś kilka miesięcy po starcie serwera odpalą lvle 50-55 więc to diametralnie zmieni strukturę i siłę wielu build'ów...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Archeage online
« Odpowiedź #399 dnia: Sierpień 21, 2014, 08:11:37 pm »
guildia jajaja caramba


bo nie ma to jak pisac wall of text z polskimi znakami ale co drugi wyraz jebnac guildia

Przecież widać, że pisane jest tak za każdym razem i celowo. Ogarnij trochę...
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans